Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.956
Κριτικές
10
Like
4.641
Πόντοι
4.895
Νταίζη συμπεθέρα προτιμώ εγώ γενικά απ' όλες , νομίζω είναι η λιγότερο βρωμιάρα απλά είναι σε μόνιμη σιγαση η τυπισσα. Επίσης έχω να τη πετύχω καιρό κάτω , ξέρει κανένας τι φάση ;
Πριν κάνα δυο εβδομάδες ήταν στην καβαντζα που έχει το γερμανοβουλγαρακι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
Και εγώ έχω πάρει την χοντρή την μαύρη με τα τεράστια βυζιά και την Μαρία fiat, μπορώ να πω πως πέρασα καλά και με τις δυο. Οπότε δεν είσαι ο μόνος που φοράει μπέρτα εδώ πέρα! :tooth:
Πολύ μαγκιά μωρέ η τύπισσα...τη μίλησα μια νύχτα αργά που είχε αδειάσει η πιάτσα... σχεδόν αποφασισμένος να την πάρω έτσι για την κτηνοβασια...
Με δύο κουβέντες με ξενέρωσε.
Και δεν ήταν για το 20αρικο, ήταν που θα μου έσπαγε τα νεύρα... πολύ μαγκιά που δεν αντέχω σε γυναίκα
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
41
Like
107
Πόντοι
0

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Πω ..δεν είναι να ανοίγεις συζήτηση ,πρωί πρωί θα μου βγει ο καφές από την μύτη :cheesy:
Τελικά η πλειοψηφία είναι συμβατικοί!
Τι μαλώνετε τζάμπα τόσες σελίδες για νταιζες,σβετες και σιες...αφού όλοι τελικά το δίνουν στις χοντρές και στο σεβρολετ.
Αλλά εκεί φαίνεται η εμπειρία δεν παρασυρεσαι απλά από εμφάνιση .εγώ προσωπικά αν είναι να πάρω κάποια πιο γεμάτη προτιμώ να φορτώσω Ντανιέλα.Για το σεβρολετ εξήγησα τους λόγους ..δεν μου πάει η καρδιά .
Η πιάτσα όπως είπαμε είναι για να αδειάζουμε και όχι για έρωτες και τάπερ ,οπότε προσωπικά δεν κρίνω τις επιλογές κανενός ,πέρα από την πλάκα .
Πιατσοβιοι είναι όλοι όσοι γυρνάνε με τις ωρες και συναντιοναστε στα φανάρια, τετ α τετ στους δρόμους της περιοχής , ή πηγαίνουμε φαλαγκα ο ένας πίσω από τον άλλον χωρίς ποτέ να γνωρίζουμε ο ένας τον άλλον .
Άλλος γαμαει μαύρες ,άλλος χοντρές ,άλλος γριές ,άλλος τρανς-κρος ,άλλος παίρνει στανταρακια,αλλά ήμαστε όλοι το ίδιο .
Αυτή είναι η πιάτσα .
Στοχευμένες κινήσεις τύπου αλαρμ , ή στείλε μου γκουγκλ μαπ να πάω να βρω την Σβετα,στείλε μου fb να την δω,δεν είναι στην δική μας ιδεολογία. άλλωστε αν δεν ζήσεις την πραγματική πιάτσα δεν θα καταλάβεις ποτέ την καύλα που έχει όλο αυτό ,ακόμα και ο κίνδυνος είναι μέσα σε αυτό που σου ανεβάζει την αδρεναλίνη.
Για αυτό αποθαρρύνω όσους δεν κάνουν για αυτό και τους προτείνω να πάνε σε μπουρδέλο.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.118
Like
7.977
Πόντοι
2.356
Τι κάθεστε κ ασχολείστε με την σβεντα αφού εγκατέλειψε το σπορ έχει άντρα πλέον κ δε θέλει μηνύματα στο viber γιατί θα έχει προβλήματά με τον άντρα της λέει
Ρε Θοδωρή εσύ μας έκλεψες το κορίτσι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Τι κάθεστε κ ασχολείστε με την σβεντα αφού εγκατέλειψε το σπορ έχει άντρα πλέον κ δε θέλει μηνύματα στο viber γιατί θα έχει προβλήματά με τον άντρα της λέει
Ρε Θοδωρή εσύ μας έκλεψες το κορίτσι
Βλέπεις ότι πολλοί δεν μπορούν να καταλάβουν το iq πουτανας που δέχεται τον άντρα-νταβα να την βγάζει στην πιάτσα ;
Τι πιο απλό από το να άλλαζε τηλέφωνο;:cheesy:
 

Monadikosss

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
231
Like
957
Πόντοι
81
Τι κάθεστε κ ασχολείστε με την σβεντα αφού εγκατέλειψε το σπορ έχει άντρα πλέον κ δε θέλει μηνύματα στο viber γιατί θα έχει προβλήματά με τον άντρα της λέει
Ρε Θοδωρή εσύ μας έκλεψες το κορίτσι
Μολις πεινασει θα βγει στην ψωλοεπαιτεία και παλι...
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
266
Like
1.026
Πόντοι
201
Σβέζντα δεν είναι το αστέρι στα σέρβικα? Η ομάδα Ερυθρός Αστέρας στα σέρβικα είναι Crvena Zvezda.
Σωστά. Σβέζντα είναι το αστέρι, ζάσταβα είναι η σημαία.
Το όνομα είναι Σβέτα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Σωστά. Σβέζντα είναι το αστέρι, ζάσταβα είναι η σημαία.
Το όνομα είναι Σβέτα.
Τι σημασία έχει άμα την λένε Σβεντα, Σβεζα ή σβούρα..το θέμα ήταν ότι έδινε κώλο-μουνι ακαποτο :cheesy:οποτε θέλοντας και μη κάποια στιγμή θα εξαφανιζόταν
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
Τι σημασία έχει άμα την λένε Σβεντα, Σβεζα ή σβούρα..το θέμα ήταν ότι έδινε κώλο-μουνι ακαποτο :cheesy:οποτε θέλοντας και μη κάποια στιγμή θα εξαφανιζόταν
Πιστεύεις ότι έκανε εξετάσεις;
 

Monadikosss

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
231
Like
957
Πόντοι
81
Τι σημασία έχει άμα την λένε Σβεντα, Σβεζα ή σβούρα..το θέμα ήταν ότι έδινε κώλο-μουνι ακαποτο :cheesy:οποτε θέλοντας και μη κάποια στιγμή θα εξαφανιζόταν
Απο προσωπου γης?χαχα
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
Έχετε ανεβάσει το level πάντως...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.005
Κριτικές
11
Like
17.045
Πόντοι
3.796
Πιστεύεις ότι έκανε εξετάσεις;
Σίγουρα μας δουλεύεις !
Ο μόνος τρόπος για να κάνουν εξετάσεις είναι το βανακι που βγαίνει στην περιοχή ,που τις κάνει δωρεάν και εκεί πάνε γιατί αν κάνουν τις δίνουν τζάμπα καποτες ,αλλιώς πάλι δεν θα πήγαιναν .
Βέβαια τα μεσημέρια δεν γυρνούσε το βανακι...
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
Σίγουρα μας δουλεύεις !
Ο μόνος τρόπος για να κάνουν εξετάσεις είναι το βανακι που βγαίνει στην περιοχή ,που τις κάνει δωρεάν και εκεί πάνε γιατί αν κάνουν τις δίνουν τζάμπα καποτες ,αλλιώς πάλι δεν θα πήγαιναν .
Βέβαια τα μεσημέρια δεν γυρνούσε το βανακι...
Η ερώτηση ήταν θεωρητικη... ενοειται ότι δε κάνει εξετάσεις
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
266
Like
1.026
Πόντοι
201
Πιστεύεις ότι έκανε εξετάσεις;
Μου είχε πει «πήγα νοσοκομείο», άρα ήταν καλά.

Κλαίωωωω. :2funny::2funny::2funny:

Το μόνο που μπορούσες να κάνεις ακάποτο ήταν να τη χύσεις στα μούτρα από μακριά, πράγμα που δεχόταν.
 

Monadikosss

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
231
Like
957
Πόντοι
81
Περιμένουμε ενημέρωση
Περασα αργα σημερα...δεν ξερω αλλα νιωθω πως αδειασε η πιατσα...περασα αργα δεν ειχε τιποτα αξιολογο..οποτε και αν περασω οι μαυρες δινουν ηχητο παρον..το μαυροφορεμενο κρος στη σελ..δυο μονες τους πηγαινοερχονταν στη χλοης και ακουσατε ακουσατε πρεπει να εκανε πιατσα αντρας στη διχαλα εκτος και αν ηταν ο νταβας καποιας πρεζους αν και νιωθω πως δεν ειχε καμια...εκανα καμποσες βολτες η ξανθια η αμπαλη που καπνιζει σαν φουωαρο στο ποστο ερωτας φιατ και σταθερα τρανς Μαζαρακη κ περιξ..κατεθεσα στον Οπαπ ενα δελτιο τελικα..συμφωνω με εναν προλαλησαντα οτι ισως λειπουν ακομα..τωρα που θα ανοιξει ο καιρος ελπιζω να μαζεψει λαο..περυσι τετοια εποχη φορτωνα μερα Μεσημερι για τα καθημερινα χοντραδια.θυμαμαι σβεντα νταλα μεσημερι να πιατσαρει ,τσιμπουκοχειλου ιουλια κλπ...εγω το δηλωνω απο τωρα στο επομενο περασμα θα φορτωσω τη ξανθια τρανς στη σελ...να μη λετε οτι δεν το ειπα
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.646
Κριτικές
40
Like
3.323
Πόντοι
4.587
Το γερμανοβουλγαρακι τι καλό σου κάνει στο γαμησι ;
Απλά είναι η πιο νέα στην πιάτσα και πετιτ εμφανίσιμη,κατά τα άλλα κουτοπόνηρη είναι που το παίζει άνετη να τσιμπήσει χρήμα ,αλλά η πείνα δεν κρύβεται.
Η Νταίζη μιλφ μέχρι τελευταία που την είχα πάρει ήταν η καλύτερη εννοείται σε υπηρεσίες αφού δεν βιάζεται και είναι δεκτική.
Η Έλενα είναι με τις ώρες της ,με την Νταίζη την συμπεθέρα πέρασα πιο καλά.
Οι συμπεθέρες είναι από τα καλύτερα μουνια εκεί. Τις εχω πάρει και τις 2 πολλές φορές και έχω περάσει καλά. Η Έλενα ρουφάει και αρχιδια άμα σε γουστάρει
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
121
Like
228
Πόντοι
21
Ας προσεχε...Ξερει κανενας για ποια προκειται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom