Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
128
Like
240
Πόντοι
21
Παντως φαινεται εντυπωσιακη..απο κοντα δηλαδη κοντρα ξυρισμα ε?αραγε αυτες τι τιμες να εχουν?λογικα πληρωνεις και επεμβασεις κλπ οποτε θα ειναι πανω απο τα δεδομενα της πιατσας
Φίλε είναι παραπλανητικό...από κοντά όλα είναι φανερά....δεν βλέπω το λόγο μια κρος να παίρνει πάνω από την πιάτσα....πόσο μάλλον όταν μια πετυχημένη τρανς μπορεί να κάνει πιάτσα με ίδιες ταρίφες...γενικά στην Ελλάδα όλα τα κρος δηλώνουν επαγγελματίες...από πού κι ως που...οι τρανς το καταλαβαίνω....έχουν κάνει δουλειά πάνω τους εγχειρήσεις μοιάζουν πραγματικά με γυναίκες...οι κρος είναι ερασιτεχνικό από παντού.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.249
Πόντοι
3.796
21:30με 22:00 σήμερα από τις πιο χάλια νύχτες η πιάτσα .
Σχεδόν άδεια.
Στην μοναστηριού είναι μόνο η Σύλβια με ωραίο μπεζ μίνι ,ξανθιά ..μια στέκεται στου δαβανου μια πάει απέναντι .
Μετά το 4all Γιαννιτσών μια μαύρη και πιο πέρα η μάνα της Σόνιας ,η Σόνια εκείνη την ώρα περπατούσε και αποχωρούσε από την πιάτσα .
Μέχρι την χλόης τίποτα ,μετά είναι η θειτσα η ξανθιά που κόβει βόλτες,η οποία σήμερα φορούσε ένα κολλητό παντελόνι και είναι πολύ σκινι.
Στη θέση της ντανιελας η αδύνατη πρεζου με την κουκούλα και μια πρεζου ακόμα στην διχάλα μάλλον από τα καινούρια αλλά πολύ γυφταριο .
Αυτά για σήμερα ,μάλλον παίζει ρόλο και το κρύο ή το τριήμερο.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.765
Πόντοι
4.895
21:30με 22:00 σήμερα από τις πιο χάλια νύχτες η πιάτσα .
Σχεδόν άδεια.
Στην μοναστηριού είναι μόνο η Σύλβια με ωραίο μπεζ μίνι ,ξανθιά ..μια στέκεται στου δαβανου μια πάει απέναντι .
Μετά το 4all Γιαννιτσών μια μαύρη και πιο πέρα η μάνα της Σόνιας ,η Σόνια εκείνη την ώρα περπατούσε και αποχωρούσε από την πιάτσα .
Μέχρι την χλόης τίποτα ,μετά είναι η θειτσα η ξανθιά που κόβει βόλτες,η οποία σήμερα φορούσε ένα κολλητό παντελόνι και είναι πολύ σκινι.
Στη θέση της ντανιελας η αδύνατη πρεζου με την κουκούλα και μια πρεζου ακόμα στην διχάλα μάλλον από τα καινούρια αλλά πολύ γυφταριο .
Αυτά για σήμερα ,μάλλον παίζει ρόλο και το κρύο ή το τριήμερο.
Για παρέλαση πήγαν τα κορίτσια...

Πλάκα πλάκα κάντε το εικόνα.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.765
Πόντοι
4.895

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Το θέμα είναι ποια θα είναι σημαιοφόρος...και παραστάτριες κτλ.

Η Σόνια πάντως πιστεύω λόγω αναστήματος θα κρατάει την ταμπέλα.
Ναι αλλά η Αλβα που νομίζει ότι είναι αρχηγός εκεί μαζί με την Ελένη την συμπεθέρα?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.249
Πόντοι
3.796

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.966
Κριτικές
10
Like
4.765
Πόντοι
4.895
Ο Πόντιος δεν φοράει καπέλο ,έχετε μπερδέψει και τα κρος τώρα .
Ξανθιά περούκα έχει και μπουγατσομαχαιρο .
Με το καπελο άλλος είναι
Η Γιαννούλα κύριε Ντιου?
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
247
Like
1.045
Πόντοι
201
Ο Πόντιος δεν φοράει καπέλο ,έχετε μπερδέψει και τα κρος τώρα .
Ξανθιά περούκα έχει και μπουγατσομαχαιρο .
Με το καπελο άλλος είναι
Τη τσικνοπεμπτη φορεσε
 

Fantomas81

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Like
202
Πόντοι
20
Dew και yiannis888 επειδή σας εμπιστεύομαι θα θελα τη γνώμη σας για το ποια κοπέλα της πιάτσας κάνει το καλύτερο γαμησι.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Dew και yiannis888 επειδή σας εμπιστεύομαι θα θελα τη γνώμη σας για το ποια κοπέλα της πιάτσας κάνει το καλύτερο γαμησι.
Καλημέρα σίγουρα η απάντηση του Dewarss θα έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από την δικιά μου, εξάλλου είναι και o δάσκαλος του νήματος. Καλό γαμησακι κάνει για εμένα το γερμανοβουλγαρακι, η Έλενα Συμπεθέρα στην μοναστήριου και Νταίζη μιλφ. Αλλά γούστα είναι αυτά!
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.249
Πόντοι
3.796
Dew και yiannis888 επειδή σας εμπιστεύομαι θα θελα τη γνώμη σας για το ποια κοπέλα της πιάτσας κάνει το καλύτερο γαμησι.
Δεν υπάρχει καλύτερο γαμησι στην πιάτσα .
Είναι αυτές που προσπαθούν και αυτές που στέκονται κομοδίνο να τελειώσεις .
Στην πιάτσα πας με την προϋπόθεση απλά να αδειάσεις και διαλέγεις ανάλογα τα γούστα σου,σίγουρα δεν σημαίνει ότι κάποια στα γούστα σου θα σου κάνει και κάτι καλό .
Είναι λίγο ρίσκο πάντα για αυτό γράφουμε εδώ τις λεπτομέρειες.
Η αλβανίδα παράδειγμα που είναι η πιο εντυπωσιακή στην πιάτσα κάνει το χειρότερο γαμησι .
Η Σύλβια που πολύ την κράζουν που στέκεται στην μοναστηριού , συμμετέχει πολύ δυνατά γιατί προσπαθεί να κρατάει στάνταρ πελάτες.
Η Νταίζη μιλφ η οποία είναι πολύ καλή στις υπηρεσίες της αλλά σε εμφάνιση είναι ανάλογα τα γούστα του καθενός ,βέβαια μετά τον χαμό δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να άλλαξε γιατί σήκωσε τουπε .
Επίσης κατά καιρούς έρχονται και βουλγαρακια που είναι ωραία αλλά οι Βουλγάρες είναι πάντα ρίσκο αφού το μόνο που τις νοιάζει είναι να τσιμπήσουν εκείνη την ώρα το 20ρικο .
Το γερμανοβουλγαρακι ας πούμε ανήκει σε αυτή την κατηγορία.
Όλα αυτά τα γράφω σαν γενικές πληροφορίες,είμαι σίγουρος ότι δεν θα κατάλαβες καν για ποιες μιλάω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.249
Πόντοι
3.796
Καλημέρα σίγουρα η απάντηση του Dewarss θα έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από την δικιά μου, εξάλλου είναι και ι δάσκαλος του νήματος. Καλό γαμησακι κάνει για εμένα το γερμανοβουλγαρακι, η Έλενα Συμπεθέρα στην μοναστήριου και Νταίζη μιλφ. Αλλά γούστα είναι αυτά!
Το γερμανοβουλγαρακι τι καλό σου κάνει στο γαμησι ;
Απλά είναι η πιο νέα στην πιάτσα και πετιτ εμφανίσιμη,κατά τα άλλα κουτοπόνηρη είναι που το παίζει άνετη να τσιμπήσει χρήμα ,αλλά η πείνα δεν κρύβεται.
Η Νταίζη μιλφ μέχρι τελευταία που την είχα πάρει ήταν η καλύτερη εννοείται σε υπηρεσίες αφού δεν βιάζεται και είναι δεκτική.
Η Έλενα είναι με τις ώρες της ,με την Νταίζη την συμπεθέρα πέρασα πιο καλά.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Το γερμανοβουλγαρακι τι καλό σου κάνει στο γαμησι ;
Απλά είναι η πιο νέα στην πιάτσα και πετιτ εμφανίσιμη,κατά τα άλλα κουτοπόνηρη είναι που το παίζει άνετη να τσιμπήσει χρήμα ,αλλά η πείνα δεν κρύβεται.
Η Νταίζη μιλφ μέχρι τελευταία που την είχα πάρει ήταν η καλύτερη εννοείται σε υπηρεσίες αφού δεν βιάζεται και είναι δεκτική.
Η Έλενα είναι με τις ώρες της ,με την Νταίζη την συμπεθέρα πέρασα πιο καλά.
Το γερμανοβουλγαρακι με δουλεύει πολύ συμπαθητικά με το γέλιο της, ποτέ δεν μου είπε μη και γενικώς με καταφέρνει σε 10-15 λεπτά να με τελειώσει , παρόλο που γενικά αργώ .

Για την ην μιλφ δίχως να βλέπει ρολόι κοιτά να σε τελειώσει με πολύ ωραίες υπηρεσίες και την φανταστικη της πίπα. Είναι και 40 χρόνων αλλά δεν με χαλάει.

Η Έλενα Συμπεθέρα έχει χαρακτηριστικά που μου αρέσουν , πιτσιρίκα, μεγάλα βυζιά, δεν λέει πονάω και μη , αλλά είναι η πιο πονηρή από όλες για μένα χωριά που έχει και κάποιες μυρωδιές και για αυτόν τον λόγο έχω να την πάρω από πέρσι.

Και οι τρεις ποτέ δεν με χάλασαν με φράσεις μη δεν θέλω ή τελείωνε περνά η ώρα. Για αυτόν τον λόγο και προτείνω τις παραπάνω.

Θα έλεγα και Σία αλλά σε πελάτες που δεν γνωρίζει είναι τυπική χωρίς πολύ σοσιαλ. Είναι η πιο ωραία κοπέλα από όλες και πραγματικά πολύ καλό παιδί εάν την γνωρίσεις.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.135
Like
8.073
Πόντοι
2.356
Μία χαρά τα είπατε κ οι δυο με μοναδική εξαίρεσή το Γερμανόπουτάνακι το οποίο πράγματι κοιτάει όσο πιο γρήγορα να σε ξεπετάξει κ όχι να σε κρατήσει πελάτη βάζει το χρονόμετρο στο Κινητό αυτό τα λέει όλα
Εγώ θα έλεγα μακριά από την Άλβα η οποία είναι η πιο εμφανίσιμη την νύχτα μόνο γιατί αν την δεις μέρα ίσως κ να μη την γνωρίσεις
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Μία χαρά τα είπατε κ οι δυο με μοναδική εξαίρεσή το Γερμανόπουτάνακι το οποίο πράγματι κοιτάει όσο πιο γρήγορα να σε ξεπετάξει κ όχι να σε κρατήσει πελάτη βάζει το χρονόμετρο στο Κινητό αυτό τα λέει όλα
Εγώ θα έλεγα μακριά από την Άλβα η οποία είναι η πιο εμφανίσιμη την νύχτα μόνο γιατί αν την δεις μέρα ίσως κ να μη την γνωρίσεις
Παρτάλι εντελώς η Αλβα, ούτε γεια δεν την λέω πλέον.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.035
Κριτικές
11
Like
17.249
Πόντοι
3.796
Παρτάλι εντελώς η Αλβα, ούτε γεια δεν την λέω πλέον.
Δεν ξέρω αν έχεις δοκιμάσει ,αλλά η μόνη που γαμιεται με όρεξη είναι η Σύλβια , ασχέτως αν δεν την φορτώνω εγώ γιατί δεν μου πολύ αρέσει.
Γουστάρει την πουτσα αλλά μιλάει ασταμάτητα,επίσης όσο σκινι είναι αντέχει πολύ γαμησι και έχουν γράψει ότι δίνει και κώλο για όσους ενδιαφέρονται.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
750
Like
3.971
Πόντοι
446
Δεν ξέρω αν έχεις δοκιμάσει ,αλλά η μόνη που γαμιεται με όρεξη είναι η Σύλβια , ασχέτως αν δεν την φορτώνω εγώ γιατί δεν μου πολύ αρέσει.
Γουστάρει την πουτσα αλλά μιλάει ασταμάτητα,επίσης όσο σκινι είναι αντέχει πολύ γαμησι και έχουν γράψει ότι δίνει και κώλο για όσους ενδιαφέρονται.
Την έχω πάρει μόνο για πίπα μια φορά, δεν μου άρεσαν καθόλου τα βυζιά της και για αυτό την αποφεύγω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom