Νέα

Πόσο ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟΣ μπορεί να γίνει κανείς μες στις κάβλες του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
φιλαράκο φαίνεσαι καλό παιδί, σταμάτα να ασχολείσαι και να κρίνεις τους άλλους, κοίτα να ανεβάσεις τον εαυτό σου, δουλειά παρέες, και με τις γκόμενες θάρθει μόνο του, ψάξε να βρεις μιά μαζεμένη κοπέλα και μακριά από ξέκωλα
Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές να σαι καλά και ευχαριστώ για το καλό παιδί.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
τυπε ολοι ειναι εξυπνοτεροι απτο τζιμακο. το παλικαρι εχει καψει φλατζα.
κανε το λαθος να τον στηριξεις, και θα το μετανιωσεις αμεσα, θα σε εκθεσει ο ιδιος, μετα θα σε δαγκωσει κιολας.
Πως να το πω, οταν εβρεχε μυαλα, ο τζιμακος φοραγε ολοσωμη καποτα. ή καλυτερα, οταν ηταν μικρος, βρηκε ενα καζανι με ζωμο ηλιθιοτητας, και επεσε μεσα σαν αλλος οβελιξ. Απλα ο οβελιξ δεν ξανα ηπιε ζωμο, ε ο τζιμακος πινει ακομα :tooth:
Εντάξει έβγαλες τη κακια σου ενοιωσες καλύτερα τώρα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

o τζιμακος-αρχοντας ειναι αυτος?να πω την αληθεια τον περιμενα χειροτερο και πιο χοντρο..ειναι κοντος,οι γκομενες δε γουσταρουν τους κοντους
Δε είμαι κοντός 1.81 είμαι
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Μέχρι τα 23 Μαξ μετράς πόσες έχεις γαμησει . Επίσης να γαμας πουτανες δεν μετράει όλοι το ξέρουν αυτό.
Γιατί οι πουτανες δε είναι άνθρωποι τι είναι ζώα?αφού ρε δε τις μετράτε τις πουτανες τι στο πουτσο πάτε και χαλάτε τα ωραία σας λεφτά και δε τα επενδύετε στις έξω μόνο αφού αυτές μετράτε μόνο,άντε γιατί κουρασατε ορισμένοι.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Εντάξει έβγαλες τη κακια σου ενοιωσες καλύτερα τώρα?
οχι :undecided-old:

ρε τζιμακο, κανε μια χαρη στον εαυτο σου. Αν δεν εχεις κατι να πεις, μην πεις τιποτα. Αν εχεις κατι να πεις, βγαλε την πουτανα την κασετα γιατι οπως βλεπεις εκτιθεσαι. Καθε βδομαδα το ιδιο τροπαρι, πουτανες, γκομενες, μεταξουργειο και φτου κι απτην αρχη. Τα ιδια και τα ιδια.

Ξεκινα να χρησιμοποιεις το φορουμ προς οφελος σου και οχι εις βαρος σου. Τα μπινελικια ειναι μεσα στο προγραμμα, μην τα παιρνεις προσωπικα. Αλλα ΑΡΑΞΕ
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
οχι :undecided-old:

ρε τζιμακο, κανε μια χαρη στον εαυτο σου. Αν δεν εχεις κατι να πεις, μην πεις τιποτα. Αν εχεις κατι να πεις, βγαλε την πουτανα την κασετα γιατι οπως βλεπεις εκτιθεσαι. Καθε βδομαδα το ιδιο τροπαρι, πουτανες, γκομενες, μεταξουργειο και φτου κι απτην αρχη. Τα ιδια και τα ιδια.

Ξεκινα να χρησιμοποιεις το φορουμ προς οφελος σου και οχι εις βαρος σου. Τα μπινελικια ειναι μεσα στο προγραμμα, μην τα παιρνεις προσωπικα. Αλλα ΑΡΑΞΕ
Τι να μη τα παίρνω προσωπικα και καλά εσύ που με είπες μόνο βλάκα ο τελεντουιντ πρόσβαλε χοντρά,νομίζετε ότι είσαι ανώτεροι άμα μειώνετε άλλους?ούτε καν απλά δείχνετε πόσο μαλακές είστε και κομπλεξικοι.Κανεις δε θα σας πει μπράβο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Γιατί οι πουτανες δε είναι άνθρωποι τι είναι ζώα?αφού ρε δε τις μετράτε τις πουτανες τι στο πουτσο πάτε και χαλάτε τα ωραία σας λεφτά και δε τα επενδύετε στις έξω μόνο αφού αυτές μετράτε μόνο,άντε γιατί κουρασατε ορισμένοι.
Πάλι εδώ είσαι ρε μαλάκα;
Έχω χάσει το μέτρημα με τους κλωνολογαριασμούς σου.

Βλέπω συμμετέχεις ενεργά και στο κατάλληλο 'παρακμιακό' νήμα που σου ταιριάζει γάντι.

Πρόσεχε Τζιμάκο τις πουτάνες, μην σου πιάνουν το πουλάκι με το χέρι τους, δεν ξέρεις τι κυκλοφορεί έξω.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Πάλι εδώ είσαι ρε μαλάκα;
Έχω χάσει το μέτρημα με τους κλωνολογαριασμούς σου.

Βλέπω συμμετέχεις ενεργά και στο κατάλληλο 'παρακμιακό' νήμα που σου ταιριάζει γάντι.

Πρόσεχε Τζιμάκο τις πουτάνες, μην σου πιάνουν το πουλάκι με το χέρι τους, δεν ξέρεις τι κυκλοφορεί έξω.
Εχω χιλιοπαει σε πουτανες οπότε μη με ειρωνεύεσαι
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εχω χιλιοπαει σε πουτανες οπότε μη με ειρωνεύεσαι
Εντάξει ρε κομάντο με το χακί μπλουζάκι, δεν είπαμε ότι είσαι και αγάμητος. Καθυστερημένος είπαμε ότι είσαι.

Ετοίμασε τους μονολόγους σου για εξανθήματα, μεταξουργεία γιατί σε λίγο πρέπει να σκάσεις και μύτη στην ημερήσια ενημέρωση να μας ζαλίσεις το παπάρι όπως μόνο εσύ γνωρίζεις.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Τι να μη τα παίρνω προσωπικα και καλά εσύ που με είπες μόνο βλάκα ο τελεντουιντ πρόσβαλε χοντρά,νομίζετε ότι είσαι ανώτεροι άμα μειώνετε άλλους?
αφου εκτεθηκες. Στελνεις φωτο και λες "κοιτα ειμαι ωραιος". Τι περιμενες; Δεν επρεπε να σε πω βλακα; Δεν ησουν βλακας;

Σου ξαναλεω, δεν χρειαζεται να απαντας στα παντα, να το τραβας οσο δεν παει, να εχεις την τελευταια κουβεντα, να λες αερολογιες για θεματα στα οποια δεν ειναι το φορτε σου. Ξεκολα το κεφαλι σου και αξιοποιησε τις πληροφοριες του πανεπιστημιου-φορουμ για το καλο σου οπως ειπα. Ελα πασάκα μου, οπως ειπε κι ο αλλος δεν εισαι κακος ανθρωπος, απλα εισαι πιτσιρικας και μιλας/γραφεις πιο γρηγορα αποτι σκεφτεσαι.
Βαλε μυαλο γιατι εδω μεσα μπορει να μην σου κοστιζουν ουσιαστικα αυτα τα λαθη, αλλα στον εξω κοσμο δεν θα σε λυπηθει κανεις. Να το θυμασαι.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Εντάξει ρε κομάντο με το χακί μπλουζάκι, δεν είπαμε ότι είσαι και αγάμητος. Καθυστερημένος είπαμε ότι είσαι.

Ετοίμασε τους μονολόγους σου για εξανθήματα, μεταξουργεία γιατί σε λίγο πρέπει να σκάσεις και μύτη στην ημερήσια ενημέρωση να μας ζαλίσεις το παπάρι όπως μόνο εσύ γνωρίζεις.
Δε θα προλάβω να μπω ημερήσια ενημέρωση θα με μπαναρετε πάλι εσύ και ο παπαροτριφτ όπως κλασσικά αλλά δε πειράζει κάντε το.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
αφου εκτεθηκες. Στελνεις φωτο και λες "κοιτα ειμαι ωραιος". Τι περιμενες; Δεν επρεπε να σε πω βλακα; Δεν ησουν βλακας;

Σου ξαναλεω, δεν χρειαζεται να απαντας στα παντα, να το τραβας οσο δεν παει, να εχεις την τελευταια κουβεντα, να λες αερολογιες για θεματα στα οποια δεν ειναι το φορτε σου. Ξεκολα το κεφαλι σου και αξιοποιησε τις πληροφοριες του πανεπιστημιου-φορουμ για το καλο σου οπως ειπα. Ελα πασάκα μου, οπως ειπε κι ο αλλος δεν εισαι κακος ανθρωπος, απλα εισαι πιτσιρικας και μιλας/γραφεις πιο γρηγορα αποτι σκεφτεσαι.
Βαλε μυαλο γιατι εδω μεσα μπορει να μην σου κοστιζουν ουσιαστικα αυτα τα λαθη, αλλα στον εξω κοσμο δεν θα σε λυπηθει κανεις. Να το θυμασαι.
Τι λάθη δλδ έκανα επειδή έστειλα μια φωτό αυτό εννοείς?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Δε θα προλάβω να μπω ημερήσια ενημέρωση θα με μπαναρετε πάλι εσύ και ο παπαροτριφτ όπως κλασσικά αλλά δε πειράζει κάντε το.
Η αλήθεια είναι ότι ο παπαροτριφτ δεν χαρίζει κάστανο τώρα τελευταία. Θα του μιλήσω προσωπικά μπας και του αλλάξω γνώμη, αλλά η περιπτωσή σου χρήζει ειδικής μεταχείρισης.

Τι λάθη δλδ έκανα επειδή έστειλα μια φωτό αυτό εννοείς?
Αυτό δεν ήταν λάθος. Μαλακία ήταν βρε μπουμπούνα άντρα!
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι ο παπαροτριφτ δεν χαρίζει κάστανο τώρα τελευταία. Θα του μιλήσω προσωπικά μπας και του αλλάξω γνώμη, αλλά η περιπτωσή σου χρήζει ειδικής μεταχειρησης
Δε υπάρχει λόγος μπαναρετε με το έχετε κάνει άπειρες φορές έτσι και αλλιώς ξανακάντε το σιγά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό δεν ήταν λάθος. Μαλακία ήταν βρε μπουμπούνα άντρα!
Έχεις δίκιο βλακεία
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
20
Like
22.793
Πόντοι
8.346
Η αλήθεια είναι ότι ο παπαροτριφτ δεν χαρίζει κάστανο τώρα τελευταία. Θα του μιλήσω προσωπικά μπας και του αλλάξω γνώμη, αλλά η περιπτωσή σου χρήζει ειδικής μεταχείρισης.


Αυτό δεν ήταν λάθος. Μαλακία ήταν βρε μπουμπούνα άντρα!
Ναι αλλά είναι ωραίος μπουμπουνας αντρας
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Δε θα προλάβω να μπω ημερήσια ενημέρωση θα με μπαναρετε πάλι εσύ και ο παπαροτριφτ όπως κλασσικά αλλά δε πειράζει κάντε το.
την τελευταια φορα ρε μαλακα εμπαινες κυριολεκτικα μεσα σε κριτικες και εκραζες απλα και μονο επειδη ηταν στο μεταξουργειο.
Δηλαδη σου φαινεται λογικο ενα κλωνοπροφιλ να μπαινει και να ΧΑΛΑΕΙ την ενημερωση και τις κριτικες που γραφουν ορισμενοι για να βοηθησουν αλλους να μην φανε φολες;

Σοβαρεψου ρε μαλακα, τελευταια φορα στο λεω γιατι με κουρασες και βλεπεις ειμαι ηρεμος. Εχεις κατι να γραψεις επι της ουσιας στην ημερησια ενημερωση (ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ);;; Αν ναι, γραψε. Αν οχι, μην γραψεις.

Γιαυτο υπαρχουν τα παπαρονηματα σαν αυτο που γραφουμε τωρα, για να γραφονται ασχετες μαλακιες. Εδω γραψε οτι θες. Οταν γραφεις ασχετες μαλακιες στο νημα της ενημερωσης που ειναι η καρδια του μπουρδελα.κομ θα τρως μπινελικια και καζουρα. Το καταλαβαινεις τωρα; Να το ξεπερασουμε και να συνεχισουμε τις ζωες μας;
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
την τελευταια φορα ρε μαλακα εμπαινες κυριολεκτικα μεσα σε κριτικες και εκραζες απλα και μονο επειδη ηταν στο μεταξουργειο.
Δηλαδη σου φαινεται λογικο ενα κλωνοπροφιλ να μπαινει και να ΧΑΛΑΕΙ την ενημερωση και τις κριτικες που γραφουν ορισμενοι για να βοηθησουν αλλους να μην φανε φολες;

Σοβαρεψου ρε μαλακα, τελευταια φορα στο λεω γιατι με κουρασες και βλεπεις ειμαι ηρεμος. Εχεις κατι να γραψεις επι της ουσιας στην ημερησια ενημερωση (ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ);;; Αν ναι, γραψε. Αν οχι, μην γραψεις.

Γιαυτο υπαρχουν τα παπαρονηματα σαν αυτο που γραφουμε τωρα, για να γραφονται ασχετες μαλακιες. Εδω γραψε οτι θες. Οταν γραφεις ασχετες μαλακιες στο νημα της ενημερωσης που ειναι η καρδια του μπουρδελα.κομ θα τρως μπινελικια και καζουρα. Το καταλαβαινεις τωρα; Να το ξεπερασουμε και να συνεχισουμε τις ζωες μας;
Στο άλλο μου προφίλ είχα 22 κριτικές οπότε ναι εχω πει εμπειρίες μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πουλιά στον αέρα πιάνεις εσύ τζιμανι μου
Δε σαρεσω?πρόβλημα σου.Εγω τα έχω βρει με τον εαυτό μου και μια χαρά είμαι.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.517
Κριτικές
20
Like
22.793
Πόντοι
8.346
Στο άλλο μου προφίλ είχα 22 κριτικές οπότε ναι εχω πει εμπειρίες μου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δε σαρεσω?πρόβλημα σου.Εγω τα έχω βρει με τον εαυτό μου και μια χαρά είμαι.
Είσαι ωραίος κ μετράς. Μην τους ακούς όλοι θέλουν το κακό σου
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Είσαι ωραίος κ μετράς. Μην τους ακούς όλοι θέλουν το κακό σου
Ακριβώς επειδή κατάλαβα ότι εδώ έχει τέρμα μαλακες δε θα περιμένω να με μπαναρουν φεύγω από μόνος μου σβήνω το λογαριασμό και τέλος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom