Νέα

Πόσο ΠΑΡΑΚΜΙΑΚΟΣ μπορεί να γίνει κανείς μες στις κάβλες του...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kosamf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 291
  • Εμφανίσεις 72K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
7
Like
2.843
Πόντοι
736
Welcome back Mindreader :hi:

Λοιπόν,πρώτο και τελευταίο κομπαρσιλίκι που έκανα για γκόμενα.

Φοιτητής,είμαι σουπερμαρκετ και εντοπίζω μια καύλα 1,75 ύψος,μικρό βυζί,αλλά ΚΩΛΑΡΑ σε σχήμα καρδιάς.
Την ακολουθάω και ξαφνικά σκύβει να πάρει κάτι από το χαμηλό ράφι.
Αμάν,λέω,αυτή φαίνεται καλός χαρακτήρας,πρέπει να τη γνωρίσω.

Την πιάνω στην πάρλα και καταλήγουμε μαζί στο ταμείο.
Σε αυτά τα 10 λεπτά έχουν βαρέσει όλα τα αντικούκου καμπανάκια μαζί(ψώνιο,κύπρια-φοιτήτρια,βλήμα,αγενής),αλλά η ΚΩΛΑΡΑ τα mutαρε τα καμπανάκια... :S

Το βλήμα αυτό μέσα σε αυτά τα 10 λεπτά, κατάφερε να πάρει τη σειρά μιας γιαγιάς,να προσβάλλει την ταμία και γενικά ήταν για μπάτσες.
Αλλά ο ΚΩΛΟΣ... :kissass:

1 ραντεβού ένα δράμα..
Επιφανειακό ζώον που έβλεπε reality και είχε άγχος με το ποιος θα αποχωρήσει κάθε βδομάδα,πλούσιο μπαμπάκα που της έκανε όλα τα χατήρια(600ευρώ λογαριασμό κινητής),κουτσομπόλα και ψώνιο από τα λίγα..

2 ραντεβού μετά από μια δίωρη ακατάσχετη παπαρολογία,έπεσε φάσωμα αλλά μου έκανε την παρθένα..

3 ραντεβού κατάληξη σπίτι μου.
Πισωκολλητό :fuck1: και ενώ πάω να βάλω αντίχειρα για να ανοίξω νέους ορίζοντες,πετάγεται λες και πήγα να βάλω το χέρι για να της τραβήξω το ένα νεφρό.
"Α,δεν κάνω τέτοια με όλους...Α,είναι νωρίς...Μπλα..Μπλα.." :rolleyes:

4 ραντεβού,μετά από ταλαιπωρία των αυτιών και της ψυχής μου, ξανά κλασσικό γαμήσι.
Κομοδίνο από τα λίγα ή τύπισσα,καλομαθημένη επειδή ήταν όμορφη.

5 απευθείας σπίτι,πισωκολλητό,αποφασιστικός αντίχειρας,τράβηγμα μαλλιών και ξέσκισμα σαν ζώο.
6,7 ξέσκισμα χωρίς έλεος και ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ..

Και μετά τηλέφωνα "Εμένα δε με έχει παρατήσει κανείς"
Και μπλα..μπλα..μπλα..

ΖΩΟΝ από τα λίγα,αλλά με κωλάρα πάλι από τις λίγες..
Επική περιγραφή και ορολογία για σεμινάριο! Εύγε!
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
Μια από τις πιο παρακμιακες μου εμπειρίες σε στούντιο βριλησου. Είχα τρελές καύλες και δεν είχα λεφτά αλλά είχα αμάξι. Ένας φίλος είχε λεφτά επίσης καυλεςαλλα δεν είχε αμάξι. Να μην σας τα πολυλογω ο μαν με κέρασε πουτανα απλά για να τον πάω να γαμησει.
Όπως πηγαίναμε στο γήπεδο της ΑΕΚ απέξω κλάνω και χεζομαι πάνω μου. Δεν κατάλαβα καν τι έγινε.
Κάνοντας μια στάση πετάω βρακιά στο γήπεδο σκουπίζομαι με κάτι πετσέτες που βρήκα κάτω στα σκουπίδια.
Φτάνουμε βριλισου πάμε σε ένα εκεί, και μπαίνει πρώτος ο φίλος Μ.
Ρωτάω την τρανς τσατσογρια αν υπάρχει τουαλέτα καθώς νιώθω να χεζομαι σαν τρελός.
Μου δείχνει και πάω. Περνάω από ένα κουζνακι και βλέπω ενα τύπο να αράζει μέσα με κάτι δερμάτινα. Σίγουρα περίεργος και σίγουρα είχε κάνα ak-47 δίπλα .
μπαίνω τουαλέτα και βλέπω ότι δεν έχει καν χερούλι και κλειδαριά. Κάνω στάση κομάντο να τη κράταω κλειστή. Ρίχνω τη κουράδα και άστοχω και χτυπάει το στεφάνι και πέφτει η κουράδα στο πάτωμα.
αρχίζω και αγχώνομαι γτ σκέφτομαι τον τύπο θα με φάει λάχανο που τους έχεσα το πάτωμα . Σκουπίζομαι και τη μαζεύω τη κουράδα με το κωλοχαρτο και τη βάζω στη χεστρα.
βγαίνω έξω και περιμένω να τελειώσει ο δικός μ. Αφού τελειώνει μπαίνω εγώ μετά μέσα. Πάω κάνω ένα μπανάκι και το αστείο είναι ότι Μ εγλειφεκαι κωλο η γκόμενα. Αχχαχαχααχ που να ξέρε τι γινόταν πριν.
φεύγουμε κύριοι και όπως κατεβαίνω τα σκαλιά τρώω τα μούτρα μου και σκίζεται όλη η βερμούδα με αποτέλεσμα να είναι ο κωλος μ όλος έξω καθως δεν είχα βρακί.

το ηθικό δίδαγμα είναι 1) όταν κάποιος πάει να σας κεράσει κάτι πρέπει να πάθεις για να υπάρχει ισορροπία στα τσάκρα. 2) προσοχή στα στούντιο δεν ξέρετε τι υπάρχει μέσα από μυστηριους τύπους της νύχτας 3) μην φιλάτε τις γκόμενες γτ μπορεί να γλείφουν φρεσκοχεσμενες κωλάρες πριν.
Μήπως ταίριαζε καλύτερα στο "ημερήσια ενημερωση για χεσιμο";;;;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.764
Κριτικές
8
Like
24.349
Πόντοι
6.336
Η τον επαιζα με τις προπονητριες ποκεμον στο γκεημ μποη
Βοήθησε μας λίγο ρε τύπε?

Τι στον μπούτσο ειναι αυτό?

Hip Hop Wtf GIF
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.931
Πόντοι
14.936

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Εχω γαμησει τρολ Μεταξουργειο
Και χοντρες
Και γριες
Οταν πινεις κανεις πολλες μαλακιες
Γιαυτο το κοψα
Εσύ είσαι αυτός που έλεγε σε ένα νήμα ότι άμα γαμας μόνο πουτανες και όχι γκόμενες δε έχεις διαφορά από αυτόν που αυνανίζεται.Να σου κάνω μια ερώτηση;αφού δε τα μετράς τα μπουρδέλα τι στο πουτσο πας?κάτσου και ασχολησου με τις έξω και τέλος.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Γιατι εσυ θα μου πεις τι θα κανω;
Και μπουρδελα παω
Και γκομενες γαμαω
Και τον παιζω κιολας
Οτι γουσταρω θα κανω
Αφού τα μπουρδέλα δε τα μετράς και τα θεωρείς του πεταματου μη πηγαίνεις,ασχολησου μονο με γκόμενες έξω αφού μόνο αυτές μετράς άντε μπράβο.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Ουτε τη μαλακια τη μετραω αλλα τον παιζω
Κανεις δε μετραει τα μπουρδελα οχι μονο εγω
Δηλαδη αν εισαι σε μια παρεα και λενε ολοι ποσες γαμησαν
Και πει ενας εγω 10, ο αλλος 50, εσυ τι θα πεις εγω γαμησα 100 πουτανες;
Θα σε παρουν ολοι στο δουλεμα
Κανεις δε τα μετραει βλακα αλλα ολοι πανε που και που
Οι γκόμενες πάντως μια χαρά τα μετράνε μόνο οι άντρες δε τα μετράνε.Επισης γιατί να πληρώνεις και να χάνεις τα λεφτά σου αφού δε τα μετράς?στη μαλακια δε πληρώνεις δε είναι το ίδιο,εγώ πληρώνω και πάω γιατί τα μετραω και τα εκτιμώ,εσύ αφού δε τα μετράς τρώγε τα καλύτερα με τις έξω που τις μετράς και όχι στις τανες αλλά βέβαια καμία δε γαμας έξω ώστε να τα φας με εκείνη τα μόνα μέρη που μπορείς να φας τα λεφτά σου είναι τα μπουρδέλα γκόμενα ούτε γεια δε σου λέει και λογικό αφού φαίνεσαι παπάρας τελείως.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Ποια γκομενα τα μετραει βλακα;
Νομιζεις οι πουτανες το μετρανε για σεξ;
Φυσικα και οχι
Αν δε μετραει για αυτες γιατι μετραει για σενα;
Τοσο βλακας τελειωμενος εισαι που τις εκτιμας κιολας
Πολλές άμα πεις σε γκόμενα γάμησα 100 πουτανες δε θα σου πει πάντως ότι είσαι αγαμητος και ότι για μένα πάλι αβγαλτος είσαι εφόσον τα μπουρδέλα δε τα μετραω δε θα στο πει αυτό καμία.Εισαι μεγάλος παπατζης εσύ έλεγες ότι έχεις δει ηθοποιό παίδαρο Μεταξουργείο μιλάμε πολύ ψέμα μεγάλο ναυάγιο είσαι παραμυθατζης.Ελεγες πας μόνο Μεταξουργείο μες τους Πακιστανούς τα πρεζακια τα χίλια 2 είσαι τρομερά απελπισμένος που δε σου έχει κάτσει γκόμενα με καμία Παναγία μόνο πουτανες.Επισης οι πουτανες μόνο με τους πελάτες πάνε και τους νταβαδες δε κάνουν κανονικές σχέσεις ποτέ,δε έχουν κανονική ζωη,το κάνουν μόνο με τους νταβαδες που δε τις αγάπησαν ποτέ μόνο τα φράγκα κοιτάνε και τους πελάτες οπότε σαφώς και το μετράνε για σεξ αυτό με τους πελάτες.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Αφου εσυ το μετρας το ιδιο γκομενα με πουτανα, τοτε γιατι με κατηγορεις οτι εχω γαμησει μονο πουτανες;
Τι διαφορα εχει;
Καμία για μένα και στο ένα πράξη γίνεται και στο άλλο πράξη γίνεται εσύ δε ξέρω τι ζορυ τραβάς,τι στο πουτσο χαλάς τα λεφτά σου αφού δε τα μετράς,να τα χαλάς στις έξω αλλά που τέτοια τύχη;αφού έχεις το γκομενοδιωχτη.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Καμία για μένα και στο ένα πράξη γίνεται και στο άλλο πράξη γίνεται εσύ δε ξέρω τι ζορυ τραβάς,τι στο πουτσο χαλάς τα λεφτά σου αφού δε τα μετράς,να τα χαλάς στις έξω αλλά που τέτοια τύχη;αφού έχεις το γκομενοδιωχτη.
Ποσα account θα φτιαξεις ρε ναυαγιο να μας πρηζεις τα παπαρια;
23 χρονων μαλακας παπαρολογος με 30 iq, δεν καταλαβες στα 2-3 προηγουμενα ban οτι εισαι τοσο μαλακας που ουτε σε φορουμ με μπουρδελα δεν εισαι ευπροσδεκτος;
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Μονο απο τα λεγομενα σου φαινεται οτι το μετρας διαφορετικα
Με χαρακτηριζεις γκομενοδιωχτη και οτι γαμαω μονο μπουρδελα
Αρα ακομα κι εσυ μετρας μονο τις γκομενες
Όχι εγώ στη ίδια κλίμακα τα βάζω αλλά μας πριζεις ότι γαμας γκόμενες έξω ενώ τίποτα δε κανείς ένας βλάκας που γαμαει όλο Μεταξουργείο είσαι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ποσα account θα φτιαξεις ρε ναυαγιο να μας πρηζεις τα παπαρια;
23 χρονων μαλακας παπαρολογος με 30 iq, δεν καταλαβες στα 2-3 προηγουμενα ban οτι εισαι τοσο μαλακας που ουτε σε φορουμ με μπουρδελα δεν εισαι ευπροσδεκτος;
Το πρώτο μου ακαουντ είναι αυτό βλάκα άντε μπράβο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Μονο απο τα λεγομενα σου φαινεται οτι το μετρας διαφορετικα
Με χαρακτηριζεις γκομενοδιωχτη και οτι γαμαω μονο μπουρδελα
Αρα ακομα κι εσυ μετρας μονο τις γκομενες
Μονο απτα λεγομενα (σε αυτο και στα προηγουμενα account) του φαινεται οτι το παιδι ειναι καθυστερημενο. Και δεν μιλαω για χαζο ανθρωπο που ειμαστε τιγκα, μιλαω για κάλο στον εγκεφαλο, ντιπ για ντιπ μπετοβλακας, αρνητικο iq.
Περπαταει με χεσμενα παντελονια και νομιζει οτι βρωμαει σκατιλα το σπιτι του, τον φερμαρουν τα πρεζακια στο μεταξουργειο και παει και κανει μηνυση στην πυροσβεστικη. Αραξε πες τα λιγο μαζι του, και μολις καταλαβεις τι ντουγανι ειναι, θα μετανιωσεις ακομα και το δουλεμα που του ριχνεις. πεταμενα μεγκαμπαιτ στο σερβερ ειναι ο τυπος.

Το πρώτο μου ακαουντ είναι αυτό βλάκα άντε μπράβο.
ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧφτου "αρχοντα"
αφου φαινεσαι βρε μαλακα τσιγγανοβλαχο, δεν κρυβεται τετοια χαζομαρα
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
ειχα παει ερασμους παρτυ οστρια εξαρχεια κι ολο το βραδυ μου τριβοταν μια πολωνεζα οπως χορευαμε αλλα δε μου καθοταν

Μετα πηγα σολωνος τυφλα στο μεθυσι και ρωταγα τις πουτανες ποσο εχει(τοτε δεν ηξερα απο αγοραιο ερωτα)

Αφου καταλαβα οτι δεν ειχα αρκετα εφυγα, αλλα οι καυλες δε μ αφηναν να ησυχασω. Εψαξα ολο το αμαξι και βρηκα συνολο 12 ευρω ολα σε κερματα. Γυρισα και παρακαλεσα μια μπαζομιλφ μαλλον πρεζου, την οποια ειχα δει πιο πριν να κατουραει πισω απο σκουπιδοντενεκε. Μου ειπε οτι δεχεται γιατι της μιλησα με ανθρωπια. Μου κανε ακα τσιμπου στο αμαξι και το χερι που μου επιανε τον πουτσο ειχε τυλιγμενο τον αντιχειρα με χαρτοπετσετα γιατι ηταν ματωμενο. Το αιμα ειχε ποτισει τη χαρτοπετσετα. Την εχυσα στο στομα και τα φτυσε
:vomit:
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Εισαι τοσο βλακας που δεν καταλαβαινεις τι κανεις
Με κατηγορεις οτι ειμαι βλακας επειδη γαμαω μονο Μεταξουργειο
Δεν καταλαβαινεις οτι ακομα κι εσυ ασυνειδητα το θεωρεις αλλο το σεξ με πουτανα και αλλο με γκομενα
Μαλλον εισαι τοσο πληγωμενος που δε σου χει κατσει καμια που εχεις δημιουργησει τραυμα
Και νομιζεις οτι ολοι ειναι σαν κι εσενα
Διαβασε λιγο να ξεστραβωθεις

Υ.Γ. Δεν ηθελα να στο πω αλλα στη φωτογραφια που μου στειλες εισαι χαλια ρε φιλε
Γιαυτο δε σε εχει κοιταξει ποτε καμια
Πραγματικα 2/10 σε εμφανιση
Και κρινεις Τρανους και Αργυρους
Τι λες ρε παιδί μου και τώρα με στεναχώρησες πολύ που με είπες άσχημο καταρχήν δε είδες καν τη φάτσα μου φορούσα γυαλιά,μια χαρά είμαι φίλε πίστεψέ με από σένα πολύ καλύτερος,από εσένα που γαμας Μεταξουργείο είμαι μοντέλο,βγάλε τη κακια σου εγώ ξέρω ότι είμαι μια χαρά.Επισης ούτε καν κάποιοι γαμανε αλλά πίστεψέ με άνθρωπος που πάει Μεταξουργείο και πάει σύνολο με 1000 ιερόδουλες όπως εσύ είναι αδύνατον να γαμας.Μερικοι όντως γαμανε ποτέ δε πίστεψα ότι κανείς δε γαμαει,είχα ένα κολλητό που όντως γαμαγε και γενικά κάποιοι συγουρα γαμανε αλλά εσύ 100 τα 100 δε γαμας,κάποιος που γαμαει δε έχει πάει στα μπουρδέλα 1000 φορές σε όλη του τη ζωή,κάποιος που γαμαει και γκόμενες έξω έχει πάει στα μπουρδέλα το πολύ 50 φορές όχι παραπάνω.Σκεψου ξέρω τύπο που έχει γαμησει στα μπουρδέλα 200 φορές και με γκόμενα τίποτα απολύτως ούτε φάσωμα πόσο μάλλον εσύ που έχεις πάει 1000 όπως είχες πει άστο αγόρι μου μιλάει από μόνο του.Εγω Τουλ με γκόμενα έχω κάνει φάσωμα δλδ φιλία στόμα και χουφτωμα εσύ ούτε αυτό δε έχεις κάνει και έχεις μούτρα να κρίνεις εμένα άσχημο,έλα χαλβατζικο κούρασες σε βάζω στη αγνοηση από δω και πέρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Μονο απτα λεγομενα (σε αυτο και στα προηγουμενα account) του φαινεται οτι το παιδι ειναι καθυστερημενο. Και δεν μιλαω για χαζο ανθρωπο που ειμαστε τιγκα, μιλαω για κάλο στον εγκεφαλο, ντιπ για ντιπ μπετοβλακας, αρνητικο iq.
Περπαταει με χεσμενα παντελονια και νομιζει οτι βρωμαει σκατιλα το σπιτι του, τον φερμαρουν τα πρεζακια στο μεταξουργειο και παει και κανει μηνυση στην πυροσβεστικη. Αραξε πες τα λιγο μαζι του, και μολις καταλαβεις τι ντουγανι ειναι, θα μετανιωσεις ακομα και το δουλεμα που του ριχνεις. πεταμενα μεγκαμπαιτ στο σερβερ ειναι ο τυπος.


ΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧφτου "αρχοντα"
αφου φαινεσαι βρε μαλακα τσιγγανοβλαχο, δεν κρυβεται τετοια χαζομαρα
Αν εγώ είμαι μια μπετοβλακας εσύ που γαμας Μεταξουργείο τακτικά είσαι 30.Ας το ρε αγόρι μου πας και γαμας μέσα στα πρεζακια και τα πακιστανια σε χεσμενα σεντόνια,εγώ τουλ γαμαω στη φυλής όχι στο μεταξουργ που έχω ακούσει τα χειρότερα.Απο σένα πάντως περισσότερα αντιλαμβάνομαι,εσύ ούτε τα αυτονόητα,Μεταξουργείο βρε γκιώνη πάνε μόνο οι μετανάστες όχι οι Ελληνες απορώ πως γαμας εκεί.Φυλης τουλάχιστον γαμανε φουλ και Έλληνες.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Εχεις κανει φασωμα στα 23 μπραβο ρε βλακα
Εισαι ΑΜΕΑ πραγματικα
Μονο σε μπουρδελα θα γαμησεις ολη σου τη ζωη
Φαντασου μαλακα που ουτε οι αλλοι γυφτοι σε θελουν βλακα κωλογυφτα ποσο τελειωμενος εισαι
Εσύ ούτε το φάσωμα δε έχεις κάνει όμως εγώ αυτό το έχω κάνει τουλάχιστον,ποιοι γύφτοι ρε μλκ?τι ασυναρτησίες λες?
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Σα γυφτος εισαι ρε βλακα
Παρτε δω ενα βλακα γυφτο που νομιζει οτι ειναι και ωραιος αντρας :2funny:
Δε είμαι σα γύφτος μια χαρά είμαι συγουρα καλύτερος από σένα,όσο με λες άσχημο τόσο πιστεύω πως απλά βγάζεις ψεύτικα τη κακια σου.Μια χαρά είμαι φίλε εσύ είσαι ο άσχημος.εχεις γαμησει 1000 φορές στα μπουρδέλα άρα δε θα μιλάς ξεκάθαρα με γκομενα έξω τίποτα.Ηξερα τύπο εδώ που είχε πάει 200 φορές σε μπουρδέλο και με γκόμενα έξω τίποτα απολύτως φαντάσου εσυ με 1000 φορές και Μεταξουργείο αυτός Τουλ γαμαγε σε στουντιο,άστο Καμμένε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom