Νέα

Πόσο εφικτή είναι η σχέση ή η «σχέση» με εργαζόμενες στο χώρο του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 299
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.646
Κριτικές
164
Like
81.511
Πόντοι
46.223
Πιτσιρικάς το 1986 περίπου είχα γνωρίσει μια νεαρή Αγγλιδούλα 21 ετών call girl στο Λονδίνο.

Ήταν μια εποχή που πήδαγα κατά βάση Γερμανίδες call girls από γραφείο και πολύ όμορφες.

Η Αγγλιδούλα ήταν πολύ όμορφη και με αγγελικό προσωπάκι και ξανθά μαλλάκια.

Ήταν φρέσκια στη δουλειά και ίσως έψαχνε διέξοδο.

Η αλήθεια είναι ότι τότε έμενα σε ένα πολύ καλό προάστιο του Λονδίνου και είχα ένα εκπληκτικό για την εποχή αυτοκίνητο και όλα αυτά έπαιξαν τον ρόλο τους.

Της πρότεινα να με ακολουθήσει το καλοκαίρι στην Αθήνα.

Γούσταρα και γούσταρε ταξιδάκι με αυτοκίνητο από Λονδίνο στην Αθήνα.

Και βέβαια γούσταρε πολύ όλη τη φάση.

Τότε πηδάγαμε ξέγνιαστα και ακάποτα 2 - 3 φορές την ημέρα.

Ήταν πανέμορφη και γεννημένη για πολύ πούτσα.

Φυσικά χωρίς να της δώσω μία.

Είχε όμως ένα μεγάλο για μένα μειονέκτημα.

Έστριβε τσιγάρο κάτι που προσωπικά δεν μου άρεσε.

Έμεινε σπίτι μου στην Αθήνα όλο το καλοκαίρι αλλά σιγά σιγά την κοπάνησα όταν επέστρεψα Λονδίνο για να συνεχίσω τις σπουδές μου.

Τότε δεν υπήρχαν κινητά για να υπάρχει εύκολη συνεννόηση και χαθήκαμε.

Η ίδια έμεινε Ελλάδα τα επόμενα χρόνια και δούλεψε σε κάτι μπαράκια.

Την σκεφτόμουν και αν έπραξα σωστά που την εγκατέλειψα.

Ίσως στο πρόσωπό μου να έψαχνε τη σωτηρία.

Ψυχές πονεμένες.

Τον πρώτο καιρό είχα κάποιες τύψεις.

Μετά παντρεύτηκα και την ξέχασα.

Από την άλλη σίγουρα της δόθηκε η ευκαιρία να γνωρίσει έναν καινούργιο κόσμο.

Συμπέρασμα σίγουρα όταν οι πλανήτες ταιριάξουν και υπάρχει χημεία, το σωστό timing και η οικονομική άνεση πολλά μπορούν να συμβούν.

Όσο πιο νέα η γυναίκα τόσο πιο μεγάλες οι πιθανότητες να συμβεί.

Στη πορεία όμως υπάρχουν πολλές εκπλήξεις που δυσκολεύουν τη κατάσταση.

Το θέμα είναι αντέχουμε σε μια τέτοια σχέση ???

Αντέχουν στη σχέση ???
 
Τελευταία τροποποίηση:

gizaha

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2011
Μηνύματα
28
Like
89
Πόντοι
0
Φυσικα και ειναι εφικτη αλλα οχι για ολους,

Επειδη ειμαι απο τους λιγους εδω μεσα που μιλουν εκ πειρας ( εσκορτσ οχι μπουρδελα) και οχι εκ μυρωδιας, φυσικα και μπορεις να εχεις σχεση με κοριτσια του χωρου ωστοσο δεν ειναι για τον καθενα, Ζηλιες δεν χωρουν φυσικα ουτε και ελεγχος που ησουν τι εκανες. Θελει να εισαι πολυ κουλ, να εχεις υπομονη και να εισαι ετοιμος να χωρισεις αμεσα με ενα δυο SMS. Φυσικα μελοδράματα, συναισθηματικος λαικισμος και τα τοιαυτα δεν χωρουν. Τωρα αν σταματησει απο την δουλεια μπορει κανεις να την δει και ποιο σοβαρα. Μην ξεχνατε οτι ειναι γυναικες και αυτες με τις ιδιες αναγκες με τις υπόλοιπες. Γενικα τα κορλίτσια του χωρου ειναι καλες ερωμενες για εμπειρους αντρες όμως που ξέρουν να παιξουν το παιχνίδι .
Πολλές σοφές κουβέντες μαζεμένες.
Πολλές αλήθειες λέγονται και πονάνε.
Οι πιο πολλές που έχω δει στα 25 χρόνια internet.
 
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
323
Κριτικές
1
Like
787
Πόντοι
81
κατα την γνωμη μου θα πρεπει καποιος να ειναι αφελης εαν πιστευει πως θα μπορουσε να εχει ειλικρινη και σταθερο δεσμο με μια ιεροδουλη ενω αυτη εργαζεται
 

gizaha

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2011
Μηνύματα
28
Like
89
Πόντοι
0
Δείξε μου έναν που τον χώρισε η γκόμενα με 1-2 sms χωρίς να στείλει αυτός περισσότερα και να μην καταφύγει σε μελοδράματα και συνασθηματικούς λαϊκισμούς σε αυτήν ή τους φίλους του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.314
Πόντοι
16.555
Δείξε μου έναν που τον χώρισε η γκόμενα με 1-2 sms χωρίς να στείλει αυτός περισσότερα και να μην καταφύγει σε μελοδράματα και συνασθηματικούς λαϊκισμούς σε αυτήν ή τους φίλους του.
Αν δεν είναι σοβαρη η φάση στα αρχίδια σου φίλε . Οπως βρήκες μία θα βρείς και αλλη.
Ετσι πρεπει διότι αλλιώς θα το πληρωσεις ακριβα και οικονομικά και συναισθηματικά. Στεναχωριεσαι λίγο και μετα πάμε για αλλα. Δεν πρέπει να χαλιέσαι γιατι τελιώσε αλλα να εισαι χαρούμενος που συνεβει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ε14

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.632
Like
2.655
Πόντοι
456
Οι πουτάνες είναι πιο καλές από τις ελλεινιδες.. Αν τα βρίσκεις μάζι της γιατί όχι? Να έχεις τζάμπα σεξ, μια κοπέλα για παρέα να πηγαίνετε βόλτες διακοπές.. Γιατι δηλαδή επειδή θα τη γαμανε και άλλοι? Μα και οι ελλεεινιδες τάρανδους τους έχουν κάνεις τους γκομενους τους, άλλο που το παίζουν αγνές και ηθικές για να μη χάσουν το γαμπρό!!
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
71
Πόντοι
0
Οι πουτάνες είναι πιο καλές από τις ελλεινιδες.. Αν τα βρίσκεις μάζι της γιατί όχι? Να έχεις τζάμπα σεξ, μια κοπέλα για παρέα να πηγαίνετε βόλτες διακοπές.. Γιατι δηλαδή επειδή θα τη γαμανε και άλλοι? Μα και οι ελλεεινιδες τάρανδους τους έχουν κάνεις τους γκομενους τους, άλλο που το παίζουν αγνές και ηθικές για να μη χάσουν το γαμπρό!!
οι ιεροδουλεσ μπορουν να ερωτευτουν πελατη?
 

astronaut80

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
152
Κριτικές
14
Like
1.491
Πόντοι
1.011
οι ιεροδουλεσ μπορουν να ερωτευτουν πελατη?
Έχει συζητηθεί αρκετά!!!
Η απάντηση νομίζω είναι όχι,να τον συμπαθήσουν ναι,όπως συμπαθείς και εσυ την αγαπημένη σου σερβιτόρα στο καφέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
887
Πόντοι
81
Έχει συζητηθεί αρκετά!!!
Η απάντηση νομίζω είναι όχι,να τον συμπαθήσουν ναι,όπως συμπαθείς και εσυ την αγαπημένη σου σερβιτόρα στο καφέ.
Ξέρεις πόσοι θέλουν να πηδήξουν την αγαπημένη τους σερβιτόρα στο καφέ;
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.375
Κριτικές
10
Like
2.742
Πόντοι
3.385
Πολύ φοβάμαι ότι η ερώτηση πηγάζει από την εσφαλμένη παραδοχή ότι σε μία σχέση ο κανόνας είναι ''κάνω σεξ''.

Λυπάμαι αλλά σε μία ''κανονική'' σχέση, το σεξ είναι ένα μικρό κλάσμα του χρόνου τον οποίο περνάς με τον άλλο. Θα πρέπει να μπορείς να ταυτιστείς και να περνάς καλά με τον άλλο και σε άλλα πράγματα (εκτός του σεξ), και μη λησμονούμε ότι ακόμη και το σεξ καταντά ρουτίνα με όποια γυναίκα και αν είσαι.

Αν μιλάμε για μία ''σχέση'' του στυλ ''περνάω καλά και πηδάω τζάμπα εκείνη που πληρώνεται για να την πηδάνε οι άλλοι'', είναι εφικτό. Για κάτι παραπάνω, νομίζω ότι είναι ΠΟΛΥ δύσκολο. Σκεφτείτε μόνο να συζητάτε για το πώς περάσατε στη δουλειά ο καθένας σας, και εκείνη να περιγράφει για το πόσα πέη θήλασε έως στραγγίσματος και πόσες στάσεις εφάρμοσε με κάθε έναν εκ των πελατών της.
 

Xaramofais

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
395
Κριτικές
17
Like
2.664
Πόντοι
2.591
Ξέρεις πόσοι θέλουν να πηδήξουν την αγαπημένη τους σερβιτόρα στο καφέ;
Μόνο εγώ δεν πηδάω την καφετζού μου...γιατί μετά φοβάμαι ότι θα πίνω τα αρχιδια μου..:2funny::2funny:
 

lespec

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2006
Μηνύματα
295
Κριτικές
1
Like
887
Πόντοι
81

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.250
Like
1.994
Πόντοι
216
Με το δικό μου mindset, ότι όλες πουτάνες είναι, και στα εύκολα κι όσο είσαι άνετος κι ωραίος όλες μαζί σου, αλλά στα δύσκολα θα σε πουλήσουν, δε βλέπω καμία σπουδαία διαφορά ανάμεσα στο κορίτσια.
Είτε δουλεύουν στον αγοραίο χώρο, είτε αλλού.

Άμα γουστάρεις, βγαίνουν σχέσεις και με κορίτσια που κάπου δεν θέλουν να δουλεύουν για πάντα στα κάθε λογής κωλάδικα, αλλά να δουν και να κάνουν και κάτι άλλο στη ζωή τους.

Δεν βρίσκω ότι αξίζει να κάνεις «σοβαρή σχέση» με μια κοπέλα που τον έχει φάει από, πες, πενήντα άτομα και πάνω. Αδιάφορο λοιπόν, ότι οι κοπελιές του αγοραίου έρωτα έχουν γευτεί περίπου πέντε χιλιάδες πούτσες ως τα τριάντα τους .

Όταν την κόβεις την άλλη για καραψώλα, θα αποφύγεις την όποια σοβαρή σχέση, εκτός βεβαίως-βεβαίως κι αν είσαι κι εσύ καλή πουτάνα, και θες να βγάλεις φράγκα από το μουνί της γκόμενας σου.
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
27
Like
17.250
Πόντοι
7.415
εδω περα μιλαμε οτι δεν βρισκεις ουτε μια γκομενα νορμαλ εκτος χωρου,να κανεις μια απλη σχεση και θα μιλησουμε για σχεσεις με πουτανες? και με οσες εχω μιλησει,δεν κανουν σχεσεις γιατι οσες φορες προσπαθησαν,εφταναν να τους πρηζουν τα παπαρια με ζηλιες και σπασιμο ωοθηκων(οπως λεμε αρχιδιων) ,οποτε προτιμουν να μεινουν μονες.
επισης οσοι νομιζουν οτι γκομενες του χωρου τους ερωτευθηκαν γιατι ηταν ιπποτες στο ραντεβου,ειναι ηλιθιοι.απλη συμπαθεια ειναι και τιποτα παραπανω.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.250
Like
1.994
Πόντοι
216
επισης οσοι νομιζουν οτι γκομενες του χωρου τους ερωτευθηκαν γιατι ηταν ιπποτες στο ραντεβου,ειναι ηλιθιοι.απλη συμπαθεια ειναι και τιποτα παραπανω.

Για τίποτα γάμους μεταξύ πελάτη και στουντιοκόριτσου με την τσατσά κουμπάρο ξέρουμε κάτι;

*γέλια*
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom