Νέα

Πόσο εφικτή είναι η σχέση ή η «σχέση» με εργαζόμενες στο χώρο του σεξ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 299
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Προσπαθω να την βλεπω σαν ανθρωπο ...
αγαπητέ δις κτηνιατρε (vetvet)

Οπως γράφτηκε και παραπάνω το θέμα εχει αναλυθεί απ'ολους τους 'επαΐοντες' του bou που τόσο εύκολα αραδιάζουν γνωμες και απόψεις με αφοπλιστική βεβαιότητα (και πολύ σπάνια με ειλικρίνεια)

Ειναι αυτονοητο πως ολους τους ανθρωπους τους σεβόμαστε επειδη ειναι άνθρωποι (εξαιρουνται τα αποβρασματα)
Από τα γραφόμενά σου πάντως ειναι ξεκάθαρο πως δεν μπορεις να αποδεχτείς μια τέτοια σχεση.

Μαχαίρι δέ, πρέπει να κοβονται όλες οι σχεσεις, μαζί με μια ειλικρινή και τίμια εξήγηση... τι ειναι αυτά που γράφεις πως φοβάσαι τυχόν υστερίες...
Tι ηλικία εχεις αν επιτρεπεται?

Μην ταλαιπωρείσαι άλλο, ουτε να την ταλαιπωρείς κι εκείνη με υπεκφυγές και παρατάσεις. Και πολύ κακώς κάνεις και τη 'φωτογραφίζεις' λέγοντας πόσα χρονια εκδίδεται και πως αργότερα ισως παραθέσεις κι άλλα στοιχεια για κείνη.

Να με συμπαθάς αν ακούγομαι λίγο αψύς αλλά είσαι λάθος.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
καλησπερα ηθελα την αποψη σας. ασχολουμαι με το σπορ αρκετα χρονια απλα δεν ετυχε να κανω ποτε προφιλ αλλα παρακολουθω συχνα πυκνα το φορουμ. στο θεμα μας τωρα ειχα συναντηση με μια κοπελα 2 φορες και εν συνεχεια ανταλλαξαμε σοσιαλ τηλεφωνα κλπ και εδω και μηνες βρισκομαστε δωρεαν. ξερει οτι δεν ειμαι κανας φραγκατος να μου τα τρωει, ουτε μου λεει παπατζιλικια του τυπου σε 1 μηνα σταματαω να μεινουμε μαζι απλα περναμε καλα, το θεμα ειναι οτι τελευταια λαμβανω συνεχεια κλησεςι κτλ λες κ ειμαστε ζευγαρι. Οκ καλα περναμε γουσταρουμε εχουμε βγει και 2 φορες για μπυριτσα αλλα μεχρι εκει. Εχει καποιος αλλος παρομοια εμπειρια ?
κατι θέλει απο σενα...αλλοδαπή?
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
γινομαι κοφτος αλλα μου εχουν τύχει και μενα διάφορα περιστατικα με "σχεσεις" με ιερόδουλες αλλα παντα κρυβόταν κάποιο συμφέρον απο πισω...μη πεφτετε στη παγίδα.Απλα αμα ξεκινάω να γραφω γεγονότα και σκηνικα θα γράφω 2 μερες και βαριεμαι πραγματικα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
ενα που μπορει να σου τύχει πχ καποια του χωρου να θελει να κανει σχέση ειναι για να την πατρευτεις.-να φυγει απο τη χώρα της...μου ειχε τύχει με λατινα βρισκόμασταν εξω γαμιομασταν τσάμπα,ερχοταν σπιτι τρωγαμε πηγαιναμε για μπανιο...τεσπα διάφορα...μετα κατάλαβα οτι ηθελε να μου κουβαληθει και να κουβαλησει και τα κουτσουβελα της απο βενεζουέλα σε μενα..(να...μια τυχαια εμπειρια)
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
καλησπερα ηθελα την αποψη σας. ασχολουμαι με το σπορ αρκετα χρονια απλα δεν ετυχε να κανω ποτε προφιλ αλλα παρακολουθω συχνα πυκνα το φορουμ. στο θεμα μας τωρα ειχα συναντηση με μια κοπελα 2 φορες και εν συνεχεια ανταλλαξαμε σοσιαλ τηλεφωνα κλπ και εδω και μηνες βρισκομαστε δωρεαν. ξερει οτι δεν ειμαι κανας φραγκατος να μου τα τρωει, ουτε μου λεει παπατζιλικια του τυπου σε 1 μηνα σταματαω να μεινουμε μαζι απλα περναμε καλα, το θεμα ειναι οτι τελευταια λαμβανω συνεχεια κλησεςι κτλ λες κ ειμαστε ζευγαρι. Οκ καλα περναμε γουσταρουμε εχουμε βγει και 2 φορες για μπυριτσα αλλα μεχρι εκει. Εχει καποιος αλλος παρομοια εμπειρια ?
τύπε μου έχω την εμπειρία ότι αν θέλει κάτι από σένα δεν θα περιμένει μήνες για να στο πεί.
Κάτσε φχαριστήσου τη φάση και μην ψάχνεσαι, αν προκύψει τίποτα περίεργο εδώ είμαστε πάλι..
 
  • Like
Αντιδράσεις: vetvet

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
κατι θέλει απο σενα...αλλοδαπή?
γινομαι κοφτος αλλα μου εχουν τύχει και μενα διάφορα περιστατικα με "σχεσεις" με ιερόδουλες αλλα παντα κρυβόταν κάποιο συμφέρον απο πισω...μη πεφτετε στη παγίδα.Απλα αμα ξεκινάω να γραφω γεγονότα και σκηνικα θα γράφω 2 μερες και βαριεμαι πραγματικα.
Αλλοδαπη ναι αλλα στο γραφειοκρατικο δεν υπαρχει κανενα θεμα χαρτιων ουτε εχει ζητησει 1ε για οτιδηποτε αντιθετως πολλες φορες βαζει αυτη το χερι στη τσεπη για πληρωμες. Το μονο που σκεφτομαι σαν συμφερον μετα απο τοσους μηνες ειναι οτι ισως απλα ψαχνει καποιον για να φυγει απο το επαγγελμα αλλα ξερω πολυ καλα πως εγω δεν μπορω να υποστηριξω μηνιατικο 3-4χ το μηνα και το ξερει και αυτη, οποτε ξερω οτι ανα πασα ωρα και στιγμη ειναι ευκολη η επιστροφη ή αρπαχτες για εξτραδακι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
αγαπητέ δις κτηνιατρε (vetvet)

Οπως γράφτηκε και παραπάνω το θέμα εχει αναλυθεί απ'ολους τους 'επαΐοντες' του bou που τόσο εύκολα αραδιάζουν γνωμες και απόψεις με αφοπλιστική βεβαιότητα (και πολύ σπάνια με ειλικρίνεια)

Ειναι αυτονοητο πως ολους τους ανθρωπους τους σεβόμαστε επειδη ειναι άνθρωποι (εξαιρουνται τα αποβρασματα)
Από τα γραφόμενά σου πάντως ειναι ξεκάθαρο πως δεν μπορεις να αποδεχτείς μια τέτοια σχεση.

Μαχαίρι δέ, πρέπει να κοβονται όλες οι σχεσεις, μαζί με μια ειλικρινή και τίμια εξήγηση... τι ειναι αυτά που γράφεις πως φοβάσαι τυχόν υστερίες...
Tι ηλικία εχεις αν επιτρεπεται?

Μην ταλαιπωρείσαι άλλο, ουτε να την ταλαιπωρείς κι εκείνη με υπεκφυγές και παρατάσεις. Και πολύ κακώς κάνεις και τη 'φωτογραφίζεις' λέγοντας πόσα χρονια εκδίδεται και πως αργότερα ισως παραθέσεις κι άλλα στοιχεια για κείνη.

Να με συμπαθάς αν ακούγομαι λίγο αψύς αλλά είσαι λάθος.
Κοιτα πραγματικα σαν ανθρωπο την σεβομαι και οταν λεω "προσπαθω" δεν το λεω υποτιμητικα, το λεω μονο και μονο για το επαγγελμα γιατι θεωρω δυσκολο να φυγει το μυαλο απο εκει. Δεν ειχα σκοπο να την εκθεσω με την κακια εννοια καθως ελαβα ηδη μηνυματα για να πω το ονομα της αλλα προφανως δεν το ειπα. Καλα Χριστουγεννα ευχομαι με υγεια
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
563
Like
174
Πόντοι
6
Κοιτα πραγματικα σαν ανθρωπο την σεβομαι και οταν λεω "προσπαθω" δεν το λεω υποτιμητικα, το λεω μονο και μονο για το επαγγελμα γιατι θεωρω δυσκολο να φυγει το μυαλο απο εκει. Δεν ειχα σκοπο να την εκθεσω με την κακια εννοια καθως ελαβα ηδη μηνυματα για να πω το ονομα της αλλα προφανως δεν το ειπα. Καλα Χριστουγεννα ευχομαι με υγεια
ερωτεύονται οι πουτάνες?
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
207
Κριτικές
1
Like
379
Πόντοι
21
Όλες είναι κυκλοθυμηκες αρωστες στο μυαλό γενικώς καμένες από τη πολύ πουτσα όποιος νορμάλ μη νταβατζής έχει σχέση με πουτανα άντε γεια απλά είσαι ηρωας και δεν το ξέρεις
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.057
Κριτικές
27
Like
17.379
Πόντοι
7.415
κανεις δεν κανει σχεση με πουτανα και δε μιλαω για μερικα τσαμπα γαμησια,μιλαω για σοβαρη σχεση με μελλον,πχ γαμους,παιδια η εστω απλα να συζησουν. πολλες το κρατανε μυστικο οσο μπορουν τουλαχιστον και μολις το πραμα σοβαρεψει με τον κακομοιρη που εχουν βρει,ψαχνουν μια νορμαλ δουλεια. παραδειγματα καμποσα ξερουμε,ειδικα οι παλιοι του φορουμ.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
563
Like
174
Πόντοι
6
κανεις δεν κανει σχεση με πουτανα και δε μιλαω για μερικα τσαμπα γαμησια,μιλαω για σοβαρη σχεση με μελλον,πχ γαμους,παιδια η εστω απλα να συζησουν. πολλες το κρατανε μυστικο οσο μπορουν τουλαχιστον και μολις το πραμα σοβαρεψει με τον κακομοιρη που εχουν βρει,ψαχνουν μια νορμαλ δουλεια. παραδειγματα καμποσα ξερουμε,ειδικα οι παλιοι του φορουμ.
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
563
Like
174
Πόντοι
6
 

Iraklis_agg

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2023
Μηνύματα
71
Κριτικές
2
Like
190
Πόντοι
0
Για μενα οι μπουρδελιαρες δεν μπορούν να μπουν σε καλούπι σχέσης. Με μαθηματική ακρίβεια θα αποτύχει. Ούτε σεξ δεν μπορούν να κάνουν και να το νιώσουν αν σκεφτείς ότι Ρα ραντεβού είναι δεκάλεπτα και αμέσως αλλάζουν πελάτη.
Τα call girl είναι άλλη υπόθεση. Είναι κοπέλα της διπλανής πόρτας που δεν μπορείς να καταλάβεις ότι είναι σε αυτόν τον χώρο.Ασε που με την έμπειρα μια τους είναι και καλές στο σεξ και στο σοσιαλ. Τώρα αν κάποιος μπορεί να δεχθεί η γκομενα του να πηγαίνει με άλλους 4 την ημέρα, δικαίωμα του
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Είναι πολύ δύσκολο να σπάσουν τα όρια πόρνης-πελάτη. Πρώτον, επειδή αυτό το κάνει για δουλειά μία γυναίκα, που σημαίνει ότι εξαρχής δεν βλέπει κάποιον σαν άντρα αλλά σαν πελάτη, κάτι που δύσκολα αλλάζει. Δεύτερον, μία πόρνη έχει συνηθίσει να υπολογίζει όλο τον χρόνο της με το χρήμα, έχει μάθει για ο,τι κι αν κάνει να παίρνει χρήματα, είναι εθισμένη στο χρήμα. Τρίτον, υπάρχει μια προκατάληψη γενικότερη στις γυναίκες, άρα και σε μια πόρνη, ότι οι άντρες που πληρώνουν για τον έρωτα είναι ανίκανοι, είναι κατώτεροι, ότι έμειναν στα αζήτητα. Άρα από αυτές τις τρεις αιτίες βλέπουμε ότι από την μεριά της πόρνης υπάρχουν κάποια προβλήματα στο να μπορέσει να υπάρξει έρωτας.
Όσον αφορά τη μεριά του άντρα, επίσης υπάρχει μία γενικότερη προκατάληψη για τις πόρνες, ότι είναι κατώτερες γυναίκες, ότι είναι αντικείμενα ηδονής και όχι άνθρωποι. Αυτό εδράζεται στην γενικότερη υποτίμηση της σεξουαλικότητας ως ανθρώπινης ανάγκης. Για παράδειγμα, έναν καλλιτέχνη τον θεωρούμε ανώτερο που ικανοποιεί πνευματικές ανάγκες μας, αλλά μία πόρνη την θεωρούμε κατώτερη που ικανοποιεί σωματικές ανάγκες μας (το 1ο πρόσωπο δεν αφορά εμένα, γενικά μιλάω). Αυτή η αντίληψη εισέρχεται υποσυνείδητα στη σχέση πελάτη-πόρνης, πάντα ελλοχεύει μέσα στη σχέση τους. Αν μαλλώσουν, όπως είναι φυσικό σε μια σχέση, ο άντρας μέσα του (αν όχι φανερά) θα προσπαθήσει να την υποτιμήσει ως γυναίκα για λόγους ψυχικής άμυνας.
Από τα παραπάνω καταλαβαίνουμε τις δυσκολίες που υπάρχουν στο να μπορέσει να αναπτυχθεί σχέση ανάμεσα σε μία πόρνη και σε έναν πελάτη, οι οποίοι πρέπει να μετατραπούν σε "γυναίκα" και "άντρα". Δηλαδή οι ρόλοι τους να μεταβούν από την πελατειακή σχέση στην ερωτική. Τίποτα βέβαια δεν είναι ανέφικτο. Αλλά θα παραθέσω έναν προβληματισμό: Γιατί να ερωτευτείς μία πόρνη, όταν πηγαίνεις απλά για ένα σεξ; Μήπως είναι αντρικός εγωισμός; Κατά βάθος οι άντρες είμαστε θύματα εκμετάλλευσης των γυναικών που μας παίρνουν τα χρήματα μας και αυτό μας πληγώνει. Μας πληγώνει βαθιά στην ρίζα του αντρισμού μας, μειώνει τον αντρισμό μας η σκέψη ότι μια πόρνη μας βλέπει απλά για χρήμα. Κι έτσι προσπαθούμε να την κατακτήσουμε σαν τον σκύλο που κυνηγάει την ουρά του.
 
Τελευταία τροποποίηση:

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
Επανερχομαι υστερα απο περιπου 2 χρονια για να πω την συνεχεια της ιστοριας.

Πρωτον η "σχεση" αν μπορουμε να το πουμε κρατησε τελικα για καποιους μηνες.
Δευτερον η κοπελα 101% δεν δουλευε το διαστημα που "ημασταν" μαζι.
Τριτον δεν μου ζητησε ουτε μισο ευρω, απεναντιας ηταν προθυμη να τσονταρει σε τυχον δυσκολιες καθως οπως ανεφερα δεν ειμαι κανας εφοπλιστης και οπως ολοι μας υπηρχαν μηνες με τελη/ασφαλειες/ρευματα κλπ κλπ που ειχα ζορια.

Εν τελει οπως ειχα αναφερει την εληξα την κατασταση διοτι δεν θα ενιωθα ποτε ανετος να ειμαι σε σοβαρη σχεση με ενα cg να βγαινουμε και να ειμαι με το αγχος μην ειναι κανας γνωστος μου πελατης της, μην αποφασισει στο μελλον να ξανα κανει το ιδιο κλπ.

Υ.Γ1 Εχει περασει πολυς καιρος που τελειωσε το στορυ, και εχουμε κρατησει μια ανθρωπινη επαφη με αραια μνμτα για ευχες κλπ.
Υ.Γ2 Δε δουλευει πλεον.
Υ.Γ3 Τα λεφτα που μαζευουν δε θα τα βγαλουμε σε 10 ζωες.
Υ.Γ4 Σε ενα μεγαλο ζορι μου που χρειαστηκα δανεικα ενα σχετικα σοβαρο ποσο μου τα εδωσε και τα εδωσα πισω με τεραστια ανεση χρονου. Φιλοι 10 και 20 ετων δεν δωσανε 1 ευρω.
 

George71

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.343
Like
10.846
Πόντοι
3.556
Υ.Γ3 Τα λεφτα που μαζευουν δε θα τα βγαλουμε σε 10 ζωες.
Για πες ποσο, γιατι εχουν γινει διαφορες συζητησεις και σχετικα νηματα εδω, αλλα ακομα το τοπιο ειναι θολο. Αν σου εχει πει φιξ νουμερο, θα ειχε ενδιαφερον να το αναφερεις
 

vetvet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2021
Μηνύματα
313
Like
1.483
Πόντοι
201
Για πες ποσο, γιατι εχουν γινει διαφορες συζητησεις και σχετικα νηματα εδω, αλλα ακομα το τοπιο ειναι θολο. Αν σου εχει πει φιξ νουμερο, θα ειχε ενδιαφερον να το αναφερεις

Αν δουλευει μια κοπελα ανεξαρτητη χωρις 50% ταριφα απο μανατζαρεους/γραφεια και ειναι τιμιο κομματι καθαριζει στην ξεφτιλα ΚΑΘΑΡΑ 4-5χιλ το μηνα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.672
Like
2.706
Πόντοι
456
Αν δουλευει μια κοπελα ανεξαρτητη χωρις 50% ταριφα απο μανατζαρεους/γραφεια και ειναι τιμιο κομματι καθαριζει στην ξεφτιλα ΚΑΘΑΡΑ 4-5χιλ το μηνα
Αν καθάριζαν τόσα λεφτά, θα την κάνανε και ελλεεινιδες αυτή τη δουλειά, γενικά όπου βλέπεις ότι ελλεεινιδες δεν πάνε για δουλειά, σημαίνει ότι δεν έχει μέλι, οι ελλεεινιδες προτιμούν να βρουν ένα σταθερό χορηγο-αγαπούλη και να τα του τα μασανε χωρίς να έχουν τη ρετσινιά της πουτανας
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.787
Κριτικές
18
Like
15.448
Πόντοι
4.546
Επανερχομαι υστερα απο περιπου 2 χρονια για να πω την συνεχεια της ιστοριας.

Πρωτον η "σχεση" αν μπορουμε να το πουμε κρατησε τελικα για καποιους μηνες.
Δευτερον η κοπελα 101% δεν δουλευε το διαστημα που "ημασταν" μαζι.
Τριτον δεν μου ζητησε ουτε μισο ευρω, απεναντιας ηταν προθυμη να τσονταρει σε τυχον δυσκολιες καθως οπως ανεφερα δεν ειμαι κανας εφοπλιστης και οπως ολοι μας υπηρχαν μηνες με τελη/ασφαλειες/ρευματα κλπ κλπ που ειχα ζορια.

Εν τελει οπως ειχα αναφερει την εληξα την κατασταση διοτι δεν θα ενιωθα ποτε ανετος να ειμαι σε σοβαρη σχεση με ενα cg να βγαινουμε και να ειμαι με το αγχος μην ειναι κανας γνωστος μου πελατης της, μην αποφασισει στο μελλον να ξανα κανει το ιδιο κλπ.

Υ.Γ1 Εχει περασει πολυς καιρος που τελειωσε το στορυ, και εχουμε κρατησει μια ανθρωπινη επαφη με αραια μνμτα για ευχες κλπ.
Υ.Γ2 Δε δουλευει πλεον.
Υ.Γ3 Τα λεφτα που μαζευουν δε θα τα βγαλουμε σε 10 ζωες.
Υ.Γ4 Σε ενα μεγαλο ζορι μου που χρειαστηκα δανεικα ενα σχετικα σοβαρο ποσο μου τα εδωσε και τα εδωσα πισω με τεραστια ανεση χρονου. Φιλοι 10 και 20 ετων δεν δωσανε 1 ευρω.
Δηλαδή, στην αρχή δεν είχες πρόβλημα μην σας δει μαζί κανένας γνωστός, αλλά στην πορεία είχες δεύτερες σκέψεις.

Τι θα πει "σοβαρή σχέση "; Δεν πήγαινες για γάμο, απο αυτα που είπες, άρα, σε χαλαγε να έχεις έναν άνθρωπο δίπλα σου για συντροφιά που να σε θέλει και αυτός;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom