Νέα

Πόσα βγάζουν οι πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μακραν η πλεον προσοδοφορος δουλεια και χωρις τα ρισκα της κοκας-αυτη εχει επισης πολυ μεγαλα περιθωρια- αλλα και πολυ περισσοτερη "βαβουρα". Σκεφτειτε το ευρος των τιμων, απο ΕΥΡΩ 15-σε τρωγλη του Μεταξουργειου- εως ΕΥΡΩ ---000 για τοπ μοντελ καταστασεις.

Ναι αλλά εδώ εμπορεύεσαι έμψυχα όντα και όχι αντικείμενα, άρα περισσότερα όπλα, περισσότερος υπόκοσμος, περισσότερο από όλα. Για κο, ένα πιστόλι και μιαν άκρη θες και έβγαλες το χαρτζιλίκι.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
Ρε παιδια συγνωμη αν γινομαι κουραστικος αλλα ξερει κανενας ποσοι κατα μ.ο μπαινουν σε ενα studio στη βαρδια μιας κοπελας  Ευχαριστω
 

Επισκέπτης
πιστευεισ πωσ ειναι πολλα 20 ατομα στο 8ωρο???? σε ενα μπουρδελο στην φυλησ

Ρε παίδες οι πουτάνες δεν χτυπάν 8ωρο! 6ωρη είναι η βάρδια τους.Πάντως στην καλύτερη των περιπτώσεων παίρνουν το 50% της επίσκεψης.Εμένα μου είχε πει πουτάνα ότι πληρωνόταν με μισθό και όχι με το κεφάλι.Με την προυπόθεση βέβαια ότι το λιγότερο έτρωγε 15 πούτσες τη βάρδια.Μου είχε πει ότι ο μισθός της ήταν 3.500 ευρω το μήνα.Συμπερασματικά αφου έκανα τους υπολογισμούς μου έπαιρνε το 10% αυτού που εγώ πλήρωνα στο studio.Δηλαδή 5 ευρώ το κεφάλι!
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
παντως συνηθως σε μπουρ4δελα παει με το κεφαλι...γι αυτο πολλες κοποελες εχουν δικη τους υπηρεσια και επινοικιαζουν το χωρο ουσιαστικα...στα δελα παιρνουν μεχρι και 50 με80 αυτες που εχουν λαο η πανε και με αλλοδαπους...
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
εγω για κατω απο 3500-4000 την πιο κακομοιρα δεν νομιζω να πεφτει...
 

pipinolatris12

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
549
Κριτικές
17
Like
12
Πόντοι
1.997
Στα "σπίτια" μένουν τα μισά και τα άλλα μισά η κοπέλα.
Τσάτσος μου είχε πει ότι αν η κοπέλα είναι καλή βγάζει άνετα πάνω από 30 πελάτες στην βάρδια της.
Στις βίζιτες τώρα από κουβέντες που έχω κάνει με κοπέλες, άλλες παίρνουν 20-30 + τα έχτρα,άλλες 30 για όλη τη μέρα + τα έχτρα.Γενικά εδώ τα λεφτά που παίρνουν διαφέρουν από γραφείο σε γραφείο.
Τέλος οι κοπέλες που κάνουν C.T. παίρνουν το 50%
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
σε μπορδελα του εικοσαρικου, 10 η πουτανα,3 τσατσα τα υπολοιπα το μαγαζι ;)
 

CHRIS1971

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
909
Κριτικές
46
Like
537
Πόντοι
7.065
εγω εχω μια απορια ρε παιδια.γιατι ο φουκαρας που εχει ενα μαγαζακι αμα δε κοψει μια αποδειξη,η εφορια τον ξεσκιζει και εδω που διακινουνται τεραστια ποσα ειναι αφορολογητα?γιατι ο καθε φωτογραφος,υδραυλικος,ηλεκτρολογος τελος παντων η καθε λογης παροχη υπηρεσιων να πληρωνει 19% φπα, και εδω να μην υπαρχει?αυτα ειναι δικαια?
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
επισης μου εχει πει τανα,μικρη κιολας, οτι δεν γουσταρει να κανει σχεση γιατι φοβαται οτι θα της φαει τα λεφτα σκεφτειτε τι χρημα βγαζουν :o
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Για μέσο όρο μιλάμε.Αν υπάρχει πολύ πελατεία φτάνουν και τους 30.Πάντα μιλάμε για στούντιο όχι μπουρδέλα.
τελευταια φορα που ειχα παει βριλησσου με ενα φιλο οσο τον περιμενα στο σαλονι ειχαν περασει 2 ατομα και αλλοι 2 περιμεναν να μπουν και απο δωματιο σε δωματιο η τανα δεν εκανε πανω απο 7 λεπτα με το ρολοι...κανε λογαριασμο
 

Επισκέπτης
τελευταια φορα που ειχα παει βριλησσου με ενα φιλο οσο τον περιμενα στο σαλονι ειχαν περασει 2 ατομα και αλλοι 2 περιμεναν να μπουν και απο δωματιο σε δωματιο η τανα δεν εκανε πανω απο 7 λεπτα με το ρολοι...κανε λογαριασμο


Κοίτα εξαρτάται και τι ώρα κάνατε την επίσκεψη.Πάντως να υπολογίζεις maximum 5 πελάτες την ώρα σε studio.

 

Επισκέπτης
Καλη πουτανα σε καλο studio minimum 500 ημερεσιως.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Παιδιά,οι περισσότερες ....τάνες συντηρούν σπίτια και μεγαλώνουν παιδιά....Κάποιες μάλιστα,συντηρούν και κάποιους τεμπέληδες,που ονομάζονται νταβατζήδες.....2-3 απο αυτούς κυκλοφορούν κι εδώ μέσα,διαλαλώντας την πραμάτεια τους.....

Αυτές οι γυναίκες αγαπητοί φίλοι,στα 30 τους είναι "γριές".....Εχουν καταρρεύσει τόσο σωματικά οσο και ψυχικά.....Οσα λοιπον και να βγάζουν,χαλάλι τους....Εδώ οι Ελληναράδες δεν πάνε να μαζέψουμε ελιές η φράουλες,βάζουν τους ξένους να τα κάνουν και μετά παραπονιούνται οτι υπάρχει ανεργία και οτι οι μισθοί είναι 600- 700 ευρώ.Τους εκμεταλλεύονται δηλαδή οι κακοί εργοδότες......Δηλαδή πόσο έπρεπε να παίρνουν για να είναι ευχαριστημένοι?

Οταν λοιπόν μια γυναίκα είναι αναγκασμένη να ανοίγει κάθε μέρα τα πόδια της στον κάθε βρωμιάρη,όσα και να πάρει λίγα είναι......
 

Επισκέπτης
Παιδιά,οι περισσότερες ....τάνες συντηρούν σπίτια και μεγαλώνουν παιδιά....Κάποιες μάλιστα,συντηρούν και κάποιους τεμπέληδες,που ονομάζονται νταβατζήδες.....2-3 απο αυτούς κυκλοφορούν κι εδώ μέσα,διαλαλώντας την πραμάτεια τους.....

Αυτές οι γυναίκες αγαπητοί φίλοι,στα 30 τους είναι "γριές".....Εχουν καταρρεύσει τόσο σωματικά οσο και ψυχικά.....Οσα λοιπον και να βγάζουν,χαλάλι τους....Εδώ οι Ελληναράδες δεν πάνε να μαζέψουμε ελιές η φράουλες,βάζουν τους ξένους να τα κάνουν και μετά παραπονιούνται οτι υπάρχει ανεργία και οτι οι μισθοί είναι 600- 700 ευρώ.Τους εκμεταλλεύονται δηλαδή οι κακοί εργοδότες......Δηλαδή πόσο έπρεπε να παίρνουν για να είναι ευχαριστημένοι?

Οταν λοιπόν μια γυναίκα είναι αναγκασμένη να ανοίγει κάθε μέρα τα πόδια της στον κάθε βρωμιάρη,όσα και να πάρει λίγα είναι......
respect...!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom