Νέα

Πόσα βγάζουν οι πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nekro_shmeio

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
και όπως όλες οι δουλειές έχει κι αυτή τα μειονεκτήματά της..
έβλεπα τις προάλλες στην τιβί, την πρόεδρο του σωμματείου, η οποία κυρία (μεγαλούλα σε ηλικία και εμπειρίες) είπε κάποια πάαααρα πολύ σοφά πράγματα..

ένα από αυτά ήταν ο χαρακτηρισμός της συγκεκριμένης θέσεως εργασίας ως λειτούργημα προς όφελος του κοινωνικού συνόλου.
γιατί αγαπητοί μου, όπως ανέφερε η συγκεκριμένη δεν μπορείς να απορρίψεις κανέναν πελάτη, όσο δύσμορφος κι αν είναι, όσο γέρος, ανάπηρος κτλ. δεν μπορείς.

άντε προσπαθήστε να συνεβρεθείτε με κανένα από αυτά που χαρακτηρίζετε μπάζα, και μετά τα λέμε αν έχετε τα αρχίδια για να κάνετε μια τόσο σκληρή δουλειά!

να αναγνωρίζουμε λοιπόν τον σεβασμό που αξίζει σε αυτές τις γυναίκες.

ποιος; τι ; πότε; μονο να γελασω μπορω με τα παραπανω.προφανως εχεις συμφεροντα απο τον συγκεκριμενο χωρο γι'αυτο και μιλας ετσι. δημοσιες σχεσεις και διαφημιση κανετε στον χωρο σας. μηπως να τους δινουμε και ενα βραβειο; να τις κανουμε προεδρους και πρωθυπουργους; μηπως να τις ανακυριξουμε σε εθνικους ηρωες και ευεργετες; λιγο σοβαροτητα δεν θα εβλαπτε. μην ακουω τετοιες προσπαθεις πλασαρισματος και διαφημησης για κατι το οποιο κανετε με δικη σας επιλογη, αμοιβεστε αδρά, δεν φορολογειστε, δεν κοβετε αποδειξεις, ειστε μεσα στην παρανομία και τον υποκοσμο.
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
ποιος; τι ; πότε; μονο να γελασω μπορω με τα παραπανω.προφανως εχεις συμφεροντα απο τον συγκεκριμενο χωρο γι'αυτο και μιλας ετσι. δημοσιες σχεσεις και διαφημιση κανετε στον χωρο σας. μηπως να τους δινουμε και ενα βραβειο; να τις κανουμε προεδρους και πρωθυπουργους; μηπως να τις ανακυριξουμε σε εθνικους ηρωες και ευεργετες; λιγο σοβαροτητα δεν θα εβλαπτε. μην ακουω τετοιες προσπαθεις πλασαρισματος και διαφημησης για κατι το οποιο κανετε με δικη σας επιλογη, αμοιβεστε αδρά, δεν φορολογειστε, δεν κοβετε αποδειξεις, ειστε μεσα στην παρανομία και τον υποκοσμο.
Που ησουνα εσυ τοσο καιρο? :2funny: :2funny: :2funny:
 

nekro_shmeio

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
Ρε παιδια σιγα το δυσκολο επαγγελμα,πηδιουνται το γουσταρουν και βγαζουν 10000 το μηνα.Το δυσκολο ειναι να εισαι τζαμπα πουτανα οπως εγω που διαβαζω σαν πουστης κατι χοντρα βιβλια μες το κατακαλοκαιρο ΟΛΗ μερα και μαλιστα ΤΖΑΜΠΑ!

εσυ ομως διαβαζοντας θα κανεις κατι το τιμιο και το σοβαρο. θα εχεις την συνειδηση σου καθαρη και την ψυχικη και σωματικη υγεια σου.
 

nekro_shmeio

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
Που ησουνα εσυ τοσο καιρο? :2funny: :2funny: :2funny:

εχω και δουλεια, κοινωνικη, προσωπικη, οικογενιακη ζωη. δεν θα κατσω να ασχολουμαι με τον συγκεκριμενο "χώρο". εσεις αληθεια τι κανετε και ειστε ολη μερα εδω;
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
εχω και δουλεια, κοινωνικη, προσωπικη, οικογενιακη ζωη. δεν θα κατσω να ασχολουμαι με τον συγκεκριμενο "χώρο". εσεις αληθεια τι κανετε και ειστε ολη μερα εδω;
Νταβατζηδες,προαγωγη,παραγωγη,σκηνοθετες και οτι αλλο βαλει ο νου σου! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nekro_shmeio

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
66
Like
1
Πόντοι
0
Νταβατζηδες,προαγωγη,παραγωγη,σκηνοθετες και οτι αλλο βαλει ο νου σου! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πιθανοτατα μια μεριδα να ασχολειτε με αυτα και λογο κερδους μπαινουν στο σάϊτ. οι υπολοιποι ειστε απλα πορωμενοι και αρρωστοι. βγαλτε απο το μυαλο σας και την ψυχη σας αυτη την εμμονη. ο χωρος εκμμεταλευετε αυτη σας την αδυναμια και την εμμονη.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
εσυ ομως διαβαζοντας θα κανεις κατι το τιμιο και το σοβαρο. θα εχεις την συνειδηση σου καθαρη και την ψυχικη και σωματικη υγεια σου.
Στ αρχιδια μου,αν επιανα καποτε την καλη θα την παραταγα την επιστημη και τις γνωσεις ΧΡΗΜΑ SEX αντε και λιγη επιστημη για να σπασει η μονοτονια
Α και υπενθυμιζω η πουτανες περνουν κατα μ.ο.10000ευρω/μηνα ελοιπον στον πουτσο μου η επιστημη αν εβγαζα τοσα αλλα επειδη δε βγαζω θα γινω επιστημονας
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
το παρακάτω αποτελεί και προσωπική απάντηση στο φίλο billk από ΡΜ που μου έστειλε. Δε διαφωνώ ούτε αντιλέγω αλλά το κοιτάς από λάθος σκοπιά. Το αντιγράφω και το βάζω εδώ ως προσωπική μου τοποθέτηση γιατί βγαίνω εκτός ορίων καμιά φορά με τον πουριτανισμό της Ελλάδας...

"....αυτό το "τρώνε" φίλε μου με βρίσκει ελαφρά ως βαρέως αντίθετο. Δηλαδή μας τα παίρνουν από την τσέπη μας ή τους τα δίνουμε;
Στην ελεύθερη αγορά εργασίας ότι δίνεις παίρνεις και από την άλλη η ζήτηση φέρνει και τη διαμόρφωση τιμών. Όπερ σημαίνει τα δουλεύουν όπως τα δουλεύουν και τα παίρνουν. Εμείς είμαστε οι καταναλωτές ενός "προϊόντος" και αυτές οι παραγωγοί. Οι νταβάδες προφανώς είναι οι μεγαλέμποροι και οι οδηγοί-τηλεφωνήτριες οι διακινητές - διεκπεραιωτές κάθε εργασίας-συμφωνίας.
Να το δείς έτσι και εσύ και οι άλλοι.
Αλλού πρέπει να ψάξεις τα προβλήματα. Ως καταναλωτές έχουμε δύναμη και δικαιώματα. Τα δικαιώματα μας τελειώνουν από τη στιγμή που μιλάμε για ανθρώπινη σχέση ακόμα και σε επίπεδο αγοραίου έρωτα. Η δύναμή μας όμως είναι μεγάλη και αφορά τον τρόπο που επιλέγουμε και τελικά πληρώνουμε.
Να μην τα πολυλογώ εδώ αγαπητέ μου ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ κανένας που υπάρχουν κάποιοι (μην πω τη λέξη) και παίρνουν μισθό από το ΔΗΜΟΣΙΟ (δε μιλάω για ιδιωτική εταιρεία είναι άλλο αυτό) 10,20 και 100 χιλιάρικα το μήνα για να ξύνουν τα αχαμνά τους και για να κλείνουν συμφωνίες που οι μίζες θα προσθέσουν μερικά ακόμα μηδενικά στο λογαριασμό τους (στο πίσω μέρος...) ΚΑΙ ΔΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ σ' αυτή τη ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΧΩΡΑ που έχει γίνει ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ από την κορυφή μέχρι τα νύχια και σε πειράζει που οι πουτάνες βγάζουν (και μπορούν) ως και 6.000 ευρώ το μήνα; Ακόμα και έτσι να είναι τουλάχιστον  ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΗΔΑΜΕ ενώ οι άλλοι (ή και άλλες) στις δημόσιες θέσεις τα παίρνουν χοντρά ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΗΔΑΝΕ...!!!  "
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Στ αρχιδια μου,αν επιανα καποτε την καλη θα την παραταγα την επιστημη και τις γνωσεις ΧΡΗΜΑ SEX αντε και λιγη επιστημη για να σπασει η μονοτονια
Α και υπενθυμιζω η πουτανες περνουν κατα μ.ο.10000ευρω/μηνα ελοιπον στον πουτσο μου η επιστημη [size=12pt]αν εβγαζα τοσα αλλα επειδη δε βγαζω θα γινω επιστημονας[/size]

Δεν το έθεσες σωστά...Επειδή θα γίνεις επιστήμονας, δε θα βγάλεις τόσα!!!
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
εχω και δουλεια, κοινωνικη, προσωπικη, οικογενιακη ζωη. δεν θα κατσω να ασχολουμαι με τον συγκεκριμενο "χώρο". εσεις αληθεια τι κανετε και ειστε ολη μερα εδω;

Φίλτατέ ο καθένας κάνει ότι του αρέσει και όπως του αρέσει ... πολύ απλά εάν με ρωτήσει ενας άσχετος τι κάνω ... θα του απαντήσω  "γαμάω περίεργους" Τι ρώτησες είπαμε ???
:-)
Στο θέμα μας τώρα ...

Πέρα απο τις υποθέσεις μαστρωπείας , και καταναγκασμού , όλα τα άλλα είναι στο lifestyle του σήμερα . Προσφορά και ζήτηση ... σου αρέσει , σου κάνει αγοράζεις την υπηρεσία και αποδέχεσαι τους όρους χρήσης .... Δεν σου αρέσει ? το κουβαδάκη σοθ και σε άλλη παραλία την στιγμή που κανείς δεν σε υποχρέωσε να δεχθείς τις  "υπηρεσίες"
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Καλά κάνουν οι πουτάνες που βγάζουν όσα βγάζουν...
Αυτοί που εργάζονται πρέπει να πληρώνονται και δεν βλέπω γιατί οι πουτάνες πρέπει να αποτελούν εξαίρεση...
Πιο πολύ με ενοχλούν αυτοί που πληρώνονται χωρίς να δουλεύουν...
Και ακόμη περισσότερο αυτοί που πουλάνε αέρα κοπανιστό και εκμεταλλεύονται αυτούς που δουλεύουν...
Κοινώς τους μεσάζοντες...
Ξέρετε, αυτή τη ράτσα που χωρίς λόγο εισπράττει προμήθεια χωρίς να κάνει απολύτως τίποτα...
Οι πουτάνες στο κάτω- κάτω γαμιούνται στη δουλειά και κινδυνεύουν από κάθε aidsιάρη, ψυχάκια, βρωμίλο, κομπλεξικό....
Άσε που αν δεν σε αναγκάζει και κανείς να πας μαζί τους...
 

Upnaras30

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2007
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
το παρακάτω αποτελεί και προσωπική απάντηση στο φίλο billk από ΡΜ που μου έστειλε. Δε διαφωνώ ούτε αντιλέγω αλλά το κοιτάς από λάθος σκοπιά. Το αντιγράφω και το βάζω εδώ ως προσωπική μου τοποθέτηση γιατί βγαίνω εκτός ορίων καμιά φορά με τον πουριτανισμό της Ελλάδας...

"....αυτό το "τρώνε" φίλε μου με βρίσκει ελαφρά ως βαρέως αντίθετο. Δηλαδή μας τα παίρνουν από την τσέπη μας ή τους τα δίνουμε;
Στην ελεύθερη αγορά εργασίας ότι δίνεις παίρνεις και από την άλλη η ζήτηση φέρνει και τη διαμόρφωση τιμών. Όπερ σημαίνει τα δουλεύουν όπως τα δουλεύουν και τα παίρνουν. Εμείς είμαστε οι καταναλωτές ενός "προϊόντος" και αυτές οι παραγωγοί. Οι νταβάδες προφανώς είναι οι μεγαλέμποροι και οι οδηγοί-τηλεφωνήτριες οι διακινητές - διεκπεραιωτές κάθε εργασίας-συμφωνίας.
Να το δείς έτσι και εσύ και οι άλλοι.
Αλλού πρέπει να ψάξεις τα προβλήματα. Ως καταναλωτές έχουμε δύναμη και δικαιώματα. Τα δικαιώματα μας τελειώνουν από τη στιγμή που μιλάμε για ανθρώπινη σχέση ακόμα και σε επίπεδο αγοραίου έρωτα. Η δύναμή μας όμως είναι μεγάλη και αφορά τον τρόπο που επιλέγουμε και τελικά πληρώνουμε.
Να μην τα πολυλογώ εδώ αγαπητέ μου ΔΕΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΤΑΙ κανένας που υπάρχουν κάποιοι (μην πω τη λέξη) και παίρνουν μισθό από το ΔΗΜΟΣΙΟ (δε μιλάω για ιδιωτική εταιρεία είναι άλλο αυτό) 10,20 και 100 χιλιάρικα το μήνα για να ξύνουν τα αχαμνά τους και για να κλείνουν συμφωνίες που οι μίζες θα προσθέσουν μερικά ακόμα μηδενικά στο λογαριασμό τους (στο πίσω μέρος...) ΚΑΙ ΔΕ ΦΩΝΑΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ σ' αυτή τη ΒΛΑΜΜΕΝΗ ΧΩΡΑ που έχει γίνει ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ από την κορυφή μέχρι τα νύχια και σε πειράζει που οι πουτάνες βγάζουν (και μπορούν) ως και 6.000 ευρώ το μήνα; Ακόμα και έτσι να είναι τουλάχιστον  ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΠΗΔΑΜΕ ενώ οι άλλοι (ή και άλλες) στις δημόσιες θέσεις τα παίρνουν χοντρά ΚΑΙ ΜΑΣ ΠΗΔΑΝΕ...!!!  "


ΜΠΡΑΒΟ. Πολύ ωραία το έθεσε ο φίλτατος IWCG !!!!

Μπορεί και να φορεθεί ως σλόγκαν:

Οι πουτάνες μας τα παίρνουνε αλλά τις πηδάμε και είναι και επιλογή μας
Οι δημόσιοι σωτήρες  μας τα παίρνουνε, δεν έχουμε επιλογή να το αποφύγουμε και μας πηδάνε και από πάνω
 

Επισκέπτης
Λοιπον,τα cg μπορει να τζιραρουν περισσοτερα αλλα με μερικες εξαιρεσεις βγαζουν πολυ λιγοτερα απο την μεση κοπελλα σε στουντιο η μπουρδελο.Σε περιπτωση cg την οποια συναντουσα τακτικα(και που συντομα γυρνα σπιτι της αφου εκανε την δουλεια αυτη για οσο καιρο ειχε σκοπο να την κανει),δεν εβγαζε καθαρα δικα της παραπανω απο 150-200 την ημερα και αυτο στην καλυτερη περιπτωση.Υπηρχαν δε ημερες που δεν ειχε κανενα ραντεβου η ειχε ενα η δυο στα οποια δεν ειχε κανενα εξτρα.Απο την σημαια των 140(καταλαβατε για ποιο γραφειο μιλω) κραταγε τα 20 οποτε μιλαμε για ενα
μεροκαματο που της επιτρεπει απλως να την βγαλει και,ισως,να αφησει και μερικα χρηματα στην ακρη.Στο ιδιο γραφειο στα 100 ευρω αλλη κοπελα που εχει φυγει εδω και καιρο κραταγε δικα της 10 απο την βασικη τιμη συν τα εξτρα.Σημειωνω οτι καμμια απο τις δυο τους δεν εκανε φουλ προγραμμα.Στα μπουρδελα και τα στουντιο τα εσοδα της κοπελας ειναι πολυ περισσοτερα(κατα μεσο ορο παντοτε)αλλα το ιδιο και η φθορα.Δεν ειναι ολες τους οι κορυφαιες εσκορτοβιζιτες των χιλιαδων ευρω αλλα για οσους ψηνονται και δεν μπορουν να βγαλουν στο κλαρι την αδερφη τους η λυση για τρελλες κονομες ειναι μια ωραια εγχειρισουλα κατα Ταυλανδη μερια.Καλες δουλειες να χετε φιλοι μου.
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Μια ιεροδουλη σε στουντιο καποτε τη ρωτησα αν θα παει διακοπες στη Ρωσια. Ητανε Χριστουγεννα(αν και εκει τα γιορταζουν πιο μετα τα Χριστουγεννα). Μου ειπε , Οχι αγαπη μου. Ειναι πολλα τα λεφτα! Αθηνα θα κατσω!
Μηπως δεν βγαζουν τοσα πολλα; Βγαζουν δηλαδη, αλλα μηπως εχουν και πολλα εξοδα και η γενικη σουμα να μην ειναι τοσο συν;  :think:
 

Επισκέπτης
Τα Χριστουγεννα λογω του δωρου η αγορα "ανοιγει" αφου κυκλοφορει περισσοτερο χρημα γενικως σε περιπτερα,εστιατορια και καθε ειδους(συμπεριλαμβανομενων και των μπουρδελων,στουντιο εννοειται)καταστηματων.Για αυτο ισως η κοπελλα αυτη προτιμησε να μεινει εδω την συγκεκριμενη περιοδο που κατα κανονα ο τζιρος ανεβαινει.Επισης μην ξεχναμε πως οι κοινες γυναικες ειναι,συνηθως,αρκετα "σφιχτα" ατομα και ενα ταξιδι στην Ουκρανια πχ αυτην την στιγμη θα της κοστισει αρκετα αφου δεν μπορει να παει εκει με αδεια χερια.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Κάποτε,όταν τα cg ήταν στα 75 € σε ορισμένα γραφεία, κοπέλα που είχα πάρει έβαλε τα 25 € στο πορτοφόλι της και τα υπόλοιπα 50 € στην τσέπη...την ρώτησα και μου είπε πως πέρνει 25 σε κάθε ραντεβού + τα έξτρα....αν αυτή κάνει 5 λέω εγώ ραντεβού την βραδιά(που είναι παραπάνω) και υπολογίσω 1 έξτρα σε κάθε πελάτη(15 €) μιλάμε για 5Χ25=125 και 5Χ15=75 άρα 125+75=200 €...ΧΡΥΣΟΡΥΧΕΙΟ....200Χ25 μέρες(έχουν και αυτές περίοδο)=5000 € το μήνα και 5000Χ12=60.000 € το χρόνο...και...ΜΑΥΡΑ....
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
193
Πόντοι
5.775
Τώρα, γιατί όλοι αυτοί οι υπολογισμοί μου θυμίζουν τον Βέγγο στο "Θα Σε Κάνω Βασίλισσα"...
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Μακραν η πλεον προσοδοφορος δουλεια και χωρις τα ρισκα της κοκας-αυτη εχει επισης πολυ μεγαλα περιθωρια- αλλα και πολυ περισσοτερη "βαβουρα". Σκεφτειτε το ευρος των τιμων, απο ΕΥΡΩ 15-σε τρωγλη του Μεταξουργειου- εως ΕΥΡΩ ---000 για τοπ μοντελ καταστασεις.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Τώρα, γιατί όλοι αυτοί οι υπολογισμοί μου θυμίζουν τον Βέγγο στο "Θα Σε Κάνω Βασίλισσα"...

Σύμφωνα με τους οποίους, ο αχθοφρόρος πληρωνόταν καλύτερα κι από Ναύαρχο εν αποστρατεία!!! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom