Νέα

Πως να γαμησω την κουμπαρα μου-προτάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 724
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Η γυνάικα το θέλει το  :fuck1: της, αγαπητέ Ena Vima Mprosta.
Κάθε γυναίκα κολακεύεται ότνα βλέπει να είναι επιθυμητή,
πόσο δα από έναν ηλικιακά μικρότερο άντρα από αυτήν.

Αυτό δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι είναι πουτάνα και ότι το μόνο που θέλει είναι να  :fuck1: με τον κάθε πιτσιρικά.

Το βασικό είναι να καταλάβεις ότι αν εσύ έχεις ένα ενδιασμό και ένα φόβο για την επόμενη κίνηση, αυτό που λες "τότε την γάμισα" , αυτή- και είναι λογικό - έχει 1000 φόβους. Έκει είναι το σημείο που πρέπει να επενδύσεις. Να την κάνεις να νίωθει επιθυμητή γυυναίκα και σε καμία περίπτωση η τελευταία πουτάνα.

Για να μειώσεις το "ρίσκο" σου πάνε βήμα- βήμα.

Αμα ρισκαρει την φιλια του η και την σωματικη του ακεραιοτητα απ τον αλλον ,  αs τολμησει.......Υπαρχουνε τοσεs εκει εξω....Αμα γαμησουμε και την φιλια, παμε χαμενοι
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Αφηστε τις μαναδες ησυχες και βρειτε μια κοπελιτσα γιατι η αγαμια σας εχει λιωσει

και εαν θελετε ωριμη κυρατσα να πατε να πληρωσετε
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Αμα ρισκαρει την φιλια του η και την σωματικη του ακεραιοτητα απ τον αλλον ,  αs τολμησει.......Υπαρχουνε τοσεs εκει εξω....Αμα γαμησουμε και την φιλια, παμε χαμενοι

Πολύ σωστό αλλά το

to-nini-serni-karavi.jpg
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Eγώ, πάντως μια φορά "άφησα" ην ευκαιρεία να μου φύγει, με την Θεία του κολητού μου τότε, πριν 12 χρόνια  και ακόμα  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Σε νιωθω. κι εγω θελω να γαμήσω τη μάνα ενός φίλου μου,αλλά ξέρω πως αν δεν κάτσει, την έχω γαμήσει ο ίδιος μετά!!!!! :P :P :P
όλο μου χαριεντίζεται, μου πιάνει χέρια,με χαϊδεύει στην πλάτη (φιλικά και καλά), εγώ γίνομαι πύραυλος και αν και πολλές φορές ο φίλος μου λείπει(πετάγεται να πάρει τσιγάρα, ή να φέρει σουβλάκια κτλ) ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ τόσο πολύ να της χωθω γιατι αν τυχον δε γουσταρει η μανα, τη γαμησα κανονικά!!! :'( :headbang:

Ena Vima Mprosta  κάνε ένα βήμα μπροστά, άδραξε την ευκαιρεία.................
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Αφηστε τις μαναδες ησυχες και βρειτε μια κοπελιτσα γιατι η αγαμια σας εχει λιωσει

και εαν θελετε ωριμη κυρατσα να πατε να πληρωσετε

Σωστός ο φίλος.
Συμφωνώ και εγω.Ρε μαλάκες νομίζετε οτι ειναι μονο το γαμισι αν σας δει κανένα ματι ολη μερα θα είστε κλεισμένοι μέσα σε ενα δωμάτιο?
πως θα κυκλοφορείτε με μια που σας περναει 30-40 χρονια?  :jerking:
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Σε νιωθω. κι εγω θελω να γαμήσω τη μάνα ενός φίλου μου,αλλά ξέρω πως αν δεν κάτσει, την έχω γαμήσει ο ίδιος μετά!!!!! :P :P :P
όλο μου χαριεντίζεται, μου πιάνει χέρια,με χαϊδεύει στην πλάτη (φιλικά και καλά), εγώ γίνομαι πύραυλος και αν και πολλές φορές ο φίλος μου λείπει(πετάγεται να πάρει τσιγάρα, ή να φέρει σουβλάκια κτλ) ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ τόσο πολύ να της χωθω γιατι αν τυχον δε γουσταρει η μανα, τη γαμησα κανονικά!!! :'( :headbang:
Δοκίμασε να την πέσεις στη γιαγιά του ΑΛΛΑ να είναι και η μάνα του μπροστά να σε βλέπει. Αν ζηλέψει πάει να πει πώς σε γουστάρει οπότε μετά ξέρεις τι να κάνεις  ;)
Αν τώρα δεν σε ψήνει το gilf, πάρε ένα γκομενάκι, πήγαινε σπίτι του και άρχισε να την πηδάς μπροστά στη μάνα του. Αν σε γουστάρει θα χωθεί αμέσως και θα κάνετε ένα ωραιότατο τρίο  :fuck2:
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Απτο γκωλο, μη ντυχον και την αφησεις εγκυο διοτι μετα κλαυτα...πώς θα το πεις στη γυναικα σου? Θα αρχισει να σε εκβιαζει να χωρισεις, θα της δινεις λεφτα να το βουλωσει, θα υποθηκευσεις το σπιτι σου για να βρει κι αλλα λεφτα, τα παιδια σου θα τα στειλεις σε δημοσιο και θα γινουν ακαματηδες ή/και πρεζονια, δεν θα μπορεις να πας διακοπες και θα μαλωνεις συνεχεια με τη γυναικα σου, θα παθεις ελκος απ'το αγχος και στο τελος θα μεινεις χωρις οικογενεια και χωρις γκομενα και χωρις φιλους γιατι η κουμπαρα στο μεταξυ θα'χει παντρευτει τον καλυτερο σου φιλο για να σε πικαρει.
Επομενως, το ξαναλεω: μονο απο ΚΩΛΟ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η τέλεια επιχειρηματολογία καθιέρωσης του πρωκτικού!

ειναι καιρος τωρα που μου εχει καρφωθει στο μυαλο αυτη η ιδεα αλλα οταν βρεθω μπροστα της κολαο -εχετε τιποτα να προτινετε...

Αδερφέ το θέμα είναι πολύ απλό. Αυτά τα πράγματα δεν έχουν επιστροφή. Της το λες (με τρόπο βέβαια, αυτά θα τα βρείς εσύ αναλογα με το στυλ της και την σχέση σας ) και υπάρχουν τρεις περιπτώσεις μόνο:

1. Γουστάρει και το κάνετε για μία και μόνη φορά και όλα καλά. Αν δεν σας πιάσουν επί τόπου δεν θα το μάθει ποτέ κανείς.
2. Γουστάρει και το κάνετε και κολλάτε. Κάποια στιγμή σας πιάνουν και καταστρέφετε ότι έχετε χτίσει και οι δύο, ξεφτιλίζεστε  μπροστά στα μάτια όλων φίλων, οικογένειας κ.λπ.
3. Δεν γουστάρει και γίνεσαι ρόμπα ξεκούμπωτη στην καλύτερη (αν δεν το πει και στην γυναίκα σου ή τον άντρα της)

Στην θέση σου θα έβρισκα μια σε κάνα μπουρδέλο που να της μοιάζει και θα τελείωνα.


 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Σωστός ο φίλος.
Συμφωνώ και εγω.Ρε μαλάκες νομίζετε οτι ειναι μονο το γαμισι αν σας δει κανένα ματι ολη μερα θα είστε κλεισμένοι μέσα σε ενα δωμάτιο?
πως θα κυκλοφορείτε με μια που σας περναει 30-40 χρονια?  :jerking:

E όχι ρε φίλε και να μας "περναει 30-40 χρονια" !  !  !
Προς θεού !  !  !
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
τον αλλον τον χαιδευει η μανα του φιλου στην πλατη και πιστευει οτι θελει να την γαμησει

εαν σου εχει δωσει και γλυκο του κουταλιου με το σιροπι να σταζει απο το πιατικο..αυτο κ αν ειναι μυνημα...χωσου


χαχαχα, μην με δουλεύεις ρε, αλήθεια σου λέω.
είναι παραπανω διαχυτηκη απο αυτο που πρέπει. δηλαδή θέλω να πω πως όταν είναι ο φίλος μπροστά, μένει στο χαμόγελο και στις τυπικές κουβέντες.
όταν φεύγει,όμως αλλάζει το σκηνικό....γελάει γλυκά καρφώνοντας στα μάτια, και την έχω νιώσει πως γουστάρει να μ'αγγίζει. δηλαδή καθόμαστε δίπλα στον καναπέ και της λέω ένα αστειο και μου λέει γελώντας: "άντε ρε,βλακείες" και ξαφνικά απλώνει το χερι και με χαιδευει στην πλάτη. εγώ που καυλώνω υπερβολικά ευκολα,θεωρω πως οι μαναδες πρέπει να κρατανε μια αποσταση,γιατι παρεξηγιούνται.
καταλαβαινω πως πολυ πιθανόν να ειναι απλά φιλική και να το έχω παρεξηγησει, αλλά ΑΝ εχω εστω και ΜΙΑ πιθανοτητα να την γαμησω, θελω να το κανω!! τρελό μουνι 45 χρονών!
ειναι όμως τοσο ΛΕΠΤΗ η θεση μου που με κάνει μεγαλο χεστη.

οποτε αναλώνομαι στο να παω στο σπιτι του φιλου, να μιλάμε,να με καυλωνει και να φευγω μίζερος κι απραγος...
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Όλες οι γυναίκες φίλε μου δεν είναι για να τις κυκλοφορείς.
Υπάρχουν και καλύτερα πράγματα να κάνεις μαζί τους  :fart-in-bed:
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Σωστός ο φίλος.
Συμφωνώ και εγω.Ρε μαλάκες νομίζετε οτι ειναι μονο το γαμισι αν σας δει κανένα ματι ολη μερα θα είστε κλεισμένοι μέσα σε ενα δωμάτιο?
πως θα κυκλοφορείτε με μια που σας περναει 30-40 χρονια?  :jerking:


δε θα κυκλοφορησεις ρε φιλε!
η κουμπάρα δε θελει βολτες με τον κουμπαρο, ούτε η μανα του φιλου μου(αν την γαμαγα) θέλει βόλτες με εμενα.
μπουχτισμενες γυναικες ειναι που(αν θελουν) το μονο που τους λειπει,ειναι ένας καλός πουτσος μέσα στο σπίτι και μετά καθενας στη δουλεια του... ;) ;)
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
χαχαχα, μην με δουλεύεις ρε, αλήθεια σου λέω.
είναι παραπανω διαχυτηκη απο αυτο που πρέπει. δηλαδή θέλω να πω πως όταν είναι ο φίλος μπροστά, μένει στο χαμόγελο και στις τυπικές κουβέντες.
όταν φεύγει,όμως αλλάζει το σκηνικό....γελάει γλυκά καρφώνοντας στα μάτια, και την έχω νιώσει πως γουστάρει να μ'αγγίζει. δηλαδή καθόμαστε δίπλα στον καναπέ και της λέω ένα αστειο και μου λέει γελώντας: "άντε ρε,βλακείες" και ξαφνικά απλώνει το χερι και με χαιδευει στην πλάτη. εγώ που καυλώνω υπερβολικά ευκολα,θεωρω πως οι μαναδες πρέπει να κρατανε μια αποσταση,γιατι παρεξηγιούνται.
καταλαβαινω πως πολυ πιθανόν να ειναι απλά φιλική και να το έχω παρεξηγησει, αλλά ΑΝ εχω εστω και ΜΙΑ πιθανοτητα να την γαμησω, θελω να το κανω!! τρελό μουνι 45 χρονών!
ειναι όμως τοσο ΛΕΠΤΗ η θεση μου που με κάνει μεγαλο χεστη.

οποτε αναλώνομαι στο να παω στο σπιτι του φιλου, να μιλάμε,να με καυλωνει και να φευγω μίζερος κι απραγος...

Ξεκίνα με απλά κοπλιμένατα, πόσο όμοφη είναι και τέτοια και βλέπωντας συνεχίζεις ...

καφέ μόνοι σας σπίτι της...
εξομολόγηση πόσο ελκιστική είναι...
κ.τ.λ.
Εγώ θα στα λέω όλα μωρέ?
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
δε θα κυκλοφορησεις ρε φιλε!
η κουμπάρα δε θελει βολτες με τον κουμπαρο, ούτε η μανα του φιλου μου(αν την γαμαγα) θέλει βόλτες με εμενα.
μπουχτισμενες γυναικες ειναι που(αν θελουν) το μονο που τους λειπει,ειναι ένας καλός πουτσος μέσα στο σπίτι και μετά καθενας στη δουλεια του... ;) ;)

Ποτέ μην λες πότε αγαπητέ μου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Η γυνάικα το θέλει το  :fuck1: της, αγαπητέ Ena Vima Mprosta.
Κάθε γυναίκα κολακεύεται ότνα βλέπει να είναι επιθυμητή,
πόσο δα από έναν ηλικιακά μικρότερο άντρα από αυτήν.

Αυτό δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι είναι πουτάνα και ότι το μόνο που θέλει είναι να  :fuck1: με τον κάθε πιτσιρικά.

Το βασικό είναι να καταλάβεις ότι αν εσύ έχεις ένα ενδιασμό και ένα φόβο για την επόμενη κίνηση, αυτό που λες "τότε την γάμισα" , αυτή- και είναι λογικό - έχει 1000 φόβους. Έκει είναι το σημείο που πρέπει να επενδύσεις. Να την κάνεις να νίωθει επιθυμητή γυυναίκα και σε καμία περίπτωση η τελευταία πουτάνα.

Για να μειώσεις το "ρίσκο" σου πάνε βήμα- βήμα.


και αυτό κανω αδερφε!!
βημα-βημα το πάω, αλλά βλέπω χιλιομετρα μπροστά μου...σα να εχω να φτάσω στη Γερμανία οδικώς...
το θεμα ειναι πως μπορει αυτη οντως να με βλέπει φιλικα, αλλα στα μάτια μου,μια γυναικα που σεβεται τον αντρα της(το στεφανι της που λένε στα χωρια και το γιο της), δεν πιάνει κουβέντες με εναν πιτσιρικά,ούτε τον φιλάει με την πρωτη ευκαιρία, ούτε του χαιδευει την πλάτη, ούτε τον καρφωνει στα ματια γελώντας...
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Ξεκίνα με απλά κοπλιμένατα, πόσο όμοφη είναι και τέτοια και βλέπωντας συνεχίζεις ...

καφέ μόνοι σας σπίτι της...
εξομολόγηση πόσο ελκιστική είναι...
κ.τ.λ.
Εγώ θα στα λέω όλα μωρέ?

θα ακολουθησω τη συμβουλή σου,αν και καποιες μικροσποντες της εχω πεταξει, θα το χοντρυνω κι αλλό το θεμα τωρα... ;)
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
και αυτό κανω αδερφε!!
βημα-βημα το πάω, αλλά βλέπω χιλιομετρα μπροστά μου...σα να εχω να φτάσω στη Γερμανία οδικώς...
το θεμα ειναι πως μπορει αυτη οντως να με βλέπει φιλικα, αλλα στα μάτια μου,μια γυναικα που σεβεται τον αντρα της(το στεφανι της που λένε στα χωρια και το γιο της), δεν πιάνει κουβέντες με εναν πιτσιρικά,ούτε τον φιλάει με την πρωτη ευκαιρία, ούτε του χαιδευει την πλάτη, ούτε τον καρφωνει στα ματια γελώντας...

οσα εγραψες δεν σημαινουν απολυτως τπτ

υπαρχουν γυναικες που ειναι εξωστρεφεις..φιλικες

αυτο δεν σημαινει οτι ειναι πουτανες

παρτο αλλιως γιατι θα αλλαξεις πολη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom