Νέα

Πως να γαμησω την κουμπαρα μου-προτάσεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 724
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teo_gilf

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2012
Μηνύματα
541
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
6
Απτο γκωλο, μη ντυχον και την αφησεις εγκυο διοτι μετα κλαυτα...πώς θα το πεις στη γυναικα σου? Θα αρχισει να σε εκβιαζει να χωρισεις, θα της δινεις λεφτα να το βουλωσει, θα υποθηκευσεις το σπιτι σου για να βρει κι αλλα λεφτα, τα παιδια σου θα τα στειλεις σε δημοσιο και θα γινουν ακαματηδες ή/και πρεζονια, δεν θα μπορεις να πας διακοπες και θα μαλωνεις συνεχεια με τη γυναικα σου, θα παθεις ελκος απ'το αγχος και στο τελος θα μεινεις χωρις οικογενεια και χωρις γκομενα και χωρις φιλους γιατι η κουμπαρα στο μεταξυ θα'χει παντρευτει τον καλυτερο σου φιλο για να σε πικαρει.
Επομενως, το ξαναλεω: μονο απο ΚΩΛΟ


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.910
Κριτικές
14
Like
3.674
Πόντοι
2.777
Έλα Κουμπάρε για πάρτι σου το παρακάτω:



:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Απτο γκωλο, μη ντυχον και την αφησεις εγκυο διοτι μετα κλαυτα...πώς θα το πεις στη γυναικα σου? Θα αρχισει να σε εκβιαζει να χωρισεις, θα της δινεις λεφτα να το βουλωσει, θα υποθηκευσεις το σπιτι σου για να βρει κι αλλα λεφτα, τα παιδια σου θα τα στειλεις σε δημοσιο και θα γινουν ακαματηδες ή/και πρεζονια, δεν θα μπορεις να πας διακοπες και θα μαλωνεις συνεχεια με τη γυναικα σου, θα παθεις ελκος απ'το αγχος και στο τελος θα μεινεις χωρις οικογενεια και χωρις γκομενα και χωρις φιλους γιατι η κουμπαρα στο μεταξυ θα'χει παντρευτει τον καλυτερο σου φιλο για να σε πικαρει.
Επομενως, το ξαναλεω: μονο απο ΚΩΛΟ

:2funny: :2funny: :2funny: Σωστός.....
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
ανεκδοτο      κανε αυτο τυπε

Όταν κανένας γιατρός δεν ήταν σε θέση να τον βοηθήσει αναγκάστηκε να πάει και σε ψυχίατρο …..
Ο ψυχίατρος αφού εξέτασε προσεκτικά το ιστορικό του , έβγαλε διάγνωση …
“Στερήθηκες το μητρικό γάλα όταν ήσουνα μωρό και τώρα , για να ξεπεράσεις το πρόβλημα σου πρέπει να θηλάσεις … “Ο τύπος αφού είδε κι απόειδε αποφάσισε να ζητήσει τη βοήθεια της κουμπάρας που ήτανε λεχώνα και θήλαζε το παιδάκι της …. Κτύπησε μια μέρα τη πόρτα της κι όταν αυτή άνοιξε έδειξε πολύ ανήσυχη που τον βρήκε στο κατώφλι της να κλαίει ασταμάτητα .
- Τι είναι αυτό που σου συμβαίνει κουμπάρε μου ; Έλα να μου τα πεις όλα … γιατί με έχεις κάνει ν’ ανησυχώ … Μήπως συνέβηκε κάτι στη κουμπάρα ; Πάθανε τίποτα τα παιδιά ;
- Όχι , όχι κουμπάρα …. είναι που ….. δηλαδή …..
Της εξήγησε τι του συμβαίνει και τι του είπε ο ψυχίατρος και στο τέλος γεμάτος δισταγμό της είπε :
- Μη με παρεξηγήσεις κουμπάρα … αλλά ξέρεις μόνο εσύ σκέφτηκα μπορείς να με βοηθήσεις … μα μη σκεφτείς τίποτα πονηρό …. αν δεν ήμουνα αναγκασμένος ….
- Μα τι λες τώρα κουμπάρε … αν δε ζητήσεις βοήθεια από τη κουμπάρα σου από πού θα τη ζητήσεις ; Δόξα να έχει ο Ύψιστος έχω μπόλικο γάλα που φτάνει και για το παιδί και για σένα . Έλα στη κρεβατοκάμαρα και μη στεναχωριέσαι για τίποτα ….
Τον οδήγησε μέσα … έβγαλε το σουτιέν της και ο κουμπάρος έγειρε επάνω της κι άρχισε να θηλάζει ….
Φωτιές άρχισαν να ανάβουν στο κορμί της κουμπάρας καθώς ο κουμπάρος θήλαζε ασταμάτητα …. Του λέει λοιπόν …
- Κουμπάρε …. ξέρεις ; Αν θέλεις και τίποτα άλλο μη διστάσεις … δεν είμαστε δα και ξένοι ….
- Όχι , όχι κουμπάρα … ακόμη κι αυτό που κάνεις για μένα πολύ είναι … Δε θα το ξεχάσω ποτέ μου …
Και συνέχισε να θηλάζει αμέριμνος … ενώ η κουμπάρα ” καιγότανε ” και δεν άντεχε άλλο ….
- Μα κουμπάρε , ξανά λέει τότε , μη ντρέπεσαι προς Θεού , ζήτα μου ό , τι άλλο θες … Δεν υπάρχει παρεξήγηση μεταξύ μας ….
Τελικά ο κουμπάρος παίρνοντας θάρρος κι από τις προτροπές της , σήκωσε το κεφάλι του προς το μέρος της και της είπε :
-Αφού επιμένεις κουμπάρα , κι αφού δεν είναι ντροπή , κι αφού δεν υπάρχει και παρεξήγηση μεταξύ μας … θα ήθελα … ξέρεις …. και ένα μπισκοτάκι μαζί με το γάλα μου …
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
ειναι καιρος τωρα που μου εχει καρφωθει στο μυαλο αυτη η ιδεα αλλα οταν βρεθω μπροστα της κολαο -εχετε τιποτα να προτινετε...

Ειναι πιο ευκολο απ'οσο νομιζεις!
Απλα καν'της την προταση και θα δεχτει.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376


Αφιερωμένο στην κουμπάρα  :boobies: την ερωτιάρα.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
1276873313_100667905_1----.jpg

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Petrou.jpg


Aυτή είναι κουμπάρα. Μαγαλόψυχη........

Σου έχω μια πρόταση...
 

Ena Vima Mprosta

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2011
Μηνύματα
164
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
11
Σε νιωθω. κι εγω θελω να γαμήσω τη μάνα ενός φίλου μου,αλλά ξέρω πως αν δεν κάτσει, την έχω γαμήσει ο ίδιος μετά!!!!! :P :P :P
όλο μου χαριεντίζεται, μου πιάνει χέρια,με χαϊδεύει στην πλάτη (φιλικά και καλά), εγώ γίνομαι πύραυλος και αν και πολλές φορές ο φίλος μου λείπει(πετάγεται να πάρει τσιγάρα, ή να φέρει σουβλάκια κτλ) ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ τόσο πολύ να της χωθω γιατι αν τυχον δε γουσταρει η μανα, τη γαμησα κανονικά!!! :'( :headbang:
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Διάβνασε το παρακάτω "ανέκδοτο" και βοήθησε το ζευγάρι των κουμπάρων σου να κάνουν ένα μακρινό ταξίδι, νομίζω την κίνηση σου αυτή, θα το εκτιμήσει ιδιαίτερα η κουμπάρα σου και θα σε  ανταμίσει :knockinb: ανάλογα.


'Ενα ζευγάρι ονειρευόταν να κάνει ένα δεύτερο ταξίδι του μέλιτος στη Χαβάη.


Επειδή όμως ήταν σπάταλοι και δεν μπορούσαν να μαζέψουν τα λεφτά, αποφάσισαν να αγοράσουν έναν κουμπαρά και, κάθε φορά που έκαναν έρωτα, να ρίχνουν μέσα ένα δεκάευρο.

Έτσι και έγινε. Πέρασε ένας χρόνος και είπαν να ανοίξουν τον κουμπαρά.

-Παράξενο, λέει ο σύζυγος. Κάθε φορά που κάναμε έρωτα, έριχνα στον κουμπαρά δεκάευρο.
Εδώ, όμως, βλέπω πάρα πολλά εικοσάευρα και πενηντάευρα!!!!

-Γιατί παράξενο; απαντά με ύφος η γυναίκα του.
Νομίζεις πως όλοι οι άνδρες είναι τόσο τσιγκούνηδες όπως εσύ;;;;;;;
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Σε νιωθω. κι εγω θελω να γαμήσω τη μάνα ενός φίλου μου,αλλά ξέρω πως αν δεν κάτσει, την έχω γαμήσει ο ίδιος μετά!!!!! :P :P :P
όλο μου χαριεντίζεται, μου πιάνει χέρια,με χαϊδεύει στην πλάτη (φιλικά και καλά), εγώ γίνομαι πύραυλος και αν και πολλές φορές ο φίλος μου λείπει(πετάγεται να πάρει τσιγάρα, ή να φέρει σουβλάκια κτλ) ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ τόσο πολύ να της χωθω γιατι αν τυχον δε γουσταρει η μανα, τη γαμησα κανονικά!!! :'( :headbang:

Φουρ στο μουνί.................
Το θέλει το  :fuck1: της.
Είναι καρατσεκαρισμπένο.

Υ.Γ. Α! Περιμένουμε και νέα σου.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
τον αλλον τον χαιδευει η μανα του φιλου στην πλατη και πιστευει οτι θελει να την γαμησει

εαν σου εχει δωσει και γλυκο του κουταλιου με το σιροπι να σταζει απο το πιατικο..αυτο κ αν ειναι μυνημα...χωσου

 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τον αλλον τον χαιδευει η μανα του φιλου στην πλατη και πιστευει οτι θελει να την γαμησει

εαν σου εχει δωσει και γλυκο του κουταλιου με το σιροπι να σταζει απο το πιατικο..αυτο κ αν ειναι μυνημα...χωσου


αν του φερει πιατελα με φοφικο την ωρα που παιζει προ παει να παει οτι η μανα του φιλου θελει να την γαμησει απο το μουνι

αν φερει μπουρεκακια καναπεδακια απο τον κωλο


αν φερει φρεσκοστημενα πορτοκαλακια απλα θελει μια πιπα



ο αλκινοος ξερει
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
αν του φερει πιατελα με φοφικο την ωρα που παιζει προ παει να παει οτι η μανα του φιλου θελει να την γαμησει απο το μουνι

αν φερει μπουρεκακια καναπεδακια απο τον κωλο


αν φερει φρεσκοστημενα πορτοκαλακια απλα θελει μια πιπα



ο αλκινοος ξερει

ετσι

φοφικο ειναι πισωκολητο ...

σκεψου καποια μερα αυτο το μαλακισμενο να κανει κινηση να της την πεσει
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εχεις βαλει ειδοποιηση την λεξη πισωκολητο;;
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
Σε νιωθω. κι εγω θελω να γαμήσω τη μάνα ενός φίλου μου,αλλά ξέρω πως αν δεν κάτσει, την έχω γαμήσει ο ίδιος μετά!!!!! :P :P :P
όλο μου χαριεντίζεται, μου πιάνει χέρια,με χαϊδεύει στην πλάτη (φιλικά και καλά), εγώ γίνομαι πύραυλος και αν και πολλές φορές ο φίλος μου λείπει(πετάγεται να πάρει τσιγάρα, ή να φέρει σουβλάκια κτλ) ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ τόσο πολύ να της χωθω γιατι αν τυχον δε γουσταρει η μανα, τη γαμησα κανονικά!!! :'( :headbang:

Η γυνάικα το θέλει το  :fuck1: της, αγαπητέ Ena Vima Mprosta.
Κάθε γυναίκα κολακεύεται ότνα βλέπει να είναι επιθυμητή,
πόσο δα από έναν ηλικιακά μικρότερο άντρα από αυτήν.

Αυτό δεν σημαίνει σε καμία περίπτωση ότι είναι πουτάνα και ότι το μόνο που θέλει είναι να  :fuck1: με τον κάθε πιτσιρικά.

Το βασικό είναι να καταλάβεις ότι αν εσύ έχεις ένα ενδιασμό και ένα φόβο για την επόμενη κίνηση, αυτό που λες "τότε την γάμισα" , αυτή- και είναι λογικό - έχει 1000 φόβους. Έκει είναι το σημείο που πρέπει να επενδύσεις. Να την κάνεις να νίωθει επιθυμητή γυυναίκα και σε καμία περίπτωση η τελευταία πουτάνα.

Για να μειώσεις το "ρίσκο" σου πάνε βήμα- βήμα.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
97
Πόντοι
376
αν του φερει πιατελα με φοφικο την ωρα που παιζει προ παει να παει οτι η μανα του φιλου θελει να την γαμησει απο το μουνι

αν φερει μπουρεκακια καναπεδακια απο τον κωλο


αν φερει φρεσκοστημενα πορτοκαλακια απλα θελει μια πιπα



ο αλκινοος ξερει

Καλό  treislalounk2xorevoun  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom