Νέα

Πως έσκισα την μικαελα και την φίλη της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.029
Like
9.869
Πόντοι
1.406
Γιατι να τις μετονομάσω ρε τσιμπουκοκεφτέ? Απο το δικό μου album  με φωτογραφίες που έχω εγω τραβήξει είναι..  :s&m_1:
...ρε φιλε,μη γραφεις συνθετες λεξεις ....μπερδευεις τα εγκεφαλικα μας νευρα και δεν κατανοουμε σωστα το μεγεθος της παρτουζας που πραγματωσες..
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Παντως το ξανθο ειναι η παιδικη φαντασιωση ολων μας καπου στα 15 ....  :P
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
...ρε φιλε,μη γραφεις συνθετες λεξεις ....μπερδευεις τα εγκεφαλικα μας νευρα και δεν κατανοουμε σωστα το μεγεθος της παρτουζας που πραγματωσες..

Θα στο εξηγούσα αλλα θα χρειαστω πλαστελίνη και μαρκαδόρους ... Δεν έκανα παρτουζα βρε τσιριμοκο μια γκόμενα πήδηξα και έιχε φέρει και αναπληροματική.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Θα στο εξηγούσα αλλα θα χρειαστω πλαστελίνη και μαρκαδόρους ... Δεν έκανα παρτουζα βρε τσιριμοκο μια γκόμενα πήδηξα και έιχε φέρει και αναπληροματική.

Τυπε κακια και κομπλεξ μην δουνε ανθρωπο να προοδευσει.Αμεσως να τον φάνε τα σκυλια
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τυπε κακια και κομπλεξ μην δουνε ανθρωπο να προοδευσει.Αμεσως να τον φάνε τα σκυλια
και εγω αυτο του ειπα τυπε
θυμασαι τι τραβηξες εσυ οταν μπηκες στο λιμενικο?
πολυ ζηλια :S
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ε καλαααα και εσυ... να προοδέυσεις... ενα πουτσο ρίξαμε δε μπηκαμε και στο χαρβαρντ.

Στην εποχη μας που παιζει πολυ μιζερια και κλαψομνιαση ειναι επιτυχια ειδικα αμα η γκομενα βλεπεται εκει ειναι μεγαλη επιτυχια  :grin:
 

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.029
Like
9.869
Πόντοι
1.406
Θα στο εξηγούσα αλλα θα χρειαστω πλαστελίνη και μαρκαδόρους ... Δεν έκανα παρτουζα βρε τσιριμοκο μια γκόμενα πήδηξα και έιχε φέρει και αναπληροματική.
...ΟΙ αναπλιροματοικει γκωμαινα ιχαι αιρθι σαι παιροιπτοση που χαλασι ι προτει????
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.030
Κριτικές
1
Like
29.729
Πόντοι
8.006
Στην εποχη μας που παιζει πολυ μιζερια και κλαψομνιαση ειναι επιτυχια ειδικα αμα η γκομενα βλεπεται εκει ειναι μεγαλη επιτυχια  :grin:
Τύπε ο Εκτορας απερριψε την αιτηση μου για ενταξη στον μπολντισμο. Θελω να προσφυγω σε ανωτατο οργανο.
 

tayrus

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2007
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
καλα εσυ γράφτηκες εδω μεσα για να μας πεις οτι γαμησες τσαμπα  :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Τύπε ο Εκτορας απερριψε την αιτηση μου για ενταξη στον μπολντισμο. Θελω να προσφυγω σε ανωτατο οργανο.

Για να μπει καποιος στον μπολντισμο πρεπει να γραψει οτι ειναι μπολντοτυπος αν ειναι αντρας ή μπολντοτυπισσα αν ειναι γυναικα  :grin:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
ωλι η ανορθωγραφι αιδο μαζαισυτοικαται?
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
καλα εσυ γράφτηκες εδω μεσα για να μας πεις οτι γαμησες τσαμπα  :think:

Λιγο το χεις?Και στα άλλα θεματα που ανέβασα τζαμπα γαμήσια πέζουν. Εχουν πάθει νευρικο κλονισμο εδω με τα θεματα.Για ψευτικα τα περνάνε..Ακους εκεί σεξ χωρις λευτα.....Στο επόμενο θα το ξεκινησω με τη φραση  < εβγαλα απο την τσέπη μου 30 ευρο> να τους φανεί ποιο πιστευτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom