Νέα

Πως έσκισα την μικαελα και την φίλη της

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bluekiss
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 126
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μην απαντας σε μπαχαλακηδες τυπε. Συνεχισε την ιστορια σου να ανεβει η τηλεθεαση.
38 μελη και 90 μελη παροκολουθουν το θεμα!!!!!!

Και άντε εμείς να γράφουμε για τον Μηχανισμό των Αντικυθήρων και τον τάφο στην Αμφίπολη.
Δεν μας διαβάζει ούτε ο Αντισθένης  :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Κάποτε είχαμε και ένα άλλο μέλος τον ντουρασελ που φωτογράφιζε και γαμούσε αβέρτα διάφορες. Κάποια στιγμή είχε πάει και στο νεπαλ, έπεσε και απο διαστημόπλοιο με αλεξίπτωτο, μετά πάλεψε με ενα σμήνος καρχαριών και γλύτωσε κάπου στον ατλαντικό. Τι θύμησες μας έφερες στο νου μπαγάσα.. :rockon:

Υ/Γ είχε βγάλει και αυτός φωτογραφίες απο τις γαμισθείσες  :grin:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Κάποτε είχαμε και ένα άλλο μέλος τον ντουρασελ που φωτογράφιζε και γαμούσε αβέρτα διάφορες. Κάποια στιγμή είχε πάει και στο νεπαλ, έπεσε και απο διαστημόπλοιο με αλεξίπτωτο, μετά πάλεψε με ενα σμήνος καρχαριών και γλύτωσε κάπου στον ατλαντικό. Τι θύμησες μας έφερες στο νου μπαγάσα.. :rockon:

Υ/Γ είχε βγάλει και αυτός φωτογραφίες απο τις γαμισθείσες  :grin:

Ελα ελα ελα ελα ελα οοοοοππααααα καλά είσαι....  :pipa2:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Δεν παρκάρω. Σχολιάκι εμπρηστικό ήταν για το θρεντάκι. Μην μασσάς τόσο ευκολα.. :grin:

Τι σχέση έχει ο τύπος που πήδηξε απο το διάστημα σωθηκε στον ατλαντικο πήδηξε τη μανα του τζακ νορις και οργανοσς παρτουζα με τον παπα της ρωμης  με την ιστορια που διάβασες? Το μόνο κοινο ειναι οι φωτογραφίες αν δε κάνω λάθος.  :s&m_3:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Τι σχέση έχει ο τύπος που πήδηξε απο το διάστημα σωθηκε στον ατλαντικο πήδηξε τη μανα του τζακ νορις και οργανοσς παρτουζα με τον παπα της ρωμης  με την ιστορια που διάβασες? Το μόνο κοινο ειναι οι φωτογραφίες αν δε κάνω λάθος.  :s&m_3:

για πες τωρα στην παρτουζα παιρνει βοηθηματα η οκ τα καταφερνεις μονος 
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Τι σχέση έχει ο τύπος που πήδηξε απο το διάστημα σωθηκε στον ατλαντικο πήδηξε τη μανα του τζακ νορις και οργανοσς παρτουζα με τον παπα της ρωμης  με την ιστορια που διάβασες? Το μόνο κοινο ειναι οι φωτογραφίες αν δε κάνω λάθος.  :s&m_3:
καμια φιλε ......
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
για πες τωρα στην παρτουζα παιρνει βοηθηματα η οκ τα καταφερνεις μονος 

Φυσικά... περνω τη βοήθεια του κοινού.Για πες τωρα εσυ... με φαντάζεσε 100 κιλά με κοιλιά μούσια και ιδρομένες μασχάλες πίσω απο ενα υπολογιστη να χαιδέυω το τσουτσουνι μου ενω σερφάρω σε τσοντοσαιτ ε?  :s&m_3:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Φυσικά... περνω τη βοήθεια του κοινού.Για πες τωρα εσυ... με φαντάζεσε 100 κιλά με κοιλιά μούσια και ιδρομένες μασχάλες πίσω απο ενα υπολογιστη να χαιδέυω το τσουτσουνι μου ενω σερφάρω σε τσοντοσαιτ ε?  :s&m_3:
Σου αρέσουν τα αγοράκια; Γιατι εγω είμαι αγοράκι.  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.072
Κριτικές
1
Like
30.768
Πόντοι
8.006
Κάποτε είχαμε και ένα άλλο μέλος τον ντουρασελ που φωτογράφιζε και γαμούσε αβέρτα διάφορες. Κάποια στιγμή είχε πάει και στο νεπαλ, έπεσε και απο διαστημόπλοιο με αλεξίπτωτο, μετά πάλεψε με ενα σμήνος καρχαριών και γλύτωσε κάπου στον ατλαντικό. Τι θύμησες μας έφερες στο νου μπαγάσα.. :rockon:

Υ/Γ είχε βγάλει και αυτός φωτογραφίες απο τις γαμισθείσες  :grin:
Πφφφ τι κριμα.
Ετσι όπως κοιταγα στα γρηγορα τα μηνυματα σου, ειδα το "αλεξ" και νομιζα ότι μιλουσες για μενα...δυστυχως εγραφες "αλεξιπτωτο"... :(
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Πφφφ τι κριμα.
Ετσι όπως κοιταγα στα γρηγορα τα μηνυματα σου, ειδα το "αλεξ" και νομιζα ότι μιλουσες για μενα...δυστυχως εγραφες "αλεξιπτωτο"... :(
  ρε αστα αυτά ο τυπος έκανε παρτουζα και σεις ακομα κοιμάστε ορθοι
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Σου αρέσουν τα αγοράκια; Γιατι εγω είμαι αγοράκι.  :grin:

Εμένα όχι ρε τυπάκι.. ξέρω κάποιον που του αρεσουν όμως..αν έχεις φαγούρα να τον κανονήσουμε να παρει μια άδεια...  :s&m_1:
 

Συνημμένα

  • aftos-einai-o-paiderastis-tou-kilkis---fotografies-kai-ta-stoixeia-tou-1-315x236.jpg
    aftos-einai-o-paiderastis-tou-kilkis---fotografies-kai-ta-stoixeia-tou-1-315x236.jpg
    7,4 KB · Εμφανίσεις: 35

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
Στο μεταξύ ο φιδέμπορας ούτε τις φωτογραφίες απ' το φβ δε μετονόμασε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
B

bluekiss

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2014
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
Στο μεταξύ ο φιδέμπορας ούτε τις φωτογραφίες απ' το φβ δε μετονόμασε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Γιατι να τις μετονομάσω ρε τσιμπουκοκεφτέ? Απο το δικό μου album  με φωτογραφίες που έχω εγω τραβήξει είναι..  :s&m_1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom