Νέα

Πορνοστάρ Sandra Love

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Ετικέτες
    sandra love
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Soulis(1)

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2005
Μηνύματα
426
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
1
την είχα πάρει όταν δούλευε με τηλέφωνο σαν ηλιοκαμένη γεμανίδα. δεν τρελάθηκα, σχεδόν έπιπλο
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
βασικα νομιζω την εχω πηδηξει...

αν δουλευε ως αντριαννα πριν 4 χρονια στο λιοσιων 273...εχω ρωτησει πολλες φορες αν καποιος μπορει να το επιβεβαιωσει...

αν ειναι αυτη παντως,τοτε ηταν θεομουνο!
οχι δεν πρεπει να ναι αυτη τελικα...
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.098
Κριτικές
5
Like
652
Πόντοι
96
από τιμές, τι λέει ?
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ,ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ . ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ,ΤΑ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΣΑΣ .ΤΙ ΝΑ ΠΩ ...... Ο άνδρας που έρχεται σε μένα πρέπει να ξέρει.. Πρώτον, δεν υπάρχει λόγος να ανχώνεται. Δεύτερον προσφέρω όλα τα κομμάτια, από το πιο απλό μέχρι το full special, με τις ίδιες τιμές. Γιατί θέλω και ο άνδρας που με είδε στην ταινία, να μπορεί να με γνωρίσει και με το πιο απλό πρόγραμμα. Τρίτον για να μπορεί να γίνει αυτό το δέσιμο, το μοναδικό που χρειάζομαι εγώ να ξέρει, είναι ότι στο κρεβάτι χρειάζονται δυο. Επίσης, έχω αντιληφθεί, ότι σήμερα ο άνδρας θέλει η γυναίκα να είναι θερμή, χαδιάρα. Αλλά και να δέχεται χάδια από αυτόν, να νιώθει άνδρας μέσα στο studio και όχι εκτόνωση, λόγο πληρωμής. Ο άνδρας τώρα με την κρίση, έγινε πιο ευαίσθητος και χρειάζεται περισσότερη φροντίδα. ME POLI AGAPI SANDRA LOVE!!!!
 

Συνημμένα

  • DSC_0341mmmmk.jpg
    DSC_0341mmmmk.jpg
    152,6 KB · Εμφανίσεις: 61

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ... :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • hallo ekzetasis aids 007.jpg
    hallo ekzetasis aids 007.jpg
    138 KB · Εμφανίσεις: 48

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ , ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ....  :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • hallo ekzetasis aids 008.jpg
    hallo ekzetasis aids 008.jpg
    148,8 KB · Εμφανίσεις: 35

thanoulis21r

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Οκτ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
10
Like
9
Πόντοι
1.992
Σαντρα σε ειδα στην εκπομπη του σομερ πως τον λενε, στις αυτοψιες στον alpha...

περιμενα επειδη σε θεωρουσα αλανι γενικα απο αυτα που εχω δει και απο την μεταξυ μας μικρη γνωριμια, να πεις εκει στους αστειους υποκριτες δημοσιογραφισκους και λαμογια πολιτικους για το παραμυθακι που στησανε προεκλογικα ολοι τους και τρομοκρατησαν την κοινωνια, συλλαμβανοντας και διασυροντας αρρωστους ανθρωπους απο το κεντρο της αθηνας...

δυστυχως, εμεινες και συ στα παραμυθια οτι οι περισσοτεροι ζητουν σεξ χωρις καποτες κτλ...αντι να ριξεις μια χλεπα σε αυτους που σε εκμεταλλευονται και καθονταν απεναντι σου...

τα πλανα με το προσωπο σου ακαλυπτο σε μαραναν...κριμα.

 

athensgr

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
5
Like
9
Πόντοι
1
Σαντρα σε ειδα στην εκπομπη του σομερ πως τον λενε, στις αυτοψιες στον alpha...

περιμενα επειδη σε θεωρουσα αλανι γενικα απο αυτα που εχω δει και απο την μεταξυ μας μικρη γνωριμια, να πεις εκει στους αστειους υποκριτες δημοσιογραφισκους και λαμογια πολιτικους για το παραμυθακι που στησανε προεκλογικα ολοι τους και τρομοκρατησαν την κοινωνια, συλλαμβανοντας και διασυροντας αρρωστους ανθρωπους απο το κεντρο της αθηνας...

δυστυχως, εμεινες και συ στα παραμυθια οτι οι περισσοτεροι ζητουν σεξ χωρις καποτες κτλ...αντι να ριξεις μια χλεπα σε αυτους που σε εκμεταλλευονται και καθονταν απεναντι σου...

τα πλανα με το προσωπο σου ακαλυπτο σε μαραναν...κριμα.
Ειδικά αυτή η πιπιλη τρομερή...ηθοποιός!!! Ρώταγε πόσο έχουν οι καποτες... Για πολλές μπατσες όλοι τους
 

SANDRA1LOVE

Ιερόδουλη
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
817
Like
0
KALHSPERA PEDIA ,EMEIS EIXAME PEI PARA POLLA KAI EIDIKA PIOS FTEI GIA OLOI THN KATASTASI TOY AIDS ....BEBEA ANAFERAME POU ARKETOUS AKOMA ROTANE GIA SEX XORIS PROFILAKSI ... OMOS DEN FTEO EGW ,POU POLLA POU EXOMAI PEI DEN DEIKSANE ...SORRY ,ALA DEN EITANE LIVE EKPOMPI KAI DIKSANE OTEI THELANE H OXI
 

blooddead

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.011
Κριτικές
18
Like
107
Πόντοι
26
Καλα τα είπες. Δηλαδή εσύ τωρα δουλευεις Αχαρνων 104α βραδυ? :lheel: :lheel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom