Νέα

Πορνοστάρ Sandra Love

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 273K
  • Ετικέτες
    sandra love
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Γιατι δεν εχει μελαχροινες Σουηδεζες.?


Oχι ολες ειναι ξανθιες με καταλευκο δερμα  :grin:

Νταξει μωρε......Σε βαλαμε στο μηχανημα για μαυρισμα , ωστε ναρθειs Ναομι για βακανs στο Ελλαντα,  αλλα υπερβηκαμε λιγακι την ...δοσολογια

Ωραια ... εισαι φοβερος , βρισκεις λυση ακομα και στα πιο δυσκολα προβληματα μου  :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Οτι ειμαι μαυριδερη πως θα το δικαιολογησουμε μανατζερ μου ? :grin:
οπως δικαιολογησαμε τον Σχορτσιανιτη στο μπασκετ !!!!!!!!!



Μα κατι αποριες που εχεις κι εσυ ....  :rolleyes:

Υποτιμας το Ελληνικο δαιμονιο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ωραια ... εισαι φοβερος , βρισκεις λυση ακομα και στα πιο δυσκολα προβληματα μου  :grin:
Eτσι ετσι....Ειμαι ο καταλληλοs προαγωγοs  ανθρωποs στην καταλληλη θεση :grin:
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
συγνωμη ,για να πω την αληθεια εχω περασει κ εγω με μπαζα αλλα μονο κ μονο επειδη ηξερα οτι κανουν καλο κρεβατι....την συγκεκριμενη ουτε για φτυσιμο την εχω παρει δυο φορες πριν 8 χρονια που δουλευε φυλης , πριν 3 χρονια την πετυχα σε μπουρδελο καθετη στη λιοσιον , πριν κανα 10μηνο επιχειρησε να κανει την σεριφιασα σε μασατζηδικο(σ318) κ τωρα αυτο το εκτρωμα δουλευει σε στουντιο....ημαρτον κ ελεος....απλα για την ενημερωση σας για τους ελληνες μιλαει με τα χειροτερα λογια...φυσικα ποτε μπροστα μας...
πεστα φιλαρακι με το σουργελο που θελει να το παιξει και γκομενα.την ειχα παρει στο μασατζιδικο που δουλευε για πολλα χαλια μιλαμε δεν κοιταει να χασει κανα κιλο που κρεμονται τα ξιγκια το παιζει και γκομενα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Πουλακι μου εσυ!!!!!!! Και τι ωραια μαλλακια πουχειs σημερα !!!! :grin: :grin: :grin:

Αποκαλύφθηκες συναγωνιστή.....!

Αυτή σου η δήλωση, αποδεικνύει περίτρανα, ότι έχεις κι εσύ τη Σάντρα "φίλη" στο f/b!!!  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Tην εχω παρει πριν 10 χρονια στην Προμηθεους στην Θεσσαλονικη πανω στον οροφο για τους παλιους που ξερουν.Τοτε ηταν ΚαραΜουναρος.Αδυνατη γυμνασμενη και ειχε ενα μεγαλο τατου πισω στην πλατη κατι σαν σταυρο δεν θυμαμαι και πολυ καλα,αλλα αυτο που θυμαμαι ηταν που εκανε πολυ καλο  :knockinb:
μηπως το τατου ειναι σαν κλαδι καπως?και πιανει ολη την πλατη??

ρε παιδια μηπως δουλευε ως αντριαννα στο στουντιο λιοσιων 273 πριν κλεισει?? :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
υπαρχει καποια σκηνη απο καμια τσοντα της που φαινεται το τατου που εχει στην πλατη? :helpplea:
 

paloukoths

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2011
Μηνύματα
482
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη  που   λεει   οτι  την  βιασαν ,  τι  λετε   να   ηταν αυτοι  που  την  βιασαν ,  καψουρο - αγαπουληδες   ή   ρεαλιστες ? :grin: :grin:

την βιασαν η τους βιασε? σαν αυτογκολ με πεναλντι ειναι η τυππισα!
θα μπηκαν τα 15χρονα στο μπουρδελο θα τα ειδε και θα τα ξεζουμισε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
την βιασαν η τους βιασε? σαν αυτογκολ με πεναλντι ειναι η τυππισα!
θα μπηκαν τα 15χρονα στο μπουρδελο θα τα ειδε και θα τα ξεζουμισε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny:
τη βιασαν μαλλον εννοει της εδωσαν πλαστο 20ευρο...
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
δηλαδη οποιος τη βιαζει μετα ακομα θεωρειται πελατης?  :2funny: :2funny: :2funny: :huh: :huh: :huh: :huh:
 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Χαχαχαχα :2funny:
Πως και σου ξέφυγε ρε αυτό το κελεπούρι; Δεν ήταν αρκετά μπάζο για 'σενα;
βασικα νομιζω την εχω πηδηξει...

αν δουλευε ως αντριαννα πριν 4 χρονια στο λιοσιων 273...εχω ρωτησει πολλες φορες αν καποιος μπορει να το επιβεβαιωσει...

αν ειναι αυτη παντως,τοτε ηταν θεομουνο!
 

Επισκέπτης
βασικα νομιζω την εχω πηδηξει...

αν δουλευε ως αντριαννα πριν 4 χρονια στο λιοσιων 273...εχω ρωτησει πολλες φορες αν καποιος μπορει να το επιβεβαιωσει...

αν ειναι αυτη παντως,τοτε ηταν θεομουνο!
Και θεόμουνο και την πήδηξες;
Μπα δεν ήταν αυτή τύπε, κοιμήσου ήσυχος :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom