Νέα

Ποιός έχει κάνει παρτούζα και πού;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eroklis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Έχω κάνει 3 παρτούζες στη ζωή μου κάτω από περίεργες συνθήκες η καλύτερη όμως και η τελευταία πάνε πάνω από 10 χρόνια τώρα με 2 κοπέλες συνοδούς τότε και άγνωστες ενώ αργότερα έγιναν πορνοστάρ στη σειρήνα και σήμερα είναι από τις παλιες κιόλας εν αποστρατεία με κόκορα και χόρτα κάργα τότε σε σουίτα όλη νύχτα.
Μου στοίχισε ο κούκος αηδόνι αλλά άξιζε κάθε σεντ..
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
125
Πόντοι
0
Καλό θα ήταν να δημιουργήσετε έναν μικρό κύκλο πολλών ζευγαριών και ανύπαντρων κυριών και κυρίων για να οργανώνετε τακτικές συναντήσεις.
 

NansyCd

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
6
Like
34
Πόντοι
0
Πολύ θα ήθελα να πάρω μέρος πάντως σε παρτουζα
 

marge

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2019
Μηνύματα
14
Like
124
Πόντοι
0
Εγώ με τη δικιά μου και μια φίλη της. Οπότε τύχει να βρεθούμε, γιατί μένει μακριά.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.314
Πόντοι
3.936
Καποτε με μια καλη ελλεινηδα γυμναστρια την ειχα πεισει να κανουμε τριο ενα βραδι καλοκαιριου με την μικροτερη αδελφη της (ενηλικη) σπιτι της. (Σεξυ γκομενακι) .Και εκει που βρισκομασταν καθ'οδον με το αυτοκινητο, της το προτεινε με ωραιο τροπο, λαιβ μπροστα μου. Εκεινη κωλωσε λιγο (μπορει να ειχε και περοοδο) και απαντησε:《Οχι τωρα, ας το αφησουμε καλυτερα για καποια αλλη φορα.》 Εγω δεν μιλησα. Να σημειωθει οτι με την πρωην ειχαμε κανει τριο παλιοτερα πανω σε εναν καναπε με μια παντρμενη φιλη της απο τη Σαλονικα, που επινε ου.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.179
Like
10.499
Πόντοι
2.256
Πρώτη παρτουζα στα 27, με τη πρώην γυναίκα μου, τη κολλητή της από το πανεπιστήμιο και τον γκομενο της κολλητής της. Σε ένα ξενώνα στο Παρνασσό.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
Διδυμου 27 x3 , Αχαρνών (δθμ) Κων/λεως 166, Κων/λεως132, Πειραιώς (δθμ), Αθηνών (δθμ) ,Φυλής 104 x3 ή 4, Παρασίου (δθμ) x2, Μάρνη (δθμ) x2, hotel Liberty και άλλα που δε με βοηθά η μνήμη μου :woldman:
Εννοείται εγώ με δύο γυναίκες!!! Η ύπαρξη κι αλλού αρσενικού στο χώρο δε μου αρέσει.
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.056
Καποτε με μια καλη ελλεινηδα γυμναστρια την ειχα πεισει να κανουμε τριο ενα βραδι καλοκαιριου με την μικροτερη αδελφη της (ενηλικη) σπιτι της. (Σεξυ γκομενακι) .Και εκει που βρισκομασταν καθ'οδον με το αυτοκινητο, της το προτεινε με ωραιο τροπο, λαιβ μπροστα μου. Εκεινη κωλωσε λιγο (μπορει να ειχε και περοοδο) και απαντησε:《Οχι τωρα, ας το αφησουμε καλυτερα για καποια αλλη φορα.》 Εγω δεν μιλησα. Να σημειωθει οτι με την πρωην ειχαμε κανει τριο παλιοτερα πανω σε εναν καναπε με μια παντρμενη φιλη της απο τη Σαλονικα, που επινε ου.
Αυτό δεν είναι αιμομιξία τύπε;
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.729
Πόντοι
3.425
Οι κοπέλες εδώ μέσα μάλλον είναι με πούτσα και με εξαίρεση τις ιερόδουλες, δεν παίζει να έχετε κάνει αυτά που λέτε, γατάκια.

Π
 

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.356
Κριτικές
5
Like
5.421
Πόντοι
1.056
Όνειρό μου μια παρτούζα με τρεις γυναίκες.
Η μία να γλείφει πούτσα.
Η άλλη αρχίδια.
Η άλλη κώλο.
 

onlymilfs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
428
Πόντοι
301
Πριν χρόνια όταν ξεκίνησε στο σάιτ η γνωστή Εμιλυ και Λινα,κάλεσα την Εμιλυ στην αρχή και κατά τη διάρκεια του αγώνα της είπα να πάρει και τη φίλη της να έρθει.Αφού έχυσα την Εμιλυ και βγήκα από το μπάνιο μπήκε στο δωματιο η Λινα.Ξεκίνησε αμεσως με τρομερή πίπα (φόραγε και κάτι καυλογυαλα στα ματάκια της) και συνεχίσαμε με δυνατό γαμησι στα 4 με την εμιλυ δίπλα να παίζει με τις μουνοχειλαρες της.Έχυσα την κωλαρα της Λινας με πάθος.Εγκατέλειψε γρήγορα το άθλημα δυστυχώς μετά από λίγο καιρό όταν τη ζήτησα δεν ήταν διαθέσιμη,αυτά από μένα.
 

onlymilfs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
428
Πόντοι
301
Πριν χρόνια όταν ξεκίνησε στο σάιτ η γνωστή Εμιλυ και Λινα,κάλεσα την Εμιλυ στην αρχή και κατά τη διάρκεια του αγώνα της είπα να πάρει και τη φίλη της να έρθει.Αφού έχυσα την Εμιλυ και βγήκα από το μπάνιο μπήκε στο δωματιο η Λινα.Ξεκίνησε αμεσως με τρομερή πίπα (φόραγε και κάτι καυλογυαλα στα ματάκια της) και συνεχίσαμε με δυνατό γαμησι στα 4 με την εμιλυ δίπλα να παίζει με τις μουνοχειλαρες της.Έχυσα την κωλαρα της Λινας με πάθος.Εγκατέλειψε γρήγορα το άθλημα δυστυχώς μετά από λίγο καιρό όταν τη ζήτησα δεν ήταν διαθέσιμη,αυτά από μένα.
Δημοσίευση στο thread ''Έμιλυ και Λίνα''
Έμιλυ και Λίνα - Page 24 - bourdela.com forum
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.555
Πόντοι
2.256
Πριν χρόνια όταν ξεκίνησε στο σάιτ η γνωστή Εμιλυ και Λινα,κάλεσα την Εμιλυ στην αρχή και κατά τη διάρκεια του αγώνα της είπα να πάρει και τη φίλη της να έρθει.Αφού έχυσα την Εμιλυ και βγήκα από το μπάνιο μπήκε στο δωματιο η Λινα.Ξεκίνησε αμεσως με τρομερή πίπα (φόραγε και κάτι καυλογυαλα στα ματάκια της) και συνεχίσαμε με δυνατό γαμησι στα 4 με την εμιλυ δίπλα να παίζει με τις μουνοχειλαρες της.Έχυσα την κωλαρα της Λινας με πάθος.Εγκατέλειψε γρήγορα το άθλημα δυστυχώς μετά από λίγο καιρό όταν τη ζήτησα δεν ήταν διαθέσιμη,αυτά από μένα.
Η μια ήταν γεματούλα νομίζω...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.256
Πόντοι
11.956
Όνειρό μου μια παρτούζα με τρεις γυναίκες.
Η μία να γλείφει πούτσα.
Η άλλη αρχίδια.
Η άλλη κώλο.
Σου αρέσει να σου πειράζουν το κωλαρακι....όπως βλέπω κάνεις τέλειος....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παρτουζα....τι είναι αυτό...?????
 

onlymilfs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2020
Μηνύματα
127
Κριτικές
4
Like
428
Πόντοι
301

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom