Νέα

Ποιός έχει κάνει παρτούζα και πού;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα eroklis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 118
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

eroklis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
ποιος εχει κανει παρτουζα και που? γραψτε εδω ή στειλτε pm
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Πολλοί έχουμε κάνει παρτούζα/ες .....πολυ γενική η ερώτησή σου τύπε. Τι ακριβώς ρωτάς;
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
οι μισοί λένε παρτούζα τα τρίο.
ούτε 4 δεν είναι παρτούζα αν μιλάμε για δυο ζευγάρια.
θέλει 5 και πάνω.
αλλά δεδομένου ότι ο μισός πληθυσμός του πλανήτη τον παίζει μπροστά από το πληκτρολόγιο, μόνος του, με κατεβασμένες φώτο και βίντεο, σε λίγο θα λένε παρτούζα ακόμα και το να τον παίζεις με τα δύο χέρια...:vomit:για να μην πει κανείς ότι το παίζω έξυπνος ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ

larousse.fr
partouze: Ébats sexuels à plus de deux personnes (μετάφραση- Sexual intercourse with more than two people)
 

cpl2018

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2018
Μηνύματα
39
Like
114
Πόντοι
0
χθες βραδυ 5 ζευγαρια! :smitten::smitten:
 

since1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.556
Κριτικές
5
Like
2.530
Πόντοι
736
οι μισοί λένε παρτούζα τα τρίο.
ούτε 4 δεν είναι παρτούζα αν μιλάμε για δυο ζευγάρια.
θέλει 5 και πάνω.
αλλά δεδομένου ότι ο μισός πληθυσμός του πλανήτη τον παίζει μπροστά από το πληκτρολόγιο, μόνος του, με κατεβασμένες φώτο και βίντεο, σε λίγο θα λένε παρτούζα ακόμα και το να τον παίζεις με τα δύο χέρια...:vomit:για να μην πει κανείς ότι το παίζω έξυπνος ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ

Ωραίος John και για την ειλικρίνεια και για την προσέγγιση. :hi: (ούτε εγώ έχω βρεθεί ποτέ σε παρτούζα αν και σίγουρα θα έχει ενδιαφέρον η εμπειρία)
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
larousse.john100.bou.com1 άντρας ή 1 γυναίκα μόνος του/μόνη της (με ή χωρίς sex toys) = μαλακία (κοινώς τον παίζουν με την καλή έννοια)
2 άντρες με 1 γυναίκα ή το αντίστροφο (χωρίς να ασχολούμαι με τις gay-lesbian εκδοχές) = trio
2 ζευγάρια μαζί = ανταλλαγή συντρόφων
4 χωρίς σχέση ή 5+ = partouze

Όταν σου ζητήσει ποτε γκόμενα να κάνετε παρτούζα...μη κάνεις τη μαλακία και ψάχνεις για αλλους 3 τουλαχιστον.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.815
Πόντοι
21.555
Πολλές γύρω στίς13 με 14 ... Μισές απ'αυτές στο 104..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.627
Κριτικές
61
Like
39.815
Πόντοι
21.555

11cm

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
143
Like
222
Πόντοι
21
Αν η παρτούζα έχει 5+, το όργιο πόσους έχει; Εγω θα πω 10+ με κάποια ισορροπία αναμεσα στα φύλα - καλύτερα με μονό αριθμό συμμετεχόντων :wink:

ΥΓ Φυσικά δεν έχω κάνει
 

trio_stuges

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
98
Like
172
Πόντοι
0
Έχω κανει τρίο με φίλους και μια γκόμενα αρκετές φορες. Και μια από αυτές 4 με 4 γκομενες, αλλά ο καθένας μας μια πηδουσε αν και ειμασταν στον ίδιο χωρο.εγω με δυο γυναίκες το έχω απωθημένο ρε γαμωτο
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
οι μισοί λένε παρτούζα τα τρίο.
ούτε 4 δεν είναι παρτούζα αν μιλάμε για δυο ζευγάρια.
θέλει 5 και πάνω.
αλλά δεδομένου ότι ο μισός πληθυσμός του πλανήτη τον παίζει μπροστά από το πληκτρολόγιο, μόνος του, με κατεβασμένες φώτο και βίντεο, σε λίγο θα λένε παρτούζα ακόμα και το να τον παίζεις με τα δύο χέρια...:vomit:για να μην πει κανείς ότι το παίζω έξυπνος ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ
larousse.fr
partouze: Ébats sexuels à plus de deux personnes (μετάφραση- Sexual intercourse with more than two people)
Ο John γράφει με καλή προσέγγιση αυτό που ισχύει πρακτικώς. Παρτούζα είναι πάνω από 6 άτομα με αναλογία ανδρών-γυναικών ή τουλάχιστον 3 ζευγάρια. Το ότι έχει περάσει στη συνείδηση των μυστών ως παρτούζα το τρίο είναι αξιοσημείωτο.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.129
Πόντοι
3.556
οι μισοί λένε παρτούζα τα τρίο.
ούτε 4 δεν είναι παρτούζα αν μιλάμε για δυο ζευγάρια.
θέλει 5 και πάνω.
αλλά δεδομένου ότι ο μισός πληθυσμός του πλανήτη τον παίζει μπροστά από το πληκτρολόγιο, μόνος του, με κατεβασμένες φώτο και βίντεο, σε λίγο θα λένε παρτούζα ακόμα και το να τον παίζεις με τα δύο χέρια...:vomit:για να μην πει κανείς ότι το παίζω έξυπνος ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ
larousse.fr
partouze: Ébats sexuels à plus de deux personnes (μετάφραση- Sexual intercourse with more than two people)
Ο John γράφει με καλή προσέγγιση αυτό που ισχύει πρακτικώς. Παρτούζα είναι πάνω από 6 άτομα με αναλογία ανδρών-γυναικών ή τουλάχιστον 3 ζευγάρια. Το ότι έχει περάσει στη συνείδηση των μυστών ως παρτούζα το τρίο είναι αξιοσημείωτο.
Ναι αλλα η εκφραση "Την πήρανε παρτούζα"-"Την παρτουζώσανε" κλπ συνήθως αναφέρεται σε τρίο. Και πώς να το πείς απ την άλλη το τρίο ?Συναισθηματική συνεύρεση?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
οι μισοί λένε παρτούζα τα τρίο.
ούτε 4 δεν είναι παρτούζα αν μιλάμε για δυο ζευγάρια.
θέλει 5 και πάνω.
αλλά δεδομένου ότι ο μισός πληθυσμός του πλανήτη τον παίζει μπροστά από το πληκτρολόγιο, μόνος του, με κατεβασμένες φώτο και βίντεο, σε λίγο θα λένε παρτούζα ακόμα και το να τον παίζεις με τα δύο χέρια...:vomit:για να μην πει κανείς ότι το παίζω έξυπνος ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ
larousse.fr
partouze: Ébats sexuels à plus de deux personnes (μετάφραση- Sexual intercourse with more than two people)
Ο John γράφει με καλή προσέγγιση αυτό που ισχύει πρακτικώς. Παρτούζα είναι πάνω από 6 άτομα με αναλογία ανδρών-γυναικών ή τουλάχιστον 3 ζευγάρια. Το ότι έχει περάσει στη συνείδηση των μυστών ως παρτούζα το τρίο είναι αξιοσημείωτο.
Ναι αλλα η εκφραση "Την πήρανε παρτούζα"-"Την παρτουζώσανε" κλπ συνήθως αναφέρεται σε τρίο. Και πώς να το πείς απ την άλλη το τρίο ?Συναισθηματική συνεύρεση?
Τρίο και τριολέ και "πίπα κώλο" το ξέρω χρόνια ατελείωτα. Την πήρανε παρτούζα εγώ ξέρω να λένε τις φάσεις που είναι μια γυναίκα και πάνω από 3 άνδρες αλλά αυτό είναι gang bang. Μιας και αναφέρθηκε και το γαλλικό, ménage à trois.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
για να πήγε η συζήτηση στην ετυμολογία, μάλλον που δεν πάει καλά το άθλημα της παρτούζας...

Τρίο με 2 γυναίκες δεν είναι και τόσο ακριβό όπως βλέπω από τις κριτικές των συναγωνιστών. Για συνεύρεση πολλών ζευγαριών μιλάμε είτε για αντροπαρέα που θα πάρει πολλές επαγγελματίες και θα μοιραστούν τα έξοδα (αυτό δεν ξέρω πόσο μπορεί να κοστίζει) ή για ζευγάρια που τα ομαδικά όργια είναι η φάση τους. Στη δεύτερη περίπτωση μιλάμε για κλειστό κύκλο ανθρώπων και συνήθως αυτά δε βγαίνουν προς τα έξω.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Πάντως στο τόπικ που επέλεξε ο τύπος να ανοίξει το θέμα οι αμοιβές και το χρήμα των εργαζομένων κοριτσιών δεν έχουν θέση. Είναι ερασιτεχνικό το θέμα.
 

Marcello_

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2017
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
0
3 φορές επί πληρωμή. Τη μία σε μπουρδέλο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.229
Κριτικές
90
Like
32.288
Πόντοι
24.700
Ελάτε στο γηροκομείο. Οι κωλόγριες έχουν άνοια και κάθε μέρα παίζει παρτούζα τζάμπα. :)
 

AntonisL

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2012
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
52
Πόντοι
1
Με τον κολλητο μου φιλο στο σπιτι του, φοιτητες, πιπα-γυρο και πηδημα ενα ρωσιδακι μελι.... αλλα το πιο γαματο που εχω κανει ειναι με 2 γκομενες, αμα εχουν και χημεια καλη μεταξυ τους και 7αρια να ναι, πας σε αλλα επιπεδα....
 

Xalandri_gymnismos

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2018
Μηνύματα
77
Like
40
Πόντοι
0
Τι παίζει αυτές τις μέρες του covid19 με τα μαγαζιά του χώρου; Έχουμε πολλούς μήνες να πάμε.
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
229
Like
385
Πόντοι
21
Κλειστά την ώρα που κλείνουν όλα δεν υπάρχει εξαίρεση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom