Νέα

Ποιον θα μπουκετώνατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Λομβέρδο, (ΣΥΜΦΩΝΩ)
Βενιζέλο, (ΕΠΑΥΞΑΝΩ)
Δαμανάκη, (ΚΑΤ' ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΑΝΤΙΣΤΑΣΙΑΚΟΣ, ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΝ Ν' ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ, ΕΧΕΙ ΠΑΘΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΞΕΥΤΙΛΑ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ)
Πρωτόπαπα, +1000 (ΚΑΙ Η ΜΑΠΑ ΤΟΥ ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΓΙΑ ΜΠΟΥΚΕΤΑ)
Λιάπη, (ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙ, ΑΝΑΚΑΤΕΜΑ ΧΩΡΙΣΤΡΑΣ, ΚΑΤΕΒΑΣΜΑ ΠΕΤΟΥ, ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ)
Γιαννάκου (ΔΙΑΦΩΝΩ),
Μεϊμαράκη (ΔΙΑΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ -ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΣ ΜΑΓΚΑΣ)
Παπαθεμελή (ΠΩΣ ΜΠΟΥΚΕΤΩΝΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ 1,40Μ.;;;)
Χουντόδουλο (ΕΝΤΕΛΩΣ, ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΑΦΟΡΟΣ)
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Παρατηρήσεις:

Γιαννάκου: Όχι για  το αρ 16, αλλά για την εισαγωγή επί πλέον φιλολογικών στα λύκεια. Μεσαιωνικό πρόγραμμα.....ʼντε και κατηχητικό.....

Μεϊμαράκης: Υπάλληλος του  Roko/Krokus/Kaskander
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Ξέχασα το πιο σημαντικό. Ότι δικαίως και ευ-χα-ρί-στως θα μπουκέτωνα έναν τύπο σαν και 'μένα :headbang:
 

TASOULHSKAL

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
460
Like
1
Πόντοι
1
χαχα και αυτη αλλα πρωτα μικρουτσικο , μπλερ . και το αρ.....δι  το μπους.....
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
τους Καστιγιο,Ανατολακη - απο αθλητικο χωρο,
        Κακαουνακη απο τηλεοραση ,
        ενα μαλακα στο γυμναστηριο που την εχει δει personal    trainer και ενα αρχιδι απο την πρωην εργασια μου γλειωδη και ρουφιανο (αυτος θα παρει το μαθημα του ....! δεν ξεχνω ! ειμαι ελεφαντας......)
αααααχχ!! το ευχαριστηθηκα το ποσταρισμα.....το thread αυτο προσφερει και σε ψυχολογια!!!!
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
αααααχχ!! το ευχαριστηθηκα το ποσταρισμα.....το thread αυτο προσφερει και σε ψυχολογια!!!!
Μα αυτός είναι ο ΚΥΡΙΟΣ λόγος πουτο δημιούργησα φίλε μου. Προσφέρεται για εκτόνωση των μελών της παλιοπαρέας μας μές στην ένταση, στο άγχος και στην κούραση της καθημερινότητας.

ΡΙΧΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΛΥΠΗΤΑΑΑΑΑ!!!
 

PRESIDENT

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
140
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ από τηλεώραση τον Λαζόπουλο γιατί έχει μπερδέψει την σάτηρα, με τον λαϊκισμό και την πολιτική προπαγάνδα.
Τον Ευαγγελάτο γιατί με τις έρευνες και τα ρεπορτάζ που κάνει στην εκπομπή του νομίζει οτι κάθε Τετάρτη βράδυ ανακαλύπτει την Αμερική.... ενώ στην ουσία αντί να ενημερώσει το κοινό του το τρωμοκρατεί μόνο και μόνο με τον τρόπο που παρουσιάζει τα αποτελέσματα των ερευνών και των ρεπορτάζ του!
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Επίσης τον Γκούμα του Παναθηναϊκού. Και αυτό, όχι γιατί είμαι Γαύρος. Αλλά γιατί, αν και Γαύρος, σέβομαι το Βαζέλα και το λαό του.

Ο Γκούμας λοιπόν αδέρφια, αν και εντελώς άμπαλος και αμπλαούμπλας, προσπαθεί τόσα χρόνια να επιβιώσει (και τελικά από την παλιά φρουρά είναι ο μόνος που επιβίωσε, αν και ήταν ο μόνος που δεν ήξερε δράμι μπάλας σε αντίθεση με πολύ καλούς παίκτες όπως οι Λύμπε, Μπασινάς, Τυπάρας, Μιχαλάκης, Γιούρκας, Κυριάκου κ.α.) γλύφοντας Τζίγγερ, και Διοίκηση και πουλώντας Βαζελοφροσύνη στην Εξέδρα.

Στη δική μας ομάδα αντίστοιχα, άμπαλος αμπλαούμπλας που επέζησε χρόνια, κυρίως γιατί έγλυφε Σώκρατες και Διοίκηση και πουλούσε Γαυροφροσύνη στην Έξέδρα ήταν ο Αμανατίδης.

Αλλά αυτό δεν θα τον μπουκέτωνα όχι μόνο γιατί προσπάθησε με τις φτωχές του δυνατότητες να ανταπεξέλθει όπως-όπως στα αγωνιστικά του καθήκοντα, αλλά και γιατί δεν το έπαιξε γατόνι και τσαμπούκι στουςφιλάθλους όπως ο Γκούμας.
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Τον Ευαγγελάτο γιατί με τις έρευνες και τα ρεπορτάζ που κάνει στην εκπομπή του νομίζει οτι κάθε Τετάρτη βράδυ ανακαλύπτει την Αμερική.... ενώ στην ουσία αντί να ενημερώσει το κοινό του το τρωμοκρατεί μόνο και μόνο με τον τρόπο που παρουσιάζει τα αποτελέσματα των ερευνών και των ρεπορτάζ του!
Πολλές από τις "αποκαλύψεις" είναι στημμένες. Αυτό εξάλλου είναι από τα πολλά κρυφά όπλα της Σχολής Ευαγγελάτου. Τι σημαίνει στημμένο; Θα σας δώσω μία ιδέα...
Διευθυντής Ειδήσεων, που θεωρείται Δάσκαλος στο να αναδεικνύει σε στάρ του ρεπορτάζ αδίστακτα εντελώς αγράμματα τσογλάνια, μετά από νεροποντή στην Αθήνα, στέλνει ένα από τα αδίστακτα αγράμματα πουλέν του σε διασταύρωση κεντρικών λεωφόρων να κάνει ρεπορτάζ πλημμυρών και καταγγελίες για την ανεπάρκεια του Δήμου να έχει καθαρισμένα τα φρεάτια. Τα φρεάτια ήταν πεντακάθαρα, τα σκουπίδια μαζεμένα και πλημμύρα δεν υπήρχε ούτε για μισό εκατοστό. Το αδίστακτο, αγράμματο τσογλάνι, σε συνεννόηση με το Δάσκαλο, και πιέζοντας εικονολήπτη και ηχολήπτη για να δώσουν ένα χεράκι, άδειασε τους κάδους με τα σκουπίδια πάνω στα φρεάτια και σε πέντε λεπτά της ώρας είχε σχηματιστεί πλημμύρα. Περιττό να σας πώ πώς την "πλημμύρα" την απέδωσε δραματικά στο ρεπορτάζ του το αδίστακτο αγράμματο τσογλάνι, ενώ, για λύπηση ήταν ο φουκαριάρης ο Δήμαρχος που άκουγε βροχή τηλεοπτικών κατηγοριών ενώ ορκιζόταν ότι το προσωπικό των καθαριστών του είχε κάνει τους δρόμους λαμπίκο.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Μα αυτός είναι ο ΚΥΡΙΟΣ λόγος πουτο δημιούργησα φίλε μου. Προσφέρεται για εκτόνωση των μελών της παλιοπαρέας μας μές στην ένταση, στο άγχος και στην κούραση της καθημερινότητας.

ΡΙΧΤΕ ΑΔΕΡΦΙΑ ΑΛΥΠΗΤΑΑΑΑΑ!!!

Μένει να αρχίσει και το ΠΡΑΚΤΙΚΟ μέρος... :grin:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Πολλές από τις "αποκαλύψεις" είναι στημμένες. Αυτό εξάλλου είναι από τα πολλά κρυφά όπλα της Σχολής Ευαγγελάτου. Τι σημαίνει στημμένο; Θα σας δώσω μία ιδέα...
Διευθυντής Ειδήσεων, που θεωρείται Δάσκαλος στο να αναδεικνύει σε στάρ του ρεπορτάζ αδίστακτα εντελώς αγράμματα τσογλάνια, μετά από νεροποντή στην Αθήνα, στέλνει ένα από τα αδίστακτα αγράμματα πουλέν του σε διασταύρωση κεντρικών λεωφόρων να κάνει ρεπορτάζ πλημμυρών και καταγγελίες για την ανεπάρκεια του Δήμου να έχει καθαρισμένα τα φρεάτια. Τα φρεάτια ήταν πεντακάθαρα, τα σκουπίδια μαζεμένα και πλημμύρα δεν υπήρχε ούτε για μισό εκατοστό. Το αδίστακτο, αγράμματο τσογλάνι, σε συνεννόηση με το Δάσκαλο, και πιέζοντας εικονολήπτη και ηχολήπτη για να δώσουν ένα χεράκι, άδειασε τους κάδους με τα σκουπίδια πάνω στα φρεάτια και σε πέντε λεπτά της ώρας είχε σχηματιστεί πλημμύρα. Περιττό να σας πώ πώς την "πλημμύρα" την απέδωσε δραματικά στο ρεπορτάζ του το αδίστακτο αγράμματο τσογλάνι, ενώ, για λύπηση ήταν ο φουκαριάρης ο Δήμαρχος που άκουγε βροχή τηλεοπτικών κατηγοριών ενώ ορκιζόταν ότι το προσωπικό των καθαριστών του είχε κάνει τους δρόμους λαμπίκο.
   

Βάλε και το τσογλανάκι στη λίστα για  κλωτσομπούνια...
PS: Πότε ...ξεκινάμε;
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ο πρωτος που μου ρχεται ειναι ο γαβαλας
 

DAFFY7

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
162
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
O Xατζηστεφανου!!!
Αυτη η σιχαμενη βρωμοπουσταρα που μου γυριζει τα αντερα μονο που την βλεπω!!!
 

Heaven_and_Hell

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ πάντως σεβάσμιοι κύριοι και κυρίες, θα άρχιζα τις μάπες στην μετριοπαθή αφεντομουτσουνάρα μου, επειδή ακόμα δεν έχω αρχίσει τις μάπες σε κανένα από όσους σπάνε τα βασιλικά @ρχίδι@ μου.  :headbang:
Αυτογνωσία, φίλτατοι! Και μετά, δώστε το σύνθημα ν' αρχίσουν τα νταούλια.  :dancing:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
13
Πόντοι
66
Πρόκειται για μία έρευνα, η οποία δεν έχει κλειστό ερωτηματολόγιο, με συγκεκριμένες επιλογές, αλλά αφήνει ελεύθερη(ες) την(τις) οποια(εσ)δήποτε επιλογή(ές) σας.

Αυτός που θα μπουκετώνατε, μπορεί να είναι από επίσημο πρόσωπο, σταρ της show biz, ή ακόμη και ο περιπτεράς της γειτονιάς σας   
:knuppel: :knuppel: :knuppel:

ειναι τοσοι πολλοι
τον γιατρο μου χθες
τον γειτονα που αναβει φωτιες οποτε του καπνισει
τους περισσοτερους πολιτικους εντος κ εκτος συνορων
τους χαζοβιοληδες που εχουν κατακλυσει την ελληνικη τβ
γενικα παντως οποιον παιζει με την ανυπαρκτη υπομονη μου ενα (κ παραπανω μη σας πω) μπουκετα του τα ριχνα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Πολυ κοσμο............αυτη τη στιγμη επειδη προσπαθω απο το πρωι να αλλαξω το εισιτηριο μου και δεν μπορω να πιασω γραμμη θελω να πλακωσω στο ξυλο την Opodo.....κατα ταλλα ολο το ελληνικο σταρ (ο θεος να τους κανει) σχεδον σταρ συστεμ.....ελαχιστες εξαρεσεις υπαρχουν........τραγουδιαρες-τραγουδιαρηδες (ψευτοκουλτουριαρηδες ψευτοποιοτικους και μη....)-παρουσιαστες
μοντελες-μοντελους-σαχλες γλαστρες-πρωινατζουδες και πρωινατζηδες-εκδοτες ηλιθιων περιοδικων-πολιτικους και παει λεγοντας........πιο λιγος ειναι ο κοσμος που συμπαθω.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom