Νέα

Ποιον θα μπουκετώνατε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Andras37Athina
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 308
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Αρναούτογλου κυρίως αλλα και ΟΛΟΥΣ τους πρωινατζήδες πλην Λυριτζή/Οικονομου, ΟΛΟΥΣ τους παρουσιαστες ειδησεων πλην ΕΡΤ  και ΟΛΕΣ τις γυναικες της TV πλην Χουκλη.

Επισης πωλητες/πωλητριες σε αλυσιδες και το 99% των ανθρωπων που παρεχουν υπηρεσιες στην Ελλαδα.

Για τους πολιτικους τα μπουνιδια δεν αρκουν

Mod, οι περισσότεροι που αναφέρεις είναι επιεικώς εμετικοί...Όσο για τους πολιτικούς...μαστίγιο σου κάνει;
 

tkinaliss

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2006
Μηνύματα
756
Κριτικές
30
Like
7.391
Πόντοι
7.613
- μία ΜΑΛΑΚΩ συνάδελφο που το όνομά της αρχίζει από "Α" και τελειώνει σε "μις"
- τον Αυτιά (με το μαλακό όμως γιατί τον λυπάμαι κιόλας)
- μία άλλη συνάδελφο που έχει πολύ τουπέ γιατί είναι και ΓΑΜΩ τις γκόμενες (αλλά θα τις έτρωγε την ώρα που θα της άνοιγα τον κώλο)

θα επανέλθω......
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Τόνι Μπλέρ.

(Πολύ υστερική αδερφή ρε παιδί μου...)
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Χριστόφορο Παπακαλιάτη

(ελαφρά μπουκέτα όμως, μην του αφήσω κανέναψυχικό τραύμα - ευαίσθητο παιδί βλέπεις...)
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Μανώλη Αναγνωστάκη (διευθυντή του Max, παρουσιαστή εκπομπής στο Mega Channel, πρωινά Σαββάτου)

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το πρώτο μπουκέτο, κατευθείαν πάνω στα ασπρόμαυρα κοκκάλινα γυαλιά του)
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
εκείνο τον μαλάκα τον Στρατούλη τον συνδικάλα του ΣΥΝ που κάθε φορά μου ζαλίζει τα αρχίδια με τις μαλακίες του και μου προκαλεί αηδία με το γλοιώδες ύφος του
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Ξέρετε κάτι μάγκες; Έχουμε μπλέξει με ΜΕΓΑΛΟΥΣ μαλάκες... :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
πρέπει να αρχίσουμε να βαράμε.. κρατάτε δυνάμεις συντροφοι..
 

BigB00bLover

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Για αρχή τον αδερφό μου για να στρώσει..  :knuppel:  :2funny:
 
OP
OP
A

Andras37Athina

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.348
Like
19
Πόντοι
16
Σπύρος Παπαδόπουλος, Θέμος Αναστασιάδης, Πέτρος Κωστόπουλος (τον είπα παραπάνω) και πολλοί άλλοι που αντιπροσωπεύουν τη Χούντα των δήθεν, τάχα, πάλαι-ποτέ (ψευτο)αριστερών, νυν μουνάκηδων-κορτάκηδων, λαμογιών-αρπάγων, φιλοσοφο-χιουμοριστών της κακιάς ώρας, απανταχού κριτών πάντων, σαχλοχαβαλεδιάρηδων κ.ο.κ.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Παναγιωτοπουλο,Παυλοπουλο...Με τρελενει το υπεροπτικο τους υφος και η ειρωνια τους!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Σπύρος Παπαδόπουλος, Θέμος Αναστασιάδης, Πέτρος Κωστόπουλος (τον είπα παραπάνω) και πολλοί άλλοι που αντιπροσωπεύουν τη Χούντα των δήθεν, τάχα, πάλαι-ποτέ (ψευτο)αριστερών, νυν μουνάκηδων-κορτάκηδων, λαμογιών-αρπάγων, φιλοσοφο-χιουμοριστών της κακιάς ώρας, απανταχού κριτών πάντων, σαχλοχαβαλεδιάρηδων κ.ο.κ.

Όλα αυτά τους χαρακτηρίζουν, αλλά πιο πολύ απ' όλα το ότι πουλάνε τρέλα εκ του ασφαλούς και μόνο...
Κάτι άλλο επίσης που είναι εμετικό στους τηλεορασάκηδες είναι ότι βγάζουν όλη τη μαγκιά και το νταηλίκι τους, σε ανθρώπους 
κατά κανόνα κουτούς που τους παίρνουν τηλέφωνο να μιλήσουν μαζί τους κι αυτοί τους δουλεύουν, σε ανθρώπους δηλαδή που εκ των πραγμάτων δεν μπορούν να προστατεύσουν τον εαυτό τους για τον απλό λόγο ότι δεν έχουν τη στοιχειώδη νοημοσύνη να καταλάβουν το δούλεμα που τους πατάνε...
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.930
Πόντοι
201
Είναι πολύ απλό.....

Ανοίξτε την TV και όποιον και να δεις..... θέλει μπουκέτα!!!!!

Αλάνθαστο σύστημα.... πάντα πιάνει... σωστά????

Έχουμε γεμίσει νούμερα, ψώνια, μοντέλα, τραγουδιστές και πολλούς - ες  :jerking:
 

Επισκέπτης
Χμμμ... ΟΛΟΥΣ αυτούς της TV και της show-biz που είπατε ρε παιδιά... Καλύτερα θα ήταν η ερώτηση να ρώταγε ποιον συμπαθούμε από δαύτους, όχι ποιους θα σαπίζαμε στα κλωτσομπούνια! Αν και τώρα που το σκέφτομαι... σε αυτή την ερώτηση θα έπρεπε να κάτσω να σκεφτώ πάαααααρα πολύ!!! Υπάρχει άραγε κανένας που συμπαθώ? :)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
καποιους, που με προτρεπουν να κοψω τα ξενυχτια και τα strip και να βρω ενα καλο κοριτσι να παντρευτω (ουστ) και να νοικοκυρευτω (οξω).
:knuppel: :cussing: :thefinge:
 

dreamer24gr

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2006
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
Από ποιόν να αρχίσω και με ποιό να τελειώσω...  το ποντικομούρη τον Παπανδρέου, τον γλοιώδη τον Ευαγγελάτο, τη σκατόφατσα τον Κακαουνάκη, τη ρουφοκαυλέτα τη Πάνια, τη Νικολούλη (απλά μου σπάει τα αρχίδια όταν μπαστακώνεται η γυναίκα μπροστά στη TV παρασκευόβραδο, για να βλάπει ποιόν ψάχνει πάλι, αντί να μου κάνει καμία φακιροπίπιζα. Φταίω έγω να μπουρδελοτσαρκέψω;) και πααααρα πολλούς ακόμα...
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Την Ντορα, τον Κραουνάκη, τον Χατζηνικολάου , τον Κυριακού , τον Αυτιά!!! Ουστ , καρκίνοι της Ελλάδος!  :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
λοιπόν για να μην γράψω 10 σελίδες κατεβατό ΟΛΟΥΣ αυτούς που γράφουν οι συνάδελφοι παραπάνω , το αφεντικό μου που μου σπάει τ' αρχίδια με τις μεγαλοστομίες του ,ενώ είναι μισοάσχετος και εκτός τόπου και χρόνου τις περισσότερες φορές, κοινώς στον κόσμο του ,απλά είναι κολόφαρδος και τουχουν κάτσει 2-3 μαλάκες σαν και εμένα που του κρατάνε την εταιρεία , και μερικούς συναδέλφους επαγγελματίες γλύφτες , τσάτσοι , και ξεσκονίστρες όπως όλοι οι άχρηστοι----- ααααχ τάπα και ξεθύμανααααα , τώρα μπορώ να πάω στην τουαλέττα να ξεφορτώσω ήρεμαααα....:hammer:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.222
Like
376
Πόντοι
36
Λομβέρδο, Βενιζέλο, Δαμανάκη, Πρωτόπαπα
Λιάπη, Γιαννάκου, Μεϊμαράκη
Παπαθεμελή
Χουντόδουλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom