Νέα

Ποιο ήταν το ερέθισμα για να τραβήξετε την πρώτη σας μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fideboras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Τη δασκάλα μου την Ελπίδα στο δημοτικό. Τραβούσα μαλακίες μέχρι το γυμνάσιο.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
533
Πόντοι
7.125
Ενας πίνακας ζωγραφικής... και η κοπέλα που μας έκανε μαθηματικά... περιπου 6η δημοτικού

Ο πίνακάς έδειχνε μια πριγκιποπούλα που της έκαναν αέρα δυο σκλάβες...θυμάμαι τα τροφαντά βυζιά και τη σχισμή μεταξύ τους... και συνειρμικά θυμήθηκα τη μικρούλα μαθηματικό και τα μπούτια της..
Εχυσα χωρίς να το καταλάβω πάνω στον πίνακα (δεν πρόλαβα ούτε να την παίξω)..ο πίνακας ήταν μεγάλος, στο σαλόνι και σε χαμηλό ύψος...
Φυσικά είπα στους γονεις μου οτι πετάχτηκαν νερά..γιατί με κυνηγούσαν μετα...
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Εδω δε θυμομαστε το πρωτο μας γαμησι, θα θυμομαστε την πρωτη μας μαλακια  :think:
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Εδω δε θυμομαστε το πρωτο μας γαμησι, θα θυμομαστε την πρωτη μας μαλακια  :think:

Ρε τύπε όπως οι γκόμενες θυμούνται τον πρώτο τους έτσι και εμείς θυμόμαστε την πρώτη φορά που εξφενδονίζουμε το παχύρευστο υγρό μας
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.126
Πόντοι
17.436
Ρε τύπε όπως οι γκόμενες θυμούνται τον πρώτο τους έτσι και εμείς θυμόμαστε την πρώτη φορά που εξφενδονίζουμε το παχύρευστο υγρό μας

τα παιδια μας που δεν προλαβαν ποτε να γεννηθουν  :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ρε τύπε όπως οι γκόμενες θυμούνται τον πρώτο τους έτσι και εμείς θυμόμαστε την πρώτη φορά που εξφενδονίζουμε το παχύρευστο υγρό μας

ποτε ξεπαρθενιαστηκαν θυμουνται ποτε πρωτοχαιδευτηκαν η δαχτυλιαστηκαν δεν νομιζω  :think:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Με την καθηγητρια της μουσικης στην πρωτη γυμνασιου....
Εδρα χωρις καλυματα, η κυρια μονιμα σαυροποδι με κοντες φουστες ενεκα μοδας τοτε.
Στα διαλειματα περπατουσε συριζα στο καγκελο στον οροφο και απο κατω μαζεμενα τα πληθη των αγοριων.

Επισης και μια γειτονισα μιλφ (τοτε) που εμενε στο απεναντι διαμερισμα και εβγαινε συχνα με το κομπινεζον στο μπαλκονι.....
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Με την καθηγητρια της μουσικης στην πρωτη γυμνασιου....
Εδρα χωρις καλυματα, η κυρια μονιμα [glow=red,2,300]σαυροποδι[/glow] με κοντες φουστες ενεκα μοδας τοτε.
Στα διαλειματα περπατουσε συριζα στο καγκελο στον οροφο και απο κατω μαζεμενα τα πληθη των αγοριων.

Επισης και μια γειτονισα μιλφ (τοτε) που εμενε στο απεναντι διαμερισμα και εβγαινε συχνα με το κομπινεζον στο μπαλκονι.....

Ως top αξιολογητη στα studio δεν σε ειχα για ζωολαγνο μεχρι τωρα :cheesy:



Τα πρωτα ερεθισματα ηταν  καθηγητρια στο γυμνασιο πολυ μουνα και επισης καθηγητρια που εμενε στην ιδια πολυκατοικια την οποια δεν την ελεγες και πολυ ομορφη αλλα ηταν εκφυλη και οταν γαμιοταν με ενα τυπο δυο τρεις φορες τη βδομαδα ακουγοταν μεχρι τρια οικοδομικα τετραγωνα πιο περα :cool2:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.917
Κριτικές
14
Like
3.692
Πόντοι
2.777
τα βυζιά της νονάς μου
 
OP
OP
fideboras

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Ως top αξιολογητη στα studio δεν σε ειχα για ζωολαγνο μεχρι τωρα :cheesy:



Τα πρωτα ερεθισματα ηταν  καθηγητρια στο γυμνασιο πολυ μουνα και επισης καθηγητρια που εμενε στην ιδια πολυκατοικια την οποια δεν την ελεγες και πολυ ομορφη αλλα ηταν εκφυλη και οταν γαμιοταν με ενα τυπο δυο τρεις φορες τη βδομαδα ακουγοταν μεχρι τρια οικοδομικα τετραγωνα πιο περα :cool2:

Σκατά... μόνο 2-3 φορές την εβδομάδα. Εδώ πέρα αν δεν το κάνουμε 2-3 φορές τη μέρα το χύσι πάιρνει τη θέση της φαιάς ουσίας. Φοβερές μαλακίες έχω τραβήξει πρόσφατα με τη Λιλα  :uglystupid: Σαν παιδί αισθάνομαι όταν σκέφτομαι το πατούρι της Λιλας να βυθίζει τον τιτανικό  :headbang:
 

Nick-Thess

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2008
Μηνύματα
454
Κριτικές
3
Like
307
Πόντοι
21
Εγω θυμαμαι η πρωτη μου μαλακια ηταν καπου 6η δημοτικου/1η γυμνασιου, οταν εβλεπα στην τηλεοραση καποια καναλια που υπηρχαν στη Θεσσαλονικη που διαφημιζαν πορνοτηλεφωνα... Περιμενα πως και πως να λειπουν οι γονεις μου για να βαλω τα καναλια και να φαντασιωνομαι οτι χυνω τις γκομενες των διαφημησεων...

Επισης, απο τις πρωτες μαλακιες της ζωης μου ηταν η τιτανομεγιστη μορφη της Παμελα Αντερσον, και πιο συγκεκριμενα αυτη η φωτο:
pamela-anderson-nude-8.jpg


Παιζει να χω τραβηξει πανω απο 50 μαλακιες κοιτωντας αυτη τη φωτο... Ωραιες εποχες...
 

eroklis

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα
41
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
εγω παλι μολις τελειωνα το δημοτικο τυχαια βρηκα μια πορνοτραπουλα σε να ντουλαπι. ειχε μια γιαπωνεζα για πολλα χυσιματα χαχα
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Η μανα μου ηταν καθηγητρια σε σχολειο και ειχε μια νεα συναδελφο, 1,75 φυσικη ξανθια, με βυζους που ξεχειλιζαν απο το σουτιεν. Τριζανε τα πλακακια οπου περνουσε. Φουστα μεχρι το γονατο με σκισιμο πισω μεχρι τον κωλο. Θεα. 22-23 τοτε αυτη, εγω 12-13. Η φαντασιωση του εφηβου στο maximum.
Για 1-2 χρονια πηγε η μαλακια συννεφο. Η ζωη τα 'φερε και 10 χρονια μετα τη συναντησα στο Λονδινο οπου εμενα και αυτη ειχε ερθει για μεταπτυχιακα. Πηγε το πηδημα συννεφο. Και παλι 10 χρονια αργοτερα μιλφαρα στα 45 της, την πετυχα στο Μοναχο οπου εργαζοταν στο εκει Ελληνικο σχολειο. Χωρισμενη χωρις παιδια, με σιλικονατα θεϊκα, μπορω να πω στα καλυτερα της. Βγηκαμε για φαγητο και της εκμυστηρευτηκα οτι ηταν το πρωτο μου ειδωλο ηδονης σαν εφηβος ........ Αφησαμε το φαγητο στη μεση. Εμεινε στο ξενοδοχειο μου μεχρι που εφυγα, 3 μερες μετα. Ε, αυτη πως να την ξεχασω; Επιστρεφει με reminders καθε 10 χρονια.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Γιάννα Νταρίλη (γυμνάστρια) σ'ενα περιοδικό για πρόγραμμα της tv! Δεν ήξερα ούτε καν τι ήταν η μαλακία, απλά κάτι μ έσπρωξε να το κάνω! (άσε που όταν είδα ότι "κατούρησα" άσπρο υγρο χέστηκα πάνω μου)
 

sexmaniak

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2008
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
στο γυμανασιο τυχαια βρηκα μια πορνοτραπουλα σε να ντουλαπι ειχε μια βυζαρου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom