Νέα

Ποιο ήταν το ερέθισμα για να τραβήξετε την πρώτη σας μαλακία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fideboras
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 103
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
412
Πόντοι
21
Α Γυμνασιου καθηγητρια φιλολογος αναπληρωτρια σχετικα μικρη. Φορουσε σχετικα συχνα τζιν φουστιτσες και εδινε πολυ δουλεια για το σπιτι αν και στην αρχη νομιζα οτι χυνω με το προσπερμα που βγαινει στην αρχη.Ωσπου ενα μεσημερι σκεφτηκα να το συνεχισω αφου εξακολουθουσε να μενει ορθιος και εκει καταλαβα τη διαφορα μεταξυ προσεισμου και κυριου σεισμου.Αλλα αυτα στο μαθημα της Γεωλογιας αλλη μου καψουρα αυτη  :tits:
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
9
Like
309
Πόντοι
281
13-14 η δασκαλα των αγγλικων , ειχε τα πιο ωραια ποδια που εχω δει εως και σημερα
 

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
Α Γυμνασιου καθηγητρια φιλολογος αναπληρωτρια σχετικα μικρη. Φορουσε σχετικα συχνα τζιν φουστιτσες και εδινε πολυ δουλεια για το σπιτι αν και στην αρχη νομιζα οτι χυνω με το προσπερμα που βγαινει στην αρχη.Ωσπου ενα μεσημερι σκεφτηκα να το συνεχισω αφου εξακολουθουσε να μενει ορθιος και εκει καταλαβα τη διαφορα μεταξυ προσεισμου και κυριου σεισμου.Αλλα αυτα στο μαθημα της Γεωλογιας αλλη μου καψουρα αυτη  :tits:

μάθημα Γεωλογίας !!!;;;
υπάρχει τέτοιο πράμα;;;

οντόπικ,μάλλον με βιντεοχλιπ της Εφφης Σαρρη
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
378
Like
412
Πόντοι
21
μάθημα Γεωλογίας !!!;;;
υπάρχει τέτοιο πράμα;;;

οντόπικ,μάλλον με βιντεοχλιπ της Εφφης Σαρρη

Ενα μαθημα ρε φιλε που ελεγε για σεισμους και τετοια τριτη γυμνασιου νομιζω τελος παντων ομολογω οτι στο μαθημα δε προσεχα αλλου ειχα προσηλωθει  :tits: :tits: :tits:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom