Νέα

Πιστεύετε οτι μια τρανς μπορείνα νιώσει πραγματική ευχαριστηση με μία γυναίκα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
Μαλακια αν συμβαινει αυτο,καποια στιγμη δεν θα μπορουν να λειτουργησουν χωρις αυτα.

Παίχτη εσύ δεν ξέρω πόσο κρατάς στις επαφές σου, αλλά κάποια κοπέλα (της δουλειάς και πολύ γνωστή) μου είχε αναφέρει πως της είχε τύχει 25χρονος που είχε τελειώσει ΤΡΕΙΣ φορές χωρίς αυτή να έχει χρησιμοποιήσει καμία "τρύπα" της. Την πρώτη μάλιστα φορά χωρίς να τον έχει ακουμπήσει καθόλου!

Εσύ αυτό νομίζεις πως ΔΕΝ χρειάζεται αγωγή; Έχει ικανοποιητική σεξουαλική ζωή αυτός που λέμε;



Και νεανικό διάβήτη αν έχεις, μια ζωή ινσουλίνη θα κάνεις...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Παίχτη εσύ δεν ξέρω πόσο κρατάς στις επαφές σου, αλλά κάποια κοπέλα (της δουλειάς και πολύ γνωστή) μου είχε αναφέρει πως της είχε τύχει 25χρονος που είχε τελειώσει ΤΡΕΙΣ φορές χωρίς αυτή να έχει χρησιμοποιήσει καμία "τρύπα" της. Την πρώτη μάλιστα φορά χωρίς να τον έχει ακουμπήσει καθόλου!

Εσύ αυτό νομίζεις πως ΔΕΝ χρειάζεται αγωγή; Έχει ικανοποιητική σεξουαλική ζωή αυτός που λέμε;



Και νεανικό διάβήτη αν έχεις, μια ζωή ινσουλίνη θα κάνεις...
Αυτο δεν θα το κρινω εγω αλλα καποιος γιατρος.Πολυ ακραια περιπτωση παντως,και κριμα στο παλικαρι αν οντως του συμβαινει αυτο.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
αχρειαστα ειναι αν δεν εχεις καποιο προβλημα εκ φυσεως και φυσικα εξαιρουμενων ψυχολογικων παραγοντων η μεγαλης ηλικιας...καποτε περασε απο το μυαλο μου οτι κατι μπορει να μην πηγαινει καλα..σε μια περιοδο τρελης καυλας ειχα κανει φαση με μια κοπελα,μια χαρα εμφανισιακα,παρα τις καυλες μου ομως μολις αρχισαν οι περιπτιξεις δεν λειτουργουσα με τιποτα,ξενερωνα τελειως και φυσικα δεν ολοκληρωσα ποτε..λιγες μερες αργοτερα πηγα με τρανς και μολιςεβαλα το μαγικο παλουκι στο στομα μου και μετα μπηκε μεσα μου χωρις να ακουμπησω το πουλακι μου τελειωσα οπως ποτε ξανα...αρα μαλλον δεν χρειαζομουν χαπια....

Mικρός έπαιζες με κούκλες? ποτε αισθάνθηκες ότι κάτι δεν πάει καλά? στις αποκριες σου άρεσε να ντύνεσαι κορίτσι? το αναφέρω γιατί είπες ότι τώρα σου αρέσει να ντύνεσαι cross!
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Mικρός έπαιζες με κούκλες? ποτε αισθάνθηκες ότι κάτι δεν πάει καλά? στις αποκριες σου άρεσε να ντύνεσαι κορίτσι? το αναφέρω γιατί είπες ότι τώρα σου αρέσει να ντύνεσαι cross!

αν και ρωτας για να αστειευτεις θα σου απαντησω σοβαρα..οχι δεν επαιζα με κουκλες και οχι δεν ντυνομουν οπως λες η οπως θα περιμενες να ακουσεις...στην πορεια τα βρισκεις ολα ομως οσο φυσιολογικος και αν φαινεσαι...για την ακριβεια αυτα σε βρισκουν και οχι εσυ...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
αμα παρεις αυτα τα χαπια που λενε οτι κανουν θαυματα;Ρε μακη δεν γουσταρεις βυζαρες ρε;Δεν γουσταρεις να εχεις την γκομενα απο κατω και να σπαρταραει το μουνι για να μπεις μεσα του;Ρε συνελθε δικε μου.
Τα χάπια είναι για να διατηρούν το πουλί σηκωμένο και σκληρό, επειδή ερεθίστηκε από κάτι που του άρεσε.
Δεν σε κάνουν να σου αρέσει κάτι διαφορετικό από αυτό που σου αρέσει ήδη.

Στο πουλί λειτουργούν (στα αγγεία του), όχι στο μυαλό!
αχρειαστα ειναι αν δεν εχεις καποιο προβλημα εκ φυσεως και φυσικα εξαιρουμενων ψυχολογικων παραγοντων η μεγαλης ηλικιας...καποτε περασε απο το μυαλο μου οτι κατι μπορει να μην πηγαινει καλα..σε μια περιοδο τρελης καυλας ειχα κανει φαση με μια κοπελα,μια χαρα εμφανισιακα,παρα τις καυλες μου ομως μολις αρχισαν οι περιπτιξεις δεν λειτουργουσα με τιποτα,ξενερωνα τελειως και φυσικα δεν ολοκληρωσα ποτε..λιγες μερες αργοτερα πηγα με τρανς και μολιςεβαλα το μαγικο παλουκι στο στομα μου και μετα μπηκε μεσα μου χωρις να ακουμπησω το πουλακι μου τελειωσα οπως ποτε ξανα...αρα μαλλον δεν χρειαζομουν χαπια....

:think: Κάπου νομίζω πως εχω ακούσει οτι βγήκαν και χάπια που ανοίγει και καυλώνει περισσότερο η πίσω τρύπα για μεγαλύτερη ευχαρίστηση.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
:think: Κάπου νομίζω πως εχω ακούσει οτι βγήκαν και χάπια που ανοίγει και καυλώνει περισσότερο η πίσω τρύπα για μεγαλύτερη ευχαρίστηση.

αυτά παίρνει και ο λίλας και του έχει γίνει σαν μπουρί?  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

CD_ANNA

Trans
Εγγρ.
20 Ιουν 2009
Μηνύματα
3.356
Like
4
σε πολλα βιντεο εχουμε δει shemale on girl..επισης διαφορες τρανς δεχονται και ζευγαρια..κατα τη γνωμη σας τις εξιταρει κατι η ολο αυτο γινεται για το επαγγελματικο του πραγματος...η συμμετοχη τρανς στο θρεντ θα βοηθουσε αρκετα!!
προφανως ανοιγεις θεματα σχετικα ...για να δηλωσεις τις επιθυμιες σου να νιωσεις κοριτσι...κροσσ οπως λες σε αλλο ποστ σου ..και σε πολλα ακομα να διαδιδεις τις ερωτικες σου προτιμησεις ..και καλα κανεις ...εγω δε κρινω τις αναζητησεις σου...απλα καπως περιεργω μου φαινεται που χρησιμοποιεις τις τρανς ...για ποιο λογο ? αλλοστε βλεπω οτι μαλλον δεν εχεις γνωρισει καμια...γιατι αν γνωριζες ..δε θα ελεγες οτι πανε με γυναικες ...στις τσοντες ναι ...για τα φραγκα, ενας ρολος ειναι..αλλα στη πραγματικοτητα δε παιζει..μπορεις να αναζητας την υλοποιηση της ταυατοτητας σου ως κροσσ ...αλλα ειναι  ασχημο να μιλας για τρανς ..σαν σανιδα, ωστε να βρεις αυτο που θες... θα σε παραδεκτω αν το ψαξεις, χωρις δεκανικια ..με πολυ αγαπη στο λεω ..αννα
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
Όλες οι τραβεστί που φτάνουν στο τέλος (τον κόβουν) το κάνουν από μια εσωτερική παρόρμηση να γίνουν γυναίκες ΓΙ ΑΥΤΕΣ, γιατί έτσι αισθάνονται πως είναι ο εαυτός τους, αυτό που πάντα ήθελαν να γίνουν. Συχνά έτσι χάνουν και μεγάλο μέρος της "πελατείας" τους διότι ως γυναίκες εκ μετατροπής έχουν κάποιο ντεζαβαντάζ στην πιάτσα, ενώ ως αχειρούργητες πληρώνονταν καλά για να πηδάνε παθητικούς.

Τώρα η απλή λογική λέει πως μια γυναίκα θα θέλει άντρες, αλλά υπάρχουν και γυναίκες που θέλουν γυναίκες, ή έστω και γυναίκες.
Αν το θέμα τους ήταν απλά πως προτιμούσαν τους άντρες ως σεξουαλικούς συντρόφους, παρέμεναν και gay. Χωρίς χειρουργεία, ορμόνες, ψυχοθεραπείες και βάσανα...

ε ναι,άλλο το sex και άλλο το gender γαμώ την επίστημη μου γαμώ  :cheesy:
μπορεί μία τρανς να νιώθει λεσβία γυναίκα!
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.432
Like
4.791
Αναμφισβητητα ναι και μαλιστα εχω γνωρισει κ μια τετοια περιπτωση!! Δεσμος διαρκειας δυο χρονων ;)Μιλαω για τρανς,οχι χειρουργημενη,με γυναικα ;)
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
προφανως ανοιγεις θεματα σχετικα ...για να δηλωσεις τις επιθυμιες σου να νιωσεις κοριτσι...κροσσ οπως λες σε αλλο ποστ σου ..και σε πολλα ακομα να διαδιδεις τις ερωτικες σου προτιμησεις ..και καλα κανεις ...εγω δε κρινω τις αναζητησεις σου...απλα καπως περιεργω μου φαινεται που χρησιμοποιεις τις τρανς ...για ποιο λογο ? αλλοστε βλεπω οτι μαλλον δεν εχεις γνωρισει καμια...γιατι αν γνωριζες ..δε θα ελεγες οτι πανε με γυναικες ...στις τσοντες ναι ...για τα φραγκα, ενας ρολος ειναι..αλλα στη πραγματικοτητα δε παιζει..μπορεις να αναζητας την υλοποιηση της ταυατοτητας σου ως κροσσ ...αλλα ειναι  ασχημο να μιλας για τρανς ..σαν σανιδα, ωστε να βρεις αυτο που θες... θα σε παραδεκτω αν το ψαξεις, χωρις δεκανικια ..με πολυ αγαπη στο λεω ..αννα

οτι μπορει να μου αρεσει να διαδιδω τα γουστα μου ισως να ειναι αληθεια..οχι ομως οτι δεν εχω παει με τρανς αν και εχω αναφερει οτι ισως βλεπω μια τρανς σαν υποκαταστατο αντρα...για το θεμα επαφων με γυναικες σου ξαναλεω οτι απο τρανσ εχω ακουσει να λεει οτι γουσταρει τη φαση με μια γυναικα,δεν το κυνηγαει οσο με αντρα αλλα αμα της κατσει δεν χαλιεται..
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
προφανως ανοιγεις θεματα σχετικα ...για να δηλωσεις τις επιθυμιες σου να νιωσεις κοριτσι...κροσσ οπως λες σε αλλο ποστ σου ..και σε πολλα ακομα να διαδιδεις τις ερωτικες σου προτιμησεις ..και καλα κανεις ...εγω δε κρινω τις αναζητησεις σου...απλα καπως περιεργω μου φαινεται που χρησιμοποιεις τις τρανς ...για ποιο λογο ? αλλοστε βλεπω οτι μαλλον δεν εχεις γνωρισει καμια...γιατι αν γνωριζες ..δε θα ελεγες οτι πανε με γυναικες ...στις τσοντες ναι ...για τα φραγκα, ενας ρολος ειναι..αλλα στη πραγματικοτητα δε παιζει..μπορεις να αναζητας την υλοποιηση της ταυατοτητας σου ως κροσσ ...αλλα ειναι  ασχημο να μιλας για τρανς ..σαν σανιδα, ωστε να βρεις αυτο που θες... θα σε παραδεκτω αν το ψαξεις, χωρις δεκανικια ..με πολυ αγαπη στο λεω ..αννα
Γειάσου Αννούλα μας.
Ο Μάκης μας που είναι πολύ καλό παιδί νομίζω ότι έιναι και πάρα πολύ ειλικρινής.
Απλά τώρα μαθαίνει και εχει νομίζω να μάθει πολλά.
Πιστευω ότι είναι και μεγάλο ταλέντο με πολλές προοπτικές.
Τί θάλεγες εσύ που έχεις μεγάλη πείρα στα θέματα να του προσφέρεις για λίγο καιρό κάποια μαθήματα  :pipa3: :kissass2: :kissass: ώστε διδαχθεί σωστά πράγματα να πάρει τον σωστό δρόμο και να εχει ένα μελλον ενδοξο σίγουρο και βέβαιο.
Ασφαλώς και όλοι εμείς οι υπόλοιποι θα βοηθήσουμε και θα συνδράμουμε  :2on1: :fuck1: :pipa3: :fuck2: όσο μπορούμε όλη αυτην την προσπάθεια.
Τι νομίζεις καιεσύ βρε Μάκη μου η Άννα εδώ είναι εγγύηση.
Ως ενήλικο άτομο που είσαι πάρε μια καλή απόφαση αν σου δόσει η Αννούλα την ευκαιρία και όλοι θα είμαστε δίπλα σας  :2on1: οποτε και εάν μας χρειαστείτε.

Αναμφισβητητα ναι και μαλιστα εχω γνωρισει κ μια τετοια περιπτωση!! Δεσμος διαρκειας δυο χρονων ;)Μιλαω για τρανς,οχι χειρουργημενη,με γυναικα ;)

Αγάπη αν η πρεόπ φίλη σου εχει μεγάλα   :tits2: :tits: παίζουν μήπως τρίο?
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Γειάσου Αννούλα μας.
Ο Μάκης μας που είναι πολύ καλό παιδί νομίζω ότι έιναι και πάρα πολύ ειλικρινής.
Απλά τώρα μαθαίνει και εχει νομίζω να μάθει πολλά.
Πιστευω ότι είναι και μεγάλο ταλέντο με πολλές προοπτικές.
Τί θάλεγες εσύ που έχεις μεγάλη πείρα στα θέματα του προσφέρεις κάποια μαθήματα  :pipa3: :kissass2: :kissass: για λίγο καιρό ώστε διδαχθεί σωστά πράγματα να πάρεςι τον σωστό δρόμο και να εχει ένα μελλον βέβαιο.
Ασφαλώς και όλοι εμείς οι υπόλοιποι θα βοηθήσουμε και θα συνδράμουμε  :2on1: :fuck1: :pipa3: :fuck2: όλη αυτην την προσπάθεια.
Τι νομίζεις καιεσύ βρε Μάκη μου η Άννα εδώ είναι εγγύηση.
Ως ενήλικο άτομο που είσαι πάρε μια καλή απόφαση αν σου δόσει η Αννούλα την ευκαιρία και όλοι θα είμαστε δίπλα σας  :2on1: οποτε και εάν μας χρειαστείτε.

χοτυ μου δεν θα ειχα προβλημα αλλα η αννα ειναι μονο παθητικη αν δεν κανω λαθος..οποτε μονο φιλες θα μπορουσαμε να γινουμε η να μου βαλει κανα δονητη
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
ο μάκης έχει ακόμα πολλούς πούτσους να φάει μέχρι να αποφασίσει τι θέλει, κάποια στιγμή μπορεί να πάρει την μεγάλη απόφαση να τα κόψει κι όλας και να γίνει από μάκης , μήκη!  :dancing: :dancing: :dancing:
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
ο μάκης έχει ακόμα πολλούς πούτσους να φάει μέχρι να αποφασίσει τι θέλει, κάποια στιγμή μπορεί να πάρει την μεγάλη απόφαση να τα κόψει κι όλας και να γίνει από μάκης , μήκη!  :dancing: :dancing: :dancing:

οχι ντοναλντ θα γινω.. οτι να ναι
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
χοτυ μου δεν θα ειχα προβλημα αλλα η αννα ειναι μονο παθητικη αν δεν κανω λαθος..οποτε μονο φιλες θα μπορουσαμε να γινουμε η να μου βαλει κανα δονητη
Να σε διδάξει εννοώ όχι να σε  :fuck2:

Αρκει να μπορεί να δεχθεί.... :think:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
μακι παιδι μου εχεις δυκιο τα γουστα δεν αλαζουν σε αυτο συμφωνω αλλα αποφασισε σε πια κατηγορια θες να σε καταταξουμε μας εχεις μπερδεψει.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom