Νέα

Πιστεύετε οτι μια τρανς μπορείνα νιώσει πραγματική ευχαριστηση με μία γυναίκα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
ο καθενας εχει τα γουστα του...το να σε εξουσιαζει ενας αντρας στο σεξ για μενα δεν συγκρινεται με το σεξ με γυναικα...τα γεννητικα οργανα της γυναικας πρωτα απολα προσωπικα με απωθουν ενω εγκεφαλικα μια πουτσα με εξιταρει..το να πλησιασω το προσωπο μου σε ενα μουνι μου βγαζει μια αποστροφη και το λεω απο εμπειρια ενω αν μυρισω αρχιδια ξεσηκωνομαι...δεν μου αρεσει να διεισδυω ενω μου αρεσει να καθομαι και να βυθιζομαι σε ενα σκληρο εργαλειο...δυο λεπτα ποδια δεν μου αρεσουν ενω οι μπουταρες καποιου με εξιταρουν...τι φτιαχνει τον καθενα ειναι..απλα πραγματα!!

μάκη ποιο gay πεθαίνεις! :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
συμφωνω με τους αλλους φιλε,γυρνα στα μουνια  :2funny:

υπαρχει ενα τεχνικο προβλημα...δεν μπορω να υποκριθω στο σεξ με μια γυναικα οτι μου αρεσει γιατι κατι πρεπει να σηκωθει
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
δηλαδη πως το συμπερανες αυτο? :grin:
Ενταξει δεν ειμαι και σιγουρος.Μου φανηκε περιεργο να του αρεσει η αρχιδιλα,αλλα εκει που προβληματιστικα ειναι οτι του αρεσουν οι μπουταρες.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
5
Like
4.092
Πόντοι
606
μακι ποτε με το καλο η σιληκονη...ναι ρε ειναι κ της μοδας ασε που θα κονομισεις κιολας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
υπαρχει ενα τεχνικο προβλημα...δεν μπορω να υποκριθω στο σεξ με μια γυναικα οτι μου αρεσει γιατι κατι πρεπει να σηκωθει
αμα παρεις αυτα τα χαπια που λενε οτι κανουν θαυματα;Ρε μακη δεν γουσταρεις βυζαρες ρε;Δεν γουσταρεις να εχεις την γκομενα απο κατω και να σπαρταραει το μουνι για να μπεις μεσα του;Ρε συνελθε δικε μου.
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
αμα παρεις αυτα τα χαπια που λενε οτι κανουν θαυματα;Ρε μακη δεν γουσταρεις βυζαρες ρε;Δεν γουσταρεις να εχεις την γκομενα απο κατω και να σπαρταραει το μουνι για να μπεις μεσα του;Ρε συνελθε δικε μου.

τα χαπια που λες συνιστωνται για στρ8..δεν εχω προβλημα στυσης...οσο για τα υπολοιπα δεν με τρελενει η ιδεα.εμπειρικα τουλαχιστον...και το εχω διαπιστωσει,σε βαθμο που για να το δεχτω το κουρασα με τις προσπαθειες
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
τα χαπια που λες συνιστωνται για στρ8..δεν εχω προβλημα στυσης...οσο για τα υπολοιπα δεν με τρελενει η ιδεα.εμπειρικα τουλαχιστον...και το εχω διαπιστωσει,σε βαθμο που για να το δεχτω το κουρασα με τις προσπαθειες
Καλα τοτε μην μασας.
 

PONTIOS_PILATOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2013
Μηνύματα
361
Like
2
Πόντοι
1
τα χαπια που λες συνιστωνται για στρ8..δεν εχω προβλημα στυσης...οσο για τα υπολοιπα δεν με τρελενει η ιδεα.εμπειρικα τουλαχιστον...και το εχω διαπιστωσει,σε βαθμο που για να το δεχτω το κουρασα με τις προσπαθειες
ρε αγοράκι μου σε γιατρό πηγες?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
αμα παρεις αυτα τα χαπια που λενε οτι κανουν θαυματα;

Τα χάπια είναι για να διατηρούν το πουλί σηκωμένο και σκληρό, επειδή ερεθίστηκε από κάτι που του άρεσε.
Δεν σε κάνουν να σου αρέσει κάτι διαφορετικό από αυτό που σου αρέσει ήδη.

Στο πουλί λειτουργούν (στα αγγεία του), όχι στο μυαλό!
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
ρε αγοράκι μου σε γιατρό πηγες?

αχ,σε παρακαλω.. μην μου το γυρνας 50 χρονια πισω που η ομοφυλοφιλια και οι διορθωσεις στο φυλο(απο κρος μεχρι post-op)ηταν οι πιο μοδατες ασθενειες μαζι με τη λεπρα και το aids
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Τα χάπια είναι για να διατηρούν το πουλί σηκωμένο και σκληρό, επειδή ερεθίστηκε από κάτι που του άρεσε.
Δεν σε κάνουν να σου αρέσει κάτι διαφορετικό από αυτό που σου αρέσει ήδη.

Στο πουλί λειτουργούν (στα αγγεία του), όχι στο μυαλό!

αυτο ακριβως :thumbsup: :thumbsup:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.099
Like
5.624
Πόντοι
1.206
:)φιλε τι ευχαριστηση να εχει μια τρανσ? :jerking:

Πρώτο ποστ, απίστευτη μπούρδα!
Εδώ παίρνουν ευχαρίστηση παραπληγικοί που δεν έχουν καν αισθητικότητα από την μέση και κάτω!

Η σεξουαλική ευχαρίστηση λαμβάνεται με πολλούς τρόπους, και οπτικούς και ακουστικούς ακόμα!

Γιατί προσπαθείτε να έχετε γνώμη για πράγματα που δεν γνωρίζετε, δεν το καταλαβαίνω!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Τα χάπια είναι για να διατηρούν το πουλί σηκωμένο και σκληρό, επειδή ερεθίστηκε από κάτι που του άρεσε.
Δεν σε κάνουν να σου αρέσει κάτι διαφορετικό από αυτό που σου αρέσει ήδη.

Στο πουλί λειτουργούν (στα αγγεία του), όχι στο μυαλό!
αχρειαστα να ειναι  :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Επίσης βοηθούν και νέους άνδρες με καλή στύση, αλλά πρόωρη εκσπερμάτωση! ;)
Μαλακια αν συμβαινει αυτο,καποια στιγμη δεν θα μπορουν να λειτουργησουν χωρις αυτα.
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
αχρειαστα να ειναι  :S

αχρειαστα ειναι αν δεν εχεις καποιο προβλημα εκ φυσεως και φυσικα εξαιρουμενων ψυχολογικων παραγοντων η μεγαλης ηλικιας...καποτε περασε απο το μυαλο μου οτι κατι μπορει να μην πηγαινει καλα..σε μια περιοδο τρελης καυλας ειχα κανει φαση με μια κοπελα,μια χαρα εμφανισιακα,παρα τις καυλες μου ομως μολις αρχισαν οι περιπτιξεις δεν λειτουργουσα με τιποτα,ξενερωνα τελειως και φυσικα δεν ολοκληρωσα ποτε..λιγες μερες αργοτερα πηγα με τρανς και μολιςεβαλα το μαγικο παλουκι στο στομα μου και μετα μπηκε μεσα μου χωρις να ακουμπησω το πουλακι μου τελειωσα οπως ποτε ξανα...αρα μαλλον δεν χρειαζομουν χαπια....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom