Νέα

Πίπωσα μια 62 χρονών.... είμαι για τον πούτσο??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Πληροφοριακα,στις 19.00 εχει σε επαναληψη απο την Νοβα τον αγωνα,βαλτον να κανεις και ατμοσφαιρα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

villyboy

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2010
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
καλά έκανες ρε αλανακο , αν γουστάρεις αποτελιωσε την!!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
οσο και να με πιασαν οι τυψεις το βραδυ... ειναι και γαμω τα μιλφ, μπορει να μου εχει μεινει αποθυμενο απο τοτε που ηταν ελλαδα... εχει φυγει απο το 89...ηταν γαμω τα μουνια τοτε...

gilf είναι, με το μπαρδόνε...
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ενταξει ρε παιδια εκανα μια μαλακια.... θα κανω αλλη μια σημερα και μετα δεν το ξανακανω :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
πως εφτασε το θεματακι απο το ΠΑΟΚ-ΑΡΗΣ στο κλαρινο  :pipa1: ρε παιχτουρα??
για δωσε την πλοκη... :coffee:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Πληροφοριακα,στις 19.00 εχει σε επαναληψη απο την Νοβα τον αγωνα,βαλτον να κανεις και ατμοσφαιρα... :2funny: :2funny: :2funny:
Ναι ναι ναι.
smilie_happy_255.gif
smilie_happy_255.gif
smilie_happy_255.gif
smilie_happy_255.gif
smilie_happy_255.gif
smilie_happy_255.gif
smilie_happy_255.gif
URL]]
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
παππού???τον παίρνεις φου και φου???? ;)
:dancing: :dancing:
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
δεν θα μακρυγορησω... θα τα πω συνοπτικα....η κυρα θοδωρα ελειπε στο εξωτερικο πολλα χρονια (πανω απο 20χρ.) με την μανα μου ειχε τηλεφωνικη επικοινωνια σε γιορτες.... ειρθε λοιπον αθηνα για να παρευρεθει στον γαμο του ανιψιο της και την φιλοξενησαμε σπιτι... ο γαμος ηταν το σαββατο... την πιπωσα χθες μετα το παοκ-αρης... εχει κλεισει τα 62 αλλα ρε παιδια εκανε γαμω τα τσιμπουκια... η οδοντοστοιχια της ειναι πληρης και κρατιεται πολυ καλα για τα χρονια της... εχω τυψεις γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και σε λιγο θα παω σπιτι και θα ειναι εκει... ειμαι σαβουρογαμης????
τί νά σού πώ
εγω εάν ήμουν φυλακή καμμιά 10ρια χρόνια ...΄μάλλον μετά από 10 χρόνια θά τό άντεχα..
η μόνη εμπειρια μέ 60αρα είναι όταν κάποτε έπερνα μάτι σέ λεσβιακό 60αρα δασκαλα μέ τήν 20χρονη μαθήτρια της σέ ρόλο παθητικό...
καί αυτό σέ τσόντα στόν κινηματογραφο,,,,
 

VanPucerMan

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
666
Κριτικές
7
Like
8
Πόντοι
6
δεν θα μακρυγορησω... θα τα πω συνοπτικα....η κυρα θοδωρα ελειπε στο εξωτερικο πολλα χρονια (πανω απο 20χρ.) με την μανα μου ειχε τηλεφωνικη επικοινωνια σε γιορτες.... ειρθε λοιπον αθηνα για να παρευρεθει στον γαμο του ανιψιο της και την φιλοξενησαμε σπιτι... ο γαμος ηταν το σαββατο... την πιπωσα χθες μετα το παοκ-αρης... εχει κλεισει τα 62 αλλα ρε παιδια εκανε γαμω τα τσιμπουκια... η οδοντοστοιχια της ειναι πληρης και κρατιεται πολυ καλα για τα χρονια της... εχω τυψεις γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και σε λιγο θα παω σπιτι και θα ειναι εκει... ειμαι σαβουρογαμης????

ναι εισαι
 

kiras

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2009
Μηνύματα
185
Like
3
Πόντοι
1
Ελπίζω πάντως να μην έχει ακράτεια γιατι απο κώλο και σε αυτη την ηλικία βλέπω να στον κάνει κρέπα σοκολάτα...!!!
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
ειστε ολοι κομπλεξικοι τελικα.... αλλοι κανουν υπερατλαντικα ταξιδια για να γαμησουν.... αλλοι τα σπρωχνουν στα μπουρδελα καθημερινως.... αλλοι πανε και γαμανε τραβελια.... και εγω πιπωσα μια εξηνταχρονη που μοιαζει με 50.... δεν βρισκω κανενα λαθος....
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ειστε ολοι κομπλεξικοι τελικα.... αλλοι κανουν υπερατλαντικα ταξιδια για να γαμησουν.... αλλοι τα σπρωχνουν στα μπουρδελα καθημερινως.... αλλοι πανε και γαμανε τραβελια.... και εγω πιπωσα μια εξηνταχρονη που μοιαζει με 50.... δεν βρισκω κανενα λαθος....
Ρε κανε δουλεια σου εσυ και ασε να λενε.... Αλλα βρηκες μερος να το πεις...  :2funny: :2funny:
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
βάζελος είσαι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.145
Κριτικές
90
Like
32.220
Πόντοι
24.700
ειστε ολοι κομπλεξικοι τελικα.... αλλοι κανουν υπερατλαντικα ταξιδια για να γαμησουν.... αλλοι τα σπρωχνουν στα μπουρδελα καθημερινως.... αλλοι πανε και γαμανε τραβελια.... και εγω πιπωσα μια εξηνταχρονη που μοιαζει με 50.... δεν βρισκω κανενα λαθος....
Τότε γιατί μας ρωτάς?
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
ειστε ολοι κομπλεξικοι τελικα.... αλλοι κανουν υπερατλαντικα ταξιδια για να γαμησουν.... αλλοι τα σπρωχνουν στα μπουρδελα καθημερινως.... αλλοι πανε και γαμανε τραβελια.... και εγω πιπωσα μια εξηνταχρονη που μοιαζει με 50.... δεν βρισκω κανενα λαθος....
Εισαι σαβουρης και ανωμαλος! Μην ξεχασεις να ενημερωσεις για τυχον συνεχεια ετσι?
 

Επισκέπτης
ειστε ολοι κομπλεξικοι τελικα.... αλλοι κανουν υπερατλαντικα ταξιδια για να γαμησουν.... αλλοι τα σπρωχνουν στα μπουρδελα καθημερινως.... αλλοι πανε και γαμανε τραβελια.... και εγω πιπωσα μια εξηνταχρονη που μοιαζει με 50.... δεν βρισκω κανενα λαθος....
μην μασας παιχτη..
σκιστης το σουφρετο σημερα..
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ελπίζω πάντως να μην έχει ακράτεια γιατι απο κώλο και σε αυτη την ηλικία βλέπω να στον κάνει κρέπα σοκολάτα...!!!
Ναι αυτό φοβάμαι κι εγώ. Γιατί μετά την πίπα τι ακολουθεί; Κώλος και εμπλοκή...
Τύπε xpapad μήπως να βλέπατε άλλο αγώνα σήμερα μπας και γλιτώσεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom