Νέα

Πίπωσα μια 62 χρονών.... είμαι για τον πούτσο??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 577
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
οσο και να με πιασαν οι τυψεις το βραδυ... ειναι και γαμω τα μιλφ, μπορει να μου εχει μεινει αποθυμενο απο τοτε που ηταν ελλαδα... εχει φυγει απο το 89...ηταν γαμω τα μουνια τοτε...
 

Επισκέπτης
Δόξα τω θεώ που υπάρχουν ανώμαλοι στο σάιτ και έτσι μερικές κοπελιές εδώ μέσαέχουν ελπίδες :sunglasses:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
αυτα ειναι θρεντ! :grin:  
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
δεν θα μακρυγορησω... θα τα πω συνοπτικα....η κυρα θοδωρα ελειπε στο εξωτερικο πολλα χρονια (πανω απο 20χρ.) με την μανα μου ειχε τηλεφωνικη επικοινωνια σε γιορτες.... ειρθε λοιπον αθηνα για να παρευρεθει στον γαμο του ανιψιο της και την φιλοξενησαμε σπιτι... ο γαμος ηταν το σαββατο... την πιπωσα χθες μετα το παοκ-αρης... εχει κλεισει τα 62 αλλα ρε παιδια εκανε γαμω τα τσιμπουκια... η οδοντοστοιχια της ειναι πληρης και κρατιεται πολυ καλα για τα χρονια της... εχω τυψεις γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και σε λιγο θα παω σπιτι και θα ειναι εκει... ειμαι σαβουρογαμης????
δεν θα μακρυγορησω... θα τα πω συνοπτικα....η κυρα θοδωρα ελειπε στο εξωτερικο πολλα χρονια (πανω απο 20χρ.) με την μανα μου ειχε τηλεφωνικη επικοινωνια σε γιορτες.... ειρθε λοιπον αθηνα για να παρευρεθει στον γαμο του ανιψιο της και την φιλοξενησαμε σπιτι... ο γαμος ηταν το σαββατο... την πιπωσα χθες μετα το παοκ-αρης... εχει κλεισει τα 62 αλλα ρε παιδια εκανε γαμω τα τσιμπουκια... η οδοντοστοιχια της ειναι πληρης και κρατιεται πολυ καλα για τα χρονια της... εχω τυψεις γιατι τωρα ειμαι στη δουλεια και σε λιγο θα παω σπιτι και θα ειναι εκει... ειμαι σαβουρογαμης????
ναι...αυτοκτονα τωρα...
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Άνθρωπος με Α κεφαλαίο.
Άμα χρειαστώ καμιά μέρα δανεικά ξέρω σε ποιόν θα στείλω πμ.

ΥΓ: Στην θέση σου θα κοιμόμουν σε ξενοδοχείο μερικές μέρες,
   και κάθε μέρα κωλόμπαρο μόνος μου για αποτοξίνωση.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
314
Πόντοι
36
Που την είδατε την ανωμαλία? φίλε,μην έχεις τυψεις...ρίξτη της και ένα πούτσο το βράδυ μετά το τούρκικο σίριαλ και θα δεις ότι ο καλός Θεός θα στο ανταποδώσει......
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.744
Πόντοι
5.035
Εφόσον ρούφηξε μόνο το τρομπόνι δε γίνεται να είσαι σαβουρογάμης! Σαβουροτρομπονιάρης ίσως, αν και πρέπει να'ναι και γαμώ τα gilfέιγ μου φαίνεται.
Και δεύτερον, πώς γίνεται να λες ότι το ρούφηξε καλά αφού η οδοντοστοιχία της είναι πλήρης;;;
Μήπως μας δουλεύεις τύπε;
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
αφου εβλεπα τον αγωνα και ειρθε και μου κολοτριφτηκε... τι να κανω???
Καλα την εκανες, και σημερα που θα την βρης στο σπιτι τελειωνε με αυτο που αφησες στην μεση
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
οσο και να με πιασαν οι τυψεις το βραδυ... ειναι και γαμω τα μιλφ, μπορει να μου εχει μεινει αποθυμενο απο τοτε που ηταν ελλαδα... εχει φυγει απο το 89...ηταν γαμω τα μουνια τοτε...
μασ δινεισ ελπιδεσ και χαρα μπραβο φιλε να μπεισ και στο facebook να το γραψεισ στον τοιχο σου να δεισ τη ωραια που θα αισθανθησ μετα !!!!!!!!!
 

arturo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
408
Like
6
Πόντοι
1
Φιλε δεν ειμαι μιλφ. Συνταξιουχα ειναι και εσυ απο οτι φαινεται εχεις καψει το τσερβελο σου. Παντως συγχαριτηρια, ισως ειχες αυτο που αξιζεις.
 

goystakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2007
Μηνύματα
286
Like
38
Πόντοι
1
εισαι πανω απ ολα  ανθρωπος .λεφτα εχει?
καλα κανεις ρε!ασε τι λενε οι αλλοι οτι εισαι σαβουρογαμης,πολυ καλα εκανες!τουλαχιστον παρτης και κανα φραγκο!
αν δεν την παρεις τοτε θα εισαι σαβουρογαμοτρομπινιαρης :2funny:
εδω ποσοι ψαχνουν να πηδηξουν κανα πουρο να μασουν λεφτα και εσενα σου ηρθε η ευκαρια στα ποδια σου και πας να την κλωτσησεις και νιωθης και τυψεις? :pipa3:
αμα δεν σου αρεσει υπαρχουν ποσοι καλοθελητες
ετσι δεν ειναι ρε ZIGOLLO? :think:
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
καλα κανεις ρε!ασε τι λενε οι αλλοι οτι εισαι σαβουρογαμης,πολυ καλα εκανες!τουλαχιστον παρτης και κανα φραγκο!
αν δεν την παρεις τοτε θα εισαι σαβουρογαμοτρομπινιαρης :2funny:
εδω ποσοι ψαχνουν να πηδηξουν κανα πουρο να μασουν λεφτα και εσενα σου ηρθε η ευκαρια στα ποδια σου και πας να την κλωτσησεις και νιωθης και τυψεις? :pipa3:
αμα δεν σου αρεσει υπαρχουν ποσοι καλοθελητες
ετσι δεν ειναι ρε ZIGOLLO? :think:
ετσι ακριβως! :cheesy: κατι τυποι σαν και αυτον χαλανε την πιατσα  :cheesy:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.120
Κριτικές
90
Like
32.191
Πόντοι
24.700
Περιέργως κανείς μας δεν του έχει προτείνει να την πάρει από το Μουνί. Κωλομπαράδες όλοι. :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom