Νέα

Πικάντικες ιστορίες με κορίτσια του χώρου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Annapurna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 388
  • Εμφανίσεις 74K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.376
Κριτικές
167
Like
85.204
Πόντοι
46.423
Ολους μας εχεις φακελωμενους χαχαχα

Μπαίνει ο άλλος μέσα στο διαμέρισμα με γυναικεία ρούχα.

Την ρωτάει, μπορώ να φορέσω τις γόβες σου ???

Αυτή φοράει νούμερο 38 και αυτός 44 ...

Μα του λέει δεν χωράει το πόδι σου.

:tooth:
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
Άντε ας γράψω και γω ένα μικρό σκηνικό παίρνοντας πάσα από το νήμα με τα κατουρα.

Είμαστε μαζί στην πατρίδα της. Έχουμε πιει τ’ αντερα μας, την είχα ξεκωλιασει προηγουμένως, της έβαζα αγγούρια και μπανάνες στο μουνι κτλ. Τελοσπαντων να μη πολυλογώ το λήξαμε και πέσαμε για ύπνο.

Πώς είχα ξυπνήσει μια δόση γιατί ως κλασική γυναίκα είχε πάρει και τις δυο κουβέρτες και εγώ είχα μείνει γυμνός και τουρτούριζα... όπως ήμασταν αγκαλιά (κουταλωτό δλδ), άρχισε να κατουράει (στον ύπνο της). Με μένα είχε κάνει πρώτη φορά κατούρημα στη ζωή της όταν γνωριστήκαμε αλλα τέτοιο σκηνικό πρώτη φορά μου συνέβαινε και μένα.

Έτσι όπως την είχα αγκαλιά, αντί να σοκαριστω ή να πεταχτώ πάνω, την έσφιξα πιο πολύ στην αγκαλιά μου, απαλά για να μην την ξυπνήσω και τα άφησα να τρέχουν στις πιτζάμες της, σε μένα, στα σεντόνια. Ζεστα, χωρίς έντονες μυρωδιές, τίποτα. Σαν μωρό. Της ψιθύρισα στο αυτί «σσσς όλα καλά αγάπη μου» και μείναμε έτσι μέχρι το πρωί. Όταν ξύπνησε δεν το πίστευε, ένιωσε λιγάκι άβολα και δεν την αποπήρα, είχε και το βλέμμα «χανγκόβερ ντα μπλετ τσο τσο νιετ». Η αίσθηση εκείνη τα 20 δεύτερα που έτρεχαν στον πουτσο μου, μέχρι τα γόνατα μας και είχαμε μουσκέψει ήταν ανεπανάληπτη. Ουδεμία σχέση με το κατούρημα σαν «σερβις» από κοπέλα. Θυμάμαι παλιά όταν μια άλλη μου είχε πει να κάνουμε, τότε παρθένος στο φετίχ αυτό, έλεγα από μέσα μου «ποτέ». Ε, ποτέ μη λες ποτέ.

Αν σας αηδίασα, να με συμπαθάτε.
Καλά κοιμόταν και κατούρησε χωρίς να το καταλάβει....δεν μου έχει γίνει ποτέ αυτό πως γίνεται????
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Καλά κοιμόταν και κατούρησε χωρίς να το καταλάβει....δεν μου έχει γίνει ποτέ αυτό πως γίνεται????

Ε τώρα και εσύ,τι είναι αυτά που ρωτάς?Απόλαυσε τις ιστορίες και μην ρωτάς λεπτομεριες.
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.376
Κριτικές
167
Like
85.204
Πόντοι
46.423
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.376
Κριτικές
167
Like
85.204
Πόντοι
46.423
Buenas tardes amigos !!!

:hi:

Bt10.jpg
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.941
Πόντοι
6.186
Έτσι νιώθω κάθε φορά που πάω για χοντρό. Άρχοντας.

Πέραν της πλάκας, λατρεύω τα ξενοδοχεία. Αν υπήρχε δυνατότητα να αγοράσω ένα δωμάτιο πχ στο Ελία στην Ερμού θα το έκανα. Τι ωραια να ξυπνάς... να βγαίνεις το πρωί, να παίρνεις το πρωινό σου, καθαρό δωμάτιο, ρεσεψιόν, ποτακι το βράδυ, ηχομόνωση, η Ερμού στα πόδια σου, καλό φαγητό, πλυντήριο-στέγνωμα έτοιμα. Λόρδος. Αναρωτιέμαι πόσο θα είχε το executive με χαμαμ.
στο ελιά πρέπει να πας στο σπα !
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.376
Κριτικές
167
Like
85.204
Πόντοι
46.423
Buenas noches amigos !!!

:wink:

 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.542
Πόντοι
2.306
Δε τραβάει το νήμα, αντε να πω μια ιστορία.

2018, καισαριανη, 1 το βράδυ, κλείνω ραντεβού μιας ώρας καπάκι δεύτερη μέρα με ένα τρανς μωρό από Βραζιλία 19 χρόνων. Ανοίγει, χαρές φιλιά κτλ. Η φίλη της με βλέπει, τσατίζεται, πάει μέσα να πλύνει τα πιάτα. Τη γράφουμε στα παπάρια μας, πάμε στο άλλο δωμάτιο. Της λέω πίνεις μαύρο; Έχω. Ναι μου λέει (από πριν ήξερα ότι πίνει, την έκανα την πουτανιά μου). Στρίβουμε δυο, πίνουμε, το μωρό λύνεται φουλ. Τελειώνει πάνω μου, βάζω καποτα, να μη περιγράφω τα κλασσικά εικονογραφημένα, τελοσπαντων μια στιγμή κάνουμε μπρέικ για νερο γιατί έχουμε στεγνώσει και η αναπνοή αρχίζει και χαλάει. Πίνουμε ένα σκασμό νερο. Τελειώνει και το τσιγάρο, τα μάτια μας κόκκινα, την πάω κουταλωτο. Έχω βγάλει ήδη την καποτα ένα λεπτό πριν μπροστά της γιατί σταματήσαμε. Τη στήνω λοιπόν, έχει πάρει βλέμμα σοβαρό, αυτό το βλέμμα που σου λένε «put inside». Ένα δεκάλεπτο δε θα ήμασταν έτσι; Έλιωσα. Τελείωσα μέσα της. Την επόμενη βόλτα Μοναστηράκι, κήπο κτλ. Ένα μήνα έτσι. Μετά σπάσαμε, όταν ξανάρθε έκανε παρέα με τη Λοχανι και τις άλλες, την πέτυχα στο Λόχαν. Την περιμένω μέχρι τις 5, μιλάμε, την φορτώνω με τον κολλητό μου, μας αφήνει Σύνταγμα, γαμηθηκαμε ως τις 12 το πρωί και μετά καπάκι έφυγε για δουλειά. Χάσαμε επαφή, έμαθα τα δικά της, ας είναι καλά πλέον όπου είναι.
 

Snadier

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
67
Κριτικές
9
Like
839
Πόντοι
300
Σορρυ δεν είναι πικάντικη αλλά έχει γέλιο:
Αγγλία 1999. Φοιτητής… μένουμε στο σπίτι 4 άτομα (όλοι Έλληνες) και έχουμε πάει στο mini market για προμήθειες.
Βγαίνοντας βλέπουμε στον τοίχο αναρτημένες αγγελίες για πουτανες… λέμε δεν παίρνουμε να τις πουμε να έρθουν σπίτι;
Έρχονται τα κορίτσια, διαλέγω ποια θέλω εγώ και πάμε στο δωμάτιο μου…
Λόγω απειρίας και πρώτης επαφής με κορίτσι της αγοράς δεν μπορούσα να χύσω… τι από πάνω, τι στο πλάι, τι όρθιο… με τίποτα…
Σε μια φάση την έχω από πάνω να χτυπιέται να με τελειώσει…
Αρχίζει να δυσανασχετεί και ξεκινάει να με ρωτάει όπως χτυπιέται ‘will you cum?’ συνέχεια…
Στο τέλος τσαντιστηκα, την πετάω πίσω, σηκώνομαι όρθιος και πάω μα ντυθώ λέγοντας της…for f@&k sake, let’s go… where do you want to go???
Βλέπεις άκουγα το cum για come… μετά έμαθα τι σημαίνει cum και από τότε έχω φάει άπειρες φορές δούλεμα από την παρέα!!
 

monstercock greece

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2015
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.113
Πόντοι
481
Προ κόβιντ εποχή, καλοκαιράκι που η οικογένεια λείπει για διακοπές 2 μήνες, βρίσκομαι 3-4 φορές με πολύ αξιόλογη τρανς της πόλης και περνάμε σούπερ! Πάω σπίτι της, συζητάμε, ξεσκιζόμαστε κτλ...
Μετά από αρκετές συναντήσεις έχουμε καταλήξει να την παίρνω από το σπίτι της να πάμε για ποτό στο TS-14, γνωστό μπαρ στην περιοχή του Βαρδάρη με τρανς...Τις καλές εποχές γινόταν χαμός εκεί μέσα, και τι δεν έχουν δει τα ματάκια μου! Πίναμε τις ποτάρες μας, επιστρέφαμε σπίτι της και γινόταν χαμός! Έχουμε γίνει φίλοι στην ουσία, εγώ κάθε πρωί σέρνομαι γτ έπρεπε να είμαι γραφείο αλλά περνάω σούπερ.
Εχω αρχίσει να την ψήνω αν έχει κάποια φίλη αματούρι για να κάνουμε τρίο, μου αναφέρει ένα κροσσάκι που είναι στα σπάργανα της μεταμόρφωσης και έχω ψηθεί φουλ! Σκάω σπίτι της λοιπόν ένα βράδυ και με περιμένουν και οι 2, γίνονται οι συστάσεις και ορμάμε...Περάσαμε εκπληκτικά(φανταστείτε το κροσσάκι ενώ δεν κατάφερνε μέχρι τότε ούτε στύση να έχει την έχω κάνει να χύσει!)
Μετά έσκασε ο κόβιντ και χαθήκαμε δυστυχώς αλλά πάντα θα το θυμάμαι...
 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.376
Κριτικές
167
Like
85.204
Πόντοι
46.423
Και εκεί που πίνω το ποτό μου με τους κολλητούς μου σε γνωστό club να σου το Ρωσιδάκι το ομορφούλι ... και μένω μπουκάλα ...

So happy to see you ...

:tooth: :tooth:

Και έρχεται ο μούναρος σύντομα ... ωιμέ τι θα κάνω ....

:dunno:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.376
Κριτικές
167
Like
85.204
Πόντοι
46.423
Κωλαράκια εδώ, κωλαράκια εκεί, κωλαράκια παντού για χούφτωμα ...

:wink:

 
OP
OP
Annapurna

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
20.376
Κριτικές
167
Like
85.204
Πόντοι
46.423
... και πάει λοιπόν ο πελάτης να πηδήξει ένα κορίτσι.

Το κορίτσι αντιλαμβάνεται τη βρωμιά και τον προτρέπει να πάει στο μπάνιο να πλυθεί λίγο και να επιστρέψει καθαρός.

Ο πελάτης λοιπόν Ισπανό-Ιταλός πηγαίνει να πλυθεί.

Επιστρέφει αλλά ο πούτσος του εξακολουθούσε να βρωμάει.

Του βάζει λοιπόν προφυλακτικό, λόγω έντονης μυρωδιάς, αλλά ο πελάτης δυσανασχετεί λόγω του ότι στις υπηρεσίες αναγράφεται blowjob without condom.

Που να εξηγήσει το κορίτσι τώρα ... ότι βρωμάει ο πούτσος του ...

Αφού λοιπόν τελειώνει "η πράξη" ξαναπάει ο πελάτης για μπάνιο και όταν με το καλό ο πελάτης φεύγει το κορίτσι αντιλαμβάνεται ότι η πετσέτα του είναι στεγνή ... και ότι δεν είχε κάνει μπάνιο αλλά απλώς άφηνε το νερό να τρέχει ...

:dunno:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom