Νέα

Πιάτσες στο Ηράκλειο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 226
  • Εμφανίσεις 87K
  • Ετικέτες
    ηράκλειο κρήτης
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

marcio

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
εννοω αξιζει τον κοπο  να παω η οχι ? εχει παει κανενας μαζι της?
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Βρε παιδιά ορισμένοι, νέοι εδώ συνήθως, θέλετε τελείως μασημένη τροφή. Εδώ μια γκόμενα βλέπεις με τον κολητό σου στο δρόμο και εσύ την βλέπεις θεά και αυτός χάλια. Εσύ θέλεις να σου πει ο συνάδελφος αν η τραβεστή που συχνάζει που και που στο σταθμό θα σου αρέσει ????
Αυτά τα πράγματα έχουν και λίγο κυνήγι και ρίσκο. Πέρνα δυο-τρεις φορες μέχρι να την πετύχεις, αν την δείς μιλησέ της και αποφάσισε.
Προσωπικά δεν γουστάρω τις τραβεστί οπότε στην ερωτησή σου θα απαντούσα "μην πας, δεν αξίζει τον κόπο, μοιάζει με άντρας". Σου λέει τίποτα η απάντηση μου?
 

rotti

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
607
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
6
ετσι ακριβως ειναι φιλε stelios του απαντησα του φιλου με πμ γι αυτο δεν εγραψα εδω..
και εμενα δεν μου αρεσουν τα τραβελια οποτε δεν μπορω να δωσω πληροφοριες για τις ερωτησεις του φιλου...
πας ,βλεπεις ,μιλας ,αν σου αρεσει την/τον περνεις..
καθε ανθρωπος εχει αλλα γουστα..
αυτα.
 

marcio

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
γεια σας φιλοι ξερεις κανενα που ειναι το μπαρ αρια ? καπου στο ειδωλο κοντα .... ευχαριστω
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
254
Πόντοι
286
Ξέρει κανεις αν το Μπαράκι του Σπύρου "παίζει" ακομα ?... σκοπεύω να κατέβω Ηρακλειο για 2-3 μέρες
 

asotos20

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες ασχημα νεα! Πιασανε οι αστυνομικοι κατι γκομενες που κανανε πιατσα στο τει με κοκαινη και αλλες τετοιες μαλακιες. μου το ειπε ενας φιλος μου.
 

Stelios(1)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
97
Like
0
Πόντοι
0
Τα νέα θα ήταν άσχημα αν είχαμε ιδέα για την παραπάνω πιάτσα και αν υπήρχε πραγματικά.
Δηλαδή που στα ΤΕΙ κάνανε πιάτσα, τι ώρες, τι μέρες κλπ?
Το ότι κάνουνε πιάτσα στα ΤΕΙ το ακούω αδώ και 6 μήνες που είμαι Ηράκλειο. Έχω περάσει με αυτοκίνητο 5-6 φορές μετά τις 12 από την περιοχή και αν και έχω αρκετή εμπειρία στο να κόβω τέτοιες καταστάσεις (από την Αθήνα) ποτέ δεν πετυχα τίποτα το "ύποπτο".
Υπάρχει κανένας συναγωνιστής εδω που να είχε "ψωνίσει" σε αυτήν την πιάτσα?
Έχω την εντύπωση ότι μάλλον αστικός μύθος είναι η ύπαρξη της παρά πραγματικότητα.
Ένα ακόμα σημείο που ενισχύει την άποψη μου είναι ότι δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ σχετική είδηση για συλλήψεις στα τοπικά site και εφημερίδες.
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
λες ρε να χουμε συναντηθει?μια μπλε M3 εχω και παω συνεχεια τει μηπως και τσιμπησω τιποτα,στο τελος θα με τσιμπησει εμενα καμια ασφαλεια με τετοιο μαξι που εχω και τις ωρες που παω εκει.
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
αυτες που κανουν πιατσα και καλα δεν κυκλοφορουν καν εξω στα τει...απο στομα σε στομα...η φαση αυτη γινεται εδω και πολλα χρονια ισως να ναι 10-15 χρονια και συνηθως πανε με αθηναιους καια μονο,που ξερουν μεσω συστασεων κλπ και ποτε δεν πανε με ντοπιους..μονο απο φοιτητες αν μαθετε κατι...
 

charpan

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Τι γίνεται ρε παίδες στο Ηράκλειο;
Πόλη 150.000 κατοίκων και να μην έχομε ένα μπουρδέλο;
Ξέρει κανείς κάτι;
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Oyte μπουρδελο της προκοπης δεν εχει το Ηρακλειο,ουτε τιποτα στον αγοραιο ερωτα.μιλαμε για απολυτη πικρα.στην Αθηνα γαμας 3 φορες καλυτερα και αξιοπρεπεστερα με ενα 20ρακι,παρα στο Ηρακλειο,κι ας σκασεις και 80-90 ευρω.
 

charpan

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Δηλαδη θα πρέπει να σκάσεις 200 ευρώ στο αεροπλάνο και αλλα τοσα τουλάχιστον για ct..... :idiot:
Είναι αδικία ρε παιδιά αυτό!! :2funny:
ΑΤΙΜΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ!!!!!!!!!! :bigdick:
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δηλαδη θα πρέπει να σκάσεις 200 ευρώ στο αεροπλάνο και αλλα τοσα τουλάχιστον για ct..... :idiot:
Είναι αδικία ρε παιδιά αυτό!! :2funny:
ΑΤΙΜΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ!!!!!!!!!! :bigdick:
Αμα εχεις ελευθερο χρονο,πληρωνεις το καραβι και το ξενοδοχειο.Αντε να παρεις και ενα cg στο ξενοδοχειο.Αλλά δεν χρειαζεται ct.Και τα μπουρδελακια εχουν αστερακια στην Αθηνα,αμα εχεις πολλες καβλες!!!Ασε κι ειχα παει προσφατα Αθηνα και νοσταλγω.!!!!!!!!!!!
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
τωρα τελευταια παντως εχω πετυχει μια δυο φορες κατι γκομενες στην καλοκαιρινου που κατι πρεπει να κανουν.
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
λοιπον κατα τις 1 και μιση με 3 και κατι εχω πετυχει συγκεκριμενα 2 κοπελες.κοντα στο σημειο που κανουν τους λουκουμαδες αν ξερεις,στην σταση του cosmos με τα αθλητικα.
 

charpan

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
λοιπον κατα τις 1 και μιση με 3 και κατι εχω πετυχει συγκεκριμενα 2 κοπελες.κοντα στο σημειο που κανουν τους λουκουμαδες αν ξερεις,στην σταση του cosmos με τα αθλητικα.
1.30-3 το μεσημέρι η μετά τα μεσάνυχτα;Τις ρώτησες η το κατάλαβες από το βλέμμα τους; ;)
 

vendetta

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2008
Μηνύματα
105
Like
0
Πόντοι
1
λες να ηταν μερα μεσημερι??? :cheesy:βραδυ,και το εψαχναν για τα καλα
 

tonydeus

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Πάντως στο Ηράκλειο έχει κόκκινα σπιτάκια στην περιοχή του λιμανιού αν ενδιαφέρεστε.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Πάντως στο Ηράκλειο έχει κόκκινα σπιτάκια στην περιοχή του λιμανιού αν ενδιαφέρεστε.
7-8 σπίτια εχει φίλε στο Ηρακλειο,αλλά είναι πολυ πεσμένα απο θεματος ποιοτητας!!Διαβασε αμα ψαχνεις ,εδω.... 
Θέλει αρκετα φραγκα για αξιολογο γαμησι κ' όχι μόνο τα 30ευρώ που κοστιζουν τα σπιτακια,τα οποια εχουν φωλες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom