Νέα

Πιάτσες με γύφτισσες στην Κόρινθο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xk1182
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 19K
  • Ετικέτες
    κόρινθος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

giannis2006

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2008
Μηνύματα
253
Κριτικές
2
Like
581
Πόντοι
81
τη περασμενη Κυριακη πηγαινοντας για μπανιο στο Κιατο σταματαω σε μια πλατεια για τσιγαρα  πριν τις παραλιες
και μου ρχετε ενα γυφτακι 15χρονο και μου ζηταει ψιλα αφου του δινω ερχεται μια γυφτισσα 20-22 κ μου ζηταει τσιγαρο και με το που τη βλεπω μου ρθε η πονηρη ιδεα
-εσυ τι θα μου δωσεις?
-τι θες?
-εσενα..Θα σου δωσω 5Ε και θα μου παρεις μια πιπα μες στ αμαξι
- δε μπορω εδω γιατι με βλεπουν, 5Ε ειναι λιγα μονο για χαιδεμα βαλε κατι παραπανω
-10Ε θα σου δωσω παραπανω δεν εχω..Θα παρακατω λιγο πιο περα να μη σε δει κανεις..
- θα με κοροιδεψεις και δε θα μου τα δωσεις τα λεφτα..
-Πας καλα θα στα δωσω οταν τελιωσουμε..δε θα σε κοροιδεψω...
- οχι φοβαμαι
καλα λεω αντε γεια...δε προλαβαινω να βαλω μπροστα τ αμαξι και μου ρχεται το 15χρονο και μου λεει
-φιλε περιμενε να σου πω
-τι θες?
-κατσε εδω ν αραξουμε να γαμησεις εμενα ξερω το χω ξανακανει
-εισαι μικρη δε μου κανεις
και κατεληξα για μπανιο παντως η 20αρα γυφτισσα με καυλωσε ηταν σχεδον ετοιμη δε πειραζει την επομενη φορα!!
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Τώρα καλοκαίρι είναι και πλυμενες στη θάλασσα ότι πρέπει!!  Χαχαχ ρε πάτε καλά?κανονίστε να βρεθείτε σε κάνα χαντακι αν σας καταλάβουν οι γυφτοι
 

Antonis995

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μακρια απο αυτες δεν ακουμπαμε μπορει να σου ερθει ολο το ασκερι μετα
 
OP
OP
X

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Πριν 1 ώρα στο Σκλαβενίτη στην εξαμιλιων απέναντι από τα lidl καθώς έμπαινα με το αμάξι στην είσοδο για Σκλαβενίτη έχει σταματήσει ένας μπάρμπας κάνα 70 ετών το έκοψα και φόρτωσε ένα γυφτάκι μπορεί να ήταν και 15 ετών...
 

Scopa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Χτες τ απόγευμα ήτανε 2 αξιόλογες νεαρές γυφτισσες εξω απο τον Γαλαξία στο Λουτράκι κ ψάχνανε πελάτες. Δε πήγα κοντά αλλα σίγουρα κανανε πιατσα. Στον Γαλαξία λίγο εξω απο το Λουτράκι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom