Νέα

Πιάτσες με γύφτισσες στην Κόρινθο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xk1182
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47
  • Εμφανίσεις 19K
  • Ετικέτες
    κόρινθος
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
που ρε παιδεια?απο κορινθο ειμαι κ δεν εχω παρει χαμπαρι?
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
σενα νημα που ειχα ανοιξει εγς σας ενημερωνα για καποιες αλλα λογο ότι ειχα γυνεκα  κοντα δεν πηρα
ειχα δωσει περιγραφή κ δεν ειδα κανεναν να λεει κατι παρολο που κανα 2 φορεσ που εχει τυχει να είμαι κορινθο
τις εχω δει να μπαινουν στο απολον κ το άλλο στις γραμμες
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
συμφωνοι αλλα εδώ ο συναγωνιστης σε αυτεσ αναφερετε
ειπαμε να ενημεροσουμαι αλλα όχι κ να παρουμε κανεναν στο λαιμο μας  ;)

Ότι γουστάρουμε,θα γράφουμε... :sunglasses: Όλοι ενήλικες είμαστε,ας κάνει ο καθένας τα κουμάντα του... :cool2:
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
εχουν τρελη περαση τα γυφτακια αυτο το καλοκαιρι :cum: :cum: :cum: :rockon: :rockon: :rockon:
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1
οι  λατινες των φτωχων…. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Τσιγκανατούρκο γύφτισα, κάνε μια πίπα τσίφτισα
 
OP
OP
X

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Ελληνάκια γυφτάκια...ή Βολγαρο/Σκοπιανά..... :knockinb:
Ελληνακια ειναι..η μια ειναι γυρω στα 25 καλο μωρακι..και η αλλη ειναι μιλφακι(45)ψιλη με ωραιο κορμι
και βυζαρες..αλλα τις βλεπεις να ψαχνουν τους καδους εκει στα σουπ μαρκετ και μετα λες
πως να κανεις κατι...
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
οι  λατινες των φτωχων…. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny:

Εμένα ρε γαμώτο στο δικό μου το σούπερ μάρκετ έχει μόνο μία κωλόγρια και άλλη μια θεόχοντρη.
Τέσπα τώρα που έρχεται το καλοκαίρι και γίνονται τα πανηγύρια στην επαρχία ίσως έρθω σε επαφή με κάποια που θα πάω διακοπές...
 
OP
OP
X

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
:2funny: :2funny:

Εμένα ρε γαμώτο στο δικό μου το σούπερ μάρκετ έχει μόνο μία κωλόγρια και άλλη μια θεόχοντρη.
Τέσπα τώρα που έρχεται το καλοκαίρι και γίνονται τα πανηγύρια στην επαρχία ίσως έρθω σε επαφή με κάποια που θα πάω διακοπές...
πρωινες ωρες 7'30 με 9'30 μετα εξαφανιζολ
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
πρωινες ωρες 7'30 με 9'30 μετα εξαφανιζολ
Ρε φίλε Ζάκυνθο και Πάτρα που πηγαίνω συχνά βλέπω στις πλατείες κάτι καυλοδρέπανα να πουλάνε μπαλόνια και δεν ξέρω πως να τις προσεγγίσω.
Οι ώρες που  λες για να είμαι ειλικρινείς μου φαίνονται πολύ πρωί,το βράδυ θα φαινόταν πιο λογικό να πιατσάρουν σε τίποτα πάρκινγκ π.χ
 
OP
OP
X

xk1182

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2013
Μηνύματα
186
Κριτικές
2
Like
70
Πόντοι
1
Ρε φίλε Ζάκυνθο και Πάτρα που πηγαίνω συχνά βλέπω στις πλατείες κάτι καυλοδρέπανα να πουλάνε μπαλόνια και δεν ξέρω πως να τις προσεγγίσω.
Οι ώρες που  λες για να είμαι ειλικρινείς μου φαίνονται πολύ πρωί,το βράδυ θα φαινόταν πιο λογικό να πιατσάρουν σε τίποτα πάρκινγκ π.χ
εγω αυτες τις εχω δει στις παραλαβες τον σουπ μαρκετ και περιμενουν τι 8α βγαλουν οι αποθυκαριοι για πεταμα...παιρνου τι θα παρουν(για το μεσημεριανο φαει)και αν τουσ κατσει κανα εξτραδακι... :pipa3: :zfuck: :fuck1: :pipa2: δεν λενε οχι!!!!!
 

Gamaw Gries

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2013
Μηνύματα
671
Like
7
Πόντοι
6
εγω αυτες τις εχω δει στις παραλαβες τον σουπ μαρκετ και περιμενουν τι 8α βγαλουν οι αποθυκαριοι για πεταμα...παιρνου τι θα παρουν(για το μεσημεριανο φαει)και αν τουσ κατσει κανα εξτραδακι... :pipa3: :zfuck: :fuck1: :pipa2: δεν λενε οχι!!!!!
Σε ευχαριστούμε για τις πληροφορίες τύπε,έχεις δίκιο για τα αποφάγια.Θα πάω τότε Τρίτη (ώστε να έχει δουλέψει το σούπερ μάρκετ τη δευτέρα και να έχει πετάξει τρόφιμα) πρωί πρωί στον Σκλαβενίτη και ελπίζω να σταθώ τυχερός.
Ποιος ξέρει θα δείξει...
 

fantasy24

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2008
Μηνύματα
465
Κριτικές
1
Like
105
Πόντοι
1

STEEV NT.

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2014
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
για δωστε συντεταγμενες ρε παλικαρια! που παιζουνε τα γυφτοπουλα? σε ποιο σουπερ ? και τι ωρες ? ειναι οι λατινες των φτωχων ..........
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.307
Κριτικές
124
Like
6.370
Πόντοι
5.097
Να ζήσει η γυφτιά μάγκες  :rockon: :rockon: :grin: :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom