Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
309
Like
397
Πόντοι
21
Η σημερινή μου εξόρμηση για να βρω τον κώλο της Μόνικας με άφησε με τον πούτσο στο χέρι.
Δεν την βρήκα πουθενά. :headbang:
Επειδή είμαι λίγο μονομανής, γύριζα επίμονα στο 3γωνο μέχρι που οι πουτάνες βαρέθηκαν να με βλέπουνε.
Τελικά είπα να βρω παρηγοριά στον κώλο της Δήμητρας που είχα πάρει παλαιότερα από μουνί μόνο αλλά θυμάμαι ότι τον έδινε. Πιατσάρει στο Liberty και μου συστήθηκε ως Άννα αυτή την φορά. Είναι γεμάτη αλλά όχι χοντρή και έχει και λίγες μικρές κρεατοελιές στην περιοχή που μπορεί να είναι και κονδυλώματα.
Έχει μια απαίσια ουλή στην κοιλιά. Μου είπε ότι είναι από γέννα. «Μαλακίες» σκέφτηκα.
Έχω ξαναδεί ουλές καισαρικής και αυτή δεν έμοιαζε με καμία από αυτές. Με ουλές χασαπικής ίσως.
Μόλις της ζήτησα να στηθεί να της τον βάλω από πίσω μου έβγαλε σκάρτα, δεν μπορούσε, πόναγε και μαλακίες.
Το μαύρο από εμένα είναι γιατί ενώ είναι ανθρώπινο μια κοπέλα για τον Α' ή Β' λόγο να μην μπορέσει να τον πάρει από πίσω, όταν της ζήτησα να μου επιστρέψει τα εξτρά λεφτά μου έλεγε μαλακίες μέχρι τελικά να μου τα δώσει.
Της είπα ότι αν διώχνει τους καλούς πελάτες θα μείνει με τους μαλάκες μόνο στο τέλος και έφυγα τσαντισμένος για στανταράκι μου.
Η Οδύσσεια του κώλου
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Χτεσινή καταδρομική στο τρίγωνο. Είδα μια μαυρούλα με μαντήλα, την πρώτη φορά που την είχα πλησιάσει το είχε βάλει στα πόδια. Το ίδιο έγινε και τώρα, τι να πω, ίσως με πέρασε για ασφαλίτη και με φοβήθηκε. Τέλος παντων με εξυπηρέτησε ένα στανταράκι μου
 

AlexPap13

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2021
Μηνύματα
46
Like
20
Πόντοι
0
Έχουμε κανένα νέο προς Πειραιά και περίχωρα ;
 

MichaelTz

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Εχει χαθει απο την Χαλκοκονδυλη η Τατιανα απο Ουκρανια. Ξερεις κανενας κατι? Ποτε θα επανελθει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
735
Πόντοι
6.135
Χτεσινή καταδρομική στο τρίγωνο. Είδα μια μαυρούλα με μαντήλα, την πρώτη φορά που την είχα πλησιάσει το είχε βάλει στα πόδια. Το ίδιο έγινε και τώρα, τι να πω, ίσως με πέρασε για ασφαλίτη και με φοβήθηκε. Τέλος παντων με εξυπηρέτησε ένα στανταράκι μου
Ρε παιδιά ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΥΤΗΝΕ;
Θα με τρελάνει! Τι την έχω πάρει ΜΙΣΗ ΩΡΑ από πίσω (περπατώντας εννοώ), τι της έχω κάνει νόημα, τι της έχω μιλήσει...
ΤΙΠΟΤΑ! Μοιάζει σαν να είναι αποσυνδεδεμένη!
Αν δεν είναι της δουλειάς ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ γυροφέρνει συνέχεια στην περιοχή;
Μιλάω για μια μαύρη λεπτή με ωραίο κώλο και κοντά (αν θυμάμαι) μαλλιά.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
Ρε παιδιά ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΥΤΗΝΕ;
Θα με τρελάνει! Τι την έχω πάρει ΜΙΣΗ ΩΡΑ από πίσω (περπατώντας εννοώ), τι της έχω κάνει νόημα, τι της έχω μιλήσει...
ΤΙΠΟΤΑ! Μοιάζει σαν να είναι αποσυνδεδεμένη!
Αν δεν είναι της δουλειάς ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ γυροφέρνει συνέχεια στην περιοχή;
Μιλάω για μια μαύρη λεπτή με ωραίο κώλο και κοντά (αν θυμάμαι) μαλλιά.
δεν ξέρω αν μιλάμε για την ίδια. Δύο φορές που την είδα φόραγε σκούρα μπλε ρούχα, όμορφο θλιμμένο πρόσωπο και φουσκωτά χείλη, αλλά κάλυπτε το κεφάλι της με μακριά Μουσουλμανική μαντήλα και δεν είδα το μήκος των μαλλιών της. Πηγαινοερχόταν στη διαδρομή Γ΄ Σεπτεμβρίου, Χαλκοκονδύλη με τον τρόπο που ξέρουμε από τις άλλες σεξεργάτριες. Καμία απλή κοπέλα ή τουρίστρια δεν κινείται με τον τρόπο αυτό
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.541
Πόντοι
2.256
Ξέρει κανείς αν γύρισε η Κινεζα δίπλα στον Ορφέα;;; Αυτή με τα γυαλιά και τη μάσκα όχι οι πεθαμένες απέναντι!!!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436

999r

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2019
Μηνύματα
71
Like
150
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους. Εχει χαθει απο την Χαλκοκονδυλη η Τατιανα απο Ουκρανια. Ξερεις κανενας κατι? Ποτε θα επανελθει?
Για την Κοντουλα με τα καρέ κόκκινα μαλλιά αναφερεσε συναγωνιστή? Όντως έχει χαθεί. Και το τηλέφωνο κλειστό.! Τατιανα η Τανια. Έτσι την φωνάζουν στην πιάτσα.! Οποίος την δει να επιστρέφει ας ενημερώσει.!
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.512
Like
13.476
Πόντοι
3.656
όπως έγραψε το παραπάνω μέλος. Η Φαν- Φαν επανήλθε σήμερα, μετά από διακοπές. Έχει σημάδια μαυρίσματος από μαγιό. Την τίμησα και την ρώτησα και πάλι για το ωράριό της. Επανέλαβε ότι δουλεύει 12.00 - 17.00 καθημερινά εκτός Κυριακής
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.541
Πόντοι
2.256
όπως έγραψε το παραπάνω μέλος. Η Φαν- Φαν επανήλθε σήμερα, μετά από διακοπές. Έχει σημάδια μαυρίσματος από μαγιό. Την τίμησα και την ρώτησα και πάλι για το ωράριό της. Επανέλαβε ότι δουλεύει 12.00 - 17.00 καθημερινά εκτός Κυριακής
Ευχαριστώ για την ενημέρωση!! Θα τιμηθεί με την πρώτη ευκαιρία, απλά σήμερα κόντεψα να πνίγω στη δουλειά (κυριολεκτικά).
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
180
Like
1.206
Πόντοι
201
Ρε παιδιά ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΓΑΜΗΣΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΥΤΗΝΕ;
Θα με τρελάνει! Τι την έχω πάρει ΜΙΣΗ ΩΡΑ από πίσω (περπατώντας εννοώ), τι της έχω κάνει νόημα, τι της έχω μιλήσει...
ΤΙΠΟΤΑ! Μοιάζει σαν να είναι αποσυνδεδεμένη!
Αν δεν είναι της δουλειάς ΤΙ ΔΙΑΟΛΟ γυροφέρνει συνέχεια στην περιοχή;
Μιλάω για μια μαύρη λεπτή με ωραίο κώλο και κοντά (αν θυμάμαι) μαλλιά.
Πριν δέκα μέρες περίπου,έβγαζα χρήματα από το ΑΤΜ στην Χαλκοκονδύλη.... καθότανε ακριβώς δίπλα και με κοίταζε συνέχεια στα μάτια με το θλιμμένο τις βλέμμα..... μόλις τελείωσα την συναλλαγή έφυγα χωρίς να τις πω τίποτα, γιατί για βίζιτα δεν μου ταιριάζει.
Πάντως έχει ωραίο πρόσωπο.
 

f21

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
23
Like
3.475
Πόντοι
3.436
όπως έγραψε το παραπάνω μέλος. Η Φαν- Φαν επανήλθε σήμερα, μετά από διακοπές. Έχει σημάδια μαυρίσματος από μαγιό. Την τίμησα και την ρώτησα και πάλι για το ωράριό της. Επανέλαβε ότι δουλεύει 12.00 - 17.00 καθημερινά εκτός Κυριακής
Εγώ όταν την είχα πάρει ξενέρωσα γιατί δεν κάθεται λέει στα 4 ..τίμια πάντως για τα υπόλοιπα
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
312
Κριτικές
13
Like
1.345
Πόντοι
211
Για την Κοντουλα με τα καρέ κόκκινα μαλλιά αναφερεσε συναγωνιστή? Όντως έχει χαθεί. Και το τηλέφωνο κλειστό.! Τατιανα η Τανια. Έτσι την φωνάζουν στην πιάτσα.! Οποίος την δει να επιστρέφει ας ενημερώσει.!
Ρε παιδιά, αυτή και η άλλη η ξανθιά Τατιάνα έχουν πατήσει τα 70..Έλεος...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Geo...

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
180
Like
1.206
Πόντοι
201

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom