Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.558
Like
13.625
Πόντοι
3.656
Γενικά έχει πολλά τραβελια έχω παρατήρηση !! Πολλές πρεζουδες !! Πολλές ινδες και ελάχιστες ιαπονεζες ηλικιωμένες που ντρέπονται και να σου μειλησουν απλά περιμένουν εσένα να πας και αράζουν σε κάτι γωνιές στους δρόμους μπροστά από τα πρεζακια !!! Πολύ καλτ σκηνικό ότι πρέπει για μερακλήδες !!
δεν υπάρχουν Ιαπωνέζες τύπε. Κινέζες είναι, κι έχουν γεράσει αρκετά. Ινδές δεν έχω πάρει, είναι ότι πιο βρώμικο κυκλοφοράει. Και ναι, πολλές πρεζούδες εκεί κάνουν πιάτσα
 

gambb

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2011
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
1
ΓΙΓΑΝΤΙΑ ΦΟΛΑ ALERT - ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΚΑΙ ΒΡΩΜΙΑΡΑ - ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ ΤΑΤΟΥΑΖΑΤΗ

Ελάχιστα πράγματα στο τρίγωνο. Η μόνη επιλογή που υπήρχε ήταν η Ελίζαμπεθ με τα πολλά τατουάζ, μέχρι και στα δάχτυλα των χεριών. Την είχα πάρει μια φορά και δεν με είχε πολυικανοποιήσει, αλλά δεν είχα άλλη επιλογή, και της έδωσα άλλη μια ευκαιρία. Δεν έχω φάει χειρότερη φόλα. Όλοι μας έχουμε κουτουπώσει γυναίκες οι οποίες κοίταγαν το ταβάνι και περίμεναν να τελειώσουμε, αλλά αυτή το έφτασε στο ανώτατο σημείο. Της ξεκαθάρισα ότι θα κάνει ντους, δεν έκανε. Υποσχέθηκε κώλο, όχι μόνο δεν έδωσε, αλλά κάθε φορά που την άγγιζα στην περιοχή παραπονιόταν ότι πόναγε. Στήθηκε στραβά με τέτοιο τρόπο, ώστε να μην μπορώ να της την βάλω ίσια. Άντε την έβαλα να μου πάρει πίπα. Μου έφτυνε τον πούτσο για αρκετή ώρα, τάχα για να υπάρχει αρκετό σάλιο, και μια τον έβαζε στο στόμα, μια τον έβγαζε. Η Στρατηγική της, πέρα από κάθε αμφιβολία, ήταν να μην με ικανοποιήσει. Όταν τελείωσε, απλά σκουπίστικε με χαρτί, κι έφυγε. Δεν έρριξε ούτε μια σταγόνα νερό στο μουνί της, ποτέ δεν έχω κλάψει περισσότερο λεφτά για σεξεργάτρια
απο τις χειροτερες η ελιζαμπεθ μακρια, το εχω γραψει και παραπανω
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.794
Like
4.409
Πόντοι
506
Ένα θα σου πω : ο γαμιας της παραμονεύει εκεί απέναντι μέσα σε αυτοκίνητο …. Η καβάτζα είναι μπαμ για να σε σταματήσουν οι μπάτσοι άνετα …. Να σου κάνουν πέσιμο δεν παίζει αλλά η γυναίκα είναι κλέφτρα !! Όμορφη είναι αλλά ….. θέλει 20αρικα σε κάθε τι που της ζητάς …αυτά και μακρυά ……:
Δεν έχω πετύχει ποτέ αυτή που έχει αναφερθεί πιο πέρα στις γραμμές προς γκάζι ας πουμε
Είναι υπαρκτό πρόσωπο?
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
Εχθές απόγευμα στο τρίγωνο συνάντησα πρώτα την Άννα με το τατουάζ περιδέραιο (για την οποία έχω γράψει) αλλά προσπέρασα γιατί εκείνη την ώρα της πούλαγε τσαμπουκά ο νταβατζής της.
Ευτυχώς πιο κάτω συνάντησα μια πολύ όμορφη κοπέλα. Δηλαδή τι όμορφη, ΜΟΥΝΑΡΑ!
Βουλγάρα, μέτριο ύψος, τατουάζ πάνω από το στήθος, με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά (μου είπε ότι είναι ξανθιά και τα έβαψε - μην ψάχνετε άκρη, οι γυναίκες αλλάζουν χρώματα μαλλιών) όμορφο πρόσωπο και σώμα ΜΟΥΡΑΡΟΜΟΥΝΑΡΟΣ γενικώς.
Μου είπε ότι την λένε Αννίτα και η «βάση» της είναι ο Ορφέας. Ήθελε 30€.
Στο δωμάτιο αφού γδύθηκε, ότι είδα έξω επιβεβαιώθηκε πανηγυρικά: έχει πολύ ωραίο σώμα και εγώ έπεσα πάνω της σαν πεινασμένος. Ξεκινώντας από πίπα περάσαμε στο ιεραποστολικό και μετά στήθηκε στα 4 όπου με τέτοια «θέα» τελείωσα πολύ γρήγορα.
Έμεινα ευχαριστημένος και θα την ξαναπάρω.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Εχθές απόγευμα στο τρίγωνο συνάντησα πρώτα την Άννα με το τατουάζ περιδέραιο (για την οποία έχω γράψει) αλλά προσπέρασα γιατί εκείνη την ώρα της πούλαγε τσαμπουκά ο νταβατζής της.
Ευτυχώς πιο κάτω συνάντησα μια πολύ όμορφη κοπέλα. Δηλαδή τι όμορφη, ΜΟΥΝΑΡΑ!
Βουλγάρα, μέτριο ύψος, τατουάζ πάνω από το στήθος, με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά (μου είπε ότι είναι ξανθιά και τα έβαψε - μην ψάχνετε άκρη, οι γυναίκες αλλάζουν χρώματα μαλλιών) όμορφο πρόσωπο και σώμα ΜΟΥΡΑΡΟΜΟΥΝΑΡΟΣ γενικώς.
Μου είπε ότι την λένε Αννίτα και η «βάση» της είναι ο Ορφέας. Ήθελε 30€.
Στο δωμάτιο αφού γδύθηκε, ότι είδα έξω επιβεβαιώθηκε πανηγυρικά: έχει πολύ ωραίο σώμα και εγώ έπεσα πάνω της σαν πεινασμένος. Ξεκινώντας από πίπα περάσαμε στο ιεραποστολικό και μετά στήθηκε στα 4 όπου με τέτοια «θέα» τελείωσα πολύ γρήγορα.
Έμεινα ευχαριστημένος και θα την ξαναπάρω.
Κατάλαβα πια λες , είναι μουναρα !! Την πλησίασες εσυ ; Η εκείνη εσένα ;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.558
Like
13.625
Πόντοι
3.656
Εχθές απόγευμα στο τρίγωνο συνάντησα πρώτα την Άννα με το τατουάζ περιδέραιο (για την οποία έχω γράψει) αλλά προσπέρασα γιατί εκείνη την ώρα της πούλαγε τσαμπουκά ο νταβατζής της.
Ευτυχώς πιο κάτω συνάντησα μια πολύ όμορφη κοπέλα. Δηλαδή τι όμορφη, ΜΟΥΝΑΡΑ!
Βουλγάρα, μέτριο ύψος, τατουάζ πάνω από το στήθος, με μαύρα ίσια μακριά μαλλιά (μου είπε ότι είναι ξανθιά και τα έβαψε - μην ψάχνετε άκρη, οι γυναίκες αλλάζουν χρώματα μαλλιών) όμορφο πρόσωπο και σώμα ΜΟΥΡΑΡΟΜΟΥΝΑΡΟΣ γενικώς.
Μου είπε ότι την λένε Αννίτα και η «βάση» της είναι ο Ορφέας. Ήθελε 30€.
Στο δωμάτιο αφού γδύθηκε, ότι είδα έξω επιβεβαιώθηκε πανηγυρικά: έχει πολύ ωραίο σώμα και εγώ έπεσα πάνω της σαν πεινασμένος. Ξεκινώντας από πίπα περάσαμε στο ιεραποστολικό και μετά στήθηκε στα 4 όπου με τέτοια «θέα» τελείωσα πολύ γρήγορα.
Έμεινα ευχαριστημένος και θα την ξαναπάρω.
1. Η 'Αννα που περιγράφεις έχει τατουάζ αστέρι στην κοιλιά, κοντά στον αφαλό, και τατουάζ φάτσα στην πλάτη;
2. η Αννίτα σου έδωσε κώλο;
 

seducer

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
685
Κριτικές
78
Like
738
Πόντοι
6.135
1. Η 'Αννα που περιγράφεις έχει τατουάζ αστέρι στην κοιλιά, κοντά στον αφαλό, και τατουάζ φάτσα στην πλάτη;
2. η Αννίτα σου έδωσε κώλο;
1) Το τατουάζ που θυμάμαι είναι σαν περιδέραιο στον λαιμό της - αυτό μου έχει μείνει. Πιατσάρει στον Ορφέα. Έχει μαλλί σαν της Κλεοπάτρας. Μελαχρινή, γύρω στο 1,68.
2) Στο δωμάτιο της ζήτησα κώλο και ενώ στην αρχή δίστασε, μου ζήτησε παραπάνω τα οποία της τα έδωσα αμέσως χωρίς παζάρια. (Ναι το ξέρω σκεφτόμουνα με το κάτω κεφάλι)
Δεν το έγραψα γιατί όταν τελικά γύρισε από πίσω προσπάθησα να μπω αλλά με σταμάτησε.
Προς τιμή της όμως μου επέστρεψε τα χρήματα.
 

danlionD

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2021
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Να ενημερώσω με την σειρά μου ότι Πέτρου Ράλλη δεν αξίζει ούτε στο ελάχιστο(γνώμη μου φυσικά). Από εμφάνιση είναι περίπου 35 αδύνατη, κανονικό ύψος, μελαμψη, σίγουρα οπαδός ρομα και προσιτή σε επικοινωνία. Όπως κατεβαίνεις την γέφυρα λίγο πιο κάτω είναι. Άθλια συμπεριφορα, αρκετό το δωράκι που ζητάει για αυτά που μπορεί προσφέρει σε ριψοκίνδυνη καβατζα πιο κάτω. Πργφ
φιλε μου καλησπερα.μιλας γιαυτην που ειναι στου χαρμανη απεξω? γιατι εχω καιρο να την δω...
 

Peter_FHL

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2018
Μηνύματα
84
Like
190
Πόντοι
0
φιλε μου καλησπερα.μιλας γιαυτην που ειναι στου χαρμανη απεξω? γιατι εχω καιρο να την δω...
Ο Χαρμανης είναι πολύ πιο κάτω από εκεί που ήταν αυτή δεν νομίζω να λέμε την ίδια
 

PavlinaCross

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
96
Πόντοι
0
Τύποι μου ποιος έχει δοκιμαστή την σαμοελα την τραβεστί ; Που μοιάζει με την -ami winhouse ??δεν έχει καθόλου στήθος είναι αδύνατη πολύ με ωραίο πρόσωπο αρκετά γραμμωμένο σώμα αδύνατα πόδια και μέση σαν κοριτσάκι !! Κινητό δεν δίνει και ο κύριος στην υποδοχή του Ορφέα αν την ζήτησης σου λέει πως δεν λειτουργούν τα τηλέφωνα επίσης δεν σου λέει σε ποιο δωμάτιο μένει η κοπέλα ώστε να πας να την βρεις ..Διπτι έχει αυτή την εντολή από την ίδια ….Λογικά όποτε τελείωνει το σισα της βγαίνει στον δρόμο να πάρει κάνα 20 αρχικό για να φτιαχτεί ….τέλος παντόν ! Όσο αναφορά την τραβεστί σαμοελα κάνει καλή αλά πίπα γλυφή καλά τα αρχιδια και καταπίνει τα χυσια !! Προσπαθεί να το παίξει γυναίκα κρύβοντας το ανύπαρκτο στήθος …και επίσης κρύβοντας τα αρχιδια της ( τεράστια ) διότι το πουλάκι της είναι 3ποντο !! Και ούτε ..!! Προσπάθησα να της το καρφωτό χωρίς επιτυχία στον κωλο και ενώ είχε τράβηξε στο πλάι το στριγκαξι της και δεν κατάφερνα να το καρφωτό πετάγονται κάτι αρχίδαρες και τρόμαξα ..αυτή φώναξε αααααχ λες και την χαστουξισαν και έσπευσε να τα μαζέψει με το χέρι της λέγοντας μου μια μαλακια σε σπαστά ελληνικά πως έχει κοίλη (χαχαχααχαχ) την έβαλα έγλυψε καλά αρχιδια ρούφηξε καλά αλά τον πουτσο και τα ήπιε μέχρι τελευταία σταγόνα ….χαβαλέ είχε αυτά !!
Αυτη εμφανιστηκε σαν αγορι περσυ τον Σεπτεμβριο.Ηταν Αραβας,18 μου ειπε,που πολυ αμφιβαλλω,πολυ καθαρο,γλυκο,χαμογελαστο,θυληπρεπες και με κολλητα,αντρικα ρουχα.
Μου κλικαρε μεσα στην σαπιλα και το πηρα.
Μετα απο αυτο καθε φορα που περνουσα προσεθετε κατι για να φτασει εμφανισιακα ετσι οπως ειναι τωρα.
Λειωμενη απο την σισα και κιτρινη(την εχω δει αβαφτη).Πραγματικα στενοχωρηθηκα γιατι ειδα τα ματια της σβησμενα
συγκριτικα με τοτε και εδειχνε πολυ καλοκαρδος ανθρωπος...
Υπ΄οψην το κιτρινο χρωμα μπορει να υποδηλωνει ηπατιτιδα.Προσοχη.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.232
Like
10.692
Πόντοι
2.256
Υπ΄οψην το κιτρινο χρωμα μπορει να υποδηλωνει ηπατιτιδα.Προσοχη.
Με τα βρωμοσκατα που πίνουν και τις συνθήκες που τα ρουφανε στα περιξ του τριγώνου, διόλου απίθανο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Αυτη εμφανιστηκε σαν αγορι περσυ τον Σεπτεμβριο.Ηταν Αραβας,18 μου ειπε,που πολυ αμφιβαλλω,πολυ καθαρο,γλυκο,χαμογελαστο,θυληπρεπες και με κολλητα,αντρικα ρουχα.
Μου κλικαρε μεσα στην σαπιλα και το πηρα.
Μετα απο αυτο καθε φορα που περνουσα προσεθετε κατι για να φτασει εμφανισιακα ετσι οπως ειναι τωρα.
Λειωμενη απο την σισα και κιτρινη(την εχω δει αβαφτη).Πραγματικα στενοχωρηθηκα γιατι ειδα τα ματια της σβησμενα
συγκριτικα με τοτε και εδειχνε πολυ καλοκαρδος ανθρωπος...
Υπ΄οψην το κιτρινο χρωμα μπορει να υποδηλωνει ηπατιτιδα.Προσοχη.
Το φανταστικά πως πίνει σισα !! Επισης κατάλαβα και ένιωσα το ότι είναι καλος χαρακτήρας και γλυκός άνθρωπος παρά τις κατάχρησης κτλ ….Όντως αν την παρατήρησης καλά καλά κάποια σημεία επάνω της δηλώνουν πιθανό νόσημα ….Μου έκανε εντύπωση πως ήθελε να κρύψει το ότι είναι αγόρι σε εμένα και δεν ήταν καθόλου διαστροφική η να κάνει πέσιμο για δάχτυλο η να γαμηση όπως κάνουν τα περισσότερα τραβεστακια !!! Είναι καθαρά παθητική και θέλει καλούς γαμιαδες είναι γυναίκα 100% εγκεφαλικά γιαυτο γούσταρα !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Με τα βρωμοσκατα που πίνουν και τις συνθήκες που τα ρουφανε στα περιξ του τριγώνου, διόλου απίθανο.
Ρε συ από τα βελόνια και τα ακα γαμησια κολανε τα ζακια ασθενείες ! Όχι αν ρουφάνε πρεζα η αν καπνίζουν σισα …ξεκολα ..!
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.232
Like
10.692
Πόντοι
2.256
Ρε συ από τα βελόνια και τα ακα γαμησια κολανε τα ζακια ασθενείες ! Όχι αν ρουφάνε πρεζα η αν καπνίζουν σισα …ξεκολα ..!
Ο ζακιας και θα σουτάρει και θα ρουφηξει και οπως του κάτσει θα τη πιει (ή θα κεραστεί), στις δε σκουπιδογωνιες που τη καβατζαρει για να γινει, όλο και με κάποια άκακα μικροβια θα κανει γνωριμίες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

PavlinaCross

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
96
Πόντοι
0
Το φανταστικά πως πίνει σισα !! Επισης κατάλαβα και ένιωσα το ότι είναι καλος χαρακτήρας και γλυκός άνθρωπος παρά τις κατάχρησης κτλ ….Όντως αν την παρατήρησης καλά καλά κάποια σημεία επάνω της δηλώνουν πιθανό νόσημα ….Μου έκανε εντύπωση πως ήθελε να κρύψει το ότι είναι αγόρι σε εμένα και δεν ήταν καθόλου διαστροφική η να κάνει πέσιμο για δάχτυλο η να γαμηση όπως κάνουν τα περισσότερα τραβεστακια !!! Είναι καθαρά παθητική και θέλει καλούς γαμιαδες είναι γυναίκα 100% εγκεφαλικά γιαυτο γούσταρα !!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε συ από τα βελόνια και τα ακα γαμησια κολανε τα ζακια ασθενείες ! Όχι αν ρουφάνε πρεζα η αν καπνίζουν σισα …ξεκολα ..!
Οσες ειναι καβλωμενες απο την σισα,ακαποτα παιζουν.
 

I_21

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από τρίγωνο, πήρα μια αφρικανη με κοντό μαλλί. Στενό μουνακι, αλλά πολύ απαθής
 

assfucker7

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
1.058
Πόντοι
81
Καλά αυτό το τρίγωνο Πανοράματος πως έχει καταντήσει έτσι;
Κάθε φορά που Περνάω όλο και χειρότερα.
Γριές ,Τράβελοι ,Γυφτάκια ,Ινδές που κάθονται σαν τον βούδα ,Ζάκια πεταμένα από δω και από κει. Εμετός...!!!
Ένας κώλος έχει μείνει όλος και όλος που είναι ο κόσμος όλος της Κασσάνδρας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom