Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Βιολέτα. Βουλγάρα milf. 2 εκτονώσεις 30 ευρώ. Μασαζακι . Ξενοδοχείο lito. 22:30 το βράδυ. Η συνάντηση περιείχε και φετιχιστική συμπεριφορά : δάγκωμα πέους, χαστούκια στο πρόσωπο μου και στα κωλομερια μου .....

αυτη δεν ειναι αλβανίδα; Mία που πιάτσαρε στο joy πριν κανα δυο χρόνια....

H ειναι άλλη βιολέτα αυτη;
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.902
Πόντοι
3.425
δεν έχω ψωνίσει ποτέ από δρόμο

ρωτάω , είδα Σάββατο πρωί στις 12 Γ Σεπτ & Χαλκοκονδύλη, πουτανοειδές γύρω στα 35, μελαχροινό με ίσιο μαλλί , μίνι μέχρι τον κώλο, μάλλον αλβανικό

δε νομίζω να κάνω λάθος και να περίμενε την φίλη της...

την ξέρει κανείς? υπάρχει κάποια πληροφορία?
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.902
Πόντοι
3.425
είχα γράψει ...
Χτες κατέβηκα τρίγωνο για ξεφλόκιασμα. Πλήρης απογοήτευση, αλλά τελικά μου έκατσε μια περίπτωση. Έξω από τον Ορφέα, στην κάτω γωνία, μελαχρινή, πολύ λεπτή (δήλωσε πως δεν είναι χρήστρια, αν θέλουμε το πιστεύουμε), πρόσωπο όχι καλό. Ζήτησε 10€, φουλ πρόγραμμα. Η πίπα της ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει, βαθύ λαρύγγι, καθόλου χέρια, κώλος ορθάνοιχτος, βυζί ανύπαρκτο, καθαρή και με ελαφρύ άρωμα. Δήλωσε Νατάσα, από Κέρκυρα, ότι πιάνει πόστο μετά τις 18.30 μέχρι μετά τις 23.00...

Επειδή δέχτηκα πμ αμέλησα να γράψω πως η πιο πάνω είναι γύρω στα 40, μην σας μπερδέψω
πού έγινε η συνεύρεση?

συγνώμη για την ερώτηση αλλά η τελευταία μου αγορά από τον δρόμο πηγαίνει πίσω στο 1996 , ψώνιζα μια ελληνίδα στη Σατωβριάνδου.

έκανε πιάτσα έξω από χοτελι, Μαρία κρητικιά ...
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
πού έγινε η συνεύρεση?

συγνώμη για την ερώτηση αλλά η τελευταία μου αγορά από τον δρόμο πηγαίνει πίσω στο 1996 , ψώνιζα μια ελληνίδα στη Σατωβριάνδου.

έκανε πιάτσα έξω από χοτελι, Μαρία κρητικιά ...
έγινε μέσα στον Ορφέα, αφού πιατσάριζε έξω από αυτό το ξενοδοχείο. Είναι καινούργιο, πολύ καθαρό, σφραγισμένες πετσέτες
 

dimitris(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
109
Like
113
Πόντοι
1
οι πιάτσα με τις μαύρες στο πάρκο φιξ ξέρεται αν υπάρχει ακόμα?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Πήγα τρίγωνο είχε μόνο μια πιτσιρίκα που δεν φαινόταν καλή .. 30+5 Ορφέας ξενοδοχείο ..

Έχουμε κάποια άλλη πιάτσα με γκόμενες να πάω ;
Θα κάνω και ενημέρωση
Φιλε ποια πιτσιρικα ? Εδωσε ονομα ? Περιγραφη και υπηρεσιες ?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
έγινε μέσα στον Ορφέα, αφού πιατσάριζε έξω από αυτό το ξενοδοχείο. Είναι καινούργιο, πολύ καθαρό, σφραγισμένες πετσέτες
Σωστα σφραγισμενες πετσετες αλλα μονο 2 προσωπου και οχι ολοσωμες για μπανιο ....... το θεωρω μειον αυτο αλλα βεβαια οταν μια φορα χρειαστηκε και ζητησα εξτρα μου δωσανε χωρις καποιο προβλημα 2 επιπλεον πετσετες προσωπου. Εχει επισης wifi internet .
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Σωστα σφραγισμενες πετσετες αλλα μονο 2 προσωπου και οχι ολοσωμες για μπανιο ....... το θεωρω μειον αυτο αλλα βεβαια οταν μια φορα χρειαστηκε και ζητησα εξτρα μου δωσανε χωρις καποιο προβλημα 2 επιπλεον πετσετες προσωπου. Εχει επισης wifi internet .
ο καθένας έχει τις απαιτήσεις του. Εγώ όταν τελειώσω, ξεπλένω πολύ καλά το προφυλακτικό με ζεστό νερό πριν το πετάξω στον κάδο και πασαλείφω χέρια και παπάρια με Betadine. Το αφήνω να δράσει 30δεύτερα και ξεπλένομαι. Δεν μιρμιράω στο μπάνιο, απολύμανση ζητάω κι όχι μπάνιο με αφρόλουτρο
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
ο καθένας έχει τις απαιτήσεις του. Εγώ όταν τελειώσω, ξεπλένω πολύ καλά το προφυλακτικό με ζεστό νερό πριν το πετάξω στον κάδο και πασαλείφω χέρια και παπάρια με Betadine. Το αφήνω να δράσει 30δεύτερα και ξεπλένομαι. Δεν μιρμιράω στο μπάνιο, απολύμανση ζητάω κι όχι μπάνιο με αφρόλουτρο
Betadine γιατι ? Για τον κορονοιο ή για τυχον μεταδιδομενα σεξουαλικα βακτηριδια ?
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
ο καθένας έχει τις απαιτήσεις του. Εγώ όταν τελειώσω, ξεπλένω πολύ καλά το προφυλακτικό με ζεστό νερό πριν το πετάξω στον κάδο και πασαλείφω χέρια και παπάρια με Betadine. Το αφήνω να δράσει 30δεύτερα και ξεπλένομαι. Δεν μιρμιράω στο μπάνιο, απολύμανση ζητάω κι όχι μπάνιο με αφρόλουτρο
To Betadine δεν σου βαφει τα παπαρια?

Πως φευγει μετα το χρωμα απο το δερμα ????
 

mihla

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
21 Μαΐ 2015
Μηνύματα
962
Κριτικές
194
Like
7.169
Πόντοι
30.298
οι πιάτσα με τις μαύρες στο πάρκο φιξ ξέρεται αν υπάρχει ακόμα?
ναι υπαρχουν..ετυχε να περασ ω πριν απο 2 εβδομαδες απο εκει αργα το βραδυ και πετυχα 3..ολες πιπα με καποτα τιμη δεν θυμαμαι
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.534
Like
13.546
Πόντοι
3.656
Betadine γιατι ? Για τον κορονοιο ή για τυχον μεταδιδομενα σεξουαλικα βακτηριδια ?
Για τα μικρόβια που ΣΙΓΟΥΡΑ υπάρχουν στα υγρά που βγαίνουν από τις τρύπες των Κορασίδων
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

To Betadine δεν σου βαφει τα παπαρια?

Πως φευγει μετα το χρωμα απο το δερμα ????
το ξεπλένεις τύπε σχολαστικά με ζεστό νερό. Πως θα μείνει;
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Πέρασμα χθες από τρίγωνο. Έξω από Ορφέα μια μελαχρινή με δερμάτινο κολάν πάνω σε τσοντοτακουνα, Ρουμάνα. 25αρα, με απίστευτη κωλαρα και πρόσωπο. Η κοπέλα είπε ότι είναι καινούρια εκεί. Τέτοια κοπέλα δεν έχω ξαναδεί σε πιάτσα. 40+10 χοτελι όμως...
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.161
Κριτικές
4
Like
1.611
Πόντοι
266
Πέρασμα χθες από τρίγωνο. Έξω από Ορφέα μια μελαχρινή με δερμάτινο κολάν πάνω σε τσοντοτακουνα, Ρουμάνα. 25αρα, με απίστευτη κωλαρα και πρόσωπο. Η κοπέλα είπε ότι είναι καινούρια εκεί. Τέτοια κοπέλα δεν έχω ξαναδεί σε πιάτσα. 40+10 χοτελι όμως...
Ξεπετες ειναι , συνηθως...
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
νοτια εχει τιποτα καλο?βουλιαγμενης κατω απο μετρο ηλιουπολη εχετε ακουσει τιποτα?
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Πέρασμα χθες από τρίγωνο. Έξω από Ορφέα μια μελαχρινή με δερμάτινο κολάν πάνω σε τσοντοτακουνα, Ρουμάνα. 25αρα, με απίστευτη κωλαρα και πρόσωπο. Η κοπέλα είπε ότι είναι καινούρια εκεί. Τέτοια κοπέλα δεν έχω ξαναδεί σε πιάτσα. 40+10 χοτελι όμως...
Ενφιαφερον , Φιλε τι υπηρεσιες προσφερει και για ποση ωρα ? τι ωρα την πετυχες και εαν σου ειπε ψευδωνυμο ?
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Πέρασμα χθες από τρίγωνο. Έξω από Ορφέα μια μελαχρινή με δερμάτινο κολάν πάνω σε τσοντοτακουνα, Ρουμάνα. 25αρα, με απίστευτη κωλαρα και πρόσωπο. Η κοπέλα είπε ότι είναι καινούρια εκεί. Τέτοια κοπέλα δεν έχω ξαναδεί σε πιάτσα. 40+10 χοτελι όμως...

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση τύπε.
Θα περάσω από περιέργεια να ρωτήσω πρόγραμμα αλλά 40€ ΔΕΝ πρόκειται να της ακουμπήσω... τώρα εάν πράγματι είναι από εμφάνιση τόσο δυνατή για τα δεδομένα της ευρύτερης περιοχής και συμβιβαστεί στα 20€ με φουλ προγραμματάκι θα το σκεφτώ σοβαρά.
 

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Ευχαριστούμε για την ενημέρωση τύπε.
Θα περάσω από περιέργεια να ρωτήσω πρόγραμμα αλλά 40€ ΔΕΝ πρόκειται να της ακουμπήσω... τώρα εάν πράγματι είναι από εμφάνιση τόσο δυνατή για τα δεδομένα της ευρύτερης περιοχής και συμβιβαστεί στα 20€ με φουλ προγραμματάκι θα το σκεφτώ σοβαρά.
Εαν ειναι εμφανισιακα ανωτερη απο τις υπολοιπες της περιοχης , Αποκλειεται να πεσει απο τα 40 στα 20. Το πολυ να πεσει στα 30 χωρις φουλ προγραμμα..
 

hangar18

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
13
Like
84
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από τρίγωνο. Έξω από Ορφέα μια μελαχρινή με δερμάτινο κολάν πάνω σε τσοντοτακουνα, Ρουμάνα. 25αρα, με απίστευτη κωλαρα και πρόσωπο. Η κοπέλα είπε ότι είναι καινούρια εκεί. Τέτοια κοπέλα δεν έχω ξαναδεί σε πιάτσα. 40+10 χοτελι όμως...
Υπηρεσιες? τι ωρα την ειδες?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.161
Κριτικές
4
Like
1.611
Πόντοι
266
..εχει παραγινει το κακό...ανέβηκαν ξαφνικά οι τιμές χωρίς ανάλογη ποιότητα..άρχισαν να ζητάνε όλες 30-40 και με κάτι ψευτο-έξτρα 50...έξω απ τον Ορφέα κυκλοφορούν τακτικά νταβαντζηδες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom