Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (3 μέλη και 24 επισκέπτες)

Geek95

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2019
Μηνύματα
105
Κριτικές
1
Like
167
Πόντοι
1
Στο φανάρι απέναντι από το parking του prive περπατούσε μια πολύ κομψά ντυμένη κοπέλα ή οποία όταν κατάλαβε ότι την κοιτούσα ήρθε στο ανοιχτό παράθυρο του συνοδηγού και με ρώτησε αν μου περισσεύουν 2€.

Η κοπέλα φαινόταν Ελληνίδα.

Ξέρω ότι η περιγραφή δεν παραπέμπει σε ιερόδουλη αλλά επειδή η φάση δεν παραπέμπει και σε τίποτα άλλο που να έχω δει, ακούσει ή ζήσει, είπα να ρωτήσω και εσάς μήπως γνωρίζετε κάτι...
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Στο φανάρι απέναντι από το parking του prive περπατούσε μια πολύ κομψά ντυμένη κοπέλα ή οποία όταν κατάλαβε ότι την κοιτούσα ήρθε στο ανοιχτό παράθυρο του συνοδηγού και με ρώτησε αν μου περισσεύουν 2€.

Η κοπέλα φαινόταν Ελληνίδα.

Ξέρω ότι η περιγραφή δεν παραπέμπει σε ιερόδουλη αλλά επειδή η φάση δεν παραπέμπει και σε τίποτα άλλο που να έχω δει, ακούσει ή ζήσει, είπα να ρωτήσω και εσάς μήπως γνωρίζετε κάτι...
Δε θα ειχε ο πελατης καποτα και ο περιπτερας δε μπορουσε να χαλασει 50ευρω
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Στο φανάρι απέναντι από το parking του prive περπατούσε μια πολύ κομψά ντυμένη κοπέλα ή οποία όταν κατάλαβε ότι την κοιτούσα ήρθε στο ανοιχτό παράθυρο του συνοδηγού και με ρώτησε αν μου περισσεύουν 2€.

Η κοπέλα φαινόταν Ελληνίδα.

Ξέρω ότι η περιγραφή δεν παραπέμπει σε ιερόδουλη αλλά επειδή η φάση δεν παραπέμπει και σε τίποτα άλλο που να έχω δει, ακούσει ή ζήσει, είπα να ρωτήσω και εσάς μήπως γνωρίζετε κάτι...
Τι ωρα την πετυχες ?
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Πρωινή βόλτα από το τρίγωνο και ξεμούνιασμα σε μια παλιά γνώριμη, την Ελίζαμπεθ, χοντρή και βολική βουλγάρα που πιατσάρει έξω από το Λίμπερτυ.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Αν δεν κανω λαθος οι περισσοτερες στο τριγωνο 30 ζηταγανε, εκτος απο την Αντζελα(κωλαρα) που ζηταγε 20.

Προσωπικά προ οικονομικής κρίσης έβρισκα περιπτώσεις με 15€ +5€ ξενοδοχείο.. άντε και περιπτώσεις που ζητούσαν 20€ αλλά 30€ + που ζητάνε τα τελευταία χρόνια σπάνια.
Τα τελευταία χρόνια την έχουν δεί ντίβες και ζητάνε τον ουρανό με τ'άστρα.. αλλά εάν υποκύπτουμε είμαστε άξιοι της μοίρας μας...
 

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
638
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
5.765
20€ μονο μαγκες , 30€ εχω δωσει μονο στην Λιλη ( παλαια γαματη κορασιδα )
 

giannis939

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
489
Κριτικές
6
Like
1.035
Πόντοι
361
Το 30αρι στο Τριγωνο αν συνυπολογισεις την κατηγορια των γυναικων για την οποια μιλαμε και για τις υπηρεσιες που προσφερουν... δεν ειναι απλα κλεψια... ειναι εγκλημα κατα της ανθρωποτητας...

Ακομα και το 20αρι πολυ ειναι.... αλλα τεσπα....
 

GI

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
9
Like
253
Πόντοι
280
Πέρασμα προχθες το βράδυ , σαπίλα. Παλιά έβρισκες πολύ καλές περιπτώσεις κάτω που δε το πίστευες. Βέβαια τότε δε το εκτιμούσα, τώρα όσο καβλωμένος καινα ήμουν το σκεφτόμουν πραγματικά να χαραμίσω τόσα λέφτα σε αυτές. Καλύτερα να πάω πιο κάτω στο μεταξουργείο να ξεκαβλώσω με 10 ευρώ
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
20€ μονο μαγκες , 30€ εχω δωσει μονο στην Λιλη ( παλαια γαματη κορασιδα )
30 έδινα πιο παλιά στην αλβανιδοκωλάρα και σε μια άλλη ψηλή ξερακιανή, τη Γιάννα από Πολωνία, για να τους ανοίγω τη σούφρα, τώρα ούτε 20 δεν παίρνουν αυτές από εμένα (η Γιάννα έχει εν τω μεταξύ εξαφανιστεί από την πιάτσα).
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.656
Πόντοι
3.656
Χτες κατέβηκα τρίγωνο για ξεφλόκιασμα. Πλήρης απογοήτευση, αλλά τελικά μου έκατσε μια περίπτωση. Έξω από τον Ορφέα, στην κάτω γωνία, μελαχρινή, πολύ λεπτή (δήλωσε πως δεν είναι χρήστρια, αν θέλουμε το πιστεύουμε), πρόσωπο όχι καλό. Ζήτησε 10€, φουλ πρόγραμμα. Η πίπα της ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει, βαθύ λαρύγγι, καθόλου χέρια, κώλος ορθάνοιχτος, βυζί ανύπαρκτο, καθαρή και με ελαφρύ άρωμα. Δήλωσε Νατάσα, από Κέρκυρα, ότι πιάνει πόστο μετά τις 18.30 μέχρι μετά τις 23.00
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
108
Like
812
Πόντοι
81
Χτες κατέβηκα τρίγωνο για ξεφλόκιασμα. Πλήρης απογοήτευση, αλλά τελικά μου έκατσε μια περίπτωση. Έξω από τον Ορφέα, στην κάτω γωνία, μελαχρινή, πολύ λεπτή (δήλωσε πως δεν είναι χρήστρια, αν θέλουμε το πιστεύουμε), πρόσωπο όχι καλό. Ζήτησε 10€, φουλ πρόγραμμα. Η πίπα της ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει, βαθύ λαρύγγι, καθόλου χέρια, κώλος ορθάνοιχτος, βυζί ανύπαρκτο, καθαρή και με ελαφρύ άρωμα. Δήλωσε Νατάσα, από Κέρκυρα, ότι πιάνει πόστο μετά τις 18.30 μέχρι μετά τις 23.00


Φορουσε μαυρα κολλητα δερματινα ρουχα????
 

ivantisdamecina

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2008
Μηνύματα
108
Like
812
Πόντοι
81
Σμρ περασμα με αυτοκινητο στο τριγωνο μετα απο καταθεση στο πριβε σε 24χρονο στανταρακι....Ειδα καποδιστριου την.σοφια 2 αλλα τελειωμενα πακιστανακια.κ στην κατω γωνια.μια.πιτσιρικα τοταλ μπλακ δερματινα με πιρσινγκ μυτη αν ειδα καλα.Ξερει.καποιος κατι???
 

KATASKOPOS

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
478
Κριτικές
3
Like
80
Πόντοι
1
Βιολέτα. Βουλγάρα milf. 2 εκτονώσεις 30 ευρώ. Μασαζακι . Ξενοδοχείο lito. 22:30 το βράδυ. Η συνάντηση περιείχε και φετιχιστική συμπεριφορά : δάγκωμα πέους, χαστούκια στο πρόσωπο μου και στα κωλομερια μου .....
 

Συνημμένα

  • IMG_20211009_224325.jpg
    IMG_20211009_224325.jpg
    2,9 MB · Εμφανίσεις: 228

tasani44

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2021
Μηνύματα
159
Like
332
Πόντοι
21
Βιολέτα. Βουλγάρα milf. 2 εκτονώσεις 30 ευρώ. Μασαζακι . Ξενοδοχείο lito. 22:30 το βράδυ. Η συνάντηση περιείχε και φετιχιστική συμπεριφορά : δάγκωμα πέους, χαστούκια στο πρόσωπο μου και στα κωλομερια μου .....
Ωραιος φιλε για ποση ωρα ηταν οι 2 εκτονωσεις ?
 

lesa.l

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
275
Κριτικές
6
Like
465
Πόντοι
21
Περασμα απο Τριγωνο σημερα 13:00.... το απολυτο τιποτα....
Τις Κυριακές μπορεί να πετύχεις και αματούρια που κάνουν περιστασιακά το επάγγελμα στο ρεπό που έχουν από άλλη δουλειά.
Συνήθως παραδουλεύτριες που τις καθημερινές φροντίζουν κανένα παππού ή γιαγιά και η Κυριακή τους είναι ελεύθερη για βόλτα.
Έχει τύχει κατά καιρούς έτσι να γνωρίσω και να σμπρώξω διάφορες τέτοιες τύπισσες.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.569
Like
13.656
Πόντοι
3.656
είχα γράψει ...
Χτες κατέβηκα τρίγωνο για ξεφλόκιασμα. Πλήρης απογοήτευση, αλλά τελικά μου έκατσε μια περίπτωση. Έξω από τον Ορφέα, στην κάτω γωνία, μελαχρινή, πολύ λεπτή (δήλωσε πως δεν είναι χρήστρια, αν θέλουμε το πιστεύουμε), πρόσωπο όχι καλό. Ζήτησε 10€, φουλ πρόγραμμα. Η πίπα της ήταν από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει, βαθύ λαρύγγι, καθόλου χέρια, κώλος ορθάνοιχτος, βυζί ανύπαρκτο, καθαρή και με ελαφρύ άρωμα. Δήλωσε Νατάσα, από Κέρκυρα, ότι πιάνει πόστο μετά τις 18.30 μέχρι μετά τις 23.00...

Επειδή δέχτηκα πμ αμέλησα να γράψω πως η πιο πάνω είναι γύρω στα 40, μην σας μπερδέψω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom