Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

nectar

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
590
Κριτικές
10
Like
533
Πόντοι
6.065
Βρεθηκα χθες αθηνα-ειμαι απο επαρχια-και πηρα τηλεφωνο τη βυκι απο το post που εχει δημοσιευσει συναδελφος,το κοριτσακι ειναι πρεζακι.Ηταν πλατεια βαθης ,μολις το ειδα καταλαβα οτι παιρνει πρεζα,το καταλαβαινει κανεις και απο τη φωνη.ειναι μικροκαμωμενη αλλα.......μακρια.
Οσο για την ποπη που εχει αναφερθει το τηλεφωνο ειναι κλειστο.
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Βρεθηκα χθες αθηνα-ειμαι απο επαρχια-και πηρα τηλεφωνο τη βυκι απο το post που εχει δημοσιευσει συναδελφος,το κοριτσακι ειναι πρεζακι.Ηταν πλατεια βαθης ,μολις το ειδα καταλαβα οτι παιρνει πρεζα,το καταλαβαινει κανεις και απο τη φωνη.ειναι μικροκαμωμενη αλλα.......μακρια.
Οσο για την ποπη που εχει αναφερθει το τηλεφωνο ειναι κλειστο.
ειναι αρκετες πρεζακια....οι καλες δουλευουν λιγο και μετα μεσω τηλεφωνων κοβουν το πεζοδρομιο και κανουν βιζιτες σε ξενοδοχεια.....
 

Stavros76

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
56
Like
2
Πόντοι
0
Χτες κατα τις 3 παρα τη νυχτα περναγα απο Σολωνος.Εκτος απο τις καθιερωμενες τυπισσες στα γνωστα σημεια, πιο χαμηλα στη Σολωνος (λιγο πανω απο Κανιγγος) ηταν ενα δυνατο ξανθο με πολυ δυνατες βυζαρες.Φοραγε μαυρη φουστιτσα και ενα ροζ τοπακι.Πολυ ωραιο προσωπο - καμια σχεση με πρεζακι.Δεν την ειχα ξαναδει...
Δυστυχως ειχα γκομενα στο αμαξι και δεν καταφερα να ερευνησω το θεμα ενδελεχως.Παντως εντος των ημερων θα κατεβω να τσεκαρω.
Αν παντως καποιος συναγωνιστης κατεβει προσ τα κει, ας το τσεκαρει.Η γκομενα ηταν λιγο πιο πανω απο τη δεξια στροφη προς εξαρχεια (οχι τη Χαριλαου Τρικουπη, την επομενη δεξια) εκει που εχει ενα παρκιν και ενα μικρο παζοδρομο....
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Φιλοι συναγωνιστες κανοντας βολτα εχτες το βραδυ πετυχα τα εξης 1ον στην παραλιακη οπως ερχομαστε απο γλυφαδα προς πειραια στην σταση πριν το οστρια μια πουτανα η οποια αφου πλησιασα ζητησε 50 ? στο αμαξι ολα εκτος πρωκτικο.Πειτε μου για την συγκεκριμενη πιατσα τι παιζει εχω ακουσει διαφορα για τα παλια τα χρονια εκει.
2ον (και τοπ) Κατεβαινοντας απο σολωνος στην διασταυρωση με την 3ης σεπτεμβριου απεναντι απο τις μαυρουκες ηταν ενα υπεροχο ξανθο μωρακι ελληνιδουλα.Μου ζητησε 40? και 15? το ξενοδοχειο.Δεν ειχα αλλο χρονο και εφυγα.Σημειωση αυτο εγινε περιπου στις ΄1:30.Ξερει κανεις τιποτα για το μωρο αν αξιζει και τα λοιπα?
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
850
Κριτικές
40
Like
4.207
Πόντοι
6.555
Η σταση πριν το οστρια ειναι η 4η καλαμακιου. Εκει χρονια τωρα ακομα και το πρωι κανουν πιατσα μια μελαχρινη 40+ και μια ξανθουλα 30+. Η μελαχρινη μπαζο η ξανθια καλη. Δεν τις εχω παρει ποτε αλλα λογω δρομολογιου δουλεια-σπιτι τις βλεπω καθημερινα. Με την ξανθουλα εχει παει συναδελφος σε ξενοδοχειο ακριβως στον 1ο παραλληλο της παραλιακης πισω απο την σταση 15 ευρωπουλα + 50 η πουτανα. Θα τις δειτε να καθονται στο παγκακι της στασης σαν να περιμενουν λεωφορειο  :)
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Η συγκεκριμενη που ειδα εγω στην 4η καλαμακιου ηταν μπαζο και κοντα στα 50.Με ενδιαφερει πολυ για το αλλο το μωρο αν ξερει κανεις κατι.Φαινοταν πιπινα ηταν κουκλι και οπως ειπα αν ακουσα καλα την προφορα της ελληνιδα.Ψιλοπροτιμω τα εγχωρια προιοντα  :) :)
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Οποιος έχει πάει με τις συγκεκριμένες κοπέλες ασ μας ενημερώσει για το service!! Thanks

Η σταση πριν το οστρια ειναι η 4η καλαμακιου. Εκει χρονια τωρα ακομα και το πρωι κανουν πιατσα μια μελαχρινη 40+ και μια ξανθουλα 30+. Η μελαχρινη μπαζο η ξανθια καλη. Δεν τις εχω παρει ποτε αλλα λογω δρομολογιου δουλεια-σπιτι τις βλεπω καθημερινα. Με την ξανθουλα εχει παει συναδελφος σε ξενοδοχειο ακριβως στον 1ο παραλληλο της παραλιακης πισω απο την σταση 15 ευρωπουλα + 50 η πουτανα. Θα τις δειτε να καθονται στο παγκακι της στασης σαν να περιμενουν λεωφορειο  :)
 

unique

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
Το διαβασαν αρκετοι το αρθρο ρε γαμωτο δεν ξερει κανεις για το μωρακι στην 3ης σεπτεμβριου?Αν οντως δεν το ξερετε ψαξτε το αξιζει ο κοπος αν παλι καποιος ξερει κατι ας στειλει τα φωτα του?
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παιδες ημουνα κατα τις 7:30 στην γνωστη πιατσα της Γ'σεπτεμβριου....λοιπον..ιδιες φατσες,αλβανιδες ποιο πολυ,και η γνωστη ανννα ,ειχε γινει θεμα παλιοτερα,...την ρωτησα τα κλασσικα και μου ειπε 30 +15 ξενοδοχειο,την εκανα ομως γιατι ειχα δουλεια....με βλεπω ομως να την πηδαω γιατι ειναι καλη περιπτωση..καλο σωμα,και πολυ καλο κολι!!!!!
 

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Μπραβο πιστευω πως παρεδωσες ενα αριστο μαθημα ελληναριας.... :grin: :grin:
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
τελικα δεν μας ειπες καλο το footjob αν ειναι να παμε κι εμεις?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
θυμασαι μηπως το ονομα της?ειχε καθαρα ποδια η μυριζαν?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μπορεις σε παρακαλω να μου κανεις μια περιγραφη και τι φοραγε μπας και την αναγνωρισω?
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Και γιατί η έλλειψη μπιμπικιού δηλώνει ότι ήταν νέα?
 

tay65

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Το μπιμπίκι τώρα τί σχέση έχει;
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
ρε παιδια στο θεμα μας............πουτανοπιατσες λεει το θεμα και εγω διαβαζω για μπιμπικια!!!!! για να επανελθουμε.....
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.636
Πόντοι
456
Παντως Θουκυδιδου μη κανετε το κοπο να πατε,δε παιζει απολυτως τιποτα,αφηστε που και τις 2 βραδυες που περασα επεσα πανω σε μπατσαδικο.

Η τυπισσα στη στα σταση στη παραλιακη λιγο πιο πανω ειναι μαυρο χαλι (για τη βραδυνη μιλαω)
 

nikpony

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Ποια Θουκυδίδου ρε παιδιά;Αυτή που είναι πεζόδρομος τώρα;Μια κάθετη στην Αμφιθέας αν δε κάνω λάθος που δεν παίζει απολύτως τίποτα και δεν μοιάζει με πιάτσα..ξέρετε κανένα άλλο στέκι των εκεί περιοχών;
 

tin_kanw_sfentona

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
176
Κριτικές
17
Like
8
Πόντοι
11
Χθες εκανα την πρωτη "αποπειρα" μου στο συγκεκριμενο προιον στην πιατσα της 3 Σεπτεμβριου..Ηταν μια μικρουλα Πολωνεζα 20 χρονων ονοματι Συλβια..Αρκετα κοντη ξανθια μικρο βυζακι φορουσε ροζ τοπακι και σορτσακι..Στα πρακτικα θεματα καλη πιπα ανεβηκε αποπανω αδιαμαρτυρητα και εκατσε αρκετα σε αυτη τη σταση,γενικα εβγαζε μια καθαριοτητα και δεν σιχαινοσουνα..Στα συν οτι στο τελος εκανε ντους για τον επομενο..Overall η φαση δεν με ενθουσιασε με ολους τους σκατονταβαδες να αραζουν σε αυτη τη σιχαμενη γωνιακη καφετερια,εκτος και αν παιζει κανενα πολυ καλο μουνι(ειχε χθες μια ωραια με ασπρη φουστα η οποια ομως εφυγε σε καποια φαση κ δεν την προλαβα..)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom