Νέα

Πιάτσες Αθήνας (Πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spunky13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 4M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

cm615et

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Φεβ 2006
Μηνύματα
637
Κριτικές
12
Like
187
Πόντοι
5.765
πέρασα πριν από λίγη ώρα από εκεί και δεν είχε τίποτα αξιόλογο. κάτι χοντρές οι οποίες από την ζέστη ήταν έτοιμες να πέσουν κάτω (λογικό αφού είχε κοντά στους 35C)
αυτές που λέτε τι ώρες είναι στην πιάτσα?

Απογευματακι μετα τις 7 ...
 

Zedd

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2005
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
στη γνωστη 3ης Σεπτεμβρίου γωνία πήρα Άννα έχθές κατα τις 01.00, κοντούλα, γυρω στα 18-19 μετριο βυζι τέλειο κωλαράκι, 50 + ξενοδοχειο με ξεσούφωτη πίπα, απο συμμετοχή λίγα πράγματα όνως , αλλά το ότι ήταν πιπινάκι τέλειο (όχι πρεζάκι, ελληνίδα) + το άψογο ξενοδοχείο για τέτοια φάση (ντούζ, καθαρό, air condition tv 15 ευρώ) και ζητώντας ότι ήθελα στο δωματιο, ευγενικά πάντα, δίνω ένα 8/10
Το μικρό κανει και βίζιτες , πηρα και τηλ αλλά δεν ρώτησα τιμή ... βλέπουμε
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
Σημερα ηταν μια πολυ φρικεζι μερα για μενα. Το πρωι περασα απο 3ης σεπτεμβριου καθως πηγαινα για δουλεια. Ενα μεγαλο τιποτα... !!!

Το μεσημερι καθως πηγαινα για μια εξωτερικη δουλεια στην πλατεια εξαρχειων μου την επεσαν κατι αλβανοι για να μου παρουν τα λεφτα !

Ευτυχως καταφερα κ ξεγλυστρισα κ την γλυτωσα ! Δεν δοθηκε συνεχεια.. Ετρεξα κ λιγο κ τα λοιπα....

Το βραδυ κατα τις 21.10 σχολασα κ ειπα να κατεβω φυλης. Κατεβηκα κ επισκευτηκα την Αννα διπλα στο βενζιναδικο. Παρολο που παντα στο παρελθον ηταν πολυ εξυπηρετικη, σημερα ηταν σχετικα κρυοκωλη !!!
Τζιφος... τσαμπα τα 20ευρω.

Κατεβηκα με τα ποδια ως τις αρχες τις 3ης σεπτεμβριου. Ειδα μια λεπτη ξανθουλα πολυ συμπαθητικη να στεκεται απεναντι απο την μεγαλη σταση. Προτου προλαβω να την δω καλα καλα της την επεσε ψυχρα ενας 50αρης μαλλον αλλοδαπος κ επειδη ημουν κ σχετικα κοντα τους ακουσα κ την συζητηση που ειχαν ! Της ειπε στεγνα " Γεια σου, παμε... κ της εβαλε στα χερια ενα χαρτονομισμα ! Αυτη παντως ηταν σκεπτικη κ φανηκε στεναχωρημενη ! Μετα απο λιγα δευτερολεπτα την πηρε κ εφυγαν. Λυγησε η καρδια μου... ηταν τοσο ομορφη, κριμα που εμπλεξε σε αυτο το καναλι...

Το κερασακι στην τουρτα ηταν στο λεωφορειο που μου την επεσε ενας πουστης 23αχρονος. Φρικεζι...
 
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Σημερα ηταν μια πολυ φρικεζι μερα για μενα. Το πρωι περασα απο 3ης σεπτεμβριου καθως πηγαινα για δουλεια. Ενα μεγαλο τιποτα... !!!

Το μεσημερι καθως πηγαινα για μια εξωτερικη δουλεια στην πλατεια εξαρχειων μου την επεσαν κατι αλβανοι για να μου παρουν τα λεφτα !

Ευτυχως καταφερα κ ξεγλυστρισα κ την γλυτωσα ! Δεν δοθηκε συνεχεια.. Ετρεξα κ λιγο κ τα λοιπα....

Το βραδυ κατα τις 21.10 σχολασα κ ειπα να κατεβω φυλης. Κατεβηκα κ επισκευτηκα την Αννα διπλα στο βενζιναδικο. Παρολο που παντα στο παρελθον ηταν πολυ εξυπηρετικη, σημερα ηταν σχετικα κρυοκωλη !!!
Τζιφος... τσαμπα τα 20ευρω.

Κατεβηκα με τα ποδια ως τις αρχες τις 3ης σεπτεμβριου. Ειδα μια λεπτη ξανθουλα πολυ συμπαθητικη να στεκεται απεναντι απο την μεγαλη σταση. Προτου προλαβω να την δω καλα καλα της την επεσε ψυχρα ενας 50αρης μαλλον αλλοδαπος κ επειδη ημουν κ σχετικα κοντα τους ακουσα κ την συζητηση που ειχαν ! Της ειπε στεγνα " Γεια σου, παμε... κ της εβαλε στα χερια ενα χαρτονομισμα ! Αυτη παντως ηταν σκεπτικη κ φανηκε στεναχωρημενη ! Μετα απο λιγα δευτερολεπτα την πηρε κ εφυγαν. Λυγησε η καρδια μου... ηταν τοσο ομορφη, κριμα που εμπλεξε σε αυτο το καναλι...

Το κερασακι στην τουρτα ηταν στο λεωφορειο που μου την επεσε ενας πουστης 23αχρονος. Φρικεζι...
   
πω πω ρε συ...τι γινεται...και μονο που το διαβασα μαυρισα...φαντασου να μου τυχαιναν κιολας....ουτε να σε μουτζωναν...τεσπα...
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
964
Κριτικές
67
Like
296
Πόντοι
5.855
Κακοτυχια κ πουτανοπιατσες μερος 2ο :Την Κυριακη 14/8 το βραδυ ειχα βγει σε ενα μπαρ στην Αιγινα κ γνωρισα μια ελληνοσουηδεζα σαν τα κρυα τα νερα. Αφου γνωριστηκαμε καλα κ συζητουσαμε κανα 2ωρο αποφασισαμε να κλεισουμε ραντεβου για την επομενη μερα για να γνωριστουμε καλυτερα! Απο οτι φανηκε πρεπει να γουσταρε γιατι με κοιτουσε στα ματια συνεχεια κ χαμογελουσε στις ωραιες ατακες που τις ελεγα. Την επομενη μερα πηγα την ωρα που ειχαμε κανονισει κ δεν ηταν ! Περιμενα μια ωρα κ 20 λεπτα κ αφου δεν ειχε φανει ηπια στα γρηγορα τα ποτα μου κ την εκανα. Εκανα μια βολτα τριγυρω κ ξαναγυρισα στο μπαρ που ημουν μηπως ειχε ερθει. Τιποτα.. Μετα απο ενα λεπτο την εκανα απο το μπαρ κ καθως ανεβαινα τον κεντρικο δρομο με τα μπαρ την ειδα μαζι με 2 αλβανους !!! Εμεινα κοκκαλο ! (Το προηγουμενο βραδυ μου ειχε πει στην κουβεντα που ειχαμε οτι συχαινεται τους αλβανους !!!) Το τσιγαρο που καπνιζα επεσε απο το στομα μου απο την φρικεζι αυτη εκπληξη κ επισης κ το κινητο μου απο τα χερια μου... Με κοιταξε κ μου ειπε γεια ! της ειπα γεια κ εφυγα....

Εντελως λιωμα ψυχολογικα εκατσα κανα μισαωρο σε κατι σκαλακια στην πλατεια κ αφου συνειδητοποιησα καλα την μεγαλειωδη ηττα που
εφαγα ειπα να κανω ενα νεο crusing. Σε ενα αλλο μπαρ ποιο κατω ειδα 2 ωραια κοριτσακια 20χρονα κ ειπα να κανω κινηση. Εκατσα στο διπλα τραπεζι κ προτου καλα καλα τις δω πληρωσανε κ εφυγαν !!! Δεν προλαβα να κανω τιποτα ! Ολα εξελιχθηκαν σε δευτερολεπτα ! Εντελως χωμα ψυχολογικα μετα απο την 2η ηττα αποφασισα να γυρισω σπιτι. Παω να παρω ταξι τιποτα ... Δεν με επαιρναν λογω οτι πηγαιναν σε αλλα μερη... Τελικως με τα πολλα καταφερνω κ βρισκω εναν κ τι μου λεει ρε παιδια !!! "Ασε τωρα που να σε παω ... Εχω πιει 4 κρασια κ δεν μπορω να οδηγησω....." Παντελως εξουθενωμενος ψυχολογικα κ σωματικα αποφασιζω να γυρισω με τα ποδια !!! Σε 2,5 ωρες εφτασα σπιτι κατακοπος, λιωμα κ απελπισμενος σε απιστευτο βαθμο.... Η πιο φρικτη μερα των τελευταιων ετων....
 
OP
OP
spunky13

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Κακοτυχια κ πουτανοπιατσες μερος 2ο :Την Κυριακη 14/8 το βραδυ ειχα βγει σε ενα μπαρ στην Αιγινα κ γνωρισα μια ελληνοσουηδεζα σαν τα κρυα τα νερα. Αφου γνωριστηκαμε καλα κ συζητουσαμε κανα 2ωρο αποφασισαμε να κλεισουμε ραντεβου για την επομενη μερα για να γνωριστουμε καλυτερα! Απο οτι φανηκε πρεπει να γουσταρε γιατι με κοιτουσε στα ματια συνεχεια κ χαμογελουσε στις ωραιες ατακες που τις ελεγα. Την επομενη μερα πηγα την ωρα που ειχαμε κανονισει κ δεν ηταν ! Περιμενα μια ωρα κ 20 λεπτα κ αφου δεν ειχε φανει ηπια στα γρηγορα τα ποτα μου κ την εκανα. Εκανα μια βολτα τριγυρω κ ξαναγυρισα στο μπαρ που ημουν μηπως ειχε ερθει. Τιποτα.. Μετα απο ενα λεπτο την εκανα απο το μπαρ κ καθως ανεβαινα τον κεντρικο δρομο με τα μπαρ την ειδα μαζι με 2 αλβανους !!! Εμεινα κοκκαλο ! (Το προηγουμενο βραδυ μου ειχε πει στην κουβεντα που ειχαμε οτι συχαινεται τους αλβανους !!!) Το τσιγαρο που καπνιζα επεσε απο το στομα μου απο την φρικεζι αυτη εκπληξη κ επισης κ το κινητο μου απο τα χερια μου... Με κοιταξε κ μου ειπε γεια ! της ειπα γεια κ εφυγα....

Εντελως λιωμα ψυχολογικα εκατσα κανα μισαωρο σε κατι σκαλακια στην πλατεια κ αφου συνειδητοποιησα καλα την μεγαλειωδη ηττα που
εφαγα ειπα να κανω ενα νεο crusing. Σε ενα αλλο μπαρ ποιο κατω ειδα 2 ωραια κοριτσακια 20χρονα κ ειπα να κανω κινηση. Εκατσα στο διπλα τραπεζι κ προτου καλα καλα τις δω πληρωσανε κ εφυγαν !!! Δεν προλαβα να κανω τιποτα ! Ολα εξελιχθηκαν σε δευτερολεπτα ! Εντελως χωμα ψυχολογικα μετα απο την 2η ηττα αποφασισα να γυρισω σπιτι. Παω να παρω ταξι τιποτα ... Δεν με επαιρναν λογω οτι πηγαιναν σε αλλα μερη... Τελικως με τα πολλα καταφερνω κ βρισκω εναν κ τι μου λεει ρε παιδια !!! "Ασε τωρα που να σε παω ... Εχω πιει 4 κρασια κ δεν μπορω να οδηγησω....." Παντελως εξουθενωμενος ψυχολογικα κ σωματικα αποφασιζω να γυρισω με τα ποδια !!! Σε 2,5 ωρες εφτασα σπιτι κατακοπος, λιωμα κ απελπισμενος σε απιστευτο βαθμο.... Η πιο φρικτη μερα των τελευταιων ετων....
...παντως για μενα πηγαινε σε καμια εκκλησια αναψε και κανενα κερακι...δεν ξερεις μπορει να εισαι σε bad mood!!!!!
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Ρε φιλε maxiti μηπως το αληθινο σου ονομα ειναι ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ;;;;;;
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.102
Like
139
Πόντοι
16
σορρυ φιλάρακο maxiti αλλα μ'εκανες και γελασα :cheesy:!!!
Τα παθη σου περα απ οτι εισαι λιγακι γκαντεμης  αποδεικνύουν για αλλη μια φόρα οτι οι γκομενες δεν ξέρουν τι θελουν και οτι ειναι ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Είμαι προχθές σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στο Φάληρο και περιμένω την Trinitty από την Πόπη.
Στο διπλανό δωμάτιο η γκόμενα τα έχει δώσει όλα και έχω στήσει αυτί.Ξαφνικά ακούω χτύπημα στην πόρτα και πηγαίνω να ανοίξω (είμαι με την πετσέτα στην μέση)
Δυστυχώς ήταν η γκόμενα που πήγαινε ο έταιρος διπλανός μου και επειδή οι πόρτες ήταν δίπλα ,δίπλα  μπερδεύτηκα.Η γκόμενα μία καστανή γύρω στο 1,75 με ώραίο σώμα μου χαμογέλασε και μπήκε δίπλα.
Σε 20' χτυπάει η πόρτα μου και σκέφτομαι επιτέλους ήρθε ,ανοίγω και βλέπω μπροστά μου την ίδια γκόμενα πο μπήκε πριν δίπλα.
Μένω να την κοιτάω σαν μ.. και ρωτάω τί θέλει.
Μου λέει
- ήρθα μωρό μου σε άπταιστα Ελληνικά.
- μα δεν περιμένω εσένα, της απαντώ
- που το ξέρεις, μου ξαναλέει
Της λέω κοίτα ξέρω ποιά περιμένω και το γραφείο είναι γνωστό μου.
Ελα μωρό μου, μου λέει, κράτησε και εμένα και απλώνει χέρι κάτω από την πετσέτα .
Σε παρακαλώ λέω, ο μ... πρέπει να φύγεις αλλά δώσε μου το τηλ.του γραφείου σου να σε πάρω κάποια άλλη φορά
Τί μου απαντάει:
- δώσε μου το δικό σου να σου κάνω αναπάντητη.
Με λένε Κατερίνα και δουλέυω μόνη μου πάρε με όποτε θέλεις.
Πράγματι με καλεί και καταχωρώ το κινητό της στο δικό μου.
Τώρα με έχει φάει η περιέργεια τί στο διάολο έγινε και ήρθε έτσι χύμα η γκόμενα στο δωμάτιο.
Κι αν ήμουν ήδη με άλλη οταν ερχόταν;
Μήπως την ξέρει κανεί σας ρε παιδιά; (πρέπει να είναι Αλβανίδα αλλά μιλάει άπταιστα Ελληνικά),έχει ωραίο κορμί με μικρό στήθος.








 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
τελικα η trinitty ειρθε; η δεν γαμισες καθολου;
 

Επισκέπτης
Μάγκες,ακόμα δεν πήγε 45oC.Ηρεμείστε...
 

astrofisikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
155
Like
26
Πόντοι
1
Α ρε δικέ μου μαλακία έκανες! Θα σου κακοφαινόταν δηλαδή να κράταγες και αυτή?? Ασε που μπορεί να σου έκανε και κανένα καλό discount!! Αλλη φορά να με παίρνεις μαζί σου! :grin: :grin:

Είμαι προχθές σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονής στο Φάληρο και περιμένω την Trinitty από την Πόπη.
Στο διπλανό δωμάτιο η γκόμενα τα έχει δώσει όλα και έχω στήσει αυτί.Ξαφνικά ακούω χτύπημα στην πόρτα και πηγαίνω να ανοίξω (είμαι με την πετσέτα στην μέση)
Δυστυχώς ήταν η γκόμενα που πήγαινε ο έταιρος διπλανός μου και επειδή οι πόρτες ήταν δίπλα ,δίπλα  μπερδεύτηκα.Η γκόμενα μία καστανή γύρω στο 1,75 με ώραίο σώμα μου χαμογέλασε και μπήκε δίπλα.
Σε 20' χτυπάει η πόρτα μου και σκέφτομαι επιτέλους ήρθε ,ανοίγω και βλέπω μπροστά μου την ίδια γκόμενα πο μπήκε πριν δίπλα.
Μένω να την κοιτάω σαν μ.. και ρωτάω τί θέλει.
Μου λέει
- ήρθα μωρό μου σε άπταιστα Ελληνικά.
- μα δεν περιμένω εσένα, της απαντώ
- που το ξέρεις, μου ξαναλέει
Της λέω κοίτα ξέρω ποιά περιμένω και το γραφείο είναι γνωστό μου.
Ελα μωρό μου, μου λέει, κράτησε και εμένα και απλώνει χέρι κάτω από την πετσέτα .
Σε παρακαλώ λέω, ο μ... πρέπει να φύγεις αλλά δώσε μου το τηλ.του γραφείου σου να σε πάρω κάποια άλλη φορά
Τί μου απαντάει:
- δώσε μου το δικό σου να σου κάνω αναπάντητη.
Με λένε Κατερίνα και δουλέυω μόνη μου πάρε με όποτε θέλεις.
Πράγματι με καλεί και καταχωρώ το κινητό της στο δικό μου.
Τώρα με έχει φάει η περιέργεια τί στο διάολο έγινε και ήρθε έτσι χύμα η γκόμενα στο δωμάτιο.
Κι αν ήμουν ήδη με άλλη οταν ερχόταν;
Μήπως την ξέρει κανεί σας ρε παιδιά; (πρέπει να είναι Αλβανίδα αλλά μιλάει άπταιστα Ελληνικά),έχει ωραίο κορμί με μικρό στήθος.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
μήπως μπορείς να στείλεις το τηλέφωνο της Κατερίνας? αν θέλεις και σε pm...
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
9μ,μ 3Σεπτ και Καποδιστριου ενα πιπινακι με τζιν σορτακι και πορτοκαλι μπλουζακι.......παω να σταματησω με την μηχανη και της την πεφτουν 3 πακιστανοι,,,,,,,ξενερωσα και εφυγα......
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
Δηλαδη αν θελεις σε καποια απο αυτες να σου παρει μονο πιπα πρεπει να πας σε ξενοδοχειο η σε αμαξι?
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Έχει πέσει επιδημία και όλες ξαφνικά κι αφού πάρουν τα λεφτά θυμούνται ότι πονάνε;
 

foot_hunter

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
125
Like
1
Πόντοι
1
Δηλαδη ρε φιλε εδωσες 60 ευρω για μια πιπα? Α πα πα...
 

dom

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
148
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Η πίπα των 20 ευρώ σε μπουρδέλο μπορεί να είναι καλύτερη!
 

livermak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
277
Κριτικές
8
Like
420
Πόντοι
281
Εχτες το βραδυ 22:15 στο γνωστο μερος εκει στην καφετερεια ποθ εχει ηταν ενα ξανθουλη με κοντο μαλλακι ασπρο μινι και ασπρο  μπλουζακι,καθαρο και πολυ μουνακι. Το πλισιαζω και μου λεει 40ευρο.....δεν ειχα διαθεση και τησ λεω να σου δωσω 100 και να παμε για κανενα ποτο και οτι πιεις δικα μου; ,,,,,,,,,,,,,καλο ακουγετε μου λεει αλλα οχι σημερα....απο αυριο ομως............any way next time που θα εχω διαθεση θα το φορτωσω γιατι εινια πολυ μουνιτσα.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom