Νέα

Πέρδονται τα θήλεα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
ειχα μια γκομενα μικρος

και φυσικα εκλανα μπροστα της

μια φορα ειμαστε ξαπλωμένοι κατω απ το παπλωμα και ξαφνικα μυριζω κλανιδι :S

εκλασες?της λεω

συγγνωμη μου φυγε,αχ τι ντροπη ...και μπηκε κατω απ το παπλωμα κι ελεγε ότι δε θα ξαναβγεί απ τη ντροπη της :tooth:

δε μου χει ξανατυχει ποτε με γκομενα

μια άλλη φορα ημουν στα κτελ και διπλα μου καθοταν ένα καλο μουνακι

ρε μαγκες 3 ωρες ταξιδι που καναμε ,δε σταματησε να κλανει.δεν ξερω τι στον πουτσο...αγκινάρες ειχε φαει?μιλαμε αδιάλειπτα και βρωμερες κλανιες

εντωμεταξει σε κάθε πορδο που αφηνε βολευοταν και αλλιως στη θεση...ξερετε,τις κλασσικες κινησεις αμηχανιας που κανουμε όταν θελουμε να καλυψουμε την κλανια

αλλα μιας και πιασαμε το θεμα...μου χει τυχει και μενα στο κτελ να με πιασει αφορητο κλανιδι απ αυτό που αν το κρατησεις πολλη ωρα μετα σε ποναει η κοιλια σου.ημουν τυχερος όμως...καθοταν διπλα μου ένας πακιστανος!οποτε τις αμολαγα ελευθερα αφου ολοι τον πακιστανο θα υποπτευονταν και που και που του ριχνα και καμια θυμωμενη ματια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Γιατί ρεεέεεεε φίλε αυτές ΔΕΝ έχουν ψυχή ;;;;
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.381
Like
26.160
Πόντοι
5.506
ελιωσα....
μας το παιζει και αγλαισμα ο θειος  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.463
Κριτικές
53
Like
9.237
Πόντοι
25.786
9 μελη και 12 επισκεπτες  :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
78.359
Κριτικές
40
Like
19.093
Πόντοι
26.096
Ο νηματοθέτης ευχαριστεί τα μέλη για την συνεχιζόμενη συνεισφορά τους στο παγκοσμίου πολιτιστικής και πολιτισμικής εμβελείας τούτο νήμα.
 

pokahontas

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
16
Like
1.730
Πόντοι
3.425
ειχα μια γκομενα μικρος

και φυσικα εκλανα μπροστα της

μια φορα ειμαστε ξαπλωμένοι κατω απ το παπλωμα και ξαφνικα μυριζω κλανιδι :S

εκλασες?της λεω

συγγνωμη μου φυγε,αχ τι ντροπη ...και μπηκε κατω απ το παπλωμα κι ελεγε ότι δε θα ξαναβγεί απ τη ντροπη της :tooth:

δε μου χει ξανατυχει ποτε με γκομενα

μια άλλη φορα ημουν στα κτελ και διπλα μου καθοταν ένα καλο μουνακι

ρε μαγκες 3 ωρες ταξιδι που καναμε ,δε σταματησε να κλανει.δεν ξερω τι στον πουτσο...αγκινάρες ειχε φαει?μιλαμε αδιάλειπτα και βρωμερες κλανιες

εντωμεταξει σε κάθε πορδο που αφηνε βολευοταν και αλλιως στη θεση...ξερετε,τις κλασσικες κινησεις αμηχανιας που κανουμε όταν θελουμε να καλυψουμε την κλανια

αλλα μιας και πιασαμε το θεμα...μου χει τυχει και μενα στο κτελ να με πιασει αφορητο κλανιδι απ αυτό που αν το κρατησεις πολλη ωρα μετα σε ποναει η κοιλια σου.ημουν τυχερος όμως...καθοταν διπλα μου ένας πακιστανος!οποτε τις αμολαγα ελευθερα αφου ολοι τον πακιστανο θα υποπτευονταν και που και που του ριχνα και καμια θυμωμενη ματια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

'Αρα φταίνε τα ΚΤΕΛ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom