Νέα

Πέρδονται τα θήλεα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Εξαρτατε τα θηλεα,εχει και νταλικερισσες,σαν την παλια μου προϊσταμένη!Μη σας τυχει μαγκες
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
αμα τρωνε πουτσο από το κωλο δεν περδονται.
είναι στη φυση τους οι γκομενες να τον τρωνε από πισω για καλυτερη λειτουρεια του πρωκτου.εξαλλου δεν εχουν προστατη μη παθουν καμια προστατιτιδα όπως παθαινουν οι αντρες όταν τον τρωνε από πισω.
 

gravatakias

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
1.254
Like
810
Πόντοι
96
Κάθε πότε κλάνουν οι γυναίκες?  :think:
Μια φορά και έναν καιρό, ήταν ένας τύπος που πηδούσε μια Ελλεεινίδα στα 4 από τον κώλο, ώσπου του λέει ξαφνικά η γκόμενα: "Μπορείς να μου τον βγάλεις λίγο γιατί θέλω να κλάσω?" και ο τύπος ξενέρωσε..
Φήμη ή πραγματικό γεγονός το περιστατικό?
Άλλες φήμες αναφέρουν ότι οι γυναίκες δεν κλάνουν ποτέ. Τι συμβαίνει τελικά?
Υπάρχουν ζωντανοί μάρτυρες να μας μεταφέρουν την τραυματική τους εμπειρία?
Τα μουνοκλανίδια θεωρούνται αποδεκτά?  :S

 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Έτσι τύπε. Μόνο ποιοτικά νήματα σήμερα!
:heavymetalbig:
 

KavlomenosPoutanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2014
Μηνύματα
389
Like
23
Πόντοι
1
Φυσικά και κλανουν...  :afro: Εγώ με κοπέλα που γνώρισα από instagram στο πρώτο ραντεβού... Και εφόσον την πήρα σπίτι... Την έπιασε κόψιμο... Εκλασε.. Και καπάκι εχεσε  διάρροια.. Εννοείτε πως δεν την γαμησα μετά την έδιωξα... Ήθελε να την πάω και σπίτι της κιόλας...
 

mr.madman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.182
Κριτικές
9
Like
735
Πόντοι
316
Κάθε πότε κλάνουν οι γυναίκες?   :think:
Μια φορά και έναν καιρό, ήταν ένας τύπος που πηδούσε μια Ελλεεινίδα στα 4 από τον κώλο, ώσπου του λέει ξαφνικά η γκόμενα: "Μπορείς να μου τον βγάλεις λίγο γιατί θέλω να κλάσω?" και ο τύπος ξενέρωσε..
Φήμη ή πραγματικό γεγονός το περιστατικό?
Άλλες φήμες αναφέρουν ότι οι γυναίκες δεν κλάνουν ποτέ. Τι συμβαίνει τελικά?
Υπάρχουν ζωντανοί μάρτυρες να μας μεταφέρουν την τραυματική τους εμπειρία?
Τα μουνοκλανίδια θεωρούνται αποδεκτά?  :S


Υπάρχει θέμα ήδη τύπε  :S :S :S
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Φυσικά και κλανουν...  :afro: Εγώ με κοπέλα που γνώρισα από instagram στο πρώτο ραντεβού... Και εφόσον την πήρα σπίτι... Την έπιασε κόψιμο... Εκλασε.. Και καπάκι εχεσε  διάρροια.. Εννοείτε πως δεν την γαμησα μετά την έδιωξα... Ήθελε να την πάω και σπίτι της κιόλας...
αυτα ειναι ωραια γουστα τυπε
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.718
Κριτικές
1
Like
2.076
Πόντοι
606
τυπε υπηρχε το περδονται τα θηλεα  :coffee:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.466
Κριτικές
53
Like
9.254
Πόντοι
25.786
τελικα? κλάνουν και πολύ μάλιστα
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.923
Like
26.828
Πόντοι
5.506
Ενεστώς: Πέρδομαι
Αόριστος: Έπαρδον
Παρακείμενος: Πέπορδα


Το νήμα αυτό ανοίγει με αφορμή το αγωνιώδες υπαρξιακό ερώτημα του κ. Alex71, όπως αυτό διατυπώθηκε στο νήμα των παππούληδων ...


Το ερώτημα αυτό είναι προφανές ότι ταλανίζει τον κ. Alex71, αφού για όλα τα υπόλοιπα ζητήματα έχει ήδη απάντηση ...  :jerking:
Το ερώτημα όμως αυτό ιντρίγκαρε και τον κ. The Saint, ο οποίος φέρεται να αναζητά αιτιολογημένες απόψεις επί του θέματος ...

Δεκτές λοιπόν οι απόψεις και οι γνώμες σας επί του τεραστίου ενδιαφέροντος επιστημονικού τούτου θέματος όχι μόνο για το εάν πέρδονται τα θήλεα αλλά και για τις αιτίες του φαινομένου, το ρόλο της πεολειχίας και της καταπόσεως σπέρματος ή αέρος [ αερόπιπες ] επί του φαινομένου κλπ.
Καλοδεχούμενη βεβαίως και η απάντηση της κας. Wilde Rose, απάντηση την οποία έχει ήδη δώσει, προφανώς, με π.μ. στον κ. Alex71. Ανυπομονούμε λοιπόν να μας διαφωτίσει για την προσωπική εμπειρία της επί του θέματος.
Σας ακούμε λοιπόν ...
ρε μαλακα θειε δικο σου ειναι? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom