Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 808K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

g_anar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Ναι, κάνει πιάτσα εκεί. Μια 20χρονη αλβανιδούλα είναι, την είχα πάρει για μια πίπα πριν 1-1,5 μήνα. Πρέπει να ήταν πρώτες μέρες τότε και ήταν αγχωμένη πολύ, δεν το ευχαριστήθηκα. Για τώρα δεν ξέρω. Θα σου πρότεινα το αντίθετο ρεύμα, ακριβώς απέναντι από το περίπτερο σκεψου, Ειναι 2, μια χοντρουλα ξανθια και μια αλλη. Στην αλλη τον εδινα, στην χοντρη οχι
Τι τίμες έπαιζαν θυμάσαι, και που έιναι η καβάντζα τους εκει, που σε πηγαίνουν;
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
παιδια στο τριγωνακι της παραλιακης προς πειραια ποιες γκομενες παιζουνε και παο τι ωρα και μετα ? ξερει κανεις να μου πει ? ευχαριστω!!
 

eforos

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2006
Μηνύματα
1.118
Like
467
Πόντοι
36
Λογικά λες την Χριστίνα, απίστευτο μωρό όπως το βλέπεις, κοπέλα της διπλανής πόρτας, την έχω πάρει αρκετές φορές με καλές εντυπώσεις
Ρε παιδιά και εγω την ειδα όμορφη αλλα οι τιμες ειναι για Ecort οχι πιάτσας νομίζω
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
497
Πόντοι
301
Παρατηρώ, εδώ και μερικές μέρες, μεγάλη ησυχία.. Είχαμε καμία εκκαθαριστική ?
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Καμία κίνηση σε όλη την παραλιακή πλην Τριγώνου στο συμμαχικό νεκροταφείο...
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
576
Κριτικές
76
Like
12.426
Πόντοι
24.426
Καλησπερα Συναγωνιστές είναι μία ψηλή μελαχρινή κοπέλα το βράδυ στο φανάρι στο ξενοδοχείο κρεολή στην Γλυφάδα έχουμε καμία πληροφορία Πως είναι σε υπηρεσίες
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Βλέπω μια ησυχία τις τελευταίες μέρες.
Αυτή στην Ετεκα απουσιάζει, το τρίο στο τριγωνακι επίσης.
Μόνο η χονδρουλή στο Φλοισβο υπαρχει
 

thanosgeo

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2021
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
133
Πόντοι
0
Καλησπερα Συναγωνιστές είναι μία ψηλή μελαχρινή κοπέλα το βράδυ στο φανάρι στο ξενοδοχείο κρεολή στην Γλυφάδα έχουμε καμία πληροφορία Πως είναι σε υπηρεσίες
50 στο αμάξι, δεν θυμάμαι πόσο στο ξενοδοχείο, αλλά με +50 δίνει και κώλο
 

Mpooumpoukos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
482
Κριτικές
13
Like
4.565
Πόντοι
731
Επειδή είμαι καινούργιος στο άθλημα(έχω πέσει με τα μούτρα βέβαια), σε γενικές γραμμές που κινούνται οι τιμές και για πόση ώρα με τις κοπέλες των φαναριών ;
Με ενδιαφέρει κυρίως για ξενοδοχείο (στο αμάξι δεν πολύ-ψήνω) , είδα και ένα αρκετά εμφανίσιμο κομμάτι την Παρασκευή κατά τις 23:00 στο ύψος της mediastrom στο φανάρι πριν την ακτή του ήλιου αλλά είχα παρέα και δεν ρώτησα.
 

Panos610

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή είμαι καινούργιος στο άθλημα(έχω πέσει με τα μούτρα βέβαια), σε γενικές γραμμές που κινούνται οι τιμές και για πόση ώρα με τις κοπέλες των φαναριών ;
Με ενδιαφέρει κυρίως για ξενοδοχείο (στο αμάξι δεν πολύ-ψήνω) , είδα και ένα αρκετά εμφανίσιμο κομμάτι την Παρασκευή κατά τις 23:00 στο ύψος της mediastrom στο φανάρι πριν την ακτή του ήλιου αλλά είχα παρέα και δεν ρώτησα.
Θα ηθελα και εγω να μαθω πληροφοριες γιατι νεος στο αθλημα....ευχαριστω
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.035
Like
4.367
Πόντοι
1.706
Και γιατί δεν διαβαζετε πίσω στο νήμα να πάρετε τις πληροφορίες...
Υπάρχουν κρυφές δηλαδή και πρέπει κάποιος να τις ζητήσει?
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Σήμερα βόλτα από παραλιακη μέτρησα από το ύψος του Μιράντα μέχρι το τέλος της παραλιακής πριν στρίψουμε για Συγγρού 6 παρουσίες.νεκρα στη περιοχή και λόγω ημερας θα επανέλθω από βδομάδα με περισσότερες πληροφορίες
 

PhantomQ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Κριτικές
10
Like
218
Πόντοι
291
Καλησπέρα παιδιά! Πέρναγα χθες από την περιοχή στο ρεύμα από Γλυφάδα προς Πειραιά, πέτυχα την γνωστή που συχνάζει στο μαρμαρίδη, μια παλιά γνωστή (ονόματα δεν θυμάμαι) ξανθιά με κοντό μισό καρέ μαλλί, λεπτό σώμα ωραίο κώλο αλλά από πρόσωπο μέτρια. Την θυμάμαι από παλιά που σύχναζε στην περιοχή (μένω τα τελευταία χρόνια εξωτερικό). Ήταν στο ύψος μετά το σχολείο. Και τέλος μια μελαχρινή κάπως γεματούλα μέτριο πρόσωπο ήταν στο ύψος του νεκροταφίου λίγο πριν το γνωστό τρίγωνο. Δεν μπόρεσα να σταματήσω για περισσότερες λεπτομέρειες. Μόνο στην παλιά ξανθιά θα σταμάταγα ίσως λόγω σώματος/κώλου κλπ.
 
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
18
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Πέρναγα χθες από την περιοχή στο ρεύμα από Γλυφάδα προς Πειραιά, πέτυχα την γνωστή που συχνάζει στο μαρμαρίδη, μια παλιά γνωστή (ονόματα δεν θυμάμαι) ξανθιά με κοντό μισό καρέ μαλλί, λεπτό σώμα ωραίο κώλο αλλά από πρόσωπο μέτρια. Την θυμάμαι από παλιά που σύχναζε στην περιοχή (μένω τα τελευταία χρόνια εξωτερικό). Ήταν στο ύψος μετά το σχολείο. Και τέλος μια μελαχρινή κάπως γεματούλα μέτριο πρόσωπο ήταν στο ύψος του νεκροταφίου λίγο πριν το γνωστό τρίγωνο. Δεν μπόρεσα να σταματήσω για περισσότερες λεπτομέρειες. Μόνο στην παλιά ξανθιά θα σταμάταγα ίσως λόγω σώματος/κώλου κλπ.
Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες μύστη! Μια διευκρίνηση, τη ξανθία που ανέφερες τι ώρα περίπου την πέτυχες; Το σημείο είναι στο στενό του Hotel Nefeli ;
 

endo con suzen

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
167
Πόντοι
0
Παίδες ερώτηση. Πριν 7-8 χρόνια είχα πάρει το μελαχρινό στη Γλυφάδα στη Φλέμινγκ. Πέρασα προχθές μπας και σβήσω κάτι κοψιδια, και είδα μια που της έμοιαζε πολύ. Σοβαρά τώρα, παίζει να είναι η ίδια με τότε???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom