Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 817K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.435
Πόντοι
506
Ποια ειναι αυτη με τις ποδαρες ρε
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
χθες βραδυ κατα την 1,30 ξανθια με σορτασκι με στρασια και κοτσο μιλαγε μη τυπο εξω απο τον μαρμαριδι και λιηο πιο πάνω !! Τρομερη σε εφάνιση , ξέρουμε τίποτα??
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.037
Like
4.391
Πόντοι
1.706
Να σε ρωτήσω κάτι προσωπικό.....φοράς γυαλιά κανονικα? Μήπως πρέπει να κάνεις ένα έλεγχο οπτικής οξύτητας?
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.037
Like
4.391
Πόντοι
1.706
Εγώ και αν δεν βλέπω τυπε........αλλά θυμάμαι τι διαβαζω στο καλό αυτό νήμα..
.να σε σώσουμε θελω
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
βρε να με σώσετε αλλά να μιλάμε και για την ίδια πάντα και να είμαστε σίγουροι , μιλάμε για την ίδια??
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.435
Πόντοι
506
βρε να με σώσετε αλλά να μιλάμε και για την ίδια πάντα και να είμαστε σίγουροι , μιλάμε για την ίδια??
Ρε μπρο εγώ καταλαβαίνω τις καυλες του κυκλου μας αλλά αυτά "τρομερή σε εμφάνιση" καλο θα ήταν να τα πεις τουλάχιστον μετά τον γιατρο που κουραρει τον kolpos
Ελπίζω να περνας με τα ποδια από το σημείο γιατί αν οδηγάς κιόλας τον ήπιαμε
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
Ρε μπρο εγώ καταλαβαίνω τις καυλες του κυκλου μας αλλά αυτά "τρομερή σε εμφάνιση" καλο θα ήταν να τα πεις τουλάχιστον μετά τον γιατρο που κουραρει τον kolpos
Ελπίζω να περνας με τα ποδια από το σημείο γιατί αν οδηγάς κιόλας τον ήπιαμε
Ναι ρε μπρο οδηγούσα και οπως την ειδα εμενα μου φανηκε μεγαλη καυλα, το πρόβλημα σου εσενα ποιο είναι? Εχεις κατι να μας πεις ? πες το ! Τι μου λες τωρα μαλακιες για γιατρους και τσιμπούκια τίγρης? Αγοράκι μου την πήρες και ηταν μάπα? Πες κατι επι της ουσιας αν ξερεις, αλλιως μην γράφεις την μαλακια σου ρε φιλε, δεν με ενδιαφέρει στο φινάλε...σόρυ κιόλας μπρο !
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
8
Like
499
Πόντοι
301
Ναι ρε μπρο οδηγούσα και οπως την ειδα εμενα μου φανηκε μεγαλη καυλα, το πρόβλημα σου εσενα ποιο είναι? Εχεις κατι να μας πεις ? πες το ! Τι μου λες τωρα μαλακιες για γιατρους και τσιμπούκια τίγρης? Αγοράκι μου την πήρες και ηταν μάπα? Πες κατι επι της ουσιας αν ξερεις, αλλιως μην γράφεις την μαλακια σου ρε φιλε, δεν με ενδιαφέρει στο φινάλε...σόρυ κιόλας μπρο !
Να βοηθήσω την κατάσταση.Επειδή την έχω πάρει, είναι μπαμπάτσικια και καβλιάρα. Από εμφάνιση υστερεί (γούστα είναι αυτά βέβαια) αλλά με τις κατάλληλες προυποθέσεις απογειώνεται..Με πήγε σε ένα στενό καβάτζα πριν την Αλίμου και γυρίσαμε outdoor...Ολοκλήρωση στο καπώ του αυτοκινήτου στα μπούτια της. Και το έχω επαναλάβει δύο φορές μόνο για την ιδέα. Κατα τα άλλα πράγματι δεν είναι για GNTM αλλά απο υπηρεσία, για τα δικά μου γούστα, είναι μια χαρά! Καλά γαμήσια σύντροφοι!
 

johnyharis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
229
Like
293
Πόντοι
21
Να βοηθήσω την κατάσταση.Επειδή την έχω πάρει, είναι μπαμπάτσικια και καβλιάρα. Από εμφάνιση υστερεί (γούστα είναι αυτά βέβαια) αλλά με τις κατάλληλες προυποθέσεις απογειώνεται..Με πήγε σε ένα στενό καβάτζα πριν την Αλίμου και γυρίσαμε outdoor...Ολοκλήρωση στο καπώ του αυτοκινήτου στα μπούτια της. Και το έχω επαναλάβει δύο φορές μόνο για την ιδέα. Κατα τα άλλα πράγματι δεν είναι για GNTM αλλά απο υπηρεσία, για τα δικά μου γούστα, είναι μια χαρά! Καλά γαμήσια σύντροφΦίλ
Αυτο είνια μια χαρά πληροφορία και σε ευχαριστώ ! Φίλε μου στα πεταχτα την ειδα γιατι οδηγουσα ! Δεν ξερω αν λεμε την ιδια γιατι ειναι και μια ξανθια με κωλο εξω απο το σορτσακι αλλα με κοντο μαλλι... αυτη ειχε κοτσιδα ψηλα πιασμενη... και φοραγε και σορτσακι γυαλιστερο στρας... απο τιμες και υπηρεσιες τι λεει? Αλβανακι ειναι??
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.435
Πόντοι
506
Ναι ρε μπρο οδηγούσα και οπως την ειδα εμενα μου φανηκε μεγαλη καυλα, το πρόβλημα σου εσενα ποιο είναι? Εχεις κατι να μας πεις ? πες το ! Τι μου λες τωρα μαλακιες για γιατρους και τσιμπούκια τίγρης? Αγοράκι μου την πήρες και ηταν μάπα? Πες κατι επι της ουσιας αν ξερεις, αλλιως μην γράφεις την μαλακια σου ρε φιλε, δεν με ενδιαφέρει στο φινάλε...σόρυ κιόλας μπρο !
Όταν θα γράφεις δημόσια θα δέχεσαι και απαντήσεις δημόσια.
Είναι τόσο απλό.
Αν θες λοιπόν απαντήσεις στο δικό σου πανευκολο:
Επί της ουσίας λοιπόν αγοράκι μου έγραψες τη μαλακια σου πως είναι τρομερή σε εμφάνιση.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.037
Like
4.391
Πόντοι
1.706
Ο nickpie2008 είναι ο γκουρού σε αυτό το νήμα...... εκφράσεις απαξιωτικές στο πρόσωπο του είναι απαράδεκτη ασέβεια.... τουλάχιστον.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.435
Πόντοι
506
Συναγωνιστές μην εκθιαζετε βίζιτες και μην τις θεοποιειτε
Μεχρθ να τις δείτε στα κανονικά φώτα χωρίς φρου φρου κι αρώματα και χωρίς να δοκιμάσετε υπηρεσίες μην παρασυρεστε .
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.392
Like
69.090
Πόντοι
12.756
Συναγωνιστές μην εκθιαζετε βίζιτες και μην τις θεοποιειτε
Μεχρθ να τις δείτε στα κανονικά φώτα χωρίς φρου φρου κι αρώματα και χωρίς να δοκιμάσετε υπηρεσίες μην παρασυρεστε .
:rockon:
:rockon::rockon:
 

gc_2009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
8
Like
499
Πόντοι
301
Αυτο είνια μια χαρά πληροφορία και σε ευχαριστώ ! Φίλε μου στα πεταχτα την ειδα γιατι οδηγουσα ! Δεν ξερω αν λεμε την ιδια γιατι ειναι και μια ξανθια με κωλο εξω απο το σορτσακι αλλα με κοντο μαλλι... αυτη ειχε κοτσιδα ψηλα πιασμενη... και φοραγε και σορτσακι γυαλιστερο στρας... απο τιμες και υπηρεσιες τι λεει? Αλβανακι ειναι??
Αυτή με το κοντό μαλί , είναι κομοδίνο. Αλβανάκι, τιμές 30-50 + χοτελ. Απο υπηρεσίες , πάνω κάτω ότι προβλέπεται στην παραλιακή. Όπως σου είπα, εγώ πέρασα πολύ καλά, μπορεί και να ήταν τυχαίο.Αν θυμάμαι καλά Αλβανία και πιστεύω, χωρίς σιγουριά πως παίρνει διαπραγμάτευση σε όλα. Προσωπικά μου έκανε., πέρασα καλα.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.435
Πόντοι
506
Αυτή με το κοντό μαλί , είναι κομοδίνο. Αλβανάκι, τιμές 30-50 + χοτελ. Απο υπηρεσίες , πάνω κάτω ότι προβλέπεται στην παραλιακή. Όπως σου είπα, εγώ πέρασα πολύ καλά, μπορεί και να ήταν τυχαίο.Αν θυμάμαι καλά Αλβανία και πιστεύω, χωρίς σιγουριά πως παίρνει διαπραγμάτευση σε όλα. Προσωπικά μου έκανε., πέρασα καλα.
Με τις υγείες σου τυχεροί
Η αλήθεια είναι πως η συγκεκριμένη διαπιστώνω πως έχει πελατεια διότι την ψωνιζουν αρκετά.
Παντως προφανως και η κοπέλα έχει μπει σε διαδικασία αδυνατίσματος γιατί είναι α φυσικά χοντρη
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.037
Like
4.391
Πόντοι
1.706
Ρε σεις....αυτές μπαίνουν μονο σε κυριλέ η και σε βρωμικα.....γιατί τελευταία δεν σηκώνει το παράθυρο του οδηγού και έχει γίνει η Μερσεντές χάλι μαύρο ....ευτυχώς φοράω μάσκα πάντα
 

Συνημμένα

  • IMG_20220906_164642.jpg
    IMG_20220906_164642.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 194

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.803
Like
4.435
Πόντοι
506
Ρε σεις....αυτές μπαίνουν μονο σε κυριλέ η και σε βρωμικα.....γιατί τελευταία δεν σηκώνει το παράθυρο του οδηγού και έχει γίνει η Μερσεντές χάλι μαύρο ....ευτυχώς φοράω μάσκα πάντα
Τυπε τι ίχνη είναι αυτά;Δώσε δω το στο λαο
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.037
Like
4.391
Πόντοι
1.706
Τυπε τι ίχνη είναι αυτά;Δώσε δω το στο λαο
Έχεις μάτι.ξυραφι....για αυτό έχεις πάντα καλή πληροφόρηση για τις γκόμενες στον δρόμο.
Είναι μεγάλη ιστορία για να πω όμως .......
 

g_anar

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2020
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Χτες το βραδυ κατα τις 12.30 γυρνωντας απο γλυφαδα στο γνωστο τριγωνακι ειχε ενα μελαχρινο πιστολετο... Την εχω φορτωσει αρκετα ποιο παλια ονομα δεν θυμαμαι αλλα ειχε υποθει εδω ποιο παλια οτι ειναι ξινη κλπ.
Ψηλοτακουνα πεδιλα με στρας, δερματινη φουστα τοσο κοντη που φαινοντουσαν τα μαγουλακια πισω ,και απο πανω ενα σουτιενο- μπουστακι ολα στη φορα ποδια - μπουτια- πλατη κοιλια... πολυ ωραιο κορμακι ασε αρρωστησα, την φορτωνε ενας τζιπατος και δεν μπηκα στον πειρασμο να περιμενω. Γενικοτερα τιποτα αλλο δεν υπηρχε σε ολο το μηκος της παραλιακης μαλλον διακοπαρουν
Λογικά λες την Χριστίνα, απίστευτο μωρό όπως το βλέπεις, κοπέλα της διπλανής πόρτας, την έχω πάρει αρκετές φορές με καλές εντυπώσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom