Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 847K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Όκ!!! Το βρήκα!! Τώρα πώς το διαγράφω από δω δεν ξέρω! Μοντς help! Είμαι λίγο ασχετούλης από pc.. Αλλά γαμάω καλά αν ενδιαφέρεσαι!
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πηρα μια μαυρομαλλα τουμπανο ρουμανα απο το ιδιο μερος. Αυτη πρεπει να ειναι περιπου 2 μηνες εκει.. μου ζητησε 40 για πιπα μονο, 50 πιπα και σεξ στο αμαξι, 80 μιση ωρα ξενοδοχειο και 100 για μια ωρα. Την πηγα στο παρκινγκ με 50 ευρω για  :pipa2:και  :fuck1: . δεν βιαζοτανε και ηταν προθημη να δωσει φιλια στο στομα. Ειναι αρκετα ψηλη, ωραιο σωμα, ζουμερο κωλο και ομορφη στο πρωσοπο. αυτα για τωρα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Πηρα μια μαυρομαλλα τουμπανο ρουμανα απο το ιδιο μερος. Αυτη πρεπει να ειναι περιπου 2 μηνες εκει.. μου ζητησε 40 για πιπα μονο, 50 πιπα και σεξ στο αμαξι, 80 μιση ωρα ξενοδοχειο και 100 για μια ωρα. Την πηγα στο παρκινγκ με 50 ευρω για  :pipa2:και  :fuck1: . δεν βιαζοτανε και ηταν προθημη να δωσει φιλια στο στομα. Ειναι αρκετα ψηλη, ωραιο σωμα, ζουμερο κωλο και ομορφη στο πρωσοπο. αυτα για τωρα.
ώρα ?
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.947
Κριτικές
27
Like
2.372
Πόντοι
6.955
Εγώ μενω κοντά στον Αλιμο και παιρνώ συχνα απο το εν λόγω σημείο. Μέχρι προχτές δεν είχα πάρει μυρωδιά πως ήταν πουτανόπιατσα. Την Πέμπτη κατα τις 20:00 είδα κάτι γκόμενες στο ύψος περίπου της marfin τράπεζας οι οποίες σίγουρα έκααν πιάτσα. Μπαίνω σήμερα τυχαία εδω και πέφτω σε αυτό το θέμα!
Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι πως οι κατόικοι και τοπικές αρχές επιτρέπουν αυτήν την κατάσταση. Λέγοντας Αλιμος μιλάμε για περιοχή επιπέδου Παπάγου, Ψυχικού ή Πεύκης, τόσο ακριβά είναι τα ακίνητα εκεί και οι κάτοικοι ανω - μεσαίων κοινωνικών τάξεων.
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Γυρω στις 11:30 με 12.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Λέγοντας Αλιμος μιλάμε για περιοχή επιπέδου Παπάγου, Ψυχικού ή Πεύκης, τόσο ακριβά είναι τα ακίνητα εκεί και οι κάτοικοι ανω - μεσαίων κοινωνικών τάξεων.

Τι εννοείς ρε Jim, οι "άνω" και "μεσαίες" κοινωνικές τάξεις δε πηδάνε?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
1. σβηστο απο εδω το ποστ και βάλτο στο ''πουτανόπιατσες αθηνας''
2. εισαι πισω..

1. εμ δεν το βρισκά το άλλο thread!!! Και δέν ξέρω πώς να το μεταφέρω τώρα!!! 
2. αφού δεν ασχολούμε με πιάτσες ρε τρελέ!!! έτυχε να περνάω απλά!!!

Όκ!!! Το βρήκα!! Τώρα πώς το διαγράφω από δω δεν ξέρω! Μοντς help! Είμαι λίγο ασχετούλης από pc.. Αλλά γαμάω καλά αν ενδιαφέρεσαι!

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
και για κλαματα που δεν ξερεις τί αστεράκια μπορεις να βρεις στις πιατσες..  :boobies: :boobies:

Το καλύτερο είναι τo τυχαίο.. Για την συγκεκριμένη που ανέφερα στο thread "πουτανόπιατσες αθήνα" εαν δεν είχα αυτή την ιδεολογικόμαλακιά να μην γουστάρω αλβανέζες πραγματικά θα την έπερνα και θα πέρναγα και σίγουρα καλα!

Δεν είναι τυχαίο που μόνο μερσεντικά και μπεμβεδικά πολυτελιάς αναμέναν να ψωνίσουν.

Δεν ξεχνώ τα λόγια σου επίσεις!!!! Είπες οτί το καλύτερο γαμίσι το χεις κάνει με αλβανέζα.. αλλά είπα.. ιδεολογικομαλακιά μου!! :grin:
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Δεν ξεχνώ τα λόγια σου επίσεις!!!! Είπες οτί το καλύτερο γαμίσι το χεις κάνει με αλβανέζα.. αλλά είπα.. ιδεολογικομαλακιά μου!! :grin:
οχι το καλλιτερο γαμησι. το καλλιτερο γαμησι σε βιζιτα.

το καλλιτερο γαμησι μου το μοιραζονται δυο αλλες. οι πρωην γυναικες μου..  :P
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
Τι εννοείς ρε Jim, οι "άνω" και "μεσαίες" κοινωνικές τάξεις δε πηδάνε?
τους χαλανε το ιματζ εκει πρεπει να πανε σε ποιο λαικες γειτονιες με την διαφορα οτι και στις πιο λαικες γειτονιες υπαρχουν ατομα με μεγαλυτερο εισοδημα απο αυτους που μενουν σε χαι κλας περιοχες.
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
οχι το καλλιτερο γαμησι. το καλλιτερο γαμησι σε βιζιτα.

το καλλιτερο γαμησι μου το μοιραζονται δυο αλλες. οι πρωην γυναικες μου..  :P

Ε ναι ρε! Αυτό εννοείτε! Αφού για βίζιτες μιλάμε! Λές να έχω άποψη για τις γυναίκες σου? ? ? :)
 

centrino

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
6.210
Like
657
Πόντοι
146
Το συγκεκριμένο σημείο είναι γνωστό από παλιά - οι ώρες που βγαίνουν δεν είναι τακτικές και οι κοπελιές δεν είναι "μόνιμες".

Μετά τα μεσάνυχτα και μέχρι τις 02:00+ πάντως βρίσκει κανείς 2-3 αλλοδαπές μετά τα έππιπλα του Κούρτη επί της Ποσειδώνος (Ρεύμα πρός Πειραιά στο ύψος της καφετέριας 'Οστρια περίπου). Ξενοδοχεία υπάρχουν παντού γύρω και αργά το βράδυ όλο και κάπου θα βρεί κανείς να παρκάρει.

Επίσης νωρίς το μεσημέρι υπάρχουν διάφορες ξέμπαρκες περιστασιακές στα στενά γύρω από την Θουκυδίκου. Πάντως συνολικά δεν έχω δεί κάτι το αξιοσημείωτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom