Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 807K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ilioupolis

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
χτες το βράδυ κατά τις 11:00 έτυχε να περασω απο εκεί και υπήρχαν τουλάχιστον 7 τεμάχια στο δρόμο εκεί και πολλούς συνάδελφους που φορτώνανε για τα κοντινά ξενοδοχεία... αν κάποιος μπορεί ας ενημερώσει.....  :think:
 

thanos77777

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
mages tzampa kopos ekei meno savoures gries k panakrives gia savouragamides standar
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
h ksanthia exi polu wraies podares alla mapa psilo skylisio. den exo pai mazi ths omos giauto apo gamisi den boro na pw.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Μια με κοντό μαλλί;
 

deepboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Mexri tous omous apo oti thimame..
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
Αν λέτε για την βουλγάρα την κοντούλα με τα τατοο είναι πολύ καλή.. το όνομα της είναι Ιωάνα.. Την ήρα για πίπα στο αμάξι αλλά με ξενέρωσε ένα πραγμα.. ¨Οταν πήγαμε στο Parking πήρε τηλέφωνο τον νταβά και του είπε :  έλα στο parking είμαι αν γίνει κάτι "  Ξενέρωσα και της λέω " σου φενομαι για άνθρωπος που να θέλει να σου κάνει κακό? "  Ήμαρτον.. λες και είμαι σε καμια γειτονία του LAS ΩEGAS που τα ναρκωτικά και οι βιασμοί γίνοντε καθε λεπτό..  (sorry για ορθογραφία αλλά είμαι βιαστικός)
 

orthios_panta

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
η πιατσα εκει δουλευει η οχι συναδελφοι?
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
η πιατσα εκει δουλευει η οχι συναδελφοι?

Οποτε καύλώσουν πάνε οι γκόμενες εκεί.. τώρα ιδικά που το καλοκαιράκι έφυγε ίσως δυσκολευτείς να τις βρεις! Αν θέλει κάποιος όμως έχω το τηλέφωνο της βουλγάρας που προανέφερα..
 

nikelspil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2008
Μηνύματα
39
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
την πεμπτη το βραδυ κατα τισ 11 ηταν μια(λογικα οχι η καλη)και μου ειπε 100 ευρω και το ξενοδοχειο.επειδη ημουν με ενα φιλο της ειπαμε για παρτουζα και δεν δεχεται.αυτα.
 

giannispeiraias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
0
Γεια χαρα παλικαρια σε ολους!σε χτεσινη βολτα απο παραλιακη εθεαθησαν 3 καινουργια τεμαχια αξιογαμητα!ειδικα το 1 ηταν τουμπανο!ενα εκατομπαλο το μαλλι!!!τα λεμε
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157

giannispeiraias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
0
κατα τις 1 ητανε και γενικα υπηρχε κοσμος και κινηση
 

giannispeiraias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
0
στο ιδιο σημειο λεμε ρε μαγκες στη παραλιακη λιγο μετα τα επιπλα σκουρτη.στισ 1 το βραδυ
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Θα ξεφύγω λίγο από το thread και θα κατεβάσω την ποιότητα αλλά πρέπει να το πώ! Στις 4.00 ακριβώς τα ξημερώματα μέρα τετάρη πλατεία βάθης έχει αράξει ένα ξανθό μωράκι το πολύ 21 χρονών και έχει σχηματίσει ουρά τουλάχιστον 5 πολυτελών αυτοκινήτων! Αράζω με το φίλο μου και περιμένουμε στην ουρά λες και ήμαστε στο MC DONALS DRIVE IN... Πλησιάζουμε αφου κανείς δεν την πήρε από τους προηγούμενους και μας λέει τιμή 50 ευρώ!

Από ιδεολογικούς και μόνο λόγους για το πόστο και φυσικά λόγω του ότι ήταν Αλβανεζάκι δεν προχωρήσαμε σε καμία κίνηση όπως άλλωστε και οι 5 προηγούμενοι υποψήφιοι πελάτες!

Αυτό που έχω να πώ μόνο και εντελώς αντικειμένικά είναι ότι έβαζε κάτω CITY TOURS πλρακτορείων ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΣΕ ΕΜΦΑΝΙΣΗ!!!!!!!!

Θα μείνω με την απορία για τις υπηρεσίες φυσικά! Ζήτησα τηλέφωνο έτσι ώστε να βοηθήσω κανά μέλος που ενδιαφέρετε από δώ μέσα αλλά δεν μου το έδωσε!

Τώρα τα συμπεράσματα δικά σας. Απλά οφείλω να πώ ξανά οτί μιλάμε για μωρό επιπέδου CITY TOUR.
1. σβηστο απο εδω το ποστ και βάλτο στο ''πουτανόπιατσες αθηνας''
2. εισαι πισω..
 

Dikaios_gamias

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.208
Like
0
Πόντοι
16
1. σβηστο απο εδω το ποστ και βάλτο στο ''πουτανόπιατσες αθηνας''
2. εισαι πισω..

1. εμ δεν το βρισκά το άλλο thread!!! Και δέν ξέρω πώς να το μεταφέρω τώρα!!! 
2. αφού δεν ασχολούμε με πιάτσες ρε τρελέ!!! έτυχε να περνάω απλά!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom