Νέα

Παντρεμένοι με παιδιά...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Driver1981
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.507
Like
65.502
Πόντοι
11.956
Παντρεμένος φίλος μου με παιδιά με φροντιστήρια μου είπε ότι μια φορά μετά από πολυν καιρο είχαν χρόνο με την γυναίκα του και αυτό κράτησε....για λίγο.Πεντε πουτσιες και τελος .
Να του κάνω μαθήματα τότε πως γίνεται να κάνεις συχνά σεξ με παιδιά στο σπίτι ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.147
Κριτικές
62
Like
40.729
Πόντοι
8.530
Να του κάνω μαθήματα τότε πως γίνεται να κάνεις συχνά σεξ με παιδιά στο σπίτι ...
Μια χαρά γίνεται...αν αφήσει την κυρά στο σπίτι και βγει για έφοδο στα λατρεμένα μας ιδρύματα!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.262
Κριτικές
7
Like
3.389
Πόντοι
736
Παντως ο παντρεμενος φενεται από συζητήσεις για οποιοδήποτε θέμα
Είναι σε όλα απαισιόδοξος ...

Και τι αισιοδοξία να έχει ο ανδρας οταν δεν γαμαει ...
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
964
Πόντοι
86
κατι γινεται απλα με τα παιδια δεν το απολαμβανεις -γιαυτο και καλο ειναι να κανεις παιδια μικρος ( 20 ετων να εχεις 2 παιδια ) οποτε στα 40 σου θα βγαινουν εξω και εισαι ηρεμος και χαλαρος. Βεβαια δυσκολο αυτη την εποχη να κανεις τοσο μικρος 2 παιδια αλλα λεμε τωρα.
Τωρα αν εχεις μικρα παιδια οπως εγω η μονη λυση ειναι ΝταΝτα !
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
167
Like
1.038
Πόντοι
201
Μια χαρά κάνουν σεξ οι παντρεμένοι με παιδιά ειδικά όταν τα παιδιά είναι σε κανά παππού ή γιαγιά ή το βράδυ όταν κοιμούνται οι γονείς δίνουν πόνο καλό. Το θέμα είναι σε διακοπές χωρίς νταντά και σε ενοικιαζόμενα δωμάτια με 4 κρεβάτια ενιαίος χώρος , wc εντός του ενοικιαζόμενου άλλο δωμάτιο, τι γίνεται εκεί? Καμιά πιπούλα στο wc ok αλλά για παραπάνω δυσκολεύει το πράγμα...
 

passoulis

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2007
Μηνύματα
1
Like
3
Πόντοι
0
Διάβασα όλα τα ποστ και θέλω να πω πως δεν είναι κολαση ο γάμος. Έχει τα πάνω του και τα κάτω του οπως όλα τα πράγματα στη ζωή. Το σέξ είναι ένα σημαντικό πράγμα στην ζωή αλλά αα παιδιά ειναι το καλύτερο πιστεύω εγω. Μιλά ένας παντρεμένος που και αυτός κάνει να δεί χαρά στα σκέλια του μήνες.... :cheesy:
 

mum4young

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2023
Μηνύματα
4
Like
15
Πόντοι
0
Η αγαπημένη μου κατηγορία εραστών είναι οι παντρεμένοι κυριλέ επαγγελματίες με παιδιά και χωρίς πολύ χρόνο. Ιδανικοί για πολλούς λόγους…

Ένα πολύ βασικό κριτήριο είναι πως όταν βλέπουν μια τρύπα όπως η δική μου - αρκετά χρησιμοποιημένη μπρος και πίσω - δεν κομπλάρουν καθόλου και πέφτουν με τα μούτρα (κυριολεκτικά) στο ψητό.
 

Συνημμένα

  • 00_mum4young.jpg
    00_mum4young.jpg
    219,5 KB · Εμφανίσεις: 25

radislav34

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
1
Πόντοι
0
Η αγαπημένη μου κατηγορία εραστών είναι οι παντρεμένοι κυριλέ επαγγελματίες με παιδιά και χωρίς πολύ χρόνο. Ιδανικοί για πολλούς λόγους…

Ένα πολύ βασικό κριτήριο είναι πως όταν βλέπουν μια τρύπα όπως η δική μου - αρκετά χρησιμοποιημένη μπρος και πίσω - δεν κομπλάρουν καθόλου και πέφτουν με τα μούτρα (κυριολεκτικά) στο ψητό.
Σα να με περιγράφεις και καταλαβαίνω απόλυτα πως το λες.
 

mum4young

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2023
Μηνύματα
4
Like
15
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom