Νέα

Παντρεμένοι με παιδιά...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Driver1981
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 770
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.806
Κριτικές
12
Like
3.083
Πόντοι
746
τη γαμουσα και της ελεγα "μιλα μου γαλλικα":grin:
Για να φτιάχνεσαι περισσότερο κουφάλα εεε;;; (με την καλή έννοια το κουφάλα :wink: :grin:)
Σε κατάλαβα αμέσως, ερωτική γλώσσα τα Γαλλικά...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.411
Κριτικές
62
Like
41.141
Πόντοι
8.530
ναι αλλα στο 10λεπτο οταν χωθηκα για φασωμα μου εβαλε χέρι..:confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εεεεεεεεεεππππ!! για ποια με περασες???
Bλαμμενες με δίπλωμα...τις παρακαλάτε κιόλας.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356
Για να φτιάχνεσαι περισσότερο κουφάλα εεε;;; (με την καλή έννοια το κουφάλα :wink: :grin:)
Σε κατάλαβα αμέσως, ερωτική γλώσσα τα Γαλλικά...
δε φτιαχνόμουν...μαλακίες ετσι της το ειπα.
 

DAMDIM100

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
2.806
Κριτικές
12
Like
3.083
Πόντοι
746
Συνάντησα τυχαία έναν άνθρωπο και μου έπιασε κουβέντα, κάτι με ρώτησε για τα ΜΜΜ, (είχαν σπάσει τα νεύρα του από τα βάσανα και ήθελε κάπου να μιλήσει).
Μου είπε ότι είχε δύο γιούς, ο ένας φοιτητής και ο άλλος στρατιώτης. Έδωσε και για τους δύο μου είπε αυτόν τον μήνα 1700 ευρώ. Από την δουλειά του και τον βοήθησε και η μάνα του. Με την γυναίκα του είχε χωρίσει. Ο στρατιώτης γιος του μου είπε ότι δεν χαλάει πολλά λεφτά μάλιστα, μόνο τα απαραίτητα.
Φόραγε ένα τζόκευ του ΠΝ που απεικόνιζε τον θυρεό της φρεγάτας ΨΑΡA. Ξέρεις από αυτούς τους παθιασμένους με τον στρατό, την πατρίδα,την θρησκεία, την οικογένεια (είχε χωρίσει). Αυτοί που πιστεύουν σε ιδανικά και ιδέες, είναι αυτοί που την πατάνε άγρια στην ζωή. ΟΙ ΑΦΕΛΕΙΣ... Το ανθρωπάκι (δεν θέλω να τον μειώσω, αλλά ήταν να τον λυπάσαι), έτρεχε πιο πολύ και από τον Βέγγο στις ταινίες...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.519
Like
65.690
Πόντοι
11.956
Συνάντησα τυχαία έναν άνθρωπο και μου έπιασε κουβέντα, κάτι με ρώτησε για τα ΜΜΜ, (είχαν σπάσει τα νεύρα του από τα βάσανα και ήθελε κάπου να μιλήσει).
Μου είπε ότι είχε δύο γιούς, ο ένας φοιτητής και ο άλλος στρατιώτης. Έδωσε και για τους δύο μου είπε αυτόν τον μήνα 1700 ευρώ. Από την δουλειά του και τον βοήθησε και η μάνα του. Με την γυναίκα του είχε χωρίσει. Ο στρατιώτης γιος του μου είπε ότι δεν χαλάει πολλά λεφτά μάλιστα, μόνο τα απαραίτητα.
Φόραγε ένα τζόκευ του ΠΝ που απεικόνιζε τον θυρεό της φρεγάτας ΨΑΡA. Ξέρεις από αυτούς τους παθιασμένους με τον στρατό, την πατρίδα,την θρησκεία, την οικογένεια (είχε χωρίσει). Αυτοί που πιστεύουν σε ιδανικά και ιδέες, είναι αυτοί που την πατάνε άγρια στην ζωή. ΟΙ ΑΦΕΛΕΙΣ... Το ανθρωπάκι (δεν θέλω να τον μειώσω, αλλά ήταν να τον λυπάσαι), έτρεχε πιο πολύ και από τον Βέγγο στις ταινίες...
Οκ όλοι οι παντρεμένοι με παιδιά έχουν τα πάνω και τα κάτω ...και είναι και χωρισμένος ο άνθρωπος...άλλη κατηγορία ...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.690
Πόντοι
2.356

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
δε θα ξεχασω και μια αλλη περιπτωση στο μπουρνάζι..βγαινουμε υστερα απο κανα δεκαλεπτο παω να κανω κινηση..."εεπ που πας ρει σα πολυ βιαστικος δεν εισαι? για ποια με πέρασες"....τη πουτάνα λεω μεσα μου θελει να με βασανισει...υστερα απο κανα μισαωρο,ξανα παω να κανω μπασιμο,με αφηνει...αφου περναει κανα 2ωρο τις λεω "θες να αραξουμε σπιτι?" ναι παμε μου λεει ...(τη καριολα λεω ειναι που μου εκανε τη δυσκολη στην αρχη)...μπαινουμε στο αμαξι και κατεβαινω βουρ εθνικη...και τοτε ηταν που μου ειπε την κολοσιαια ατακα "πιο σιγα,θα γαμησεις..δεν ειναι αναγκη να σκοτωθουμε" :confused::confused:
Νασαι καλά, γελάσαμε και σήμερα. Παρόμοια φάση, με γκαυλιάρικο μωρό, γνωριμία ημερών, βγαίνουμε, πίνουμε ποτά, υπάρχει χημεία και φαίνεται, πάμε να φύγουμε και μπαίνουμε στο αυτοκίνητο. Της την πέφτω με γλωσσόφιλα και χουφτώματα για προθέρμανση και λέει "Σιγά εσύ θα μας γαμήσεις κιόλας". Σταματάω και της λέω να πάμε ξενοδοχείο (εκεί έμενα λόγω δουλειάς) και μου λέει "και δεν πάμε". Έγινε το έλα να δεις μέχρι το πρωί, κανονική πορνοστάρ και δεν της φαινόταν.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.909
Like
5.745
Πόντοι
1.056
Το θεμα θα επρεπε να ειναι χωρισμενοι με παιδια και οχι το αντιθετο, οι περισσοτεροι χωρισμενοι ειναι..
 
OP
OP
Driver1981

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.920
Like
6.192
Πόντοι
1.056
Το θεμα θα επρεπε να ειναι χωρισμενοι με παιδια και οχι το αντιθετο, οι περισσοτεροι χωρισμενοι ειναι..
Το θέμα του νήματος είναι πως που και καθε πότε τα παντρεμένα ζευγάρια κάνουν σεξ
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.274
Κριτικές
7
Like
3.430
Πόντοι
736
Η παντρεμένη θα βρει χιλιες δικαιολογιες να μην κάνει sex με τον άνδρα της

Αν είναι ομως να αρπάξει καμία αλλη ψωλη ...
θα γυρίσει τον κόσμο ανάποδα για να τον φάει...
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.191
Πόντοι
201
Όσο μεγαλώνουν τα παιδιά είναι και πιο δύσκολο το σεξ, ακόμα κι αν το θέλουμε και οι δύο. Δυστυχώς βέβαια το μωρό έχει φθίνουσα πορεία παρόλο που δε λέει και πολλά όχι σε γούστα αλλά αραιώσαμε σε συχνότητα. Σκεφτόμαστε σοβαρά ποτάκι και ξενοδοχείο για να το απολαύσουμε...απίστευτο κι όμως αληθινό, να πηδάς τη γυναίκα σου σε ξενοδοχείο στην πόλη σου. Είμαι σίγουρος ότι θα γίνει της κακομοίρας εκεί πάντως όπως γίνεται και αν τύχει στο αυτοκίνητο τα καλοκαίρια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.411
Κριτικές
62
Like
41.141
Πόντοι
8.530
Η παντρεμένη θα βρει χιλιες δικαιολογιες να μην κάνει sex με τον άνδρα της

Αν είναι ομως να αρπάξει καμία αλλη ψωλη ...
θα γυρίσει τον κόσμο ανάποδα για να τον φάει...
Πικρή αλήθεια...
Όμως αν και ο άντρας είναι κάνα ουγκανο που μόνο να τον χώνει σε μια τρύπα ξέρει και μετά να ροζαλιζει πόσο να το ανεχθεί αυτό μια γυναίκα αν μπορεί να διεκδικήσει κάτι καλύτερο;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.411
Κριτικές
62
Like
41.141
Πόντοι
8.530
Παντρεμένος φίλος μου με παιδιά με φροντιστήρια μου είπε ότι μια φορά μετά από πολυν καιρο είχαν χρόνο με την γυναίκα του και αυτό κράτησε....για λίγο.Πεντε πουτσιες και τελος .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.411
Κριτικές
62
Like
41.141
Πόντοι
8.530

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.411
Κριτικές
62
Like
41.141
Πόντοι
8.530
Ξέχασες και Στοίχημα...ρε μήπως κάνουμε ζωαρα και δεν το έχουμε καταλάβει;
Οι παντρεμένοι φίλοι μας μπορούν να κάνουν κάτι για τον εαυτό τους η μόνο για τα παιδιά και την σύζυγό κάνουν σχεδόν τα πάντα ;
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
20.434
Κριτικές
7
Like
36.038
Πόντοι
10.411
Παντρεμένοι-ες με παιδιά,που, πώς και πότε κάνετε σεξ???
the-timeless-wisdom-of-al-bundy-10.jpg
 

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
310
Like
280
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom