Νέα

Πανιώνιος Γ.Σ.Σ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ryu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 188K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pauligle

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετιζω και εγω απο μερους μου τους φιλους του Πανιωνιου.Παρακαλω οποιος εχει ενημερωση ας ποσταρει σε πιο γκρουπ δυναμικοτητας θα ειμαστε.Απο οτι ξερω περιμενουμε καποια πρωταθληματα να τελιωσουν να δουμε ποιες ομαδες βγαινουν UEFA.
Φετος θα το κανω το ταξιδι στο εξωτερικο 100%.......

Μπες στο forum γράψου αν δεν είσαι γραμμένος και πήγαινε στην ενότητα Ευρωπαικές Διοργανώσεις. Εκεί θα μάθεις πολλά!!
 

SODOM3

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.360
Like
0
Πόντοι
16
Δεν έπρεπε να βαλεις το link του forum εδώ.αρκετούς ψευτοπρόσφυγες εχουμε φαει στην μάπα.δεν θέλουμε άλλους
 

pauligle

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Στα αρχίδια μας ρε...εμείς δεν έχουμε να κρύψουμε τίποτα!!!!!

Ασε που αναφερόμουνα στον φίλο πιο πάνω που ρωτάει για τις βαθμολογίες στην ΟΥΕΦΑ.
 

MANTIS

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
χαιρετίζω τους αδελφούς Πανιώνιους.
Και εγώ Πανιώνιος είμαι.
Από ότι διάβασα στο contra.gr  έχουμε εξελίξεις στο θέμα του γηπέδου.
 

pauligle

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Για το γήπεδο από Φλεβάρη θα ξέρουμε νεότερα φίλε που θα έχει τελειώσει και η Β' Φάση της μελέτης.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Μέσα στα πλαίσια της κάλής συνεργασίας κ να μην δημιουργούνται κοντρίτσες ναι μεν ίσως κ να μην ήταν η πιο τίμια προσέγγιση από πλευράς ΑΕΚ το πλησίασμα του ΄΄Ταμ΄΄,αλλά για να σας χρυσώσει το χάπι ο Ντέμης σας έκανε 2 χαρούλες:
*Το ΟΥΕΦΑ
*& το ότι απέσυρε το ενεργόν ενδιαφέρον της ΑΕΚ για τον Κουμουρτζί.Οπότε ίσα βάρκα-ίσα πανιά. ;)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλημέρα στους Πάνθηρες.

Μάγκα αν θες να είσαι σωστός Πάνθηρας,θα ανοίγεις το ''μαγαζί'' κάθε μέρα.Οκ;

Αλήθεια το ''Πάνθηρες'' πώς προέκυψε;το χω απορία.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Καλημέρα στους Πάνθηρες.

Μάγκα αν θες να είσαι σωστός Πάνθηρας,θα ανοίγεις το ''μαγαζί'' κάθε μέρα.Οκ;

Αλήθεια το ''Πάνθηρες'' πώς προέκυψε;το χω απορία.

Αν και είμαι Πανιώνιος και πιτσιρικάς ήμουν γραμμένος στους Πάνθηρες, ομολογώ  πως αυτό δεν το ξέρω....
Μάλλον κάποιος το σκέφτηκε και άρεσε....
Δεν βλέπω να υπάρχει άλλη σχέση.
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Το οτι το κρατος επιβραβευβει τους κλεφτες και τα λαμογια διδοντας τους 2η-3η ευκαιρια (με αλλοθι την στιριξη της επιχειματικοτητας και την καλυψη θεσεων εργασιας) και τους απαλλασει ουσιαστικα με το αρθρο 44 απο τις ευθυνες τους, ειναι κατι που θα πρεπει να σε απασχολησει την επομενη φορα που θα πας να ψηφησεις τους νομοθετες αυτου του κρατους και οχι τοσο στο παρον θρεντ.

Βασικά καλημέρα.
Όπως είπα και στο προηγούμενο ποστ μου δεν θέλω να ξεσκίσω το θρεντ, αναφέροντας προσωπικές, αντι-οπαδικές απόψεις. Σέβομαι το γεγονός ότι κάποιοι έχουν αντίθετη άποψη.
Επειδή όμως δεν μπορώ να μην απαντήσω, θα σου πω το εξής:
Θεωρώ λίγο (έως πολύ) άτοπη την τοποθέτησή σου μιάς και δεν γνωρίζεις τις πολιτικές μου πεποιθήσεις. Δεν ξέρεις καν αν ψηφίζω. Ή τι ψηφίζω...
Οι 'νομοθέτες' αυτού του κράτους τους οποίους επικαλείσαι σαφώς και βοηθούν τα λαμόγια. Ουδεμία αντίρηση επ'αυτού. Να σε ρωτήσω όμως κάτι? Τα λαμόγια συντηρούνται από του νομοθέτες αποκλειστικά ή μήπως βοηθούν και λίγο οι οπαδοί?
Δηλαδή εν ολίγοις μου λες ότι εγώ με την υποτιθέμενη ψήφο μου τους βοηθάω...έτσι?
Κι εσείς δηλαδή (οι οπαδοί και θερμοί υποστηρικτές) δεν βοηθάτε?
Φίλε λυπάμαι αλλά η άποψή μου είναι τελείως αντίθετη...
Αλλά όπως προείπα, δεν θέλω να χρησιμοποιήσω το θρεντ του Πανιωνίου για να την εκθειάσω.
Μαλακία μου που έγραψα κι εδώ από την αρχή. Δεν θέλω να το γυρίσω σε αντιπαράθεση.
Αν θες, μπορούμε να ανοίξουμε άλλο (θρεντ) και να το κουβεντιάσουμε.


ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΤΕ!!!!!!ρε φιλε και η δεη σε κλεβει δεν αναβεις φως.....

Φίλε Νικ,
δυστυχώς η μισή Ελλάδα με κλέβει.
Όπου έχω επιλογή, προσπαθώ να μην τους αφήνω.
Στη ΔΕΗ δυστυχώς δεν έχω επιλογή. Στο Βάζελο (Λέω Βάζελο, γιατί κάποτε τον υποστήριζα) που έχω επιλογή, τον έγραψα στα αρχίδια μου εδώ και πολλά χρόνια ( από το 96 περίπου) και δεν τον έχω ξαναφήσει να βάλει το χέρι του στην τσέπη μου. Εύχομαι αν είναι δυνατόν να παέι και στη Β' Εθνική, μαζί με ΟΣΦΠ, ΑΕΚ και όλα τα υπόλοιπα λαμόγια.
Ελληνικό ποδόσφαιρο = ΚΟΡΟΙΔΙΑ.


Και πάλι σόρρυ ρε μάγκες, ο Πανιώνιος δε μου φταίει τίποτα.
Στην τελική, είναι πιο αξιοπρεπής ομάδα από πολλές μεγαλύτερες.
Καλύτερα τελικά να μου τα τρώει ο Πανιώνιος, παρά οι άλλοι οι μεγαλοκαριόληδες.
 
OP
OP
Ryu

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
dzf , δεν νομιζω οτι διαφωνουμε ουσιαστικα, και εαν ησουν δημοτης Ν.Σμυρνης η οργη σου θα ηταν πολυ μεγαλυτερη αν αναλογιστεις ποσο εχει ματωσει τον Δημο τα προηγουμενα χρονια η ΠΑΕ.
Απλα αναφερω στο προηγουμενο ποστ μου, οτι οπως και πολλες αλλες ομαδες, οπως και παμπολλες εταιρειες κανουν χρηση του αρθ 44,ετσι και ο Πανιωνιος, δυνατοτητα που τους διδεται απο την υπαρχουσα νομοθεσια. Δεν μπορεις να φανταστεις ποσες εταιρειες και ποσα λαμογια εχουν βγαλει τρελα φραγκα, συσσωρευοντας χρεη, και κανοντας χρηση του αρθ 44. Η πλειοψηφια ομως του κοσμου γνωριζει μονο τις υποθεσεις των ΠΑΕ, λογω της μεγαλης δημοσιοτητας που λαμβανουν.
Η μονη διαφωνια μας ειναι οτι για την απατη του 44, μπορουμε να γραψουμε σε καποιο αλλο θρεντ. Το παρον, νομιζω οτι πρεπει να εχει καλυτερα χαρακτηρα ενημερωσης, πλακας και χαβαλε.
Και φυσικα να διευκρινισω οτι δεν εχω καμια σχεση με "θρησκειες", "ιδεες", θερμοκεφαλους, Πανθηρες, Λεοπαρδαλεις, Θρυλεοντες και με τα υπολοιπα ειδη του ζωικου βασιλειου.     
 
OP
OP
Ryu

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Πανιωνιος - ΠΑΟ  65-69 και 0-2.
Παλι για λιγο μας το πηραν οι βαζελοι το ματς... :headbang: :headbang: Οπως στον αγωνα της κανονικης διαρκειας στο Ελληνικο. :headbang: Τουλαχιστον αυτη τη φορα το πηραν καθαρα.
Αντε να τελειωνουμε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε με τον γαυρο, το οποιο τον εχουμε νικησει εις διπλουν φετος.

Χτες, ειχαμε ενα ακομη δυσσαρεστο αποτελεσμα στο πολο. Μετα την νικη μας και την κατακτηση της 3ης θεσης στο final 4 του Κυπελλου επι της Βουλιαγμενης,  ηττηθηκαμε εντος εδρας απο την ιδια ομαδα στα πλαισια του πρωτου γυρου των πλει-οφ. Χασαμε το πλεονεκτημα εδρας και αυριο παιζουμε στην εδρα τους. 
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.462
Like
28
Πόντοι
166
Καλημέρα στους πάνθηρες,στις γατούλες κ στα άλλα ζωάκια του ζωικού βασιλείου.
 
OP
OP
Ryu

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Πολυ καλημερα και στους γητευτες της πρωταθλητριας Ευρωπης, Μιλαν.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.666
Πόντοι
266
Τί γνώμη έχετε για τον Μπέο; εσείς οι Πανιώνιοι;
Τον περιμένω στην Πάτρα γιατί μάλλον παίρνει την Παναχαίκή.
 
OP
OP
Ryu

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Τί γνώμη έχετε για τον Μπέο; εσείς οι Πανιώνιοι;
Τον περιμένω στην Πάτρα γιατί μάλλον παίρνει την Παναχαίκή.

Την καλυτερη φυσικα... Θα φαει καλααααααααααααααααααααααααα 
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
4
Like
1.666
Πόντοι
266
Την καλυτερη φυσικα... Θα φαει καλαααααααα ααααααααααα ααααα
Τι θελεις να πεις;
 
OP
OP
Ryu

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Δεν μπορω να αναφερθω περισσοτερο. Φοβαμαι μην βρεθω σε κανα χαντακι  :knuppel: :knuppel: :knuppel:
Με τις υγειες σας και περαστικα σας.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Τί γνώμη έχετε για τον Μπέο; εσείς οι Πανιώνιοι;
Τον περιμένω στην Πάτρα γιατί μάλλον παίρνει την Παναχαίκή.

Προσέχτε μη πουλήσει και το γήπεδο !!!

Αντε με το λαμόγιο !!

--------
http://[URL unfurl="true"]www.imageshack.gr/images/jz2kvzzntzmiwbmqmmjz.jpg[/img[/URL]]

Πανιωνάρα - Ευρώπη -
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom