Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 280K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης


ρε πηγαίνετε ακόμα στη Μάρνης? :headbang: η εγκληματικότητα στα πέριξ έχει κτυπήσει κόκκινο! πάρτε το χαμπάρι!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
ρε πηγαίνετε ακόμα στη Μάρνης? :headbang: η εγκληματικότητα στα πέριξ έχει κτυπήσει κόκκινο! πάρτε το χαμπάρι!
Γιατί μωρή τραβελόπουστα, στη Συγγρού που κάνεις πιάτσα είναι καλύτερα; :fuck2:

Ίσως, γιατί σε λίγο που θα κάνουμε όλοι μαζί πιάτσα (στον παραδοσιακό αυτό χώρο :pipa2:, :fuck2:) για συμπλήρωμα του εισοδήματος, θα είμαστε μια παρέα :grouphug:, ασφαλείς απέναντι σε ... άλλους κινδύνους :blowup: ...!!! ;) :2funny: :2funny:
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Επισκεψη σημερα ψαχνωντας την Ρωξανη και η οποια δεν δουλευει πια εκει (απο οτι μου ειπαν ειναι πλεον σε μπουρδελα...αλλα με πασα επιφυλαξη η πληροφορια). Ενω ελεγα να την κανω αφου απο τις υπολοιπες (2 μεγαλοκοπελες μια μαυρουλα και η Κελυ) δεν μου εκανε κουκου καμια με επεισε η σεριφισσα για την Κελυ την ψηλη αγγλιδα. Εχοντας διαβασει και καποια καλα σχολια εδω ειπα να την τιμησω.

Οντως ψηλη αδυνατη αλλα παντελως αβυζη... Καποιος εγραψε οτι κανει καλο μασαζ αλλα θα πρεπει να τον διαψευσω. Ψιλοχαλια ηταν το μασαζ, κατι απο ζυμωμα εφερνε και γενικα δεν υπηρχε η καταλληλη χημεια και δεν το ευχαριστηθηκα καθολου. Δεν ξερω αν φταιει η κοπελα ή εγω (η οποια οντως ειναι ομιλιτικη) απλα ηταν λιγο κρυοκωλιτσα αν ειναι η σωστη λεξη...

Οσον αφορα το μερος ηταν καθαρο απο πρεζονια μπατσους κτλ και επιτελουε φτιαξανε και τα νερα στα ντους...

Τεσπα καταληγοντας θα ελεγα να ακουμε παντα την πρωτη μας σκεψη που συνηθως ειναι η σωστη...

Και οποιος συναντησει τη Ρωξανουλα που ηταν καλο πουλεν ας γραψει τπτ...
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
ρε πηγαίνετε ακόμα στη Μάρνης? :headbang: η εγκληματικότητα στα πέριξ έχει κτυπήσει κόκκινο! πάρτε το χαμπάρι!
ασε ρε μεγαλε , ειδες εγκληματικοτητα στο κοκκινο !!!! εσυ που μενεις στην εκαλη? Ισα ισα εχει αρχισει να αστυνομευετε η περιοχη , τα πρεζακια σε λιγο θαρθουν στη γειτονια σου να δουμε τι θα κανεις
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Η ΤΖΈΝΗ ΕΊΝΑΙ ΔΩ;;
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
ρε παιδια κανεις δεν ξερει που πηγε η ρωξανη?καποια πληροφορια θα υπαρχει......
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Ρε ειδήμονες, η Λούλου που δουλεέυει εδώ είναι η κινέζα από Γ Σεπτεμβρίου που δούλευε στης Ελένης; Την έχει τιμήσει κανείς;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ρε ειδήμονες, η Λούλου που δουλεέυει εδώ είναι η κινέζα από Γ Σεπτεμβρίου που δούλευε στης Ελένης; Την έχει τιμήσει κανείς;

γιατί έχω την εντύπωση ότι πρόκειται περι μπαζοκομείου εδω πέρα?αληθεύει? :S
 

loop15

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
6
Ρε ειδήμονες, η Λούλου που δουλεέυει εδώ είναι η κινέζα από Γ Σεπτεμβρίου που δούλευε στης Ελένης; Την έχει τιμήσει κανείς;
Αυτη ειναι...και νομιζω οτι την ειχες τεσταρει στην γ σεπτεμβριου :think:
Απο υπηρεσιες κλασικες σχιστοματικες-τα κανει ολα και συμφερει-αλλα το ασχημο ειναι τα ποδια-πατουσες(μιας και εισαι και λατρης)
Θυμιζουν λιγο χομπιτ.....αφου θυμαμαι τα κοιτουσα για να ξενερωνω ετσι ωστε να εξαντλησω ολο το μισαωρο :2funny: :2funny:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.220
Κριτικές
255
Like
10.862
Πόντοι
19.505
Αυτη ειναι...και νομιζω οτι την ειχες τεσταρει στην γ σεπτεμβριου :think:
Απο υπηρεσιες κλασικες σχιστοματικες-τα κανει ολα και συμφερει-αλλα το ασχημο ειναι τα ποδια-πατουσες(μιας και εισαι και λατρης)
Θυμιζουν λιγο χομπιτ.....αφου θυμαμαι τα κοιτουσα για να ξενερωνω ετσι ωστε να εξαντλησω ολο το μισαωρο :2funny: :2funny:

όχι δεν την είχα τιμήσει στη Γ σεπτεμβρίου, απλώς την είχα δει. Καλά που μου το είπες για τις πατούσες γιατί δεν είχα εικόνα με τα παπούτσια που φοράει. χαχαχαχα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.061
Κριτικές
1.245
Like
192.008
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα στην πόρτα η γνωστή μελαχρινή παχουλή με το μαλλί ώς τους ώμους, ρόστερ Τζένη ξανθιά παχουλή με πεσμένα βυζιά , Κέλλυ ψηλόλιγνη μελαχρινή άβυζι και μικρο κωλαράκι(τιμήθηκε θα ακολουθήσει
κριτική) Αννα παχουλή χοντρή μελαχρινή , Βικτωρία μαύρη κοντή με μικρό βυζί και χοντρό κώλο δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια , ρώτησα άν έχει άλλη κοπέλα και μου απάντησε ότι
ήταν στο δωμάτιο και η  Λούλου η κινέζα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: viator

irkanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
34
Κριτικές
122
Like
9
Πόντοι
230
επίσκεψη σήμερα στην πόρτα η γνωστή μελαχρινή παχουλή με το μαλλί ώς τους ώμους, ρόστερ Τζένη ξανθιά παχουλή με πεσμένα βυζιά , Κέλλυ ψηλόλιγνη μελαχρινή άβυζι και μικρο κωλαράκι(τιμήθηκε θα ακολουθήσει
κριτική) Αννα παχουλή χοντρή μελαχρινή , Βικτωρία μαύρη κοντή με μικρό βυζί και χοντρό κώλο δεν μπορούσε να περπατήσει με τα τακούνια , ρώτησα άν έχει άλλη κοπέλα και μου απάντησε ότι
ήταν στο δωμάτιο και η  Λούλου η κινέζα.
Δεν ήταν η Χριστίνα? Αλήθεια μήπως ξέρει κάνεις μια Σουζάνα που έχει χαθεί?
 

levotuss

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν η Μονικα απο το εν λογω μαγαζι δουλευει καπου αλλου μιας και δεν την βρισκω πια εκει?
Ευχαριστω!!
 

lycosstomantri

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
79
Κριτικές
4
Like
165
Πόντοι
280
Επισκεψη προχθες...στην πορτα μια Μαγια, ξανθουλα με πιασιματα. Αλλες κοπελες Νικολ, Λουλου και Χριστινα. Ολες αδιαφορες και αποχωρησα..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom