Νέα

Oneiro Massage, Μάρνη 28, 5ος όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 281K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Εχετε επισκεφτει εστω μια φορα το καταστημα?

  • Ναι , εχω κανει και μασαζ

    Ψήφοι: 172 35,9%
  • Ναι , απλα τσαρκα, δεν εκανα μασαζ

    Ψήφοι: 33 6,9%
  • Οχι , αλλα θελω

    Ψήφοι: 233 48,6%
  • Οχι , ουτε θελω

    Ψήφοι: 41 8,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    479
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Επισκεψη προχθες...στην πορτα μια Μαγια, ξανθουλα με πιασιματα. Αλλες κοπελες Νικολ, Λουλου και Χριστινα. Ολες αδιαφορες και αποχωρησα..

Ορθώς έπραξες.....

Το χρήμα σήμερα έχει άλλη αξία, και πρέπει να δίδεται εκεί που το αξίζουν.
 

BoobLover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
412
Κριτικές
3
Like
1.930
Πόντοι
201
Παίδες το μαγαζί δουλεύει ακόμα???? Γιατί δεν βλέπω σχόλια εδώ και μήνες...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.122
Κριτικές
1.245
Like
193.712
Πόντοι
45.465
...μαλλον δουλευει,αλλα δεν παταει κανεις...η πανε και δεν γραφουν....
:thumbsup: :thumbsup:    δουλεύει...
αν γράψουμε για κάπου είμαστε προμότορες και τα παίρνουμε...... αποχή απο τις ενημερώσεις.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
:thumbsup: :thumbsup:    δουλεύει...
αν γράψουμε για κάπου είμαστε προμότορες και τα παίρνουμε...... αποχή απο τις ενημερώσεις.

σιγα σιγα ρε μορτακο θα βαλουμε την γατα μας να κλαιει επειδη δεν θα μας τα πριζεις εσυ με την δηθεν ενημερωση.
ρε παλουκαρι εισαι τοσο αγαθομουνης που δεν ξερεις τι σου γινεται....

εχεις πραγματικα μεγαλο προβλημα υπαρξιακο ρε μορτη  χριστουγεννα και προτωχρονιατικα γυρναγες στα ντελλα για να κανεις ενημερωση

εισαι πραγματικα αρωστος  μορτακο  εισαι   ο μονος σε ολο το συμπαν που κανει αυτο χριστουγεννα και προτοχρωνιατικα  δεν εχεις κανενα ρε παλουκαρι μονο  ..τανες  στα δελα....
δεν λεω αλλο να εχεις καλεσει κανα δεκαρια ... τανες και να κανεις χριστουγεννα μαζι και αλλο να γυρνας μονος και ερημος στους δρομους στα δελα.....
σιγα μη χαλας λεφτα εσυ αφου  βγαζεις ψιλομεροκαματο απο  αυτο που κανεις ....
αληθεια τωρα ακομη σε φιλευει η τσουπρα -  ξερεις εσυ  μπαγασακο απο το αλλο μαγαζι που τωρα ειναι πρωην ,εκει που ησουν υπαλληλος κανονικος  εγω ελεγα απο μερα σε μερα θα σε εβαζε στο ροστερ η κοπελια και εσενα  , σε φιλευει ρε μπαγασα ακομα λιγο κοκο τσαμπα???????
η μονο τα κερασματα  εμειναν ( ξερεις εσυ στα γνωστα στεκια της )και κοκο τιποτα??? τωρα που χαλασε  η κουμπαρια...... ??????
ειχα μια ελπιδα να ελθης στο μαγαζι μου τωρα των ερωτευμενων αλλα  που να βρης λεφτα  ρε μαγκουφακο......
Υ.Γ πηγαινε επειγοντως σε γιατρο μορτακο  ........ διαβαζεις τσοντοβιβλια και ερχεσε εδω και γραφεις βρε παλουκαρι σεναριο ολοκληρο για να  την παι--- με.......
εσυ  ρε μορτακο  μονο στον υπνο σου εχεις παει  με μασαντζου σε μασαντζιδικο .....




 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
σιγα σιγα ρε μορτακο θα βαλουμε την γατα μας να κλαιει επειδη δεν θα μας τα πριζεις εσυ με την δηθεν ενημερωση.
ρε παλουκαρι εισαι τοσο αγαθομουνης που δεν ξερεις τι σου γινεται....

εχεις πραγματικα μεγαλο προβλημα υπαρξιακο ρε μορτη  χριστουγεννα και προτωχρονιατικα γυρναγες στα ντελλα για να κανεις ενημερωση

εισαι πραγματικα αρωστος  μορτακο  εισαι   ο μονος σε ολο το συμπαν που κανει αυτο χριστουγεννα και προτοχρωνιατικα  δεν εχεις κανενα ρε παλουκαρι μονο  ..τανες  στα δελα....
δεν λεω αλλο να εχεις καλεσει κανα δεκαρια ... τανες και να κανεις χριστουγεννα μαζι και αλλο να γυρνας μονος και ερημος στους δρομους στα δελα.....
σιγα μη χαλας λεφτα εσυ αφου  βγαζεις ψιλομεροκαματο απο  αυτο που κανεις ....
αληθεια τωρα ακομη σε φιλευει η τσουπρα -  ξερεις εσυ  μπαγασακο απο το αλλο μαγαζι που τωρα ειναι πρωην ,εκει που ησουν υπαλληλος κανονικος  εγω ελεγα απο μερα σε μερα θα σε εβαζε στο ροστερ η κοπελια και εσενα  , σε φιλευει ρε μπαγασα ακομα λιγο κοκο τσαμπα???????
η μονο τα κερασματα  εμειναν ( ξερεις εσυ στα γνωστα στεκια της )και κοκο τιποτα??? τωρα που χαλασε  η κουμπαρια...... ??????
ειχα μια ελπιδα να ελθης στο μαγαζι μου τωρα των ερωτευμενων αλλα  που να βρης λεφτα  ρε μαγκουφακο......
Υ.Γ πηγαινε επειγοντως σε γιατρο μορτακο  ........ διαβαζεις τσοντοβιβλια και ερχεσε εδω και γραφεις βρε παλουκαρι σεναριο ολοκληρο για να  την παι--- με.......
εσυ  ρε μορτακο  μονο στον υπνο σου εχεις παει  με μασαντζου σε μασαντζιδικο .....

τι δεν θα γράψει πάλι ο έμμισθος στα μασάζ???????????
μεγάλη απώλεια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν του βγήκαν τα κουκιά του προμότορα και δέχθηκε καίριο πλήγμα που έκλεισε το μαγαζί της φίλης του Κατερίνας στο Ιουλιανού 51-53, που τον είχανε οικόσιτο...αλλά είναι τόσο looser που ούτε στο Ιουλιανού κατάφερε να βγάλει γκόμενα...
Τον είχε βάλει αυτή η βρωμιάρα να συκοφαντεί την Μάγια την γεωργιανή για την οποία δεν είχε ιδέα μιας και δεν ήταν καν πελάτης της...
Επειδή η Μαγια τα είχε βροντήξει απο εκεί και έκανε δική της δουλεία, είδανε τον νεα σμυρνη αγαθομούνη και κουτοπόνηρο του δώσανε λίγο τυράκι να τσιμπίσει και το βλήμα φυσικά το έφαγε...
αλλά είναι τόσο ανάρχιδος κουτοπόνηρος που παρόλο που τόσο καιρό έθαβε την Μάγια απο εδω και απο εκεί, μόλις έμαθε (απο ποιόν άραγε?) οτι αρρώστησε έσπευσε να κάνει δακρύβρεχτο κροκοδείλιο ποστ στο θρέντ της Μάγιας...μιλάμε για σίχαμα ολκής ο άνθρωπος...

 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
τι δεν θα γράψει πάλι ο έμμισθος στα μασάζ???????????
μεγάλη απώλεια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν του βγήκαν τα κουκιά του προμότορα και δέχθηκε καίριο πλήγμα που έκλεισε το μαγαζί της φίλης του Κατερίνας στο Ιουλιανού 51-53, που τον είχανε οικόσιτο...αλλά είναι τόσο looser που ούτε στο Ιουλιανού κατάφερε να βγάλει γκόμενα...
Τον είχε βάλει αυτή η βρωμιάρα να συκοφαντεί την Μάγια την γεωργιανή για την οποία δεν είχε ιδέα μιας και δεν ήταν καν πελάτης της...
Επειδή η Μαγια τα είχε βροντήξει απο εκεί και έκανε δική της δουλεία, είδανε τον νεα σμυρνη αγαθομούνη και κουτοπόνηρο του δώσανε λίγο τυράκι να τσιμπίσει και το βλήμα φυσικά το έφαγε...
αλλά είναι τόσο ανάρχιδος κουτοπόνηρος που παρόλο που τόσο καιρό έθαβε την Μάγια απο εδω και απο εκεί, μόλις έμαθε (απο ποιόν άραγε?) οτι αρρώστησε έσπευσε να κάνει δακρύβρεχτο κροκοδείλιο ποστ στο θρέντ της Μάγιας...μιλάμε για σίχαμα ολκής ο άνθρωπος...

Το έχω ξαναγράψει, αλλά φαίνεται δεν το κατάλαβες. Λοιπόν, πάμε πάλι: ο n.smirni για πολύ καιρό βρισκόταν σε αντιπαράθεση με το μαγαζί της Ιουλιανού. Σε ένα πιο γενικό επίπεδο, δεν καταλαβαίνω γιατί εσύ και ο davidpav εκφράζεστε με τόση λεκτική βιαιότητα όταν αναφέρεστε στο n.smirni. Σημείωσε πως και εγώ έχω έρθει σε αντιπαράθεση μαζί του στο παρελθόν και δεν είναι απίθανο κάτι τέτοιο να γίνει και στο μέλλον, όμως κάθε αντιπαράθεση, καλό είναι να μην ξεφεύγει από ορισμένα πλαίσια ευπρέπειας.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.122
Κριτικές
1.245
Like
193.712
Πόντοι
45.465
σιγα σιγα ρε μορτακο θα βαλουμε την γατα μας να κλαιει επειδη δεν θα μας τα πριζεις εσυ με την δηθεν ενημερωση.
ρε παλουκαρι εισαι τοσο αγαθομουνης που δεν ξερεις τι σου γινεται....

εχεις πραγματικα μεγαλο προβλημα υπαρξιακο ρε μορτη  χριστουγεννα και προτωχρονιατικα γυρναγες στα ντελλα για να κανεις ενημερωση

εισαι πραγματικα αρωστος  μορτακο  εισαι   ο μονος σε ολο το συμπαν που κανει αυτο χριστουγεννα και προτοχρωνιατικα  δεν εχεις κανενα ρε παλουκαρι μονο  ..τανες  στα δελα....
δεν λεω αλλο να εχεις καλεσει κανα δεκαρια ... τανες και να κανεις χριστουγεννα μαζι και αλλο να γυρνας μονος και ερημος στους δρομους στα δελα.....
σιγα μη χαλας λεφτα εσυ αφου  βγαζεις ψιλομεροκαματο απο  αυτο που κανεις ....
αληθεια τωρα ακομη σε φιλευει η τσουπρα -  ξερεις εσυ  μπαγασακο απο το αλλο μαγαζι που τωρα ειναι πρωην ,εκει που ησουν υπαλληλος κανονικος  εγω ελεγα απο μερα σε μερα θα σε εβαζε στο ροστερ η κοπελια και εσενα  , σε φιλευει ρε μπαγασα ακομα λιγο κοκο τσαμπα???????
η μονο τα κερασματα  εμειναν ( ξερεις εσυ στα γνωστα στεκια της )και κοκο τιποτα??? τωρα που χαλασε  η κουμπαρια...... ??????
ειχα μια ελπιδα να ελθης στο μαγαζι μου τωρα των ερωτευμενων αλλα  που να βρης λεφτα  ρε μαγκουφακο......
Υ.Γ πηγαινε επειγοντως σε γιατρο μορτακο  ........ διαβαζεις τσοντοβιβλια και ερχεσε εδω και γραφεις βρε παλουκαρι σεναριο ολοκληρο για να  την παι--- με.......
εσυ  ρε μορτακο  μονο στον υπνο σου εχεις παει  με μασαντζου σε μασαντζιδικο .....
με έκανες και γέλασα πάλι.....πάλι σε όλα μέσα έπεσες.
μπράβο ρε.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.122
Κριτικές
1.245
Like
193.712
Πόντοι
45.465
τι δεν θα γράψει πάλι ο έμμισθος στα μασάζ???????????
μεγάλη απώλεια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν του βγήκαν τα κουκιά του προμότορα και δέχθηκε καίριο πλήγμα που έκλεισε το μαγαζί της φίλης του Κατερίνας στο Ιουλιανού 51-53, που τον είχανε οικόσιτο...αλλά είναι τόσο looser που ούτε στο Ιουλιανού κατάφερε να βγάλει γκόμενα...
Τον είχε βάλει αυτή η βρωμιάρα να συκοφαντεί την Μάγια την γεωργιανή για την οποία δεν είχε ιδέα μιας και δεν ήταν καν πελάτης της...
Επειδή η Μαγια τα είχε βροντήξει απο εκεί και έκανε δική της δουλεία, είδανε τον νεα σμυρνη αγαθομούνη και κουτοπόνηρο του δώσανε λίγο τυράκι να τσιμπίσει και το βλήμα φυσικά το έφαγε...
αλλά είναι τόσο ανάρχιδος κουτοπόνηρος που παρόλο που τόσο καιρό έθαβε την Μάγια απο εδω και απο εκεί, μόλις έμαθε (απο ποιόν άραγε?) οτι αρρώστησε έσπευσε να κάνει δακρύβρεχτο κροκοδείλιο ποστ στο θρέντ της Μάγιας...μιλάμε για σίχαμα ολκής ο άνθρωπος...

πάρε τα αρχίδια μου και εσύ παλιοψέυτη κλώνε.....
πιο πάνω έιναι όλα τα πόστ μου που αναφέρονται στην Μαγια...που βλέπεις ρε αρχίδι να την συκοφαντώ...
τα πόστ μου είναι συνήθος παραθέσεις σε συναγγωνιστές που λένε ότι είναι κυριά και έχει καλές υπηρεσίες και εγώ συμφωνώ  , ένα που αναφέρομαι στο σώμα της αλλά αυτό  όπως είναι γνωστό
είναι θέμα γούστου , πόστ που απλά αναφέρομαι σε διάφορους κξαι τους τρόπους που την στηρίζουν και πόστ για το ότι είναι άρρωστη απο κάτι ,
εγώ είμαι άντρας με αρχίδια και καρδιά , και όχι ψευτης κομπλεξικός πισογλέντης με καρδιά αρχίδια και καθόλου αρχίδια ,
είνα γνωστό σε όλους οι υπηρεσίες της Μάγιας, όπου και σε άλλο θέμα έχω αναφέρει ότι δεν έχω πάει μαζί της αλλά πότε δεν αμφισβήτησα τις υπηρεσίες της...
άντε παλιοκλώνε και εσύ , ασχοληθείτε ρε συ με την  την καμπούρα σας επιτέλους.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.122
Κριτικές
1.245
Like
193.712
Πόντοι
45.465
Σε λίγο μπαίνει η άνοιξη. Καλό θα ήταν λοιπόν να βγουν οι κηπουροί του φόρουμ να κλαδέψουν τα κλωνάρια.
δυστυχώς το σαιτ είναι γεμάτο κλώνους , ακόμα και κάποιοι μοντ έχουν κλώνους για να γράφουν διάφορα χωρίς να ¨αμαυρώσουν" το νικ τους
αφού εγώ που δεν έχω κλώνο νιώθω παρίας....
 

davidpav

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2013
Μηνύματα
176
Like
0
Πόντοι
1
δυστυχώς το σαιτ είναι γεμάτο κλώνους , ακόμα και κάποιοι μοντ έχουν κλώνους για να γράφουν διάφορα χωρίς να ¨αμαυρώσουν" το νικ τους
αφού εγώ που δεν έχω κλώνο νιώθω παρίας....
ευκαιρεια να κανεις και εσυ τωρα ενα κλωναρακι ρε μορτακο να βοηθησεις την κοπελια μετα την ζημια που της κανατε και της κλεισατε το μαγαζι
να της ανοξεται ενα αλλο  ολοι οι γαμπροι μαζι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εσυ που ποιο μεσα στα πραγματα ρε νεοσμυρνιωτη για πεσμας ποσοι τελικα ειναι (ηταν καλυτερα) οι γαμπροι στο ιουλιανου?????
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.122
Κριτικές
1.245
Like
193.712
Πόντοι
45.465
ευκαιρεια να κανεις και εσυ τωρα ενα κλωναρακι ρε μορτακο να βοηθησεις την κοπελια μετα την ζημια που της κανατε και της κλεισατε το μαγαζι
να της ανοξεται ενα αλλο  ολοι οι γαμπροι μαζι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εσυ που ποιο μεσα στα πραγματα ρε νεοσμυρνιωτη για πεσμας ποσοι τελικα ειναι (ηταν καλυτερα) οι γαμπροι στο ιουλιανου?????
εγώ δεν έχω τέτοια πληροφόρηση , εσύ  που τα ξέρεις όλα απαρίθμησε τους....
αλλά μια φορά γράψε έστω κάτι που τείνει να πλησιάζει την αλήθεια......
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
τι δεν θα γράψει πάλι ο έμμισθος στα μασάζ???????????
μεγάλη απώλεια!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

δεν του βγήκαν τα κουκιά του προμότορα και δέχθηκε καίριο πλήγμα που έκλεισε το μαγαζί της φίλης του Κατερίνας στο Ιουλιανού 51-53, που τον είχανε οικόσιτο...αλλά είναι τόσο looser που ούτε στο Ιουλιανού κατάφερε να βγάλει γκόμενα...
Τον είχε βάλει αυτή η βρωμιάρα να συκοφαντεί την Μάγια την γεωργιανή για την οποία δεν είχε ιδέα μιας και δεν ήταν καν πελάτης της...
Επειδή η Μαγια τα είχε βροντήξει απο εκεί και έκανε δική της δουλεία, είδανε τον νεα σμυρνη αγαθομούνη και κουτοπόνηρο του δώσανε λίγο τυράκι να τσιμπίσει και το βλήμα φυσικά το έφαγε...
αλλά είναι τόσο ανάρχιδος κουτοπόνηρος που παρόλο που τόσο καιρό έθαβε την Μάγια απο εδω και απο εκεί, μόλις έμαθε (απο ποιόν άραγε?) οτι αρρώστησε έσπευσε να κάνει δακρύβρεχτο κροκοδείλιο ποστ στο θρέντ της Μάγιας...μιλάμε για σίχαμα ολκής ο άνθρωπος...
Σε έχουμε καταλάβει μωρή γαμιόλα......χαλιέσαι επειδή είμαι φίλος με κάποια άτομα! Παλιοπόρνη,μπες με το προφίλ σου.......άντε μαλάκα!!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.167
Κριτικές
4
Like
1.626
Πόντοι
266
...επίσκεψη σήμερα...4-5 μέτριες και η Λούλου...Πήρα Άννα, 20-22, γυφτορουμανάκι με βυζάρες Νο5...Τυπικά πράγματα, αλλά ήμουν καυλωμένος. Γλυκό, στενό μουνάκι, το έγλειψα και το γάμησα...παιχνίδια με τις βυζάρες, τσιμπούκι και πλημμύρισμα των βυζιών με σπέρμα...στα αρνητικά ότι δεν κάνει ακά τσιμπούκι...
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
...επίσκεψη σήμερα...4-5 μέτριες και η Λούλου...Πήρα Άννα, 20-22, γυφτορουμανάκι με βυζάρες Νο5...
Ενδιαφερων. Για πες κατι παραπανω. υψος και  κιλα? κανονικη , με πιασιματα, χοντρη, τόφαλος?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom