Νέα

Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Συγνωμη αν σε πρηζω ιωσηφ αλλά σε πιο μερος της ουκρανιας θα ηταν καλο να νοικιασω σπιτι και πόσο θα μου στοιχισει περιπου το μηνα. Δες αν θες και τις αλλες ερωτησουλες που σου εθεσα σχετικα με αμαξι, δραστηριοτητες κ.τ.λ

Φίλε θα σου πρότεινα πριν πας να κάνεις μια προεργασία με μερικές γνωριμίες με ουκρανές. Μπες στο bride.ru χτύπα μια συνδρομή στο σαιτ έχεις πολλές εκεί που ψάχνονται σοβαρά για σχέση και ξέρουν αρκετές αγγλικά..Διότι νομίζω ότι η γλώσσα θα είναι το σοβαρότερο πρόβλημα που θα έχεις εκει..Όπως έχει πει και ο Δημητράκης για Ρωσία αν δεν ξέρεις τη γλώσσα λίγα πράγματα μπορείς να καταφέρεις μόνος σου εκεί οπότε καλύτερα είναι να έχεις ήδη κάποιες γνωριμίες απο εδώ.. Να μας πει και ο Ιωσήφ αν μιλάνε αγγλικά αρκετές Ουκρανές γιατί στη Ρωσία τουλάχιστον δε μιλάνε πολλές..
 

Επισκέπτης
Φίλε θα σου πρότεινα πριν πας να κάνεις μια προεργασία με μερικές γνωριμίες με ουκρανές. Μπες στο bride.ru χτύπα μια συνδρομή στο σαιτ έχεις πολλές εκεί που ψάχνονται σοβαρά για σχέση και ξέρουν αρκετές αγγλικά..Διότι νομίζω ότι η γλώσσα θα είναι το σοβαρότερο πρόβλημα που θα έχεις εκει..Όπως έχει πει και ο Δημητράκης για Ρωσία αν δεν ξέρεις τη γλώσσα λίγα πράγματα μπορείς να καταφέρεις μόνος σου εκεί οπότε καλύτερα είναι να έχεις ήδη κάποιες γνωριμίες απο εδώ.. Να μας πει και ο Ιωσήφ αν μιλάνε αγγλικά αρκετές Ουκρανές γιατί στη Ρωσία τουλάχιστον δε μιλάνε πολλές..

Αδέρφια μου,
Λαμβάνω διάφορα pm με θέμα στείλε μου κάνα τηλέφωνο από καμιά Ουκρανίδα για καμιά βίζιτα και τέτοια. Παιδιά όταν αποφασίσω να γίνω νταβάς σας διαβεβαιώνω ότι θα έιστε και οι πρώτοι πελάτες μου. Τώρα επειδή με έχουν πάρει λίγο τα χρόνια και μου είναι λιγ΄κι δύσκολο να αλλάξω συνήθειες επί του παρόντος αρκεστείτε σε συμβουλές και νουθεσίες.
Ας με συγχωρήσει αυτός που μου το’στειλε αλλά έλαβα αυτό και τα πήρα κρανιακώς:

βγαινω 2 χρονια τωρα με Ουκρανίδα...
εγώ ΧΧ ετών , αυτη 34  την λένε ΧΧΧΧΧΧΧ.
Εχει 10 χρόνια στην ελλάδα, απο πλουσια οικογενεια, εχει σπουδασει οικονομικα στο Κιεβο. Πολυ ομορφη.
Εχει κάνει λευκο γαμο με ελληνα και ζει εδω΄με το γιο της τον οποιο απεκτησε στο Κιεβο απο αλλο ανδρα...

Φιλε ενω το πρώτο χρονο περασα τελεια , τον τελευταιο εχει γινει σκυλα αρπακτικο και μου πινει το αιμα...εχει τρελες απαιτησεις....οπως τα γράφεις.
Φιλοτιμο μηδεν

Αγαπητέ φίλε,

η κυρία αυτή για την Ουκρανία είναι μπάμπουσκα κοινώς γιαγιά, κοινώς δεν πιάνει μία!
Ν αστο κάνω και δίφραγκα όπως μου έγραψε κάποιος συμπαθής αναγνώστης. Άντε μέχρι 25-28 η γυναίκα εκεί αποκαλείται Ντιέβουσκα που αντιστοιχεί στο δικό μας δεσποινι΄ς ανεξάρτητα άν είναι παντρεμένη ή όχι. Από άντα και πάνω είναι ζέντσινα ώριμη κυρία δηλαδή κι απο εξήντα μπάμπουσκα. Για να σοβαρολογούμε λοιπόν εσύ έχεις μια ώριμη κυρία που στο παίζει γκομενάκι και μ’ένα παιδί?  Γαμησέ την τέτοιες βρίσκεις στην Ουκρανία ένα τσουβάλι και θα σε παρακαλάνε! Πλούσια? Αρκίντια καπαμά! Βρε κουτέ αν ήταν πλούσια εδώ θα ήταν? Τι νομίζεις ότι δεν έχει πλούσιους στην Ουκρανία?

Αγαπητέ φίλε, τα πήρα στην κράνα γιατί έχω βιώσει την γαιδουριά αυτών των κυριών.
Φίλοι μου ξέρετε τι πα να πει να πεθαίνει ο άντρας της αλληνής κι αυτή να μην πηγαίνει στην κηδεία γιατί είναι απασχολημένη με τον γκόμενο?
Να είσαι βαριά άρρωστος στο νοσοκομείο και η ΠΡΟΣΤΙΤΟΥΤΚΑ που της έχεις σώσει την ζωή όταν ήταν άρρωστη γιατί κανείς Ουκρανός, ΟΥΤΕ ΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ της δεν ήθελαν να πληρώσουν τα 2000 ρούβλια που έκανε η κλινική, να μην σε παίρνει ούτε ένα τηλέφωνο γιατί βγαίνει με τον γκόμενο?
Να χαροπαλεύει η άλλη, να πεθαίνει  και η καλύτερη φίλη της να ρωτά ύστερα από ένα χρόνο τι κάνει?
Σε παρακαλώ φίλε μου μην με κάνεις να ξεράσω, συγχωρησέ με για την οργή μου αλλά δώσε πάραυτα δυο σκαμπίλια στην κυρία και στείλτην στα τσακίδια! Τέτοιες θα σου βρω με το κιλό.

Με τιμή

Ιωσήφ
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Βρε Ιωσήφ, να σου κάνω μια ερώτηση κρίσεως???

Πρόσφατα, ένας καλός φίλος, πήγε Ουκρανία για business (δεν θυμάμαι πόλη, αλλά είναι μια μεγάλη κ γνωστή) και όταν τον ρώτησα "πόσες και πόσο πήδηξε" μου απάντησε... niet....
Είναι δυνατόν???
Είναι τελικά μαλάκας ή ψεύτης ο φίλος  μου, φοβούμενος μην το μάθει η αραβωνιάρα???
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Xαίρετε παιδια.

Εχω καιρο να ποσταρω, αλλα ισως μερικοι να θυμουνται απο αλλα threads, που χα ποσταρει παλαιοτερα οτι ειμαι εναμιση χρονο με μια ουκαρανή φοιτήτρια.Ζω Ελλάδα,δυστυχώς, και την γνώρισα στη δουλεια, οταν ειχε ερθει επισκεψη.Εχω παει Ουκρανια 2 φορες, στο Χαρκοβ και στο Κιεβο, και ετοιμάζομαι για τρίτη.
Σε γενικες γραμμες ισχυουν αυτα που γραφει ο Ιωσήφ, ειδικά οσο αφορα τη μουνοθύελλα.
Παιδια μιλαμε η αναλογια γυν. πληθυσμου/ μουνάρων έιναι αντε γεια.
Ειδικά σε κατι μαγαζια οπως το Fidele, Micta, Plazma, ειναι σουρεαλιστικό το τι γινεται εκει μεσα απο μουνια, με ειχε πιασει πονοκεφαλος, και ήμουν και με γκομενα.
Ηθελα ομως για αρχή να ρωτήσω το εξής το φίλο Ιωσήφ:
Γράφεις οτι εχουν τρελλές απαιτήσεις.Βασικα στην Ουκρανια τωρα ο μεσος μισθος κυμαίνεται στα 350 ευρώ μαξιμουμ.Οταν κυκλοφορούσα στο δρομο, εβλεπα ενα σκασμό
μετριους-ασχημους ουκρανους που <<φώναζαν>> οτι ειναι αδυνατο να ανήκουν στο 3% των ουκρανων που εχουν φραγκα, να κυκλοφορουν με μοντελα.
Αμφιβάλλω αν τα τυπακια αυτα τις κρατουσαν διπλα τους, ικανοποιώντας τρελλες απαιτήσεις. Θεωρω ότι εκει περα ο καθενας βρίσκει μουναρες, απλά επειδή εινια παρα πολλες, και αρα εκ των πραγματων, αυτες δεν εχουν επιλογες για τρελλες απαιτήσεις, αφου η πολύ μεγαλη πλειοψηφία πειναει.
Ποια ειναι η γνώμη σου επ αυτού?
Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Παρατήρησα τώρα αυτο που έγραψες παραπάνω

Θα δεις οτι εχουν τρελλες απαιτήσεις, ειδικά αν δεις που και πως μενουν
Φίλε μου δεν είδα να ισχύει κατι τετοιο.
Η πλειοψηφία του κόσομου, και μουνάρων, μενουν στις τρισάθλιες εργατικές πολυκατοικιες!
Ειδικά αυτο αποτελεσε μια εικονα που δεν θα ξεχάσω ποτέ:
Nα βλέπεις τώρα κυριλέ μουναρες να βγαίνουν απο τις τρυπες αυτες, για την βραδινή τους εξοδο....
 

Επισκέπτης
Παρατήρησα τώρα αυτο που έγραψες παραπάνω

Θα δεις οτι εχουν τρελλες απαιτήσεις, ειδικά αν δεις που και πως μενουν
Φίλε μου δεν είδα να ισχύει κατι τετοιο.
Η πλειοψηφία του κόσομου, και μουνάρων, μενουν στις τρισάθλιες εργατικές πολυκατοικιες!
Ειδικά αυτο αποτελεσε μια εικονα που δεν θα ξεχάσω ποτέ:
Nα βλέπεις τώρα κυριλέ μουναρες να βγαίνουν απο τις τρυπες αυτες, για την βραδινή τους εξοδο....


Φίλε μου,

αυτό ακριβώς εννόω. Μένουν σε κάτι τρώγλες και έχουν απαιτήσεις μαρκησίας λες και συ είσαι τελείως μαλάκας κι έχεις κατέβει από τον Άρη και δεν ξέρεις πιοιες ειναι
σε ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Βρε Ιωσήφ, να σου κάνω μια ερώτηση κρίσεως???

Πρόσφατα, ένας καλός φίλος, πήγε Ουκρανία για business (δεν θυμάμαι πόλη, αλλά είναι μια μεγάλη κ γνωστή) και όταν τον ρώτησα "πόσες και πόσο πήδηξε" μου απάντησε... niet....
Είναι δυνατόν???
Είναι τελικά μαλάκας ή ψεύτης ο φίλος  μου, φοβούμενος μην το μάθει η αραβωνιάρα???
Φίλε μου,

Να σου διηγηθώ από τα νιάτα μου ...
Όταν λοιπόν τον πρώτο καιρό άρχισα να μένω στην Ουκρανία ερχόμουν με τ αεροπλάνο για καμιά δουλειά (γιορτές  έμενα πάντοτε πάνω). Εκεί συναντούσα διαφόρους αγαθούς συμπατριώτες μας που διηγούντο πως γάμησαν την ΄μια την άλλη κλπ. Ρε γαμώτο εγώ σταύρωνα μια γκόμενα, μουνάρα βέβαια αλλά με το ζόρι.  Σκεπτόμουν που θα πάει θα περάσει ο καιρός θα μάθω καλύτερα την γλώσσα κι οι γκόμενες θα πέφτουν σύννεφο.
Πέρασε ο καιρός έμαθα να μιλώ πιο άνετα πάλι αυτοί όλο γαμούσαν , εγώ πάλι μια γκόμενα. Ρε γαμώτο τι γίνεται? Σκέφτηκα μήπως πηγαίνουν στο ΝτανΜπάς κι οι γκόμενες είναι πιο εύκολες? Πέρασε ο καιρός πήγα καιστο Ντανμπάς οι ίδιες γκόμενες.
Να μην στα πολυλογώ φίλε μου αυτοί όλοι γαμούσαν την χούφτα τους και λέγανε παπαριές γιατί ήταν τόσο μαλάκες γιατί δεν ήξεραν να πάνε ούτε σε πουτάνες και ντρεπόντουσαν να πουν την αλήθεια ενώ εγώ έβγαζα γκόμενα με το σπαθί μου. Φίλε μου είμαι κάμποσο χρονών γκόμενα δεν έχω πληρώσει να κάτσω να την γαμήσω.  Τώρα για πουτάνες που σας διηγούμαι τα ξέρω γιατί τα βλέπω κάθε μέρα και τα ζω στο πετσί μου,αλλά αν ήθελα να πηδήξω πουτάνες θα έμεινα σπιτάκι μου στην ελλάδα και θα μου ερχόταν φτηνότερα...Επομένως όποιος λέει ότι ήρθε Ουκραίνα και κάθε μέρα γαμούσε, οι γκόμενες τον κυνηγούσαν από πίσω κτλ λέει ΜΟΥΣΙΑ (καλά κι ειδικά αν δεν ξέρεις γρι γλώσσα) ή κάποιος τον πήρε από το χεράκι και τον πήγε στις πουτάνες.
Φιλικά

Ιωσήφ
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Εεεεεεεεε, ναι, υπήρξε κενο στο συλλογισμου μου,χε, σωστό το επιχείρημα σου.

Αλλα εκτός αυτού, εκει περα ρε Ιωσήφ, ανεξαρτήτως οικονομικού status, οι πιθανότητες να εχεις μια πολυ ωραια γκομενα, ειναι απείρως μεγαλυτερες απ'οτι στο ελλαντα. Αυτο ειναι το θεμα.Οχι οπως εδω περα, που σε εναν νορμαλ (οικονομικα-εμφανισικα) τύπο, πρεπει να σου βγει η Παναγια για να σου κατσει γκομενα της προκοπης.
 

Επισκέπτης
Εεεεεεεεε, ναι, υπήρξε κενο στο συλλογισμου μου,χε, σωστό το επιχείρημα σου.

Αλλα εκτός αυτού, εκει περα ρε Ιωσήφ, ανεξαρτήτως οικονομικού status, οι πιθανότητες να εχεις μια πολυ ωραια γκομενα, ειναι απείρως μεγαλυτερες απ'οτι στο ελλαντα. Αυτο ειναι το θεμα.Οχι οπως εδω περα, που σε εναν νορμαλ (οικονομικα-εμφανισικα) τύπο, πρεπει να σου βγει η Παναγια για να σου κατσει γκομενα της προκοπης.

ναι αυτό ακριβώς ισχυρίζομαι κι εγώ κι ότι άμα δεν βρέξεις πόπκα δεν τρως ρίμπα
 

Επισκέπτης
Τώρα για πουτάνες που σας διηγούμαι τα ξέρω γιατί τα βλέπω κάθε μέρα και τα ζω στο πετσί μου,αλλά αν ήθελα να πηδήξω πουτάνες θα έμεινα σπιτάκι μου στην ελλάδα και θα μου ερχόταν φτηνότερα...Επομένως όποιος λέει ότι ήρθε Ουκραίνα και κάθε μέρα γαμούσε, οι γκόμενες τον κυνηγούσαν από πίσω κτλ λέει ΜΟΥΣΙΑ (καλά κι ειδικά αν δεν ξέρεις γρι γλώσσα) ή κάποιος τον πήρε από το χεράκι και τον πήγε στις πουτάνες.
Φιλικά

Ιωσήφ

Πολύ σωστά τα λες φίλε αν είναι να πάει κάποιος Ουκρανία μόνο για τις πουτανες ας κάτσει σπίτι του να πάρει κανα σιτιτουράκι πιο φθηνά θα του ρθει..το θέμα είναι να πας εκει να κάνεις παιχνίδι να συναντήσεις καμια νορμάλ γκομενίτσα να περάσεις καλά και αν τη γουστάρεις να κάνεις και τίποτα πιο σοβαρό.. Μιλάει αγγλικά καμιά φίλε εκεί ή χρειάζεται να ξέρουμε ρώσικα;
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Ιωσηφ γενικά με αυτα που λες θα μας κανεις να πηγαινοερχομαστε Ουκρανια. Ηθελα να ρωτησω ομως το σοβαροτερο το οικονομικο γενικα με μερο ορο 350 ευρω τον μηνα οι τυποι εκει πανω την βγαζουν καθαρη? Ειναι φθηνοτερα τα καυσιμα και τα τροφιμα στο supermarket? Ρωταω επειδη ξερω πως η κολορωσια γαμησε μεχρις εσχατων αυτη την δυστηχη χωρα....

Και τωρα της κανουν τεχνητες αναπνοες
 

Επισκέπτης
Ιωσηφ γενικά με αυτα που λες θα μας κανεις να πηγαινοερχομαστε Ουκρανια. Ηθελα να ρωτησω ομως το σοβαροτερο το οικονομικο γενικα με μερο ορο 350 ευρω τον μηνα οι τυποι εκει πανω την βγαζουν καθαρη? Ειναι φθηνοτερα τα καυσιμα και τα τροφιμα στο supermarket? Ρωταω επειδη ξερω πως η κολορωσια γαμησε μεχρις εσχατων αυτη την δυστηχη χωρα....

Και τωρα της κανουν τεχνητες αναπνοες

Ρε πουλάκι μου,
350Ε??? Χα-Χα!!! Πολλά λες.
Κοίτα εκεί ή βγάζεις 100-200Ε ή πάνω από 5000Ε το μήνα(οι νταβάδες τους)
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Θα συνεχιστει και αλλο αυτο λες? Ρωταω επειδη και εμεις εχουμε διολισθησει σε υφεση αντεξαμε για λιγο αλλα ερχεται και νεο κυμα για εμας.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Πολύ σωστά τα λες φίλε αν είναι να πάει κάποιος Ουκρανία μόνο για τις πουτανες ας κάτσει σπίτι του να πάρει κανα σιτιτουράκι πιο φθηνά θα του ρθει..το θέμα είναι να πας εκει να κάνεις παιχνίδι να συναντήσεις καμια νορμάλ γκομενίτσα να περάσεις καλά και αν τη γουστάρεις να κάνεις και τίποτα πιο σοβαρό.. Μιλάει αγγλικά καμιά φίλε εκεί ή χρειάζεται να ξέρουμε ρώσικα;

Φίλε pirfore, διαβάζοντας τον Ιωσήφ επιβεβαιώνεται αυτό που καιρό έχω καταλάβει, ότι η Ουκρανία δεν είναι ο καλύτερος προορισμός για πορνοεκδρομή.
Όμως στη προτροπή σου «ας κάτσει σπίτι του να πάρει κανά σιτιτουράκι» δεν συμφωνώ.
Αν δεν του κάθεται η κατάσταση στην Ουκρανία, υπάρχει η Ρωσία, η Πολωνία, η Ρουμανία, η Τσεχία και άλλες χώρες. Σε όλες αυτές πέρασα καλά, τα έχω γράψει πολλές φορές. Σίγουρα θέλει και εκεί ψάξιμο και να είσαι λίγο τυχοδιώκτης, αλλά αξίζει το κόπο.
 

Επισκέπτης
Xαίρετε παιδια.

Εχω καιρο να ποσταρω, αλλα ισως μερικοι να θυμουνται απο αλλα threads, που χα ποσταρει παλαιοτερα οτι ειμαι εναμιση χρονο με μια ουκαρανή φοιτήτρια.Ζω Ελλάδα,δυστυχώς, και την γνώρισα στη δουλεια, οταν ειχε ερθει επισκεψη.Εχω παει Ουκρανια 2 φορες, στο Χαρκοβ και στο Κιεβο, και ετοιμάζομαι για τρίτη.
Σε γενικες γραμμες ισχυουν αυτα που γραφει ο Ιωσήφ, ειδικά οσο αφορα τη μουνοθύελλα.
Παιδια μιλαμε η αναλογια γυν. πληθυσμου/ μουνάρων έιναι αντε γεια.
Ειδικά σε κατι μαγαζια οπως το Fidele, Micta, Plazma, ειναι σουρεαλιστικό το τι γινεται εκει μεσα απο μουνια, με ειχε πιασει πονοκεφαλος, και ήμουν και με γκομενα.
Ηθελα ομως για αρχή να ρωτήσω το εξής το φίλο Ιωσήφ:
Γράφεις οτι εχουν τρελλές απαιτήσεις.Βασικα στην Ουκρανια τωρα ο μεσος μισθος κυμαίνεται στα 350 ευρώ μαξιμουμ.Οταν κυκλοφορούσα στο δρομο, εβλεπα ενα σκασμό
μετριους-ασχημους ουκρανους που <<φώναζαν>> οτι ειναι αδυνατο να ανήκουν στο 3% των ουκρανων που εχουν φραγκα, να κυκλοφορουν με μοντελα.
Αμφιβάλλω αν τα τυπακια αυτα τις κρατουσαν διπλα τους, ικανοποιώντας τρελλες απαιτήσεις. Θεωρω ότι εκει περα ο καθενας βρίσκει μουναρες, απλά επειδή εινια παρα πολλες, και αρα εκ των πραγματων, αυτες δεν εχουν επιλογες για τρελλες απαιτήσεις, αφου η πολύ μεγαλη πλειοψηφία πειναει.
Ποια ειναι η γνώμη σου επ αυτού?
Ευχαριστώ προκαταβολικά.


μετριους-ασχημους ουκρανους που <<φώναζαν>> οτι ειναι αδυνατο να ανήκουν στο 3% των ουκρανων που εχουν φραγκα, να κυκλοφορουν με μοντελα.
Αμφιβάλλω αν τα τυπακια αυτα τις κρατουσαν διπλα τους, ικανοποιώντας τρελλες απαιτήσεις. Θεωρω ότι εκει περα ο καθενας βρίσκει μουναρες, απλά επειδή εινια παρα πολλες, και αρα εκ των πραγματων, αυτες δεν εχουν επιλογες για τρελλες απαιτήσεις, αφου η πολύ μεγαλη πλειοψηφία πειναει.
Ποια ειναι η γνώμη σου επ αυτού?
Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Φίλε μου σε ευχαριστώ για την ευγενειά σου. Χωρίς να το γνωρίζεις έθεσες κολοσσιαίο ερώτημα θα προσπαθήσω να στο εξηγήσω.

1ον Διάβασε τα ως άνω, ότι δηλαδή οι ουκρανοί γκόμενοι θα τους κάνουν μαλακείες που για μας είναι ξεφτύλα, θα σουλατσάρουν με μια γυναικεία τσάντα σαν τραβεστί και τα τιοαύτα.Τώρα που το μάθατε μην διαννοηθεί κανείς και μου’ρθει με κάνα κόκκινο τριανταφυλλάκι ή τον δω με γυναικεία τσάντα, δεν βαράω, πυροβολάω, ξηγήθηκα...
2ον πολλά από τα μουνάκια που είδες ήταν με τους τυπάδες διότι τα είχαν σκάσει για κείνη την μέρα ή για κείνη την εβδομάδα ή τον μήνα. Ξέρω ότι ακούγεται απιστευτο αλλα είναι πέρα ως πέρα αληθινο. Καλά με 100-200Ε το μήνα τι κάνει ο γκόμενος? Μένει ταπί!!!Απίστευτο οι καριόλες τους τα τρώνε όλα και προχωρούν στον επόμενο!
3ον έχεις ποτέ ακούσει την ιστορία με τον πατσά του όθωνα ή την παροιμία βρήκε ο γύφτος την γενιά του? Ενώ λοιπόν η λογική η δική μας λέει ότι αφού είσαι ξένος , ευπαρουσιάστος και με τα φραγκάκια σου ε θα σε προτιμήσει η γκόμενα , ε λοιπόν θα την φας την χυλλοπίττα σου και θα πάει με τον Τάρας Μπούλμπα, δεν πα να μιλάς γλώσσα δεν, δεν. Παιδιά μην μου ζητάτε λογική εξήγηση δεν υπάρχει είναι η έλξη του DNA του ενός γύφτου με τον άλλον..
 

Επισκέπτης
Φίλε pirfore, διαβάζοντας τον Ιωσήφ επιβεβαιώνεται αυτό που καιρό έχω καταλάβει, ότι η Ουκρανία δεν είναι ο καλύτερος προορισμός για πορνοεκδρομή.
Όμως στη προτροπή σου «ας κάτσει σπίτι του να πάρει κανά σιτιτουράκι» δεν συμφωνώ.
Αν δεν του κάθεται η κατάσταση στην Ουκρανία, υπάρχει η Ρωσία, η Πολωνία, η Ρουμανία, η Τσεχία και άλλες χώρες. Σε όλες αυτές πέρασα καλά, τα έχω γράψει πολλές φορές. Σίγουρα θέλει και εκεί ψάξιμο και να είσαι λίγο τυχοδιώκτης, αλλά αξίζει το κόπο.

Φίλε Νέαρχε για Ουκρανία μίλησα για άλλες χώρες σαφώς μπορεί να συμφέρει και να αξίζει το κόπο για πορνοτουρισμό.. αλλά με αυτά που λέει ο Ιωσήφ για επικινδυνότητα και για ακρίβεια δε αξίζει να πάει κάποιος μόνος του εκει και να ψάχνει πουτάνες..Αν πάλι έχεις κονε με Ουκρανιδούλα δε γίνεται να την αφήσεις και να τρέχεις να βρεις βίζιτες...Όταν είχα πάει Μόσχα να συναντήσω ένα Ρωσιδακι που είχα γνωρίσει στο ιντερνετ, κάποιες λιγοστές μέρες δεν την είχαν αφήσει να μείνει στο ξενοδοχείο μου το βράδυ και μου μπαιναν ιδέες να φωνάξω καμια βίζιτα..αλλά δε λέει να ρισκάρεις τη γνωριμία για μια νύχτα γιατί αυτοι οι ρεσεπτιονίστες που χαμε τσακωθεί μαζί τους δεν το χαν και σε τίποτα να της το σφυρίξουν..
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια εγω θα πω τα εξης για να μην δημιουργουνται εσφαλμενες εντυπωσεις και λαθος ονειρα.
Τα περισσοτερα εχουν ηδη ειπωθει εδω περα αλλα τα συνοψιζω.
Πρωτα διευκρινιζω εξ αρχης οτι Ουκρανια δεν εχω παει ποτε μου ουτε Ουκρανεζα γκομενα ειχα ποτε μου, ουτε σε στουντιος-μπουρδελα εχω παει ποτε, εχω ομως πολλες συναναστροφες με χωρες του ανατολικου μπλοκ, και απο διαφορα κοινωνικα στρωματα, εξαιτιας του φιλικου μου περιβαλλοντος, του χομπυ μου και απο τα στριπτιτζαδικα.
Παρ' ολα αυτα δεν θεωρω τον εαυτο μου σε καμια περιπτωση ειδικο ή κατι τετοιο, και σιγουρα δεν ειμαι.
Εχω επισκεπτει δε και ο ιδιος ολες τις χωρες του ανατολικου μπλοκ πλην Ουκρανιας, Εσθονιας, Μολδαβιας.
Επεισης επειδη για πολλα χρονια δεν φιλοδοξουσα να βγαλλω καποια γκομενα απο αυτες τις συναναστροφες μου εχω την πολυτελεια να εχω παρατηρησει διαφορα πραγματα απο αλλη οπτικη γωνια.

Σας λεω λοιπον τα εξης. Καμια γκομενα νεα και ωραια ειτε Ουκρανεζα ειτε Ρωσσιδα ειτε Ρουμανα ειτε οτιδηποτε αλλο δεν εχει κανενα λογο να καψουρευτει ενα μεσηλικα μετριο εμφανισιακα Ελληνα, πολυ δε περισσοτερο επειδη το τι θεωρειται σεξυ στην Ελλαδα δεν εχει καμια σχεση με τι θεωρειται σε αυτες τις χωρες. (Κατι για γυφτικο DNA που ειπωθηκε?)

Καμια απο τις κοπελιτσες που δεν εχουν να φανε και εχουν ζησει καταστασεις που εμεις δεν μπορουμε ουτε να διανοηθουμε δεν εχει αθωο μυαλο. Μια Ελληνιδα μπορει να <<σπασει>> αμα καψουρευτει, αυτες ξεχαστε το. Δηλαδη αμα ειναι κανεις ωραιο παιδι νεο με στυλ κτλ κτλ και τυχει να τον ερωτευτουν μπορει να του κατσουν κανα δυο φορες αλλα μετα θα την κανουν για αλλες πολιτειες.

Για ολους τους υπολοιπους ειτε σε παιρνει και γουσταρεις να γινεις χορηγος ειτε το ξεχνας εξ αρχης.

Απο κει και περα αν ειναι να παει κανεις σε καποια απο αυτες τις χωρες θα σας πω τι θα εκανα εγω και θα εξηγησω γιατι

-Θα πηγαινα ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ με αμαξι και ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ Μερσεντες. Το ιδανικοτερο CLS.

-Θα πηγαινα οποσδηποτε με αλλον ενα ή δυο Ελληνες, και θα ελεγα οτι εχω ανεβει για <δουλειες> :jerking:

-Θα δηλωνα (ειδικα για οσους ειναι ανω των 30) οτι ειμαι προσφατα χωρισμενος, αλλα ΧΩΡΙΣ παιδια.

Γιατι

-Το πρωτο δηλωνει οτι εισαι excecutive

-Το δευτερο επειβεβαιωνει πως εχεις παει οντως για δουλειες, οι πουτανες γνωριζουν πολυ καλα πως μονος δεν πας ποτε για δουλειες.

-Το τριτο επειδη αν εισαι +30 ανυπαντρος ειναι δειγμα ηττοπαθιας για αυτες. Κανενας ανατολικος της προκοπης δεν μενει ανυπαντρος σε αυτη την ηληκια. Ενω αν εισαι προσφατα χωρισμενος μοιαζεις το ιδανικο θυμα.

Τα παραπανω ειναι ενδεικτικα του πως σκεφτονται και αν θελεις να εχεις ελπιδες να γαμησεις χωρις να γινεις χορηγος και χωρις να γινεις μεταναστης :grin: πρεπει να σκεφτεσαι αντιστοιχα.


 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
41
Πόντοι
16
Αφού έχεις μείνει τόσα χρόνια στην Ουκρανία πες μας και δυο λόγια για την Ουκρανική βότκα ;
Υπάρχει κάποια που να είναι της προκοπής ;
Η Nemirof είναι καλή ;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Ιωσηφ δαβαζω με πολυ ενδιαφερον το forum που ανοιξες.οντως οι Ουκρανοι ειναι πολυ πιο φιλικοι απο τους Ρωσσους.θα ελεγα οτ ειναι πολυ πιο εργατικοι σαν λαος.και ειναι θα ελεγα πιο γρηγοροι απο τους Ρωσσους που ειναι πολυ αργοι.αυτο που δεν μου αρεσει στους Ουκρανους ειναι οτι ειναι πολυ γλιωδεις τυποι.και θα ελεγα πιο φυλαργιροι απο τους Ρωσσους που ειναι παρα πολυ τσιγγουνιδες.εδω που ειμαι εχει παρα πολλες Ουκρανεζες.εχουνε δε ενα κομπλεξ απεναντι στης Ρωσσιδες.ειδηκα οι ανατολικες Ουκρανεζες που δεν διαφερουνε σε τιποτα απο της Ρωσσιδες εμφανησιακα.νιωθουνε πολυ υποτημιτικα γιατι ειναι Ρωσσιδες και ειναι σαν λαθρομεταναστες στην ιδια τη Ρωσσια.και δεν μπορουνε να βρουνε μια καλη δουλεια σε μια εταιρια να κονομανε 800-1100 ευρω το μηνα.και το μονο που μπορουνε να δουλεψουν ειναι πωλητριες ή σερβιτορες για 600-700 περιπου το μηνα....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
οι δυτικες ειναι τελειως αλλο εχουν μαυρα μαλλια και ματια γαλανα ή πρασινα.ειναι δε πιο καυτες απο της Ρωσσιδες.εμεα εδω μετα απο σχεδον 16 χρονια (τη Κυριακη 9 Νοεμβριου κλεινω 16 χρονια Ρωσσια) δεν με βλεπουνε πια σαν ξενο.ποτε δεν μετανιωσα που ηρθα εδω!οπως και εσυ δεν νομιζω οτι μετανιωσες που ζει Ουκρανια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom