Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 419K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

mounara

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
duracell ομολογω πως πρωτη φορα βλεπω κατι τετοιο απο την αποψη του ξεχειλωματος.εγω το θεωρω προσωπικα αηδια..αποψη μου.απο οτι φενεται η κοπελια στη φωτο εχει παρει πολλους μαυρους
 

bigbaby

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
2
Πόντοι
1
Συνάδελφοι καλησπέρα. Μου αρέσουν οι 'έγχρωμες' κοπέλες, και ιδιαίτερα οι μελαμψές ή μιγάδες από Καραϊβική, Βραζιλία κλπ. Θα εκτιμούσα πολύ κάποια πληροφορία για κοπέλα από στριπτητζάδικο (εννοείται για σεξ) ή μασατζίδικο, ή τηλέφωνο κλπ. Ευχαριστώ...
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.565
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.076
Πόντοι
14.565

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Καλες οι μαυρες αλλα δυσκολο να βρεις καθαρη και να μη βρωμαει.Πρεπει να ειναι πολυ τοπ.Τωρα απο Βραζιλια που δεν ειναι τοσο μαυρες κατι λεει αλλα θελει πολυ προσοχη!!!
 

ultraswien

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
103
Like
12
Πόντοι
1
εγώ πάντως μια victoria την έσκισα και γούσταρα...τις έδωσα 20 και γάμησα και με άφησε και έχωσα 2η φορα γιατί γούσταρε μάλλον χωρίς να δώσω τίποτα
 

Επισκέπτης
Συνάδελφοι καλησπέρα. Μου αρέσουν οι 'έγχρωμες' κοπέλες, και ιδιαίτερα οι μελαμψές ή μιγάδες από Καραϊβική, Βραζιλία κλπ. Θα εκτιμούσα πολύ κάποια πληροφορία για κοπέλα από στριπτητζάδικο (εννοείται για σεξ) ή μασατζίδικο, ή τηλέφωνο κλπ. Ευχαριστώ...
αυτη σου αρεσει?
 

Συνημμένα

  • leykos nanos.jpg
    leykos nanos.jpg
    29,2 KB · Εμφανίσεις: 48
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

Trelo Agori

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
410
Like
8
Πόντοι
1

Τρώει καλά το νανάκι!!!

Παίδαρος η μαυρούλα με την συνήθη θεϊκή πατούρα!!!

Τη μούρη όμως δεν την έβαψε καλα!!! Είναι λες και έφαγε χαλασμένα μύδια!!! Δυστυχώς το έχουν οι μαυρούκες αυτό το πρόβλημα! Με τέτοιον πάτο όμως, τι να την κάνεις την φάτσα?

Μακάρι το πρόβλημα να ήταν μόνο αυτό!

Οι μαύρες έχουν γενικώς προβληματική συμπεριφορά! (φτήνουν στην πίπα, δεν μιλάνε, βάζουν κρέμες στο νιμου, στο δίλεπτο σου λένε να τελειώνεις, δεν συμμετέχουν κλπ, κλπ, κλπ). Από καμιά 20αριά μαύρες που έχω πάρει (όλες σε μπουρδέλο) ζήτημα οι 2 να μου τον κράτησαν στο ύψος των περιστάσεων!!!

ΚΡΙΜΑ!
 

monkey_business

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2005
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
δυστυχως  απο οσες μαυρες εχω παρει στο μεταξουργειο , ενω στην σαλα εδειχναν " καπως" , μεσα ηταν μεγαλες φολες. Το καλυτερο μαυρακι το εχω παρι εκτος ελλαδος και ηταν απο Τρινινταντ
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Οι μαύρες που κυκλοφορούν στην ελλάδα δεν είναι συνήθως από βραζιλία αλλά από νιγηρία...
 

panos206

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολο το forum,
περναω απο τις μαυρουλες πισω απο το δημαρχειο συχνα πυκνα και κανω τσαρκα,ημουν στο τσακ να παω με 1-2 απο αυτες αλλα λεω αυτες ειναι η ηπατιτιδα η ιδια που μην ξεχναμε οτι κολαει και με το σαλιο!
Με αυτα που διαβασα εδω μεσα ενα ειναι το σιγουρο,οτι θα συνχισω να περναω απο εκει αλλα μονο για ματι!!! :dancing:
και παντα με τις ασφαλειες κατεβασμενες γιατι δεν ξερεις πολλα γινονται. ;)
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
εγω γουστάρω να περναο απο τις μαυρουλες για να παιζω απλα.να χουφτωνω κωλαρακια,να μου το πιανουν . θα γουσταρα για παραπανω αλλα δεν..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
μακρια απο τις μαυρες στην περιοχη αθηνας κακιες ψυχρες αναγωγες μεγας κινδυνος για αρρωστιες,,περναω καθε μερα και βλεπω τι παιζετε.. ασε που τα ξενοδοχεια που σε πανε ειναι χειροτερα απο την χωματερη στα λιοσια...γενικα αν προσθεσω την εμπειρια μου απο τα στριπτιτζιδικα που δουλευουν μερικες...μια ειχε κολλησει πανω μου σαν βδελα για ποτο και ηλθα δυο σερβιτοροι να την ξεκωλυσουν....φυγε μωρι τισ ελεγαν τιποτα αυτη..στο τελος την πηραν σηκωτη...πολυ αναγωγες ρε γαμωτο
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Με λίγα λόγια:

όποιος βαρέθηκε τη ζωή του και θέλει να την κάνει απ' τον μάταιο τούτο κόσμο ΑΝΑΙΜΑΚΤΑ ΚΑΙ ΑΝΩΔΥΝΑ, είναι μια καλή λύση. :) :)

" Τούτην γη που τη πατούμε,
όλοι μέσα θε να μπούμε " :rolleyes:

Πιστεύω νά' μουν σαφής........

 

cokecoke

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
παντως λογω αναδουλιας εχουν αρχησει να φορτωνονται για ξενοδοχεια επιλογης του πελατη και δινουν και τηλ    ραντεβου
για τους λατρεις του ειδους
 

arxidoulis

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
μετα απο αυτη την φωτο ουτε κουβεντα για μαυρες!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
129
Πόντοι
66
χθες γυρω στα μεσανυχτα γινοταν χαμος, αρκετες ηταν πολυ ομορφες, ηταν και αγριεμενες, χτυπουσαν τα τζαμια με τα ψευτικα νυχια τους, μακριααααα
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Μακριά αν θες να δεις τα παιδιά σου να μεγαλώνουν.

Φίλος έκανε το λάθος και ψώνισε παράσημο όχι πλέον σοβαρό αλλά ταλαιπωρείται με μύκητες και τέτοια κανα δίμηνο τώρα. Κόλλησε και η αρραβωνιαστικιά του...κωλοχανείο εν ολίγοις.

Καλή η σοκολάτα αλλά ρε παιδάκι μου...100% ρίσκο, δεν αξίζει!
 

Επισκέπτης
παιδια μακρια απο κει!!!!!κρατιστε τις καυλες σας!!!!και μακρια απο εκι!ειναι πολι βρομικα!!!δεν αξιζει ! αν σας αρεσουν οι μαυρες καλιτερα να ψαξετε σε κανα μπουρδελο να βρειτε καμια καλι..μακρια απο βαρβακιο!βρομια!!
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Οντως αθλιο το ολο σκηνικο εκει.
Αναφερω οτι η Κυριακατικη Ελευθεροτυπια, στο ενθετο περιοδικο, ειχε αρθρο γι'αυτες και στο voodoo που τους κανουν, πριν φυγουν απο την Νιγηρια, ωστε να ειναι "δεσμιες" του μαγου και του νταβατζη,βεβαιως !!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom