Νέα

Οδησσός - Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nios67
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Παρακολουθω τα ποστ σου με επημέλεια κυκλοφορώ με σορτς και μπλουζάκια για να μη δίνω στόχο, λεφτά μόνο όσα χρειάζομε. Προς το παρόν δεν έχω δεί τίποτα ύποπτο,  Αν και όντως κυκλοφορούν περίεργες φάτσε γενικώς, Επίσης πολυ αστυνομία στους δρόμους , μπλόκα και σταματάνε αυτοκίνητα χωρίς προφανή λογο.
το κινητο αφηνε σπιτι καλυτερα.εχω εβαζα τσεντακι απο αυτα που βαζεισ απο μεσα μετα το ατυχημα μου και στο πορτοφολι 100 γριβνα.πηγαινα τουαλετα,εβγαζα κρυφα τα λεφτα με κλιστη πορτα και πληρωνα μετα στο καφε και φαι.δεν ξαναδειχνω λεφτα και πορτοφολι.ειναι τοσο χαλια η κατασταση τελευτεα που μετα τον σεπτεβρη θα την κανω απο οδυσσο και ισως ουκρανια.ποτε δεν ειχε κεντρο περιεργους ουτε αντρεσ εβλεπεσ μερα ουτε κοσμο.τωρα πολλοι περιεργοι,αφραγοι με σορτσ παρεες μονο αντρες.αυτοι θελουν προσοχη.οταν βλεπεισ 2 ατομα και πανω βραδι κοβεισ λασπη,παντα απο δρομο που περναει κοσμοσ και αυτοκινητα οχι σε παρκα και στροφεσ που δεν βλεπει κανενασ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
odessa live streming βλεπω τωρα αρκετο κοσμο ντιριπασοσκαγια και στο αγαλμα του δουκα.
ντιριπασοσκαγια μην πατε στα ξυλινα σπιτακια εκει που εχει και τουρκικο στο δρομο γιατι παρακολουθανε
2 σημοριες τουρκον και ουκρανων και ειναι επικινδυνα βραδι. παω σε ενα μπαρ ρεστοραν το εγραψα παλαιοτερα πανω πιο και που αλα δεν εχει κοσμο.απλα εκει ειναι ασφαλεσ και νορμαλ κοσμοσ.
 

John Varvatos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Exω λοιπον αρχισει να ψηνω την πρωτη στο μαμπα ακολουθωντας τις οδηγιες για στοχευση και προσεγγιση οπως περιγράφονται στις προηγούμενες σελίδες σχετικά με σπονσορέτ με απόλυτη επιτυχία.
1η έξοδος φαγητό στο στεικχαους , ζημιά 1,800 γριβνα , 1 παγωτό στο δρόμο 47 γρίβνα, και κοιμάτε στο σπίτι όλο το βράδυ, χαρτζηλίκι το πρωί 300 , δεν τα ζήτησε της τα δωσα μόνος μου.
Την εχω δει απο τότε άλλες 2 φορες (500 Γριβνα έκαστη ~4 ωρες inclusive σιδέρωμα και καθαρισμα σπίτιου).
Απ'ότι ειπε ειναι σε διακοπες προερχόμενη απο κίεβο, χτες καταλαβα κάνει αρπαχτές Arkadia και κεντρο με τουρκους πακια κτλ , οπότε πάμε γι'άλλα.

 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
Φιλος μου ηταν στην Οδησσο για διακοπες.
Αφου μου μιλησε για το ελληνικο στοιχειο εκει, μου ειπε οτι πηγε και οπερα.
Εισητηριο για την οπερα; 1 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και να μπαινουν μεσα μου λεει, κουκλες γυναικαρες, με μπαμπα - μαμα, σοβαρες οικογενειες κλπ.
Επαθε πλακα...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Φιλος μου ηταν στην Οδησσο για διακοπες.
Αφου μου μιλησε για το ελληνικο στοιχειο εκει, μου ειπε οτι πηγε και οπερα.
Εισητηριο για την οπερα; 1 ευρω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Και να μπαινουν μεσα μου λεει, κουκλες γυναικαρες, με μπαμπα - μαμα, σοβαρες οικογενειες κλπ.
Επαθε πλακα...
ε ναι αλλα αυτες δεν θα τις γνωρισει ο τουριστας που παει πανω κατω στο κεντρο.
εχουν κυκλο αυτες.απιαστες.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
μπηκα στο μιστερ χ μετα απο καιρο και χαλια ολες ειναι.εχει λιγες καλες αυτες που ηθελαν 1000 τωρα ζητανε 2000 η 100 δολαρια.τιμες για μετριες 6-7 για μενα με 1600-2000
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ειναι απιστευτο αυτο οδυσσο παντου κοσμο μεχρι μια το βραδι στο κεντρο!
εχει χρονια να δω κοσμο στο κεντρο τα τελευταια 6-7 δεν ειχε κοσμο.
 

John Varvatos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Το σάββατο πέρασα στις 3 και είχε ακόμη κόσμο, στα κεμπαμπτζιδικα απεναντι απο το στεικχαουζ ειχαν ξεμείνει 4 καλντεμιριτζουδες και την 'επεφταν σ'ολους τους περαστικούς
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.751
Κριτικές
178
Like
39.278
Πόντοι
21.896
καλντεμιριτζουδες ?? τι σημαινει?? αναγραμματισμος κ εννουσες καλντεριμιτζουδες?
 

demba

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2006
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες βρίσκομαι εδώ και 3 μέρες στην Οδησσο. Με αυτά που διάβαζα από τον oykxaris περίμενα να δω κάτι ανάμεσα σε Καράκας και Μεντεγίν σε επικινδυνότητα και τελικά η πόλη είναι εκκλησία
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.698
Κριτικές
6
Like
8.842
Πόντοι
1.686
Παίδες βρίσκομαι εδώ και 3 μέρες στην Οδησσο. Με αυτά που διάβαζα από τον oykxaris περίμενα να δω κάτι ανάμεσα σε Καράκας και Μεντεγίν σε επικινδυνότητα και τελικά η πόλη είναι εκκλησία

Φίλε, έχει κόσμο στο Αρκάντια ;

Στην Ιτακα , Ιμπιζα, έχει κόσμο ;

Πριν τον πόλεμο που είχα πάει Οντέσσα ,ήταν τίγκα.
Τώρα έχει πληρότητα 20 -30% ;
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Παίδες βρίσκομαι εδώ και 3 μέρες στην Οδησσο. Με αυτά που διάβαζα από τον oykxaris περίμενα να δω κάτι ανάμεσα σε Καράκας και Μεντεγίν σε επικινδυνότητα και τελικά η πόλη είναι εκκλησία
Κι εσυ τον ουκχαρη πιστεψες?
 

John Varvatos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
O OYKXARIS εχει δίκιο,  όλος ο κόσμος εδώ αυτά μας λέει..... Δεν είδες τίποτα περίεργο απλά έτυχε...
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Παίδες βρίσκομαι εδώ και 3 μέρες στην Οδησσο. Με αυτά που διάβαζα από τον oykxaris περίμενα να δω κάτι ανάμεσα σε Καράκας και Μεντεγίν σε επικινδυνότητα και τελικά η πόλη είναι εκκλησία
αν εισαι και εσυ χαλιασ σε εμφανιση οπως τους τουριστες που βλεπω και σε περνανε αφραγγο τουρκο
δεν κινδυνευεις χαχαχαχα.χτες τουρκος μονιμοσ κατοικος μου ελεγε πως τον κτυπησαν και πηραν το κινητο
και λεφτα πριν λιγες μερες.ερχετε καθε μερα ο τουρκος στο ελληνικο γιατι δουλευει η γκομενα του εκει.
τοσα χρονια εκει πρωτη φορα το επαθα αλλα γλιτωσα αλλες χιλιαδες φορες που ημουν προσεκτικος.
εισαι τυχερος που δεν ειδα το μθνημα σου πιο γρηγορα να σε βαλω σε μια αποθηκη 3 μερες οπως κανω σε μαλακες που με ενοχλουν χαχαχαχαχ.οπωτε εισε πανω πεσ μου και θα σε κανω να χεστεισ .
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρκαδια δεν παω ποτε αλλα ξερω αδεια ειναι γεματο αραβες και τουρκους.
πολλα αυτοκινητα πολυτελειας στην πολη και τα οδηγανε αραβες.ενω κρατανε αυτοκινηταρες κατεβενουν χαλια ντυμενοι κατι που δεν καταλαβα ακομα.πανε παρκαρουν εξω απο τα καφε στο αγαλμα και απλα καθωνται εξω απο τα αυτοκινητα 5-7 μαζι και χαζευουν.ποτε δεν τους ειδα με γκομενα!ολοι μαζι και μιλανε καθωντασ στα πολυτελη αμαξια.βιζιτες την μερα δυσκολα να βρεις απο τα γνωστα σαιτ ολες επιδει ειναι ζεστη μαλλον πανε αρκαδια
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Κι εσυ τον ουκχαρη πιστεψες?
δεν πιστευε ενα αφραγγο σαν εσενα που την βγαζει πεζωντας τον με τσοντες.πριν ανοιξεις το στομα σου βλακα δες ποσες πλιροφοριες εχει δωσει απο χωρεσ.μηδεν,μηδεν ταξιδια και γραφεις μονο για την πουτανα αρη σαλονικης,τσοντες,πορνο και τι θελουν οι ελληνιδες χαχαχαχα
οταν μαθεις αγαμητε βλακα τι θελουν οι ελληνιδες γραψε και για ουκρανια
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
ακουσα 3 ελληνες μεγαλους σε ηλικια να μιλανε αλλα δεν εδωσα σημασια ουτε τους μιλησα.
δεν προκειτε να δωσω σημασια σε κανενα ελληνα η κυπριο που ακουω τον δρομο μου και αυτοι τον δικο τους.δεν εχω χρονο για χασιμο και που με ληστεψαν την επαθα που πηγα να συναντησω κυπριο μετα της 12 βραδυ.ετα ο τυπος με αποφευγε και εκανε αρεα με φιλους του ελληνες.
καλα να παθω που δεν τους εκλασα οπως ολους και επαθα εγω ζημια 800 ευρο
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
δεν πιστευε ενα αφραγγο σαν εσενα που την βγαζει πεζωντας τον με τσοντες.πριν ανοιξεις το στομα σου βλακα δες ποσες πλιροφοριες εχει δωσει απο χωρεσ.μηδεν,μηδεν ταξιδια και γραφεις μονο για την πουτανα αρη σαλονικης,τσοντες,πορνο και τι θελουν οι ελληνιδες χαχαχαχα
οταν μαθεις αγαμητε βλακα τι θελουν οι ελληνιδες γραψε και για ουκρανια
Χαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom