Νέα

Οδησσός - Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nios67
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Ευχαριστω , ναι μεσα στη βδομαδα κανονιζουμε καφε με τα παιδια.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Αμα σου τρώνε τα λεφτά σε κεράσματα και δεν κάθονται σημαίνει οτι σε βλέπουν σαν κορόιδο και οτι τα κάνεις μαντάρα.Δεν είναι δυνατόν να ξοδεύεις 400 ευρώ τη μέρα Ουκρανία και να μένεις αγάμητος.Πρέπει να είσαι όρνιο για να το πετύχεις αυτό.

Ανεμος αυτοκριτικής στο thread !!  :grin: :grin: :grin:

Οταν πληρώνεις 400 ευρώ και δεν γαμάς είσαι μεγάλο Ορνιο.

Οταν πληρώνεις 400 ευρώ και τελικα γαμάς κάτι που αξίζει 40 ευρώ είσαι μικρό όρνιο !!

Πολλά Ορνια στις πόλεις της Ουκρανίας τελευταία !!! :grin: :grin: :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
skeφτομαι να αω οδησο  καλοκαιρακι και χτες ηρθα απο εφταημερη εκδρομη μονος μου απο πετρουπολη και παλαιοτερα εκαν 2 μηνες μοσχα για ανταλλαγη φοιτητων απο βουλγαρια για γεωπονικο πειραμα στη μοσχα σε θερμοκηπια αλλα καπω απογοητευτηκα απο ρωσιδες στην πετρουπολη
θα ανεβασω και νεο θρεντ με αγια πετρουπολη με φωτος αλλα σχετικα με γκοεμενες ενο ειχα πολλα ματς εφαγα μονο δυο μετρια ενω τα καλα μωρα θηθλεαν απο πρωτο ραντεβου κρασακι τω ν 100 ευρω και ερχοντουσαν και με φιλη τους και μου ετυε σε ενα βραδυ 3 ττοιες περιπτωσεις που και ασφαλως εγινα καμπος προφασιζομενος οτι τρακαρε ο συνεργατης μου με αμαξι μολις τις εβλεπα να επιμενουν για φυαλη κρασι και ενω ειχα ραντεβου με μια αυτη μου εφερνε και φιλη της χα χα λιγο χαλβας να εισαι σε φαγαν λαχανο διοτι μεσα σε 1 ωρα ειχα κανονισει ραντεβου και ηταν τρια ολοιδια περιστατικα στην rubenstein ουλιτσα

το ιδιο συμβαινει και οδησσο? ρωτικα καταλαβαιω ενα 50 τοις εκατο λογω βουλγαρικων που μιλω ενω μιλω καλα την αγγλικη
Τύπε μάλλον έπεσες σε δίκτυο με γκομενες καρχαρίες που ρημάζουν πορτοφόλια με τα κεράσματα σε μαγαζιά γνωστών τους. Προετοιμασία μέσω νετ έκανες πριν πας ;
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τύπε μάλλον έπεσες σε δίκτυο με γκομενες καρχαρίες που ρημάζουν πορτοφόλια με τα κεράσματα σε μαγαζιά γνωστών τους. Προετοιμασία μέσω νετ έκανες πριν πας ;
τι προετειμασια απο ιτερνετ?αφου τις ιδιες αρπακτικα θα γνωρισεις και χειροτερες.
διαβαζα προχτεσ απο περιεργεια τι λενε για τιντερ ουκρανια τα μελη του πακιστανου roosh.
ολοι ελεγαν δεν εχουν ανταποκριση,πολυ σπανια απο 35 γκομενες που τους γδερνουν.

πολυ απογοητευση για το τιντερ.δεν εγραψε καπειος θετικα απο οσα θυμαμε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Ανεμος αυτοκριτικής στο thread !!  :grin: :grin: :grin:

Οταν πληρώνεις 400 ευρώ και δεν γαμάς είσαι μεγάλο Ορνιο.

Οταν πληρώνεις 400 ευρώ και τελικα γαμάς κάτι που αξίζει 40 ευρώ είσαι μικρό όρνιο !!

Πολλά Ορνια στις πόλεις της Ουκρανίας τελευταία !!! :grin: :grin: :grin:
για αυτο σταματησα να παιζω νυχτα.επαναλαμβανω οχι σε μερη που φορτωνεις πουτανες.
απο νυχτα γαμησα εγραψα ξανα γκομενες κατω απο τα δεκα δακτυλα σε αριθμο απο τα χρονια που επεζα
καθε βραδι!αυτα ειναι τα στατιστικα εμπειρου,ρωσοφωνου και με πακετο.για αυτο παντα αμφιβαλω τους εραστες))).την μερα πολλες γαμησα μετα απο 30 λεπτα μεχρι ωρα μολις γνωριστηκαμε να της πω παμε διπλα σπιτι για καφε.στην οδυσσο 4 φορες μου ετυχε στην ωρα να φορτωσω γκομενα χωρις λεφτα και να μεινει μαζι μου.η τελευτεα που φορτωσα στο δεκαλεπτο τον νιοβρη τελικα ηταν βιζιτα.δεν ζητησε λεφτα και εμεινε 2 ωρες μαζι μου.ηθελε να μεινει και ελεγε σε γουσταρω και μονο σεξ θελει.
της ειπα δυστυχος θελω να μεινω μονος παρε 600 γριβνα να πασ σπιτι με ταξι στης φιλεσ σου.
την επομενη μερα ειπα ελα με της φιλες σου να γνωρισουν φιλο μου.απαντησαν 1000 γριβνα οτι ειναι βιζιτες.ειπα οκ αλλα μετα δεν απαντουσαν.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Τύπε μάλλον έπεσες σε δίκτυο με γκομενες καρχαρίες που ρημάζουν πορτοφόλια με τα κεράσματα σε μαγαζιά γνωστών τους. Προετοιμασία μέσω νετ έκανες πριν πας ;
φιλε ενας κυπριος που δεν ηθελε να με γνωρισει και ακουσει εφαγε τα μουτρα του δυο φορες οδεσσα.ελεγε 100 τον μηνα περνουν και εκλισε ραντεβου με ιτερνετ γκομενα που εψαχνε ταχα αντρα.
εφαγε 2000 πανω σε δωρα και ρεστωραν σε 5 με 6 μερες.εφερε και μια γρια μαζι της μια φορα.
για να του πει μετα για εχειρηση χαχαχαχ.τελικα ηρθε απογοητευμενος.μετα απο 2 μηνες αρχισε μυνηματα
αυτη και ξαναπηγε.η γκομενα εμφανιστηκε με ρειντζ ροβερ!του εκανε μουτρα που ειπε 50 ευρο την μερα
θα ξοδευει και εξαφανιστηκε 2 μερες.του την ειπε με 50 την μερα γιατι ηρθες?τον επερνε ρεστοραν με προμηθεια.τελικα μετα απο 2 μερες υποκειψε στα τερτιπια της.εμπενε σε ακριβα μαχαζια ρουχα αυτος εμενε εξω.τρελαθηκε αυτη.ηρθε με διαφορετικο αυτοκινητ και δακτυλιδι στο χερι!τα βραδια εξαφανιζωταν δεν απαντουσε.οταν γυρισε ειπε υπαρχει κυκλωμα ανακαλυψα που εκμεταλευετε ξενους.το καλυτερο αλλαξε υμερα να φυγει.λεει στην γκομενα φευγω.αυτη δεν πιστεψε.οταν εμπενε στο ταξι ειδε την γκομενα να ειναι με τυπο με αυτοκινηταρα μερσεντες πιο κατω!χεστηκε και μπηκε στο ταξι γρηγορα.ο τυποσ σταματησε διπλα απο το ταξι κατι ρωτησε τον ταξιτζη.δεν απαντησε ο ταξιτζης το πατησε και εφυγε.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
τις μερες που ηταν η αεκ εδειραν ελληνα οι φασιστες κιεβ.με επερνε ο θειος μου να μου το πει.έει κιεβ δεν ελεχωνται μεινε οδυσσο
που εισαι ασφαλεις.αλλο γερμανο κατεβασαν γκομενα απο το ξενοδοχειο ουκραινα.τον εδειραν και αφησαν γυμνο στο δρομο.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
taso χρονια πολλα και πολυχρονος κιολας και να κανονισουμε και με τα παιδι για καφε

θα γραψω θρεντ και απο σαλουν πηγα στην αλυσιδα μαρκιζ με καλα μωρα και εξυπηρετικα  οσο γ τα καλυτερα μουνια που ειδα ηταν σε ενα μετρο κλαμπ ενω στα μπαλετα κιροβ μαριινσκι ειδα θεσπεσιες υπαρξεις
το μετρο κλαμπ ειναι για μικρες φοιτητριες.θα εισαι σαν μπαρπας εκει.
πηγα το 2008 νομιζω η 2009.ολες οι γυφτισες εκει και ηθελαν κοκτειλ 20 ευρο ενω επιναν μπυρα κατω απο ευρο.ολες ηθελαν τζαμπα ποτα και μιας μαλακισμενης της εκλεψε ενας μαλακας το κινητο της.κεραστηκε απο μενα και αρχισε χαχαχουχα με τον βλακα ντυμενο σαν γκακτερ απο αλλη πολη ηταν αθλιος.στο τελος της εκλεψε το κινητο και εκλεγε στους πορτιερηδες.σε διαβαζω για σοφια.ποτε οδυσσο?14 ιουνη θα ειμαι οδυσσο μεχρι 22
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
taso χρονια πολλα και πολυχρονος κιολας και να κανονισουμε και με τα παιδι για καφε

θα γραψω θρεντ και απο σαλουν πηγα στην αλυσιδα μαρκιζ με καλα μωρα και εξυπηρετικα  οσο γ τα καλυτερα μουνια που ειδα ηταν σε ενα μετρο κλαμπ ενω στα μπαλετα κιροβ μαριινσκι ειδα θεσπεσιες υπαρξεις
το μετρο κλαμπ ειναι για μικρες φοιτητριες.θα εισαι σαν μπαρπας εκει.
πηγα το 2008 νομιζω η 2009.ολες οι γυφτισες εκει και ηθελαν κοκτειλ 20 ευρο ενω επιναν μπυρα κατω απο ευρο.ολες ηθελαν τζαμπα ποτα και μιας μαλακισμενης της εκλεψε ενας μαλακας το κινητο της.κεραστηκε απο μενα και αρχισε χαχαχουχα με τον βλακα ντυμενο σαν γκακτερ απο αλλη πολη ηταν αθλιος.στο τελος της εκλεψε το κινητο και εκλεγε στους πορτιερηδες.σε διαβαζω για σοφια.ποτε οδυσσο?14 ιουνη θα ειμαι οδυσσο μεχρι 22
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
στην αρκαδια μου ειπε ελληνας της οδυσσου ολα τα καφε και εστιατορια ειναι αδεια,ολοι καθωνται πλαζ.
φιλοςουκρανος που ζει αμερικη λεει δεν ξαναπατω.μονο τουρκους,αραβες και πουτανες ειχε.
επιδει εφυγαν οι ρωσοι λενε η εξηγηση.κεντρο παλι αδεια μαχαζια.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
δεν ξαναπατω καλοκαιρι οδυσσο με αυτα που επαθα,τελος.χτες ληστεψαν οικογενεια 4 με μασκες.μπουκαραν σπιτι και εδειραν τους ιδιοκτητες.υρθανε πολλοι βετερανοι και του πολεμικου ναυτικου και κανουν συνεχεια ληστειες και ξυλοδαρμους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
επαιξα απο τα σαιτ αλλα δεν απαντουσαν η με επερναν μαλλον τουρκο και εκλιναν.
στο μονο που ξεκινησα με τα ποδια να παω στο δρομο αποφασισα να γυρισω πισω γιατι ηταν περιεργη γειτονεια και δεν ηθελα να μου επιτεθουν παλι.
 

John Varvatos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα πηγα σ'ένα σαλον στην TROITSKA 26. Xάλια μαύρα , χειρότερα και απ'το μεταξουργείο και σαν χώρος και σαν ρόντστερ και τιμές από 800 UAH απλό...
 

John Varvatos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Βραδυνή βόλτα Derybasivska McDs και στο πάρκο πιο πάνω για streetwalkers αλλα δεν εντόπισα τίποτα...
 

John Varvatos

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2018
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Αν ξέρει κανας παλιός κάνα κλαμπάκι για παιχνίδι εκτος το Λέιλα να μας πει ?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.709
Κριτικές
24
Like
3.360
Πόντοι
2.846
  Φιλε  μου Παπας  ξερεις  παιζουν  αρκετα  σαλον στην  Οδησσο  ??  η  ειναι ψιλοκρυφα και  στα προτεινει  καποιος  ντοπιος ??  ειναι  φαση μασσαζ  στυλ  οπως  εδω  Αθηνα  ??  Δωσε  αν θες  μερικες  ινφος  διοτι  παιζει  να ανεβω μετα  το  καλοκαιρι .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
 Φιλε  μου Παπας  ξερεις  παιζουν   αρκετα  σαλον στην  Οδησσο  ??  η  ειναι ψιλοκρυφα και  στα προτεινει  καποιος  ντοπιος ??  ειναι  φαση μασσαζ  στυλ  οπως   εδω  Αθηνα  ??  Δωσε  αν θες  μερικες  ινφος  διοτι  παιζει  να ανεβω μετα  το  καλοκαιρι .

φιλε τσικαριτο, να σου δωσω καποιες χρησιμες πληροφοριες για την οδυσσο, καταρχην μπορει να σου το επιβεβαιωσει και ο Χαρης που ειναι μονιμος κατοικος στην οδυσσο. τα σαλον δεν αξιζουν ιδιαιτερα μετρια ποιοτητα γυναικων καλυτερη ποιοτητα θα βρεις σε καποιο στουντιακι εδω στην ελλαδα.  αλλα γενικα υπαρχει και καποιο θεμα με την ασφαλεια σου αν δεν θα ξερεις πως πρεπει να κινηθεις πηγαίνοντας σε καποιο σαλον. επισης για να επισκεφτεις καποιο σαλον θα πρεπει πρωτα να παρεις τηλεφωνο και αν δεν ξερεις ρωσικα και μιλας στα αγγλικα τοτε η τιμη για σεξ θα διπλασιαστει ή και τριπλασιαστει  :S

x-mister και το mamsan αποτελουν αξιοπηστη πηγη ωστε να βρεις κατι αξιολογο στην οδυσσο για  :knockinb: για να σε επισκεφτει στο δικο σου χωρο

θελει ομως καλο ψαξιμο  :hi: αν δεν καλυπτει σε ομορφια μια κοπελα το ξεκαθαριζεις στο τηληφωνο οτι αν δεν εισαι εσυ στις φωτογραφιες θα σε διωξω. o popov γνωριζε κατι καλες περιπτωσεις απο κορασιδες  στο mamasan αλλά πλεον δεν αχολειται με το σπορ

γενικα καλα ειναι να μεινεις σε καποιο 5* ξενοδοχειο οπως για παραδειγμα το intercontinetal που ειναι και κεντρικα, για διαμερισμα δεν ξερω τι παιζει οδυσσο επειδη εγω οταν πηγα εμεινα στο intercontinental.

αυτα ελπιζω να βοηθησα και οτι αλλο χρειαστεις γραψε μου.  :hi:

εγω αν ολα τα logisticks μου πανε καλα πιστευω να κανω το νοεμβριο καταδρομικη στο κιεβο




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom