Νέα

Οδηγός επιβίωσης σε στριπτιζάδικο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
ωραια,... απο ενας σοβαρος οδηγος επιβιωσης... εγινε παιδικη χαρα:)
 

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
111
Πόντοι
4.837
Διάβασα το blog και νομίζω τις ίδιες συμβουλές σε γενικές γραμμές θα έδινα κι εγώ εκτός από τα κολλητιλίκια (και τα πουρμπουάρ σεϊχη) στα γκαρσόνια. Όμως θεωρώ ότι ο μάστορας βάζει πολύ συναίσθημα...
 

rouli

Τιμημένος
Εγγρ.
31 Ιαν 2006
Μηνύματα
666
Like
0
Πόντοι
6
για μεγαλυτερη ευχαριστηση παιξε  :knuppel:
αμα το ριξει στο  :badair: ξεκινα με  :police:  :ak: :uzi:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

οχι ο stυndian δεν θα εκανε ποτε κατι τετοιο, ειναι παντα ευγενικος και κυριος, μην κοιτας που παραφερθηκε λιγο πιο πανω κι επιασε τη βαριοπουλα...
 

Επισκέπτης
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί να είμαστε large με τους σερβιτόρους αν δεν είναι κι αυτοί large απέναντί μας. Δεν κατάλαβα... με πίστωση θα εξασφαλίσεις την καλή εξυπηρέτηση? Give and take είναι η φάση... όχι give και την επόμενη φορά που θα έρθεις το βλέπουμε!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.513
Κριτικές
15
Like
6.186
Πόντοι
8.345
διαβασα τον οδηγο επιβιωσης, αλλα δεν ενθουσιαστηκα και ιδιαιτερα.
συμφωνω πληρως με τα 4 (να ειμαι ευγενικος) και 9 (να κολλαω σε ενα μερος). 
οι μεγαλες παρεεες δεν με χαλανε, αν και συνηθως σε 3αδες παμε, συνηθως ξερω γιατι παω (γενικα μαρεσει να προγραμματιζω τα παντα)
τα 5, 6 με αφηνουν αδιαφορο, για το 7: πανω στην καβλα τι να σκεφτεις??, το 10 το θεωρω αυτονοητο και τελος διαφωνω πληρως με τα 3+8.
με το πουρμπουαρ εζω ιδεολογικες διαφορες (ασε που μεχρι τωρα 99% οι σερνιτοροι μου βγαινουν ολοι μουργοι, και αν θελω να μαθω ποια ειναι καβλιαρα το κοιταω μονος μου ενω ποια ειναι κλαη ή οχι ρωταω εσας)  και προτιμω να πηγαινω νωρις γιατι αργα οι κοπελες ειναι κουρασμενες, καθομαι λιγοτερη ωρα στο μαγαζι και γιατι οι εχοντες μπορει αν εχουν παρει την κοπλεα που μαρεσει "εργολαβια" ολο το βραδυ και να μην την δω καθολου (βαζω και γω πολυ συναισθημα:))
αυτα εν ολιγοις
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Ρε μπας κι είναι κανένας πρώην πελάτης που έγινε σερβιτόρος;
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
γενικα υπαρχει ενας "κανονας" που εχω υιοθετησει χρονια τωρα για την αποφυγη ολων των κοριτσιων(λευκων-μαυρων) που δεν θελω να μου την πεσουν...ποιος ειναι αυτος? "πιανω" και καλα τρελλη κουβεντα με εμφατικους μομφασμους οτι ειμαι πολυ προσηλωμενος στην κουβεντα με τα φιλαρακια ή το φιλαρακι που καθεται στο τραπεζι μου ετσι ωστε να δημιουργησω ενα κλιμα αρνητικο στην κοπελα που θελει να "χτυπησει λαβρακι" ενω εγω δεν θελω ουτε να την βλεπω.....πολλες φορες πετυχαινει,αλλες παλι οχι....στην πεφτουν θελουν δε θελουν!παντως το εχω καταφερει και με αρκετες μαυρες αυτο!



edit: Συγχώνευση panosmpos απο το 'Μαυρούλες σε Strip'.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
εγω θα εβαζα και αλλο ενα χαρακτηριστικο που πρεπει να εχει "το γερακι" του στριπ οταν εισερχεται στα εν λογω ιδρυματα λαγνειας......ποιο ειναι αυτο?το "scanning" φυσικα που επιτυγχανεται καλυτερα οταν ο πελατης που ενδιαφερεται να κανει scanning και ματι....καθεται συνηθως διπλα στις τουαλεττες και κοντα στο μπαρ για να παιρνει το ματακι του πριν το χτυπημα της κομπρας.........πρεπει βεβαια να εισαι και λιγο γυμνασμενος για να αντεχεις την ορθοστασια αλλιως.....μονο καρεκλα και καναπεδακι...σαμπανιτσα και μουνακι! :2funny: :2funny: :2funny:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
γενικα υπαρχει ενας "κανονας" που εχω υιοθετησει χρονια τωρα για την αποφυγη ολων των κοριτσιων(λευκων-μαυρων) που δεν θελω να μου την πεσουν...ποιος ειναι αυτος? "πιανω" και καλα τρελλη κουβεντα με εμφατικους μομφασμους οτι ειμαι πολυ προσηλωμενος στην κουβεντα με τα φιλαρακια ή το φιλαρακι που καθεται στο τραπεζι μου ετσι ωστε να δημιουργησω ενα κλιμα αρνητικο στην κοπελα που θελει να "χτυπησει λαβρακι" ενω εγω δεν θελω ουτε να την βλεπω.....πολλες φορες πετυχαινει,αλλες παλι οχι....στην πεφτουν θελουν δε θελουν!παντως το εχω καταφερει και με αρκετες μαυρες αυτο!

Το ίδιο κάνω κι εγά, τρελή ανεμελιά όταν πλησιάζει "ανεπιθύμητη" γκόμενα...
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Μπα έρχεται, αγκαλίτσα, χαδάκι, ψιλομπαλαμουτάκι, συζητησούλα και το ... χούι
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
To ρώσσικο για όποιον δεν κατάλαβε  :cheesy:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Στα στρίπ το πορτοφόλι και γενικότερα τα λεφτά,κινητό  πάντα πάνω μας!!! Δεν αφήνουμε ποτέ κινητό ,πορτοφόλι και γενικότερα προσωπικά αντικείμενα στο τραπέζι εν απουσία μας (όταν πηγαίνουμε για χορό, τουαλέτα κλπ). Έχω δει αρκετά τέτοια δυσάρεστα περιστατικά με 'βούτες'. 

Ειδικά όταν πηγαίνεις σόλο...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Δεν εχεις αδικο Παναη καθολου / στο Εροτικα μια μου εβγαλε τη ζωνη στο χορο και μετα απο 5 λεπτα που ξαναπηγα στο καναπε να ψαξω ειχε χαθει και χωρις μαλλον να εχουν γινει εν τω μεταξυ χοροι εκει μετα απο εμενα .....
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Διάβασα το blog και νομίζω τις ίδιες συμβουλές σε γενικές γραμμές θα έδινα κι εγώ εκτός από τα κολλητιλίκια (και τα πουρμπουάρ σεϊχη) στα γκαρσόνια. Όμως θεωρώ ότι ο μάστορας βάζει πολύ συναίσθημα...

Από συναίσθημα άλλο τίποτα. αν μπει κανείς στον κόπο να διαβασει όλα τα κείμενα του μπλογκ θα μπορούσε να ονομαστεί και: Love Story...... στο στριπτιζάδικο. Πιο ερωτεύσιμος άνδρας στα στριπ της επικράτειας δεν πρέπει να υπάρχει. Όποια στριπτιζού τον πλησιάσει ξεχνάει και τ' όνομα της. Να τα μέλια και τα σορόπια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom